تی وی تو
بازی زنده  بایر لورکوزن آتالانتا

بازی زنده بایر لورکوزن آتالانتا

پخش زنده بازی بایرلورکوزن و آتالانتا امشب چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فینال لیگ اروپا ۲۰۲۳/۲۴ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های بایرلورکوزن و آتالانتا بازی خواهند داشت. بایرلورکوزن مقابل آتالانتا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بایر لورکوزن و آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه
بایر لورکوزن
آتالانتا

چهارشنبه ۲ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده بازی بایرلورکوزن و آتالانتا امشب چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فینال لیگ اروپا ۲۰۲۳/۲۴ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های بایرلورکوزن و آتالانتا بازی خواهند داشت. بایرلورکوزن مقابل آتالانتا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده بایر لورکوزن و آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایر لورکوزن آتالانتا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بایرلورکوزن و آتالانتا

۲۶ اسفند ۱۴۰۰

بایرلورکوزن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در مقابل آتلانتا قرار گرفت و این بازی را ۱-۰ به مهمان واگذار کرد.

نیمه نخست به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در ۴۵ دقیقه دوم به جدال خود ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن آتالانتا هم علی رغم بازی خوب بازیکنان دو تیم شاهد از دست رفتن موقعیت های خطرناکی بر دروازه دو تیم بودیم که هیچکدام منجر به گل نشد تا این که در دقیقه ۹۱ وقت اضافه بوگا با استفاده از یک موقعیت طلایی توپ را درون دروازه بار قرار داد و برتری ۱-۰ را به تیمش هدیه داد.

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن آتالانتا

بایرلورکوزنآتلانتا
۶۳٪مالکیت۳۷٪
۳شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۶۲۴تعداد پاس۳۶۰
۴۹۷تعداد پاس صحیح۲۶۷
۲۱سانتر۹
۱۰کرنر۵
۱۵خطا۱۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن آتالانتا

پخش زنده بازی بایرلورکوزن و آتالانتا

آتالانتا دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا را با یک کامبک به سود خود به پایان رساند. در این بازی که سردار آزمون در دقیقه ۸۵ به میدان رفت، لورکوزن با گلزنی چارلز آرانگیس در دقیقه ۱۱ پیش افتاد، اما نماینده ایتالیا گل خورده را با سه گل پاسخ داد که در دقایق ۲۳ توسط روسلان مالینوفسکی، و ۲۵ و ۴۹ به وسیله لوئیس موریل به ثمر رسیدند.

لورکوزن در دقیقه ۶۳ با گلزنی موسی دیابی اختلاف را به حداقل برساند، اما در نهایت با پایان پخش زنده بازی بایر لورکوزن و آتالانتا  از پس آبی‌و‌مشکی‌پوشان برگامو برنیامد.

پخش زنده بازی بایر لورکوزن و آتالانتا

 

آتالانتا لورکوزن 
۴۷%مالکیت۵۳%
۹شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۷
۵۱۱تعداد پاس۵۸۹
۳۹۷پاس صحیح۴۶۱
۱۶سانتر۳
۸کرنر۱
۷خطا۱۵
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایر لورکوزن و آتالانتا