تی وی تو
دورتموند
بایر لورکوزن

شنبه ۱۵ مرداد ۲۱:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده دورتموند بایرلورکوزن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند بایرلورکوزن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایر لورکوزن دورتموند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند بایرلورکوزن را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند بایرلورکوزن را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند بایرلورکوزن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

در چارچوب هفته بیست و یکم بوندسلیگا، بروسیا دورتموند میزبان بایر لورکوزن بود. بایر لورکوزن در نهایت با نتیجه ۵ بر ۲ بروسیا دورتموند را در خانه در هم کوبید. لورکوزن که به تازگی سردار آزمون را به خدمت گرفته در غیاب بازیکن ایرانی خود موفق شد شکست چهار بر سه در دیدار رفت را جبران کرده و انتقام بگیرد.

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن از همان ابتدا طوفانی شروع شد. با اشتباه مضحکانه زاگادو و با گل به خودی آکانجی گل اول لورکوزن به ثمر می رسد، هر چند طولی نکشید که فریمپونگ نیز با یک گل بخودی جواب آکانجی را بدهد. این بازی صحنه نمایشی از شاهکار خط دفاعی دورتموند مخصوصا زاگادو بود. متس هوملس هر چند دیگر مانند روز های درخشان گذشته خود نیست اما تاثیر نبودش در این بازی کاملا به چشم می آمد. 

در خط حمله نیز دورتموند با نبود ارلینگ هالند وضع بهتری نداشت. تورگان هازارد و دونیل مالن مشخصا به هیچ عنوان نتوانستند جای خالی هالند را پر کنند. اما از سوی دیگری شاگردان جراردو سیونه عملکرد بسیار درخشانی از خود ارائه دادند، لورکوزن با ضد حمله های سرعتیش دورتموندی ها را خیلی آزار داد در هر حال باز فاصله بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند اکنون به ۹ امتیاز رسید. لورکوزن نیز با این برد فاصله خود را با یونیون برلین تعقیب کننده اش افزایش داد و به دورتموند نیز خود را نزدیک تر کرد.

 

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

 

دورتموند  بایر لورکوزن
۶۴%مالکیت۳۶%
۶شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۶۳۵تعداد پاس۳۴۱
۵۳۵پاس صحیح۲۵۲
۱۶سانتر۱۴
۷کرنر۶
۸خطا۱۰
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

 

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

تیم های دورتموند و بایرلورکوزن در چارچوب رقابت های بوندسلیگا آلمان فصل ۲۰۲۱/۲۲ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۴-۳ زنبورها به پایان رسید. در این دیدار زیبا و جذاب برای لورکوزن، ویرتس در دقیقه ۹، شیک در دقیقه ۱+۴۵ و دیابی در دقیقه ۵۵ گلزنی کردند و برای دورتموند هم هالند در دقایق ۳۷ و ۷۷ (پنالتی)، برانت در دقیقه ۴۹ و گوئریرو در دقیقه ۷۱ گل زدند.

در پایان بازی زنده دورتموند و بایرلورکوزن دورتموند با این پیروزی ۹ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت. لورکوزن ۷ امتیازی هم تیم پنجم جدول است.

 

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

 

بایرلورکوزن دورتموند 
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۷۳تعداد پاس۵۲۷
۲۹۳پاس صحیح۴۳۶
۱۰سانتر۶
۴کرنر۳
۱۰خطا۱۱
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

 

پخش زنده بازی دورتموند بایرلورکوزن

تیم های دورتموند و بایرلورکوزن در هفته ی سی و چهارم بوندسلیگا آلمان به دیدار هم رفتند. تک گل دورتموندی ها در نیمه ی نخست را هالند در دقیقه ی ۵ به ثبت رساند. در نیمه ی دوم سرعت بازی افزایش یافت در دقیقه ی ۵۲ رویس اختلاف را بیشتر کرد. س از این گل بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا که هالند در دقیقه ی ۸۳ حمله ی موفق دیگری به دروازه ی بایر داشت. بایر لورکوزن که در جبران این اختلاف ناتوان بود ، در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی بندر حساب کار را ۳-۱ کردند.

دورتموندی ها پس از  هشت برد پیاپی ، با کسب بردی دیگر، کام هوادارانش را شیرین کرد. آن ها با بهره بردن از موقعیت های خود، بیستمین برد بوندسلیگایی این فصل را در این بازی تشریفاتی جشن گرفتند. این بازی همچنین پایانی بر فعالیت ادین ترزیچ به عنوان سرمربی دورتموند بود و این باشگاه از فصل آینده تحت هدایت مارکو رز، عصر جدیدی را آغاز می کند.

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

دورتموند بایرلورکوزن 
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۰
۵۸۲تعداد پاس۵۲۲
۵۰۸پاس صحیح۴۵۴
۱۱سانتر۱۱
۳کرنر۶
۶خطا۸
۱آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال دورتموند و بایرلورکوزن

بایرلورکوزن و دورتموند در رقابت های بوندس لیگا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی ۲ بر ۱ بایرلورکوزن به پایان رسید. در دقیقه ی ۱۴ پاس بلند دقیق لئون بیلی، موسی دیابی را در موقعیت تک به تک قرار داد و او با یک شوت خوب، توپ را از بین پاهای بورکی عبور داد تا بازی ۱-۰ شود. در نیمه ی دوم بازی سریع تر دنبال شد . در دقیقه ی ۶۷ یولیان برانت پس از یک کنترل توپ زیبا، با شوتی دقیق و بسیار خوب از پشت محوطه جریمه بایرلورکوزن، توپ را به درون دروازه رادتسکی فرستاد.

