تی وی تو
بایرن مونیخ
کلن

شنبه ۶ خرداد ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایرن مونیخ و کلن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ کلن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ کلن امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و کلن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ کلن را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ کلن را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ کلن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن

در چارچوب هفته هفدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ میزبان کلن بود

کلنی ها بازی را بهتر آغاز کردند و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسیدند. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه بایرن بود که یولیان شابوت با ضربه سر توپ را به تیر دوم فرستاد و الیاس صخیری روی تیر دوم کار را تمام کرد.

بعد از این گل بایرنی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۱۴ بود که سرژ گنابری درون محوطه جریمه کلن صاحب موقعیت شدند ولی ضربه او را ماروین شواب به خوبی دفع کرد.

برتری بایرنی ها ادامه داشت و در دقیقه ۲۴ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن ، روی پاس پشت پای لئون گورتسکا، بار دیگر گنابری صاحب موقعیت شد اما ضربه او این بار از کنار دروازه میهمان به بیرون رفت.

در حالی که بایرنی ها سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، چیزی نمانده بود که کلن در دقیقه ۲۹ روی یک ضدحمله به گل دوم برسد ولی خروج به موقع یان زومر و شیرجه او، باعث شد تا دنیس حسین باشیچ نتواند از این فرصت استفاده کند.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بایرنی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۴۴، ضربه محکم بنجامین پاوارد را شواب به هر شکل ممکن دفع کرد و تلاش گورتسکا برای استفاده از توپ برگشتی ثمری نداشت تا نیمه اول با یک گل به سود کلن به پایان برسد.

نیمه دوم را بایرن بهتر شروع کرد و رایان گراونبرخ که جای لئون گورتسکا را گرفته بود، می توانست در دقیقه ۴۹ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن کار را به تساوی بکشد ولی ضربه خطرناک او از کنار دروازه کلن به بیرون رفت.

شش دقیقه بعد نوبت کینگزلی کومان، دیگر تعویضی بایرن که به جای گنابری به زمین رفت، بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند ولی این بار هم شواب اجازه نداد دروازه تیمش باز شود.

حملات بایرنی ها ادامه پیدا کرد اما دفاع فشرده و منسجم کلن مانع از این می شد که موقعیت خاصی روی دروازه این تیم ایجاد شود. تا این که در دقیقه ۷۹ توماس مولر می توانست با ضربه سر گل تساوی باواریایی ها را به ثمر برساند اما باز هم شواب با واکنش به موقع ، توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

فشار حملات بایرن ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۹۰ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن ، قفل دروازه کلن باز شد. یوشوا کیمیچ که پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ شده بود، با یک شوت تماشایی، دروازه شواب را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ شود.

در ثانیه های پایانی بایرنی ها تلاش کردند تا به گل برتری برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. با این نتیجه بایرن ۳۶ امتیازی شد و همچنان با ۴ امتیاز برتری نسبت به لایپزیش در صدر جدول قرار دارد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن

بایرن مونیخ کلن 
۷۸%مالکیت۲۲%
۷شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۶
۸۵۷تعداد پاس۲۴۳
۷۷۳پاس صحیح۱۴۳
۳۳سانتر۱۱
۹کرنر۴
۷خطا۱۰
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن

در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال آلمان (بوندس‌لیگا)، بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها با نتیجه ۴ بر صفر میزبانش کلن را در هم کوبید.

در طول پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی باواریایی‌ها با گلزنی در دقایق ۹، ۶۲ و ۷۴ هت‌تریک کرد. دیگر گل بایرن را هم کورنتن تولیسو در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

بایرن مونیخ با کسب پانزدهمین پیروزی خود ۴۶ امتیازی شد و حالا ۶ امتیاز با بوروسیا دورتموند رده دومی فاصله دارد.

