تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایرن مونیخ
گالاتاسرای

سه‌شنبه ۲ آبان ۲۰:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای، امروز سه‌شنبه ۲ آبان و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۰:۱۵ تیم های بایرن مونیخ و گالاتاسرای بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل گالاتاسرای را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و گالاتاسرای

اگر برای دیدن فوتبال زنده بایرن مونیخ و گالاتاسرای و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ گالاتاسرای را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های بایرن مونیخ و گالاتاسرای را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی بایرن مونیخ مقابل گالاتاسرای را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی بایرن مونیخ گالاتاسرای، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بایرن مونیخ و گالاتاسرای را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای، شما می توانید بازی بایرن مونیخ و گالاتاسرای زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ گالاتاسرای

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن مونیخ و گالاتاسرای با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل های کومان در دقیقه ۸ و ایکاردی در دقیقه ۳۰ با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

در نیمه دوم بایرن بر شدت حملاتش افزود و در دقایق پایانی با استفاده از ضعف سیستم دفاعی حریف، در دقیقه ۷۱ با ضربه کین و و در دقیقه ۷۹ پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای با ضربه جمال موسیالا دروازه حریف را باز کرد و به برتری ۳-۱ رسید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای

گالاتاسرای بایرن مونیخ
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۷
۱۰شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۶تعداد پاس۴۱۴
۳۶۲پاس صحیح۳۵۰
۱۸سانتر۱۳
۵کرنر۶
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای

۲ آبان ۱۴۰۲

تیم های بایرن مونیخ و گالاتاسرای برای اولین بار و در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که بایرن مونیخ در ۸ و گالاتاسرای در ۹ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند.

با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می‌کنید، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع، پیش‌بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ گالاتاسرای

آخرین بروز رسانی : نوامبر 6, 2023