تی وی تو
فوتبال  بایرن مونیخ یونیون برلین زنده

فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین زنده

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بوندس لیگای آلمان و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های بایرن مونیخ و یونیون برلین بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل یونیون برلین را آنلاین تماشا کنید. بازی بایرن مونیخ و یونیون برلین زنده را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال
بایرن مونیخ
یونیون برلین

شنبه ۱ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بوندس لیگای آلمان و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های بایرن مونیخ و یونیون برلین بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل یونیون برلین را آنلاین تماشا کنید.

بازی بایرن مونیخ و یونیون برلین زنده را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال بایرن مونیخ و یونیون برلین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی بایرن مونیخ یونیون برلین را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین

۴ بهمن ۱۴۰۲

تیم های بایرن مونیخ و یونیون برلین در هفته سیزدهم بوندسلیگا با هم دیدار کردند.   نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند. گوریو در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم با شوت زیبایی دروازه بایرن را باز کرد و یونیون را به برتری ۱-۰ رساند.

در ادامه پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین شاهد تلاش بازیکنان بایرن برای جبران گل خورده بودیم و یونیونی ها با جان و دل از دروازه خود دفاع می کردند. بژلیکا به دلیل اعتراض به تصمیم داور از نیمکت یونیون اخراج شد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین

بایرن مونیخیونیون برلین
۷۲٪مالکیت۲۸٪
۱۰شوت در چارچوب۱
۸شوت خارج چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۹
۷۴۹تعداد پاس۲۷۳
۶۸۱تعداد پاس صحیح۲۲۳
۳۵سانتر۹
۱۲کرنر۱
۵خطا۹
۴آفساید۰
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و یونیون برلین

۷ اسفند ۱۴۰۱

تیم های بایرن مونیخ و یونیون برلین در هفته بیست و دوم بوندسلیگا با هم دیدار کردند. بایرن در نیمه نخست حسابی خوش درخشید و موفق شد ۳ بار دروازه حریفش را باز کند. اریک ماکسیم چوپو-موتینگ در دقیقه ۳۱، کینگزی کومان در دقیقه ۴۰ و جمال موسیالا در وقت اضافه برای بایرنی ها گلزنی کردند.

در نیمه دوم روند بازی آرام تر شد و تلاش بازیکنان یونیون برای جبران گل های خورده، بی نتیجه ماند تا در نهایت با پایان زمان بازی، با برتری ۳-۰ بایرن مونیخ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین

بایرن مونیخ یونیون برلین
۷۰%مالکیت۳۰%
۹شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۶
۷۵۸تعداد پاس۳۲۸
۶۶۷پاس صحیح۲۳۹
۲۶سانتر۱۱
۱۰کرنر۴
۸خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

در چارچوب هفته پنجم بوندسلیگا، اونیون برلین میزبان بایرن مونیخ بود.

بازی بر خلاف انتظار با حملات یونیون برلین شروع شد و این تیم خیلی زود و در دقیقه ۱۱ به گل اول مسابقه دست یافت. ارسال ضربه ایستگاهی تریمل از سمت چپ با ضربه دقیق شرالدو بکر از درون محوطه به گوشه دروازه رفت و تیم میزبان به گل رسید.

اما بایرن مونیخ خیلی زود به گل تساوی دست یافت. جاشوا کیمیش در گوشه محوطه صاحب توپ شده و با یک ضربه فوق العاده و زمینی به گوشه دروازه توانست دروازه بان یونیون برلین را مغلوب کرده و به زیبایی گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند.

در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین بایرن مونیخ روی حرکت جمال موسیالا و ارسال او برای لروی سانه می توانست به گل دوم نیز دست پیدا کند، اما رونو با عکس العملی فوق العاده ضربه محکم ستاره آلمانی بایرن را دفع کرده و دروازه تیمش را نجات داد.

در ثانیه های پایانی نیمه اول تیم فوتبال بایرن مونیخ فاصله ای تا زدن گل برتری نداشت، اما ضربه محکم لروی سانه از فاصله ای قابل توجه از کنار دروازه یونیون برلین به بیرون رفت و نیمه نخست این دیدار با تساوی ۱- ۱ بین دو تیم به اتمام رسید.