این شصت‌و‌ششمین بازی همراه با گلزنی متوالی بایرن مونیخ بود که سبب شد این تیم رکورد قبلی‌اش که ۶۵ بازی متوالی در فاصله ماه آوریل سال ۲۰۱۲ تا آوریل ۲۰۱۴ بود را بشکند. برای رکورد قبلی بایرن مونیخ به طور متوسط در هر یک از ۶۵ بازی‌اش ۲٫۹ گل زده بود و حالا این رقم به ۳ گل در هر بازی افزایش پیدا کرده است.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن

کلن بایرن مونیخ 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۹
۶شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۳
۴۷۲تعداد پاس۴۸۵
۳۷۹پاس صحیح۳۸۰
۲۲سانتر۱۹
۵کرنر۱۲
۶خطا۱۱
۷آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و کلن

در ادامه هفته دوم بوندسلیگا، دو تیم بایرن مونیخ و کلن در ورزشگاه آلیانز آرنا به میدان رفتند. بایرن مونیخ در اولین دیدار خود مقابل بروسیا مونشن‌گلادباخ به تساوی ۱-۱ رضایت داد، اما کلن با حساب ۳-۱ برابر هرتابرلین به پیروزی رسید. باواریایی‌ها در هفته گذشته موفق شدند بروسیا دورتموند را در سوپرکاپ آلمان شکست دهند و اولین قهرمانی فصل را کسب کنند. 

در نیمه اول این دیدار، بایرن مونیخ تیم برتر میدان بود، اما در کل شاهد بازی سرد و کسل کننده‌ای بودیم. شاگردان ناگلزمان چند موقعیت نصف و نیمه داشتند، اما بهره‌ای از آن‌ها نبردند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

در نیمه دوم داستان به کلی فرق کرد. بایرن مونیخ نیمه را طوفانی آغاز کرد و روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۵۰ اولین گل را به ثمر رساند. در دقیقه ۵۹ سرژ گنبری با پاس گل توماس مولر، اختلاف را دو برابر کرد، اما کلن بازگشت بی نظیری به بازی داشت. تنها یک دقیقه پس از گل نبری، آنتونی مودست اولین گل کلن را به ثمر رساند و دو دقیقه بعد، مارک اوث بازی را به تساوی کشاند تا به ناگلزمان و شاگردانش شوک وارد شود. اما سرژ گنبری در دقیقه ۷۱ از پخش زنده بازی بایرن مونیخ کلن باز هم بایرن مونیخ را پیش انداخت و این دیدار در نهایت با نتیجه ۳-۲ به سود باواریایی‌ها به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ کلن

 

بایرن مونیخ کلن
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۵۴۵تعداد پاس۳۹۶
۴۴۵پاس صحیح۳۰۴
۱۴سانتر۲۲
۳کرنر۴
۱۴خطا۱۰
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ کلن

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و کلن

کلن و بایرن مونیخ در چارچوب بازی های دوستانه به مصاف هم رفتند که در نهایت کلن با نتیجه ۳-۲ پیروز این دیدار شد. نکته ی عجیب این دیدار ترکیب کاملا متفاوت بایرنی ها در نیمه ی نخست و دوم بازی بود. کلن در دقایق ۲۰ با ضربه ی تیلمن ،در دقیقه ی  ۲۷ و ۵۶ با دبل هوت موفق به گلزنی شد و بایرن مونیخ نیز در دقیقه ۶ توسط آرمیندو زیب و در دقیقه ۲۲ توسط جاشوا زیرکزی به گل رسید تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، کلن به برتری ۳-۲ برسد. دایوت اوپامکانو و عمر ریچاردز امروز اولین بازی خود با پیراهن بایرن مونیخ را انجام دادند. 

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ کلن

در هفته بیست‌وسوم بوندس‌لیگا آلمان، بایرن‌مونیخ که تولد ۱۲۱ سالگی‌اش را جشن گرفته بود، کلن را ۵ بر یک شکست داد. مطابق انتظار بایرن‌مونیخ کار را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی روی شوت نیکلاس زوله به گل اول دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه کلن عبور کرد.

در دقیقه ۱۸ پخش زنده بایرن مونیخ و کلن حملات بایرن مونیخ نتیجه داد و این تیم توسط اریک ماکسیم چوپو موتینگ به گل اول دست یافت. ارسال خوب لئون گورتزکا به روی دروازه با ضربه سر چوپوموتینگ همراه بود و دروازه کلن باز شد تا نتیجه ۱-۰ شود.

