تی وی تو
بازی زنده  بایرن مونیخ ولفسبورگ

بازی زنده بایرن مونیخ ولفسبورگ

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ امروز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال بوندس لیگای آلمان و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های بایرن مونیخ و ولفسبورگ بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل ولفسبورگ را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش بازی بایرن مونیخ
بایرن مونیخ
ولفسبورگ

چهارشنبه ۲۹ آذر ۲۳:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ امروز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال بوندس لیگای آلمان و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های بایرن مونیخ و ولفسبورگ بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل ولفسبورگ را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ و وولفسبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ

۲۹ آذر ۱۴۰۲

وولفسبورگ در هفته شانزدهم بوندسلیگا میزبان بایرن مونیخ بود و این دیدار را ۲-۱ به مهمان واگذار کرد.

بایرنی ها که مطابق انتظار عملکرد خیلی خوبی در نیمه نخست داشتند در همان دقایق ابتدایی با شلیک موسیالا و هری کین به برتری ۲-۰ رسیدند. وولفسبورگ در نیمه دوم سعی داشت تا این اختلاف را به حداقل برساند تا که آرنولد بالاخره قفل دروازه حریف را باز کرد .

در ادامه پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ اما کمی از سرعت بازی کاسته شد و در دقایق پایانی شاهد جریان بازی در میانه میدان بودیم.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ

وولفسبورگبایرن مونیخ
۳۹٪مالکیت۶۱٪
۴شوت در چارچوب۷
۱شوت خارج چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۳
۴۱۶تعداد پاس۶۵۶
۳۵۰تعداد پاس صحیح۵۶۵
۸سانتر۱۴
۰کرنر۶
۱۵خطا۱۲
۱آفساید۰
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ

گزارش آنلاین فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ

۱۶ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته نوزدهم بوندسلیگا، تیم های بایرن مونیخ و وولفسبورگ با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با درخشش چشمگیر بازیکنان بایرن همراه بود. این تیم با دبل کومان در دقیقه ۹ و ۱۴ و سپس گل مولر در دقیقه ۱۹ به برتری ۳-۰ رسید و تقریبا راه پیروزی را برای حریف بست. در ادامه کامینسکی موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند تا این نیمه با نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ کیمیش با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد اما موسیلا اجازه نداد تا وولفسبورگ از فرصت پیش آمده استفاده کند و گل چهارم را برای بایرن به ثبت رساند غافل از این که دروازه بایرن در دقیقه ۸۰ سوانبرگ با ضربه ای گل دوم وولفسبورگ را به ثبت خواهند رساند تا این دیدار با نتیجه ۲-۴ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ

وولفسبورگ  بایرن مونیخ
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۵۴۱تعداد پاس۵۰۵
۴۵۸پاس صحیح۴۱۸
۳۰سانتر۱۱
۷کرنر۴
۱۰خطا۹
۵آفساید۳
۲کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

هفته دوم رقابت‌های بوندسلیگا با انجام یک دیدار به پایان رسید. در این بازی بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی در خانه از وولفسبورگ پذیرایی کرد و با دو گل به پیروزی دست پیدا کرد.

هر دو گل های بایرن را در نیمه ی نخست پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ ، موسیالا و توماس مولر به ثمر رساندند و از آن سو تلاش های وولفسبورگ برای جبران آن ها در نیمه ی دوم به جایی نرسید.

بایرن با این پیروزی ۶ امتیازی شد و به صدر جدول رده‌بندی بازگشت.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

بایرن مونیخوولفسبورگ 
۶۸%مالکیت۳۲%
۸شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۶
۵۹۲تعداد پاس۲۷۵
۵۱۷پاس صحیح۱۹۴
۲۰سانتر۱۰
۸کرنر۴
۷خطا۱۰
۶آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب هفته سی و چهارم بوندسلیگا و آخرین هفته از این رقابت‌ها، بایرن مونیخ با نتیجه ۲-۲ مقابل وولفسبورگ متوقف شد. طبق انتظار با شروع بازی، بایرن مونیخ مالک توپ و میدان بود و شاگردان کوفلت چشم به ضد حمله‌ها دوخته بودند.

