تی وی تو
بایر لورکوزن
بوخوم

شنبه ۶ خرداد ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایر لورکوزن و بوخوم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بایر لورکوزن و بوخوم را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایر لورکوزن و بوخوم امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن و بوخوم

اگر برای دیدن فوتبال زنده بایر لورکوزن و بوخوم به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایر لورکوزن بوخوم را از تی وی تو تماشا کنید

در پایان زنده بازی بایر لورکوزن بوخوم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بایر لورکوزن و بوخوم را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال بایر لورکوزن بوخوم، شما می توانید بازی بایر لورکوزن و بوخوم زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی بایر لورکوزن بوخوم

در جریان بازی های هفته ی دوازدهم رقابت های بوندسلیگا آلمان ، تیم های بوخوم و بایرلورکوزن در مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی نخست این دیدار ا ضربه ی دیدنی ادلی در دقیقه ی ۳ آغاز شد. در ادامه اما تمام موقعیت های خوب از دست رفت تا شاهد باز شدن دوباره ی دروازه ها نباشیم. با اتمام زمان پخش زنده بازی بایر لورکوزن بوخوم بوخوم بازی را با نتیجه  ۱-۰ واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی بایر لورکوزن بوخوم

 

بایرلورکوزن بوخوم 
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۹
۷مهار دروازه بان۴
۴۸۵تعداد پاس۳۹۳
۳۸۲پاس صحیح۲۹۳
۱۰سانتر۱۹
۷کرنر۷
۱۰خطا۱۳
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایر لورکوزن بوخوم