 چند دقیقه بعد رابرت لواندوفسکی تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم بایرن‌مونیخ پیش رفت اما ضربه سر این بازیکن با اختلافی ناچیز از کنار دروازه کلن عبور کرد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.در دقیقه ۳۳ باز هم حرکت فوق‌العاده لئون گورتزکا بود که رابرت لواندوفسکی را در موقعیت تک به تک قرار داد و این ستاره لهستانی نیز با ضربه ای دقیق دروازه کلن را باز کرد تا نتیجه ۲-۰ شود. در ادامه نیمه اول نیز تغییری در نتیجه حاصل نشد تا بایرن‌مونیخ با همان پیروزی دو گله وارد رختکن شود.

این کلن بود که نیمه دوم بازی زنده بایرن مونیخ و کلن را بهتر آغاز کرد و توانست فاصله را به یک گل کاهش دهد. اشتباهات سریالی مدافعان بایرن مونیخ باعث شد الیاس صخیری در موقعیتی تک به تک، دروازه باواریایی‌ها را باز کند و نتیجه ۲-۱ شود.رابرت لواندوفسکی در دقیقه ی ۶۵ موفق شد برای بار دوم دروازه کلن را باز کند. ستاره لهستانی این بار روی پاس توماس مولر و در یک مصاف تک به تک دیگر گلزنی کرد تا نتیجه ۳-۱ شود.

ده دقیقه ی بعد ،  سرژ گنابری موفق شد گل چهارم بایرن را هم به ثمر برساند. ستاره آلمانی روی پاس لوکاس هرناندز دروازه تقریباً خالی کلن را باز کرد تا نتیجه ۴-۱ شود.سپس در دقیقه ۸۶ باز هم سرژ گنابری برای بایرن مونیخ گلزنی کرد. این بار ارسال لئون گورتزکا ستاره آلمانی را در دهانه دروازه در یک موقعیت بسیار خوب قرار داد و گنابری نیز با ضربه سر نتیجه را ۵-۱ کرد.

در ادامه نیز تغییری در نتیجه حاصل نشد تا بایرن مونیخ با همان نتیجه ۵-۱ پیروز شود. از طرفی مشخص شد که پپ گواردیولا در مورد این تیم درست گفته بود؛ جایی که سرمربی سیتی چند روز پیش گفته بود با وجود بایرن مونیخ نمی‌تواند تیمش را مدعی اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بداند.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

بایرن‌مونیخ کلن 
۵۵%مالکیت۴۵%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۶۲۹تعداد پاس۵۰۱
۵۵۷پاس صحیح۳۹۵
۱۴سانتر۱۴
۴کرنر۴
۷خطا۹
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده بایرن مونیخ و کلن

در دومین شب از هفته ششم رقابت‌های بوندسلیگا، ۴ دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در یکی از دیدارهای مهم بایرن مونیخ در ورزشگاه راین انرژی مهمان اف سی کلن بود و موفق شد حریفش را با نتیجه ۱-۲ شکست دهد.برای بایرن در این دیدار توماس مولر در دقیقه ۱۳ بازی زنده بایرن مونیخ و کلن از روی نقطه پنالتی برای بایرن گلزنی کرد. پس از برخورد ضربه سر گنابری به دست مدافع کلن در درون محوطه جریمه، داور برای بایرن مونیخ پنالتی گرفت.

توماس مولر با ضربه ای محکم و دقیق توپ را به درون دروازه فرستاد. تیمو هورن جهت ضربه را تشخیص داد اما ضربه مولر به گوشه دروازه کلن رفت. سرژ گنابری نیز در دقیقه ۱+۴۵ موفق به گُلزنی شد. گنابری در یک حرکت انفرادی وارد محوطه جریمه کلن شد و با فریب مدافعان، ضربه زمینی و فنی اش را به درون دروازه کلن فرستاد. این بازیکنان سه امتیاز مهم را برای تیم شان به ارمغان آوردند.

تک گُل کلن را در این دیدار دومینیک دراکسلر در دقیقه ۸۲ پخش بازی زنده بایرن مونیخ و کلن به ثمر رساند و اجازه نداد نویر کلین‌شیت کند.شوت از راه دور یان تیلمان در میانه راه به پای درکسلر برخورد کرد و وارد دروازه مانوئل نویر شد.با پیروزی بایرن مونیخ ۱۵ امتیازی شد و با تفاضل گُل بهترنسبت به بروسیا دورتموند در صدر جدول رقابت‌های بوندسلیگا تکیه زد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

کلن بایرن مونیخ
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱
۳۷۰تعداد پاس۶۴۳
۲۷۸پاس صحیح۵۵۳
۲۲سانتر۱۲
۵کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

پخش بازی بایرن مونیخ و کلن زنده

دو تیم فوتبال بایرن‌مونیخ و کُلن  در بازی از هفته ۲۲ رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان و در “ورزشگاه راین انرژی” با حضور ۵۰۰۰ هوادار به مصاف هم رفتند که سرانجام این بازی با برتری ۴-۱ بایرن به پایان رسید.در این دیدار و در نیمه اول سه بار دروازه میزبان باز شد که لواندوفسکی در دقیقه ۳ روی پاس توماس‌مولر، کومان در دقیقه ۵ و سرژ گنابری در دقیقه ۱۲ گل‌زنی کردند تا نیمه اول ۳-۰ به سود مهمان خاتمه یابد.

در نیمه دوم فوتبال زنده بایرن مونیخ و کلن بار دیگر شاگردان فلیک پیش کشیدند و طی گنبری در دقیقه ۶۶ بار دیگر گل‌زد تا حساب ۴-۰ شود. در ادامه تنها گل میزبان توسط “مارک‌اوت” به ثمر رسید تا یکی از گل‌های خورده جبران شود ولی سودی برای میزبان نداشت و این دیدار در نهایت با حساب ۴-۱ به سود بایرن به فرجام رسید.با این نتیجه تیم بایرن‌مونیخ ۴۳ امتیازی شد و با یک بازی کمتر در مکان دوم پس از لایپزیگِ ۴۵ امتیازی ایستاد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

کلن بایرن مونیخ
۳۸%مالکیت۶۲%
۶شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۱۵
۴مهار دروازه بان۵
۳۵۱تعداد پاس۵۶۹
۲۷۳پاس صحیح۵۰۴
۲۱سانتر۲۲
۱کرنر۶
۱۲خطا۱۰
۴آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

پخش فوتبال زنده بایرن مونیخ کلن

در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان کلن بود که این بازی در نهایت با برتری ۴-۰ میزبان به پایان رسید.در حالی که هنوز ۳ دقیقه از نیمه اول را سپری نکرده بودیم، روی پاس عمقی کیمیش، روبرت لواندوفسکی موفق شد گل اول بایرن و هشتمین گل فصل خود را به ثمر برساند. در دقیقه ۱۳ پخش زنده بایرن مونیخ و کلن، فیلیپه کوتینیو روی یک ضربه آزاد فوق‌العاده توپ را به تیرک دروازه کلن کوبید و در برگشت نیز توپ راهی کرنر شد.

حملات میزبان ادامه داشت اما کلن کم‌کم خودش را در زمین پیدا کرد و چند بار توسط فلوریان کانتس صاحب موقعیت شد اما هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد. در واپسین لحظات نیمه اول لواندوفسکی روی پاس زیبای کوتینیو می‌توانست گل دوم خود را به ثمر برساند اما ضربه چیپ او روی سقف دروازه فرود آمد تا نیمه اول بازی زنده بایرن مونیخ و کلن با همان برتری خفیف ۱-۰ بایرنی‌ها به پایان برسد.نیمه دوم نیز همان حکایت نیمه اول را داشت و با ارسال کرنر کیمیش، باز هم لواندوفسکی این بار با یک ضربه دروازه تیمو هورن را گشود تا برتری باواریایی‌ها مطمئن‌تر شود.

در دقیقه ۵۹، فیلیپه کوتینیو که از سمت چپ نفوذ کرده بود با خطای کینگزلی سرنگون شد تا ضمن ده نفره شدن کلن، ستاره برزیلی اول گل خود در بوندسلیگا را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. لحظاتی بعد ضربه کات‌دار و زیبای یاشوا کیمیش با برخورد به تیرک، راهی به دروازه پیدا نکرد. این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۳ فوتبال زنده بایرن مونیخ و کلن کوتینیو این بار در نقش گل‌ساز ظاهر شد و پاس او را ایوان پریشیچ به گل چهارم بایرن تبدیل کرد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو

 

بایرن مونیخکلن 
۶۰%مالکیت۴۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۱
۵۵۴تعداد پاس۳۵۷
۴۷۹پاس صحیح۲۸۰
۱۶سانتر۱۷
۱۲کرنر۴
۱۵خطا۲۰
۲آفساید۱
۴کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن – تی وی تو