باواریایی‌ها در ابتدا موفق شدند با دو گل از حریف خود پیش بیفتد و حتی فرصت بیش‌تر کردن اختلاف با وولفسبورگ را نیز داشتند اما گل جمال موسیالا در نیمه اول به دلیل آفساید توسط VAR، مردود اعلام شد. با این حال در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ روند بدون انگیزه این تیم پس از قطعی شدن قهرمانی در بوندسلیگا، بایرن نتوانست برتری ۲ گله خود را حفظ کند و وولفسبورگ با گل‌های مکس کروزه و یوناس ویند بازی را به تساوی کشاند.

همچنین این سومین بازی بایرن مونیخ پس از قهرمانی در بوندسلیگا بود که در آن موفق به کسب پیروزی نمی‌شود.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ

 

وولفسبورگ بایرن مونیخ 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۱۲
۶مهار دروازه بان۰
۳۳۸تعداد پاس۶۸۹
۲۶۵پاس صحیح۶۱۷
۱۰سانتر۲۶
۲کرنر۱۲
۵خطا۱۰
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ

 

مکان تماشای بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

۲۶ آذر ۱۴۰۰

در چارچوب هفته هفدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانتز آرنا میزبان وولفسبورگ بود. باواریایی ها در این بازی به پیروزی پر گل ۴ بر ۰ مقابل گرگ ها رسیدند.

پیروزی مونیخی ها به فاصله نیم ساعت مانده به پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ به لطف برتری سه گله و البته واکنش عالی نویر زمانی که بازی ۱-۰ بود، تضمین شد. مهم ترین اتفاق بازی اما در دقیقه ۸۸ رخ داد، وقتی که لواندوفسکی گلزنی کرد. لوا حالا به رکورد گلزنی کریستیانو رونالدو (۶۹ گل در سال ۲۰۱۳) رسیده و رکورد گلزنی گرد مولر در یک سال میلادی را با ۴۳ گل شکسته است.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ

 

بایرن مونیخ وولفسبورگ 
۶۳%مالکیت۳۷%
۹شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۷۳۴تعداد پاس۴۱۸
۶۴۵پاس صحیح۳۲۶
۲۱سانتر۱۳
۵کرنر۳
۱۰خطا۴
۰آفساید۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و ولفسبورگ

در دیداری از هفته بیست‌ونهم بوندس‌لیگای آلمان، بایرن‌مونیخ با نتیجه ۳ بر ۲ از سد میزبانش وولفسبورگ گذشت. موسیالا ستاره این دیدار بود و در دقایق ۱۵ و ۳۷ گل زد و دیگر گل بایرن را هم چوپو موتینگ در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند. وخورست در دقیقه ۳۵ و فیلیپ در دقیقه ۵۴ هم گل‌های ولفسبورگ را زدند.

در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ بایرن با این برد ۶۸ امتیازی شد و پیروزی ارزشمندی کسب کرد تا یک قدم به قهرمانی بوندسلیگا نزدیک تر شود.وولفسبورگ ۵۴ امتیازی هم در رده سوم جدول باقی ماند و به حذف تلخ از لیگ قهرمانان اروپا، واکنش مناسبی داشت.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ

 

وولفسبورگ بایرن‌مونیخ 
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۴۸۰تعداد پاس۵۳۶
۳۷۴پاس صحیح۴۲۱
۱۶سانتر۱۹
۶کرنر۵
۱۶خطا۹
۵آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وولفسبورگ

 

