تی وی تو
بایرن مونیخ
گروتر فورث

یکشنبه ۱ اسفند ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و گرتر فورث امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ گرتر فورث زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ گرتر فورث امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و گرتر فورث

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گرتر فورث به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ گرتر فورث را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ گرتر فورث، شما می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ گرتر فورث را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ گرتر فورث، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ گرتر فورث را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و گرتر فورث

تیم های فوتبال گروتر فورث و بایرن مونیخ در چهارچوب هفته ششم رقابت های فوتبال سطح برتر آلمان یعنی بوندسلیگا در ورزشگاه اسپورت‌پارک رون‌هوف با قضاوت روبرت شرودر به پیکار هم رفتند که این مسابقه در نهایت با پیروزی آسان سه بر یک به سود باواریایی ها به کار خود خاتمه داد.

در این مسابقه ابتدا در دقیقه ۱۰ توماس مولر قفل دروازه گروتر فورث را گشود، در ادامه و در دقیقه ۳۱ جاشوا کیمیچ اختلاف را برای اف‌سی هالیوود دو برابر کرد.

در نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ بنجامین پاوارد مدافع راست فرانسوی بایرن با دریافت کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد اما ده نفره شدن شاگردان ناگلزمن هم تاثیری در برد بی دردسر این تیم نداشت.

​در دقیقه ۶۸ سباستین گریس‌بِک به اشتباه دروازه خودی را به ضرر گروتر فورث و به سود بایرن باز کرد، در ادامه اما فورثی ها یکی از گل های خورده را در دقیقه ۸۸ توسط سدریک ایتن باز کرد تا این بازی در نهایت با پیروزی ۳ بر یک تیم مونیخی به کار خود پایان دهد.

در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ و گرتر فورث بایرن مونیخ با این پیروزی در نخستین بازی هفته ششم ۱۶ امتیازی شد و با اقتدار نسبت به ولفسبورگ ۱۳، دورتموند ۱۲ و بایرلورکوزن ۱۰ امتیازی در صدر جدول ایستاد، گروتر فورث نیز با این باخت همچنان با یک امتیاز از شش بازی در قعر جدول قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و گرتر فورث

 

گروتر فورثبایرن مونیخ
۳۳%مالکیت۶۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۲۹۶تعداد پاس۶۲۴
۲۲۴پاس صحیح۵۳۹
۱۶سانتر۱۵
۶کرنر۳
۱۹خطا۱۳
۴آفساید۱
۴کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و گرتر فورث

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و گرتر فورث

تیم های بایرن مونیخ . گروتر فورث در هفته ی هجدهم بوندسلیگا به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل مانژوکیچ در دقیقه ی ۲۶  و برتری ۱-۰ بایرن مونیخ به پایان رسید . در دقیقه ی ۶۱ نیمه ی دوم ، دروازه ی گروتر فورث بار دیگر با ضربه ی مانژوکیچ باز شد تا بازی با نتیجه ی ۲-۰ ادامه یابد. علی رغم وجود موقعیت های خوب اما بازیکنان گروتر فورث در عبور از خط دفاعی حریف چندان خوب عمل نمی کردند تا در نهایت مجبور شدند به پیروزی بایرنی ها رضایت دهند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گرتر فورث – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گرتر فورث – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و گرتر فورث

در چارچوب بازی های هفته ی اول بوندسلیگا ، تیم های بایرن مونیخ و گروتر فورث در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی سپری شد تا این که مولر با گل دقیقه ی ۴۳ خود ، تیمش را با نتیجه ی ۱-۰ راهی رختکن کرد . در ۴۵ دقیقه ی دوم ، بایرنی ها همچنان خوش درخشیدند. بازیکنان این تیم با استفاده از ضعف خط دفاعی حریف موفق شدند دو بار دیگر دروازه ی این تیم را در هم بکوبند. مانژوکیچ در دقیقه ی ۸۹ و روبن در دقیقه ی ۷۸ دو بازیکنی بودند که این دو گل را برای بایرنی ها به ثبت رساندند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، بایرن با نتیجه ی ۳-۰ تیم پیروز میدان شد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گرتر فورث – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گرتر فورث – تی وی تو