بایرن مونیخ نیمه دوم را هجومی شروع کرد و خیلی زود و با حرکت لروی سانه از گوشه محوطه جریمه می توانست به گل برتری دست پیدا کند، ولی ضربه این بازیکن زاویه نداشت و در اختیار سنگربان حریف قرار گرفت.

دقایقی بعد و روی ارسال توماس مولر از فاصله ای قابل توجه بود که بایرن مونیخ باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد، ولی ضربه کینگزلی کومان دقیق نبود و رونو موفق شد این ضربه را نیز دفع کند.

در دقیقه ۷۵ پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین و روی اشتباه دایو اوپامکانو بود که یونیون برلین فاصله چندانی تا زدن گل دوم خود نداشت، اما ضربه لونینگ از درون محوطه با واکنش تماشایی مانوئل نویر همراه شد و این موقعیت از دست رفت.

دقایقی بعد این بار آلفونسو دیویس شانس خود را برای باز کردن دروازه حریف امتحان کرد، ولی ضربه او نیز دقیق نبود و این بار رونو به زیبایی و با پای خود توپ را دفع کرد. در دقیقه ۹۳ ضربه سر سادیو مانه را، باز هم دروازه بان حریف مهار کرد و این بازی با تساوی ۱- ۱ تمام شد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

یونیون برلینبایرن مونیخ
۲۵%مالکیت۷۵%
۲شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۱
۲۲۷تعداد پاس۷۲۸
۱۲۷پاس صحیح۶۳۰
۱۷سانتر۱۷
۵کرنر۷
۱۹خطا۷
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

پخش زنده بایرن مونیخ و یونیون برلین

۲۸ اسفند ۱۴۰۰

صدرنشین رقابت‌های بوندس‌لیگا یعنی بایرن‌مونیخ از سری مسابقات هفته بیست و هفتم میزبان یونیون برلین بود که این دیدار با نتیجه ۴-۰ به سود تیم میزبان به پایان رسید.

بازی با عملکرد هجومی بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم توانست در دقیقه ۱۶ گل اول را وارد دروازه یونیون برلین کند. شوت زیبا و مهار نشدنی کینگزلی کومان به تور دروازه یونیون برلین چسبید تا نتیجه ۱-۰ شود‌.

چند دقیقه بعد بایرن مونیخ توانست گل دوم را وارد دروازه یونیون برلین کند. ارسال کرنر جاشوا کیمیش با ضربه سر تمام کننده تانگوی نیانزو همراه شد تا نتیجه ۲-۰ شود.

در حالی‌که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد؛ بایرن مونیخ توانست گل سوم را هم به ثمر برساند. خطای مدافع یونیون برلین روی رابرت لواندوفسکی باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. خود ستاره لهستانی پشت توپ ایستاد و موفق به گلزنی شد تا نیمه اول با نتیجه ۳-۰ تمام شود.

بایرن مونیخ نیمه دوم پخش بازی بایرن مونیخ یونیون برلین را هم هجومی آغاز کرد و توانست در دقیقه ۴۷ به گل چهارم دست پیدا کند. ارسال جمال موسیالا به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده رابرت لواندوفسکی همراه شد تا نتیجه ۴-۰ شود.

در ادامه بازی بایرن مونیخ توپ و میدان را کنترل کرد تا این دیدار با همان چهار گل به سود شاگردان یولیان ناگلزمان خاتمه پیدا کند تا باواریایی‌ها جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرده باشند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

بایرن مونیخیونیون برلین 
۷۱%مالکیت۲۹%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۷۷۱تعداد پاس۲۹۹
۶۸۲پاس صحیح۲۲۲
۱۳سانتر۱۵
۳کرنر۲
۸خطا۷
۰آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

۸ آبان ۱۴۰۰

یونیون برلین در چارچوب هفته دهم بوندسلیگا میزبان بایرن مونیخ بود. بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو حمله به گل اول دست یافت. برخورد ضربه لروی سانه به دست بازیکنان حریف باعث شد بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شود. رابرت لواندوفسکی پیش توپ قرار گرفته و مطابق انتظار گل اول را به ثمر رساند.