چند دقیقه ی بعد ، در یک ضدحمله، موسی دیابی با حرکتی خوب، فلوریان ویرتس را صاحب یک موقعیت خوب گلزنی کرد و هافبک جوان بایرلورکوزن با یک شوت محکم از پشت خط محوطه، دروازه رومن بورکی را فرو ریخت.لورکوزن با کسب این پیروزی فعلا با چهار امتیاز کمتر از بایرن در رتبه دوم قرار گرفت که به نظر می رسد پیروزی ارزشمندی در مقابل زردپوشان دورتموند نصیبشان شد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

بایرلورکوزندورتموند 
۴۷%مالکیت۵۳%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱۱
۴۹۳تعداد پاس۵۲۶
۴۱۱پاس صحیح۴۳۹
۸سانتر۱۳
۶کرنر۵
۱۳خطا۸
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی دورتموند و بایرلورکوزن

از هفته بیست و یکم رقابت‌های بوندس لیگای آلمان، بایرلورکوزن در بای آرنا میزبان دورتموند بود و با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد. این بازی تماشایی و دیدنی بسیار پرافت و خیز بود و لورکوزنی‌ها در شرایطی که ۳ بر ۲ عقب بودند موفق شدند در دو دقیقه ۲ گل بزنند تادر نهایت بازی را ۴ بر ۳ پیروز شوند.گل‌های این بازی را هوملس ۲۲، امره جان ۳۳ و گوئررو ۶۴ برای دورتموند به ثمر رساندند و گل‌های لورکوزن توسط کوین ولند در دقایق ۲۰ و ۴۳ و بیلی ۸۱ و بندر ۸۲ به ثمر رساندند.لورکوزن با این برد ۳۷ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

بایرلورکوزن دورتموند 
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۵۲۸تعداد پاس۴۸۶
۴۳۷پاس صحیح۴۰۰
۱۴سانتر۱۸
۳کرنر۷
۹خطا۱۱
۴آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده دورتموند و بایرلورکوزن

در چارچوب هفته چهارم بوندس لیگا، دورتموند با یک پیروزی پرگل و تماشایی، سومین برد فصل را جشن گرفت.در همان دقیقه اول بازی بالعربی از پشت محوطه اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ به راحتی در اختیار بورکی قرار گرفت. در یک ربع آغازین نیمه پرس سنگین لورکوزن اجازه کار به دورتموند نمی‌داد. خود لورکوزن هم با این پرس نتوانست موقعیتی را ایجاد کند. در نتیجه یک ربع آغازین بازی پر اشتباه و بدون موقعیت جدی روی دروازه‌ها دنبال شد.دقیقه ۲۸ ارسال خوب اشرف حکیمی به داخل محوطه با تک‌ضرب آلکاسر تبدیل به گل اول بازی شد.

دقیقه ۳۲ بهترین فرصت برای دوبرابر کردن اختلاف از دست رفت، ویتسل در موقعیت تک به تک یک پاس کات‌بک برای دلینی فرستاد، دلینی توپ را به سمت دروازه خالی لورکوزن فرستاد اما تکل مدافع حریف مانع از گلزنی دلینی شد، توپ به اشرف حکیمی رسید که این بار واکنش رادتسکی و بعد از آن برخورد توپ به تیر افقی دروازه، اجازه گلزنی را به اشرف نداد.نیمه دوم این لورکوزن بود که کار را هجومی آغاز کرد اما به مانند نیمه اول دورتموند رفته رفته توانست کنترل بازی را در دست بگیرد.

دقیقه ۴۹ بلعربی یک موقعیت تک به تک عالی را به بیرون زد تا پس از شروع مجدد بازی دورتموند در اولین حمله خود با رویس به گل برسد.پس از گل دوم، دورتموند عقب نشست و توپ بیشتر در مالکیت لورکوزن بود اما این مالکیت برای میهمان مثمر ثمر نمی‌شد.دقیقه ۸۳ گریرو روی حرکتی که خودش آغاز کرده بود موفق به گلزنی شد.این پایان کار نبود و در دقیقه پایانی نیمه روی یک ضد حمله دورتموند گل چهارم را هم با رویس به ثمر رساند.

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

دورتموند بایرلورکوزن 
۳۳%مالکیت۶۷%
۷شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۳۴۸تعداد پاس۶۹۴
۲۶۲پاس صحیح۶۰۶
۹سانتر۱۲
۳کرنر۳
۹خطا۱۳
۳آفساید۵
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

بازی دورتموند و بایرلورکوزن زنده

در ادامه رقابت های هفته ۲۳ بوندسلیگای آلمان ،دورتموند در ورزشگاه وست فالن به مصاف بایر لورکوزن رفت که در پایان زنبوری ها با نتیجه سه بر دو پیروز میدان شدند. هر دو تیم موفق شدند بازی فوق العاده ای را به نمایش بگذارند و به نتایج خوبی دست پیدا کنند.برای دورتموند  زاگادو ۳۰، سانچو ۳۸ و گوتزه ۶۰ گلزنی کردند. گل‌های بایرلورکوزن هم توسط وولند ۳۷ و تاه ۷۵ به ثمر رسید.زنبورهای آلمان با این برد ۵۴ امتیازی شدند و فاصله خود با بایرن مونیخ ۵۱ امتیازی را به عدد ۳ برگرداندند. بایرلورکوزن هم با ۳۶ امتیاز به رده هفتم سقوط کرد.

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو

 

دورتموند بایرلورکوزن 
۳۳%مالکیت۶۷%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۳۶۰تعداد پاس۷۲۷
۲۶۹پاس صحیح۶۴۰
۳سانتر۶
۳کرنر۸
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۹
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال دورتموند بایرلورکوزن – تی وی تو