پخش بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ از اینترنت

بایرن‌مونیخ در دیداری از هفته دوازدهم بوندس‌لیگا آلمان موفق شد ولفسبورگ را ۲ بر یک شکست دهد. فیلیپ دقیقه ۵ گل نخست را برای گرگ‌ها زد. اشتباه سانه باعث شد توپ به کوین امبابو برسد. مدافع سوئیسی توپ را به روی دروازه ارسال کرد و مکس فیلیپ با یک ضربه چکشی زیبا، توپ را وارد دروازه نویر کرد. پس از این گل ،  لواندوفسکی با گل‌های دقایق ۲+۴۵ و ۵۰ کاری کرد بایرن کامبک بزند. در دقیقه ی  ۴۵ بازی زنده بایرن مونیخ و ولفسبورگ ، سانتر دقیق کینگزلی کومان با پرش و ضربه سر لواندوفسکی همراه شد تا بازی به تساوی کشیده شود و در دقیقه ی ۵۰ ،  بازیکنان وولفسبورگ توپ را لو دادند و بواتنگ با پاسی بلند و دقیق، لواندوفسکی را صاحب توپ کرد. مهاجم لهستانی پیشروی کرد و به محوطه جریمه رسید تا با شوتی محکم، دروازه وولفسبورگ را باز کند.

 این برد بایرن را ۲۷ امتیازی کرد و پشت سر بایرلورکوزن در رده دوم قرار گرفتند. ولفسبورگ ۲۱ امتیازی هم تیم پنجم جدول است.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

 

بایرن‌مونیخ ولفسبورگ 
۵۹%مالکیت۴۱%
۲شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۰
۴۹۲تعداد پاس۳۳۴
۴۰۲پاس صحیح۲۵۸
۱۹سانتر۲۱
۷کرنر۷
۱۴خطا۱۶
۰آفساید۳
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

تیم های وولفسبورگ و بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های بوندسلیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند. با احتساب این پیروزی، بایرن مونیخ از ۳۴ بازی ۸۲ امتیاز گرفت و شیلد قهرمانی بوندسلیگا را به دست آورد.بازی با برتری بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم در دقیقه سه به گل اول دست یافت. روی پاس عمقی توماس مولر، کومان در مقابل دروازه ولفسبورگ صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی به گوشه دروازه گل اول را به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۸ پخش زنده بایرن مونیخ و ولفسبورگ برکالو صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل تساوی شد، اما ضربه او از مقابل دروازه با مهار فوق العاده مانوئل نویر همراه شد و این فرصت از دست رفت.در دقیقه ۳۰ و روی پاس سرژ گنابری، بایرن مونیخ تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه عجیب کومان در مقابل دروازه تقریبا خالی با اختلاف کمی به بیرون رفت.اما در دقیقه ۳۷ بایرن مونیخ به گل دوم دست یافت. روی پاس کومان، کویزانس پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه مهار نشدنی و فوق العاده ای از فاصله ای قابل توجه، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بایرن با برتری ۰-۲ راهی رختکن شد.در آغاز نیمه دوم گناربری روی ریباند یک موقعیت صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او از بالای دروازه وولفسبورگ به بیرون رفت. در دقیقه ۵۷ بازی زنده بایرن مونیخ ولفسبورگ گنابری که می توانست لواندوفسکی را صاحب واقعیت کند، خودش اقدام به ضربه زدن کرد که کاستلز به خوبی عکس العمل نشان داد.اما در دقیقه ۷۳ بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شد که لواندوفسکی آن را تبدیل به گل کرد و بایرن با نتیجه ۰-۳ از حریف پیش افتاد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۹ پخش بایرن مونیخ و ولفسبورگ زنده و روی ارسال ایوان پریشیچ، توماس مولر از گوشه محوطه و با یک ضربه دقیق گل چهارم را به ثمر رساند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بایرن مونیخ با همان ۴ گل حریف خود را مغلوب کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

 

وولفسبورگ بایرن مونیخ
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۹
۷شوت خارج از چارچوب۷
۶مهار دروازه بان۴
۳۱۵تعداد پاس۵۰۲
۲۴۵پاس صحیح۴۳۰
۱۶سانتر۲۱
۳کرنر۶
۱۳خطا۹
۱آفساید۱
۳کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