اما در دقیقه ۲۲ بایرن مونیخ به گل دوم هم دست. این تیم در موقعیتی مناسب صاحب یک ضربه ایستگاهی شد، لواندوفسکی پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه محکم و تماشایی توانست گل دوم بایرن مونیخ را نیز به ثمر برساند.در دقیقه ۳۱ پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین و روی ضدحمله سریع بازیکنان بایرن مونیخ بود که این تیم تا آستانه زدن سوم هم پیش رفت، اما زاویه برای لروی سانه تنگ شد و ضربه او از بالای دروازه یونیون برلین به بیرون رفت.

اما دقایقی بعد بایرن مونیخ به گل سوم هم دست یافت. ارسال استانیسیچ با اثرگذاری توماس مولر همراه بود تا لروی سانه به راحتی و در مقابل دروازه موفق به زدن گل سوم تیمش هم بشود.اما در دقیقه ۴۳ ارسال هاراگوچی با ضربه والی گیسلمن همراه شد و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به مانوئل نویر و دیرک وارد دروازه بایرن مونیخ شد تا این تیم در نهایت با برتری ۱-۳ راهی رختکن بشود.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم  بود که یونیون برلین روی حرکت بکر صاحب موقعیت خوبی برای به حداقل رساندن اختلاف هم شد، اما ضربه آیووینی دقیق نبود و این موقعیت از دست رفت.اما در دقیقه ۶۰ بایرن مونیخ به گل چهارم هم دست یافت. حرکت کینگزلی کومان از سمت راست به داخل و ضربه او از زاویه ای دشوار وارد دروازه شد تا بایرن مونیخ باز هم فاصله را با حریف خود بیشتر بکند.

اما دقایقی بعد بهرنس با حرکتی تماشایی از سمت راست در دهانه دروازه موقعیت فوق العاده ای را برای گلزنی ریرسون مهیا کرد تا این بازیکن به راحتی گل دوم یونیون برلین را به ثمر برساند.

اما در دقیقه ۷۶ پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ یونیون برلین دایوت اوپامکانو با حرکتی بسیار خوب توپ را در گوشه سمت چپ محوطه به توماس مولر رساند و این ستاره آلمانی نیز با ضربه ای دقیق موفق به زدن گل پنجم شد. در ادامه بایرن مونیخ جریان بازی را کنترل کرده و در نهایت با همان نتیجه ۲-۵ یونیون برلین را شکست داد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

یونیون برلین بایرن مونیخ 
۳۹%مالکیت۶۱%
۶شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۳۷۵تعداد پاس۶۰۱
۲۹۳پاس صحیح۵۱۹
۲۴سانتر۱۳
۶کرنر۱
۹خطا۷
۲آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

مکان تماشای بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

۲۱ فروردین ۱۴۰۰

در هفته بیست و هشتم از سری رقابتهای بوندس لیگای آلمان جدال تیمهای بایرن مونیخ و یونیون برلین در ورزشگاه آلیانز آرنا با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در این مسابقه جمال موسیالا در دقیقه ۶۸ روی پاس توماس مولر گل بایرن را به ثمر رساند . مارکوس اینگ وارستن هافبک دانمارکی یونیون در دقیقه ۸۵ گل تساوی را وارد دروازه بایرن کرد و  در نهایت پایان پخش بازی بایرن مونیخ و یونیون برلین این دیدار با همین نتیجه یک بر و یک تقسیم امتیازات به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

 

بایرن مونیخیونیون برلین
۵۹مالکیت۴۱
۲شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۶۰۹تعداد پاس۴۱۳
۵۱۴پاس صحیح۳۱۱
۱۸سانتر۱۳
۸کرنر۱
۱۰خطا۱۲
۱آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

بازی بایرن مونیخ مقابل یونیون برلین زنده

۲۲ آذر ۱۳۹۹

در ادامۀ دیدار های هفتۀ یازدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلتن فورستری به مصاف یونیون برلین رفت و موفق نشد پایتخت‌نشینان را در این دیدار شکست دهد. بایرن مونیخ در این دیدار نمایش درخشانی نداشت و نتوانست بازی همیشگی را در خانه حریف به نمایش بگذارد.

در پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین ، بایرن در این دیدار خیلی زود و در دقیقه ۴ گُل دریافت کرد و پرومل موفق شد دروازه نویر را با زیبایی باز کند. شاگردان هانسی فلیک در نیمه دوم و در دقیقه ۶۷ با لواندوفسکی به گُل تساوی دست یافتند اما موفق به زدن گُل برتری نشدند و با تساوی خانه حریف را ترک کردند.

با این تساوی بایرن ۲۴ امتیازی شد و همچنان در صدر ماند اما جایگاه این تیم در خطر قرار دارد زیرا لاپیزیگ هم ۲۴ امتیازی است و در صورت لغزش دیگر شاگردان ناگلزمان صدرنشین خواهند شد.یونیون برلین نیز ۱۷ امتیازی شد و در رده هفتم جدول بوندسلیگا قرار گرفت.

 

گزارش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

یونیون برلینبایرن مونیخ 
۳۲%مالکیت۶۸%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۳۱۷تعداد پاس۶۵۵
۲۰۸پاس صحیح۵۳۱
۱۳سانتر۲۵
۴کرنر۷
۱۷خطا۸
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

پخش فوتبال بایرن مونیخ یونیون و برلین

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

یونیون برلین در چارچوب رقابتهای هفته بیست و ششم بوندسلیگا میزبان بایرن مونیخ بود. تا اواسط نیمه نخست هر دو تیم هجومی و تقریبا خشن بازی کردند.در دقیقه ۴۰، این بایرن مونیخ بود که با ضربه روبرت لواندوفسکی صاحب گل شد تا این نیمه با برتری مونیخی ها پایان یابد. در نیمه دوم هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند بازی به آرامی و پایاپای سپری کی شد تا اینکه مونیخی ها باری دیگر در دقیقه ۸۰، دروازه برلین را گشودند تا بازی با نتیجه ۲-۰ به سود بایرن مونیخ تمام شود.

پخش زنده بایرن مونیخ یونیون برلین

 

یونیون برلینبایرن مونیخ
۳۲٪مالکیت۶۸٪
۲شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۰۴تعداد پاس۶۵۱
۲۰۳پاس صحیح۵۳۹
۲۲سانتر۲۳
۴کرنر۹
۱۳خطا۱۰
۶آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و یونیون برلین

 

پخش بازی زنده بایرن مونیخ یونیون برلین

در ادامه هفته نهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان یونیون برلین بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ شاگردان کواچ به پایان رسید.مطابق انتظار همه، بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۳، بنژامن پاوار با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه گیلکی ویژه را باز کرد تا میزبان خیلی رود پیش بیفتد. بازی متعادل ادامه داشت  و یونیون برلین در تلاش بود با افزایش نفرات در زمین بایرن به گل تساوی دست یابد. حملات دو تیم در ادامه نتیجه‌بخش نبود و نیمه اول با همان یک گل به سود باواریایی‌ها به پایان رسید.

میزبان نیمه دوم پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۳، توپ به شکل اتفاقی به روبرت لواندوفسکی رسید و او هم با گذشتن از سد یک مدافع با یک ضربه زمینی و دقیق دروازه یونیون برلین را برای بار دوم باز کرد تا خیال کواچ آسوده‌تر شود.در دقیقه ۵۷، بعد از بررسی VAR مشخص شد که توپ در محوطه جریمه بایرن به دست پریشیچ برخورد کرده و میهمان صاحب یک پنالتی شد. اما این بار هم مانوئل نویر موفق شد ضربه اندرسون را مهار کند تا دروازه باواریایی‌ها همچنان بسته بماند اما در دقیقه ۸۶، پاوار در محوطه جریمه پولتر را سرنگون کرد تا بار دیگر داور یک پنالتی به ضرر بایرن اعلام کند و این بار خود پولتر آن را تبدیل به گل کرد تا اختلاف به حداقل برسد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود بازی با پیروزی شاگردان کواچ خاتمه یافت.ٰ 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین – تی وی تو

بایرن مونیخیونیون برلین
۶۶٪مالکیت۳۴٪
۱۰شوت در چارچوب۴
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۸
۶۶۹تعداد پاس۳۳۳
۵۹۱پاس صحیح۲۴۹
۲۳سانتر۱۱
۸کرنر۲
۱۰خطا۱۶
۲آفساید۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین – تی وی تو

 

برچسب‌ها: