تی وی تو
بایرن مونیخ
ناپولی

شنبه ۹ مرداد ۱۹:۰۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ ناپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ناپولی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ناپولی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی، شما می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ناپولی را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ ناپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی – ۱۱ مرداد ۹۶

دو تیم بایرن و ناپولی دیدار رده بندی آئودی کاپ را در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار کردند.در نیمه نخست این دیدار، کالیدو کولیبالی بود که در دقیقه ۱۴ پارتنوپی را پیش انداخت .روی غفلت مدافعان بایرن مونیخ و پس از دفع ناقص توپ توسط فورشل، کولیبالی که در موقعیت مشکوک آفساید قرار داشت، موفق شد دروازه بایرن مونیخ را باز کند.تلاش بایرن برای جبران نتیجه در نیمه اول نتیجه ای نداشت تا بازی در این نیمه با حساب یک بر صفر به سود ناپولی به پایان برسد.

ناپولی در نیمه دوم هم کار را هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه ۵۵ توسط جاکرینی اختلاف را به دو برساند. جاکرینی با پاس از سمت راست هم‌تیمی‌اش موفق شد از میانه محوطه جریمه، دروازه بایرن مونیخ را باز کند تا اختلاف به دو گل برسد.بایرن در ادامه کار هم نتوانست همان بایرن مقتدر همیشگی در آلیانز  باشد تا با قبول دومین شکست خانگی در این رقابت ها ناباورانه در جایگاه آخر قرار بگیرد و چهارم شود.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ناپولی – تی وی تو

 

ناپولی بایرن مونیخ
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۳
۱کرنر۷
۱۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۵
۰آفساید۳
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ناپولی – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ناپولی – ۱۱ آبان ۹۰

دو تیم بایرن مونیخ و ناپولی در چارچوب رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با برتری ۳-۲ بایرن مونیخ به پایان رسید. ماریو گومز زننده هر سه گل بایرن در این مسابقه بود.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ناپولی – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ناپولی – تی وی تو