تی وی تو
بایرن مونیخ
یونیون برلین

شنبه ۸ آبان ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

گزارش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ یونیون برلین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ و یونیون برلین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ یونیون برلین را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ یونیون برلین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

در هفته بیست و هشتم از سری رقابتهای بوندس لیگای آلمان جدال تیمهای بایرن مونیخ و یونیون برلین در ورزشگاه آلیانز آرنا با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در این مسابقه جمال موسیالا در دقیقه ۶۸ روی پاس توماس مولر گل بایرن را به ثمر رساند . مارکوس اینگ وارستن هافبک دانمارکی یونیون در دقیقه ۸۵ گل تساوی را وارد دروازه بایرن کرد و  در نهایت پایان گزارش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین این دیدار با همین نتیجه یک بر و یک تقسیم امتیازات به پایان رسید

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

 

بایرن مونیخیونیون برلین
۵۹مالکیت۴۱
۲شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۶۰۹تعداد پاس۴۱۳
۵۱۴پاس صحیح۳۱۱
۱۸سانتر۱۳
۸کرنر۱
۱۰خطا۱۲
۱آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین ۲۲ آذر ۹۹

در ادامۀ دیدار های هفتۀ یازدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلتن فورستری به مصاف یونیون برلین رفت و موفق نشد پایتخت‌نشینان را در این دیدار شکست دهد. بایرن مونیخ در این دیدار نمایش درخشانی نداشت و نتوانست بازی همیشگی را در خانه حریف به نمایش بگذارد.

در پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین ، بایرن در این دیدار خیلی زود و در دقیقه ۴ گُل دریافت کرد و پرومل موفق شد دروازه نویر را با زیبایی باز کند. شاگردان هانسی فلیک در نیمه دوم و در دقیقه ۶۷ با لواندوفسکی به گُل تساوی دست یافتند اما موفق به زدن گُل برتری نشدند و با تساوی خانه حریف را ترک کردند.

با این تساوی بایرن ۲۴ امتیازی شد و همچنان در صدر ماند اما جایگاه این تیم در خطر قرار دارد زیرا لاپیزیگ هم ۲۴ امتیازی است و در صورت لغزش دیگر شاگردان ناگلزمان صدرنشین خواهند شد.یونیون برلین نیز ۱۷ امتیازی شد و در رده هفتم جدول بوندسلیگا قرار گرفت.

 

گزارش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

یونیون برلینبایرن مونیخ 
۳۲%مالکیت۶۸%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۳۱۷تعداد پاس۶۵۵
۲۰۸پاس صحیح۵۳۱
۱۳سانتر۲۵
۴کرنر۷
۱۷خطا۸
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین ۸ اردیبهشت ۹۹

یونیون برلین در چارچوب رقابتهای هفته بیست و ششم بوندسلیگا میزبان بایرن مونیخ بود. تا اواسط نیمه نخست هر دو تیم هجومی و تقریبا خشن بازی کردند.در دقیقه ۴۰، این بایرن مونیخ بود که با ضربه روبرت لواندوفسکی صاحب گل شد تا این نیمه با برتری مونیخی ها پایان یابد. در نیمه دوم هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند بازی به آرامی و پایاپای سپری کی شد تا اینکه مونیخی ها باری دیگر در دقیقه ۸۰، دروازه برلین را گشودند تا بازی با نتیجه ۲-۰ به سود بایرن مونیخ تمام شود.

پخش زنده بایرن مونیخ یونیون برلین

 

یونیون برلینبایرن مونیخ
۳۲٪مالکیت۶۸٪
۲شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۰۴تعداد پاس۶۵۱
۲۰۳پاس صحیح۵۳۹
۲۲سانتر۲۳
۴کرنر۹
۱۳خطا۱۰
۶آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و یونیون برلین

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ یونیون برلین – ۴ آبان ۹۸

در ادامه هفته نهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان یونیون برلین بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ شاگردان کواچ به پایان رسید.مطابق انتظار همه، بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۳، بنژامن پاوار با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه گیلکی ویژه را باز کرد تا میزبان خیلی رود پیش بیفتد. بازی متعادل ادامه داشت  و یونیون برلین در تلاش بود با افزایش نفرات در زمین بایرن به گل تساوی دست یابد. حملات دو تیم در ادامه نتیجه‌بخش نبود و نیمه اول با همان یک گل به سود باواریایی‌ها به پایان رسید.میزبان نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۳، توپ به شکل اتفاقی به روبرت لواندوفسکی رسید و او هم با گذشتن از سد یک مدافع با یک ضربه زمینی و دقیق دروازه یونیون برلین را برای بار دوم باز کرد تا خیال کواچ آسوده‌تر شود.در دقیقه ۵۷، بعد از بررسی VAR مشخص شد که توپ در محوطه جریمه بایرن به دست پریشیچ برخورد کرده و میهمان صاحب یک پنالتی شد. اما این بار هم مانوئل نویر موفق شد ضربه اندرسون را مهار کند تا دروازه باواریایی‌ها همچنان بسته بماند اما در دقیقه ۸۶، پاوار در محوطه جریمه پولتر را سرنگون کرد تا بار دیگر داور یک پنالتی به ضرر بایرن اعلام کند و این بار خود پولتر آن را تبدیل به گل کرد تا اختلاف به حداقل برسد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود بازی با پیروزی شاگردان کواچ خاتمه یافت.ٰ 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین – تی وی تو

بایرن مونیخیونیون برلین
۶۶٪مالکیت۳۴٪
۱۰شوت در چارچوب۴
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۸
۶۶۹تعداد پاس۳۳۳
۵۹۱پاس صحیح۲۴۹
۲۳سانتر۱۱
۸کرنر۲
۱۰خطا۱۶
۲آفساید۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ یونیون برلین – تی وی تو