پخش بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

در ادامه هفته هفدهم رقابت‌های بوندسلیگا، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان وولفسبورگ بود و در پایان این بایرن مونیخ بود که توانست با نتیجه ۲ بر صفر حریفش را مغلوب کند.بایرنی ها نزدیک به ۸۵ دقیقه صبر کردند تا طلسم دروازه وولفسبورگ را بشکنند و سرانجام توسط زیرکزی روی پاس گل مولر به گل رسیدند.چهار دقیقه پس از گل اول، سرژ گنابری توانست گل دوم سرخ پوشان مونیخ را به ثمر برساند.بایرن با این پیروزی ۳۳ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

 

بایرن مونیخوولفسبورگ 
۶۸%مالکیت۳۲%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۵۷۸تعداد پاس۲۷۴
۴۹۴پاس صحیح۱۷۳
۳۸سانتر۱۰
۱۲کرنر۶
۷خطا۹
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ

در دومین شب از هفته بیست‌و‌پنجم بوندس‌لیگای آلمان،  تیم بایرن مونیخ مقابل میهمان خود پیروز شد.اولین فرصت بازی در دقیقه ۹ برای بایرن مونیخ ایجاد شد اما ضربه تماشایی توماس مولر با اختلاف کمی از بالای دروازه وولفسبورگ به بیرون رفت.در دقیقه ۲۲ بایرن تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت اما ضربه سر محکم مت هوملس با مهار تماشایی کاستیلز همراه شد و این موقعیت از دست رفت.

حملات بایرن ادامه یافت و در دقیقه ۲۹ لواندوفسکی با یک ضربه محکم دروازه وولفسبورگ را تهدید کرد اما این بار نیز کاستیلز واکنش نشان داد.

اما در دقیقه ۳۴ بازی بایرن مونیخ و وولفسبورگ بایرن بالاخره به گل رسید. ارسال عرضی مولر در دهانه دروازه با ضربه تمام کننده سرژ گنابری همراه شد تا بالاخره حملات میزبان به گل منتج شود.سه دقیقه بعد بایرن به گل دوم هم رسید. پاس فوق العاده گنابری، لواندوفسکی را مقابل دروازه خالی قرار داد تا او به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر برساند.در دقیقه ۴۵ ضربه والی مت هوملس راهی به دروازه وولفسبورگ نیافت تا در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۲ بایرن مونیخ به پایان برسد.بایرن نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید.

پاس تیاگو در پشت محوطه به خامس رسید تا او با ضربه ای فنی و زمینی، گل سوم تیمش را وارد دروازه وولفسبورگ کند.در دقیقه ۵۸ وولفسبورگ می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه آرنولد از فاصله ای دور با واکنش مانوئل نویر همراه شد.

دقایقی بعد دوباره بایرن صاحب توپ و میدان شد و این بار لئون گورتزکا با ضربه ای از راه دور دروازه وولفسبورگ را تهدید کرد اما دروازه بان این تیم عکس العمل خوبی نشان داد.در دقیقه ۷۰ و روی پاس خامس، مولر تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفت اما کاستیلز توپ او را گرفت و در ریباند نیز ضربه گورتزکا به بالای دروازه رفت.

اما در دقیقه ۷۷ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ولفسبورگ و با ارسال عرضی ریبری، مولر موفق شد با یک ضربه زمینی موفق به گلزنی شده و بایرن مونیخ ۰-۴ از حریف خود پیش افتد.اما در دقیقه ۸۲ این بار جاشوا کیمیچ موفق شد روی پاس ریبری دروازه وولفسبورگ را باز کند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۵ و باز هم با پاس ریبری، بایرن با ضربه سر لواندوفسکی به گل ششم هم رسید تا در نهایت با این نتیجه فوق العاده به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

 

بایرن مونیخوولفسبورگ 
۶۰%مالکیت۴۰%
۱۲شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۶
۵۸۸تعداد پاس۳۸۹
۵۲۰پاس صحیح۳۱۰
۷سانتر۱
۷کرنر۲
۶ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۸
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ولفسبورگ | تی وی تو

برچسب‌ها: