تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایر لورکوزن
مونشن گلادباخ

شنبه ۴ شهریور ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن مونشن گلادباخ . امروز شنبه ۴ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های مونشن گلادباخ و بایر لورکوزن بازی خواهند داشت. مونشن گلادباخ مقابل بایر لورکوزن را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن مونشن گلادباخ

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و سوم بوندسلیگا، تیم های بایرلورکوزن و مونشن گلادباخ با هم دیدار کردند. بایر طبق انتظار در نیمه نخست خوش درخشید و ضمن به نمایش گذاشتن یک بازی جذاب، موفق شد دو بار دروازه حریف را باز کند.

عدلی در دقیقه ۱۵ و دمیربای در دقیقه ۲۰ دو بازیکنی بودند که در نیمه نخست برای بایر گلزنی کردند. در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار، از عملکرد خوب بایر خبری نبود و بازیکنان مونشن که برای جبران گل های خورده می جنگیدند، موفق شدند دروازه این تیم را باز کنند. هافمن در دقیقه  ۵۸ و اشتیندل در دقیقه ۹۰ دو بازیکنی بودند که در نیمه دوم برای مونشن گلزنی کردند .

در ادامه بدشانسی های بایر در نیمه دوم باید گفت که، هینکاپیه در آخرین لحظات پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن مونشن گلادباخ با کارت قرمز اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره شود.

پخش زنده بازی بایر لورکوزن مونشن گلادباخ

بایرلورکوزن مونشن گلادباخ
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۵۴تعداد پاس۶۲۸
۴۷۳پاس صحیح۵۴۵
۸سانتر۱۰
۲کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن مونشن گلادباخ – تی وی تو

پخش زنده بازی بایر لورکوزن مونشن گلادباخ

۳۰ مرداد ۱۴۰۰

در یکی از بازی های این هفته تیم های بایرلورکوزن و مونشن گلادباخ به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۴ بر صفر به سود لورکوزن خاتمه یافت. گل های این بازی توسط یان سومر (گل به خودی)، پاتریک شیک، موسی دیابی و ندیم امیری در دقایق ۳، ۸ ، ۵۵ و۸۷ به ثمر رسید.

این نتیجه در شرایطی رقم خورد که تیم مونشن گلادباخ ۵۳ درصد مالکیت توپ را در طول پخش زنده بازی بایر لورکوزن مونشن گلادباخ در اختیار داشت اما در پایان ۹۰ دقیقه متحمل این شکست سنگین شد.

پخش زنده بازی بایر لورکوزن مونشن گلادباخ

بایرلورکوزن مونشن گلادباخ
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۲
۴۲۹تعداد پاس۴۷۹
۳۵۷پاس صحیح۴۰۶
۹سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۰خطا۱۱
۵آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایر لورکوزن مونشن گلادباخ