تی وی تو
بایرن مونیخ
وردربرمن

شنبه ۲۳ اسفند ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وردربرمن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ وردربرمن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ وردربرمن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – وردربرمن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ وردربرمن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بایرن مونیخ وردربرمن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ وردربرمن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وردربرمن – ۱ آذر ۹۹

بایرن مونیخ مقابل وردربرمن غیبت هافبک های کلیدی اش را حس کرد و سیستم ۱-۴-۱-۴ برای پیروزی مقابل وردربرمن جوابگو نبود. مانوئل نویر با یک دبل سیو دیدنی در نیمه اول، نقش مهمی در تک امتیاز خانگی بایرن مونیخ داشت. با وجود این تساوی، بایرن مونیخ همچنان صدرنشین بوندسلیگا است. مصدومیت لوکاس هرناندز در اوایل نیمه دوم، خبر بدی برای بایرن مونیخ بود و لئون گورتسکا به جای او وارد بازی شد.مهمان در دقیقه ۱+۴۵ توسط اگ‌اشتاین به گل نخست بازی رسید.سارجنت، مهاجم وردربرمن پس از ورود به محوطه جریمه یک پاس کات بک برای اگشتاین فرستاد و او با یک ضربه بغل پا، دروازه نویر را باز کرد.اما وردربرمن  بردش را دقیقه ۶۲ با گلی که کومن به ثمر رساند، از دست داد.سانتر بلند گورتسکا با ضربه سر کینگزلی کومان وارد دروازه وردربرمن شد. بایرن با این تساوی ۱۹ امتیازی شد و صدرنشین باقی ماند. وردربرمن هم با ۱۱ امتیاز در رده هشتم جای گرفت.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

 

بایرن مونیخ وردربرمن 
۷۰%مالکیت۳۰%
۲شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۶۶۲تعداد پاس۲۷۷
۵۸۷پاس صحیح۱۸۶
۳۶سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وردربرمن – ۲۷ خرداد ۹۹

هفته سی‌ودوم بوندس‌لیگای آلمان هفته تعیین تکلیف قهرمان بوند و بایرن‌مونیخ با برتری یک گله در زمین وردربرمن هشتمین قهرمانی متوالی‌اش را قطعی کرد. بازی از همان دقایق آغازین هجومی بود و هر دو تیم به خشونت متوصل شدند تا اینکه لواندوفسکی در دقیقه۴۳  پشت دفاع وردربرمن صاحب توپ شد و دروازه را به‌راحتی باز کرد. هر دو تیم در نیمه دوم نیز شیوه بازی نیمه نخست را پیش گرفتند.فلورین کوفت خیلی تلاش کرد با تعویض های متعدد نتیجه بازی ا به سود خود تغییر دهد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و بازی با نتیجه ۰-۱ به سود بایرن مونیخ به پایان رسید. با این پیروزی بایرن‌مونیخ ۷۶ امتیازی شد به این ترتیب بوندس‌لیگا که اولین لیگ بزرگ اروپایی بود که برگشت، قهرمان خودش را هم شناخت.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

وردربرمنبایرن مونیخ
۴۰٪مالکیت۶۰٪
۱شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۴۳۵تعداد پاس۶۵۹
۳۲۸پاس صحیح۵۶۱
۱۴سانتر۲۵
۰کرنر۱۰
۹خطا۱۳
۱آفساید۵
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وردربرمن -۲۳ آذر ۹۸

در دیدار از هفته پانزدهم رقابتهای بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ و وردربرمن در استادیوم آلیانتس آرنا به مصاف هم رفتند. در دقیقه ۲۴ میلوت راشیکا توانست گل اول وردربرمن را به ثمر برساند. در دقیقه ۴۵ فیلیپ کوتینیو روی پاس گرنابری توانست گل اول و تساوی باواریایی ها را به ثمر برساند. نیمه اول با نتیجه ۱ – ۱ به پایان رسید. در دقیقه ۴۹ نیمه دوم رابرت لواندوفسکی روی پاس کوتینیو توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. در دقیقه ۶۳ فیلیپ کوتینیو توانست دبل کند و گل سوم تیمش را نیز به ثمر برساند. در دقیقه ۷۲ باز هم نوبت به لواندوفسکی رسید تا تیمش را برای بار چهارم صاحب گل کند. سه دقیقه پس از گل لواندوفسکی، توماس مولر که پاس گل قبلی را به ثبت رسانده بود، توانست گل پنجم باواریایی ها را به ثمر برساند. کوتینیو برای بار دوم در این بازی توانست پاس گل از خود بر جای بگذارد. درخشش کوتینیو پایان نداشت و این ستاره برزیلی توانست هتریک کند و با یک ضربه تماشایی گل ششم بایرن مونیخ را وارد دروازه وردربرمن کند. بایرن مونیخ با این برد ۲۷ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

بایرن مونیخوردربرمن
۷۳٪مالکیت۲۷٪
۱۴شوت در چارچوب۲
۹شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۸
۷۳۲تعداد پاس۲۷۰
۶۵۳پاس صحیح۱۸۹
۳۱سانتر۷
۸کرنر۲
۱۵خطا۱۳
۰آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ وردربرمن – ۲۴ اردیبهشت ۹۸

وردربرمن در ورزشگاه وسر میزبان بایرن مونیخ بود.در نیمه اول بازی متعال و با برتری نسبی بایرنی‌ها دنبال شد. در نهایت این لواندوسکی بود که در دقیقه ۳۶ روی اشتباهات فاحش مدافعان وردربرمن دروازه میزبان را باز کرد تا وردربرمن با شکست یک بر صفر نیمه اول را به پایان برساند. در نیمه دوم توماس مولر در دقیقه ۶۳ بایرنی‌ها را دو بر صفر پیش انداخت تا آن‌ها ادامه مسابقه را با خیالی آسوده دنبال کنند. اما به یک باره این برمن بود که در فاصله یک دقیقه توانست توسط اوساکو(۷۴) و راشیکا (۷۵) بازی را به تساوی بکشاند تا این مسابقه با هیجان خاصی دنبال شود. این پایان کار نبود و این بار کومان با نفوذ در محوطۀ جریمه تیم میزبان توانست یک پنالتی برای تیم خود بگیرد. لواندوسکی در دقیقه ۸۰ این پنالتی را به گل تبدیل کرد تا سرخ‌پوشان مونیخی سه بر دو پیش بیافتند. ده دقیقه پایانی این دیدار با حملات وردربرمن پیگیری شد که برای آن‌ها سودی نداشت تا این دیدار با همان نتیجۀ ۳-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو

وردربرمنبایرن مونیخ
۴۸٪مالکیت۵۲٪
۷شوت در چارچوب۵
۶شوت خارج از چارچوب۱۲
۲مهار دروازه بان۵
۴۴۸تعداد پاس۴۹۲
۳۵۲پاس صحیح۴۲۰
۵سانتر۳
۲کرنر۲
۹ضربه ایستگاهی۱۱
۱۳خطا۹
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وردربرمن ‌ – تی وی تو