تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایرن مونیخ
مونشن گلادباخ

شنبه ۱۱ شهریور ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل مونشن گلادباخ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

۲۹ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم بوندسلیگا، تیم های بایرن‌مونیخ و مونشن‌گلادباخ با هم دیدار کردند. با اخراج اوپامیکانو در دقیقه ۸ بایرن ۱۰ نفره شد و سپس دروازه این تیم با ضربه اشتیندل بازگشت. البته مطابق انتظار بایرن این گل خورده را جبران کرد . موتینگ در دقیقه ۳۵ پاس دیویس را درون دروازه مونشن جای داد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی همچنان پر‌هیجان ادامه داشت و هافمن در همان دقایق نخستین حمله موفقثی به دروازه بایرن داشت و سپس تورام نتیجه را ۱-۳ کرد. بایرن که در این دیدار خوش شانس نبود، تنها موفق شد در دقیقه ۹۳ پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ با ضربه ی تل یکی از این گل ها را جبران کند تا در انتها بازی را ۳-۲ به حریف واگذار کرده باشد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

مونشن‌گلادباخ بایرن‌مونیخ 
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۵۸۴تعداد پاس۴۹۷
۵۰۶پاس صحیح۴۲۰
۱۴سانتر۹
۴کرنر۰
۹خطا۹
۰آفساید۴
۰کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

۵ شهریور ۱۴۰۱

در چارچوب هفته چهارم بوندس لیگای آلمان، بایرن مونیخ در خانه به مصاف مونشن گلادباخ رفت و به زحمت به تساوی یک بر یک رسید.

در این مسابقه مارکوس تورام روی اشتباه اوپامکانو گل اول مسابقه را در دقیقه ۴۳ پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ برای مونشن گلادباخ به ثمر رساند و بایرن مونیخ در دقایق پایانی با گل سانه به تساوی رسید.

بایرن مونیخ پس از ۳ پیروزی به یک تساوی رسید تا با ۱۰ امتیاز در صدر قرار گیرد. اونیون برلین نیز که امشب شالکه را درهم کوبید با ۱۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

مونشن گلادباخ با ۸ امتیاز در رده ششم جای گرفته است.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

بایرن مونیخ  مونشن گلادباخ
۶۹%مالکیت۳۱%
۲۰شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱۹
۶۱۱تعداد پاس۲۸۶
۵۴۳پاس صحیح۱۹۶
۳۳سانتر۴
۱۴کرنر۱
۱۳خطا۷
۷آفساید۰
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

۱۷ دی ۱۴۰۰

بایرنی ها، در چارچوب هفته هجدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانس آرنا میزبان بروسیا مونشن گلادباخ بود.

بایرن مونیخ خیلی زود توسط لواندوفسکی ۱ بر ۰ از گلادباخ جلو افتاد، اما شاگردان هوتر تنها به ۵ دقیقه نیاز داشتند تا نتیجه بازی را به نفع خود برگردانند. گلادباخ در ادامه بازی و نیمه دوم برعکس حریف خود به خوبی دفاع کرد و برتری خود را حفظ کرد. یان سومر نیز مثل همیشه مقابل بایرن مونیخ بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت و بار ها دروازه کره اسب ها را با سیو هایش نجات داد.

در آن طرف نبود بازیکنان اصلی بایرن مونیخ و عدم هماهنگی بین بازیکنان جایگزین شده کاملا احساس می شد. دفاع بایرن در پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ نیز همچنان خود را متزلزل و غیر قابل اعتماد نشان داد و یکی از دلایل کامبک خوردن باواریایی ها نمایش ضعیف خط دفاعی این تیم بود.

در نهایت بروسیا مونشن گلادباخ با عملکرد خوبی که از خود در این بازی نشان داد به شایستگی پیروز این بازی شد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

بایرن مونیخ مونشن گلادباخ
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۶۶۴تعداد پاس۴۱۵
۵۴۹پاس صحیح۲۹۱
۲۰سانتر۱۱
۶کرنر۶
۱۸خطا۱۱
۵آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

دیدار زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

۵ آبان ۱۴۰۰

در دور دوم از رقابتهای جام حذفی آلمان تیم مونشن گلادباخ در یک دیدار عجیب موفق شد تیم قدرتمند بایرن مونیخ را با نتیجه پنج بر صفر شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کند . در این دیدار تیم مونشن گلادباخ موفق شد در ابتدای مسابقه و در دقیقه ۲ کلودیو کونه به گل اول خود دست پیدا کند.

در ادامه بن سبینی مدافع الجزایری این تیم در دقایق ۱۵ و ۲۱ دو گل دیگر برای تیمش به ثمر رساند تا حساب کار به سه بر صفر تغییر کند . نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید .

بایرن که چیزی برای از دست دادن نداشت نیمه دوم را با حملات پی در پی و مداوم آغاز کرد تا به گل برسد اما بر خلاف جریان بازی این گلادباخ بود که در دقیقه ۵۴ توسط امبولو به گل چهارم خود رسید و تقریبا کار را برای بایرن تمام کرد . ناگلزمان سرمربی تیم بایرن در ادامه ی پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ تمام مهره های هجومی خود را برای تغییر نتیجه و به گل رسیدن وارد میدان کرد اما از این امر نیز سودی حاصل نشد . از آنسو نیم مونشن گلادباخ در کمال ناباوری موفق شد در دقیقه ۵۷ بار دیگر توسط امبولو به گل پنجم رسید .

در ادامه این نیمه نیز حملات بایرن به سرانجام نرسید و در نهایت این دیدار با حساب پنج بر صفر به سود گلادباخ به پایان رسید و این تیم به دور بعد صعود کرد . 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

مونشن گلادباخبایرن مونیخ
۳۸مالکیت۶۲
۷شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۵
۸مهار دروازه بان۲
۳۲۱تعداد پاس۵۱۸
۲۳۸پاس صحیح۴۳۲
۱۰سانتر۱۸
۲کرنر۹
۹خطا۱۳
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

۲۲ مرداد ۱۴۰۰

مونشن گلادباخ و بایرن مونیخ در نخستین هفته از فصل ۲۰۲۱/۲۲ رقابت های بوندسلیگا به مصاف هم رفتند. در این بازی  یان زومر چندین و چند بار دروازه کره اسب ها را نجات داد و داور تصمیمات بحث برانگیزی در چند صحنه اتخاذ کرد، مونشن گلادباخ و بایرن مونیخ به تساوی ۱-۱ رضایت دادند تا روند بدون برد یولیان ناگلزمان همراه با باواریایی ها ادامه دار باشد.

پلیا در دقیقه ی ۱۰ و لواندوفسکی در دقیقه ی ۴۲ هرکدام یک بار دروازه ی حریف را باز کردند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان پخش زنده بایرن مونیخ مونشن گلادباخ دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

مونشن گلادباخبایرن مونیخ
۳۵%مالکیت۶۵%
۴شوت در چارچوب ۹
۶شوت خارج از چارچوب۸
۸مهار دروازه بان۳
۳۳۲تعداد پاس۶۱۳
۲۳۶پاس صحیح۵۱۳
۱۲سانتر۲۳
۳کرنر۸
۷خطا۴
۳آفساید۴
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

پخش فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ زنده

۶ مرداد ۱۴۰۰

تیم بایرن مونیخ در استادیم آلیانس آرنا میزبان مونشن گلادباخ بود تا یک دیدار دوستانه را با هم برگزار کنند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید . در نیمه ی دوم اما بازیکنان مونشن گلادباخ بسیار عالی عمل کردند و با استفاده از موقعیت های طلایی پیش آمده ، موفق شدند دو بار دروازه ی حریف را باز کنند. گل های این تیم توسط ولف در دقیقه ی ۵۹ و ونتزل در دقیقه ی ۷۶ به ثبت رسیدند. بایرن در طول این نیمه تلاش کرد تا با ورود بازیکنان جدید ، خط دفاعی خود را تقویت کند اما این موضوع مانع از باز شدن دروازه ی این تیم نشد. 

 

گزارش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

بازی بایرن مونیخ مقابل مونشن گلادباخ زنده

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و دوم بوندس‌لیگا آلمان، بایرن‌مونیخ از مونشن‌گلادباخ پذیرایی کرد و به برتری قاطع ۶ بر صفر دست یافت.در همان دقیقه دوم لواندوفسکی بازی را به سود میزبان کرد. در دقیقه ۲۳ مولر دومین گل بایرن را به تور مهمان نشاند. ۱۱ دقیقه بعد، لواندوفسکی باز هم گلزنی کرد. کومن در دقایق پایانی نیمه نخست سومین گل باواریایی‌ها را ثبت کرد.

لواندوفسکی در دقیقه ۶۵ پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ از روی نقطه سومین گل خود را وارد دروازه حریف کرد و سانه هم در اواخر بازی ششمین گل قهرمان را به ثمر رساند.ضمن این که نیانزو مدافع جوان بایرن که دقیقه ۷۰ وارد زمین شده بود، دقیقه ۷۵ با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد.بایرن با این پیروزی ۷۴ امتیازی شد و مونشن گلادباخ هم در امتیاز ۴۶ باقی ماند.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

بایرن‌مونیخ مونشن‌گلادباخ 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۶۳۲تعداد پاس۴۶۲
۵۶۷پاس صحیح۳۹۰
۱۶سانتر۱۵
۵کرنر۳
۳خطا۹
۳آفساید۰
۰کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

پخش آنلاین فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

هفته پانزدهم بوندس‌لیگای آلمان  با شکست بایرن‌مونیخ در دیدار مقابل مونشن‌گلادباخ با نتیجه ۳ بر ۲ آغاز شد. در حالی که پنالتی دقیقه ۲۰ لواندوفسکی و شوت گورتسکا در دقیقه ۲۶ بایرن را پیش انداخته بود، هوفمن با گل‌های دقایق ۳۶ و ۲+۴۵ کار را به تساوی کشید. نیمه دوم هم شوت زیبای نویهاوس کامبک کره‌اسب‌ها را کامل کرد.

بایرن موفق به جبران شکست نشد و با این باخت ۳۳ امتیازی باقی ماند. جایگاه باواریایی‌ها در صدر جدول توسط لایپزیش ۳۱ امتیازی تهدید می‌شود. مونشن‌گلادباخ هم که ۲۴ امتیازی شد در رده هفتم قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

مونشن‌گلادباخ بایرن‌مونیخ 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۳۵۶تعداد پاس۷۰۵
۲۷۹پاس صحیح۶۲۲
۶سانتر۳۱
۳کرنر۸
۹خطا۱۰
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

پخش بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ زنده

در هفته سی و یکم بوندس لیگا، تیم های بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ، تیم های اول و چهارم جدول بوندسلیگا به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲-۱ بایرن مونیخ به پایان رسید. بایرن مونیخ با این برد برای کسب هشتمین قهرمانی پیاپی خود در بوندسلیگا، فقط به سه امتیاز در سه بازی آینده خود نیاز دارد.

گلادباخ نیز با این شکست ممکن است به رده پنجم سقوط کرده و رده چهارم را به بایر لورکوزن واگذار کند.

در ادامه پخش زنده بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ ، تورگن هازار در دقیقه ۳۹ (از روی نقطه پنالتی) و گینتر در دقیقه ۴۴ برای گلادباخ و ویدال در دقیقه ۷۴ برای بایرن گل زدند. بایرن با قبول دومین شکست فصل ۲۹ امتیازی ماند و افزایش اختلاف ۳ امتیازی با لایپزیگ بازماند. گلادباخ ۲۴ امتیازی جای دورتموند در رده چهارم را گرفت.

پخش زنده بایرن مونیخ مونشن گلادباخ

 

بایرن مونیخ مونشن گلادباخ
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۲تعداد پاس۵۷۳
۴۷۰پاس صحیح۴۷۵
۱۵سانتر۱۰
۳کرنر۱
۱۳خطا۱۰
۳آفساید۵
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ

پخش آنلاین بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ

در ادامه هفته چهاردهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بروسیا مونشن‌گلادباخ در ورزشگاه بروسیا پارک میزبان بایرن مونیخ بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ میزبان به پایان رسید.بایرن مونیخ بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۸، پاس عالی تیاگو در شرایطی ایده‌آل به توماس مولر رسید اما او نتوانست دروازه سومر را باز کند. دقایقی بعد ارسال عالی کومان با ضربه سر ضرب لواندوفسکی با کمترین اختلاف از کنار دروازه گلادباخ به بیرون رفت.

در ادامه پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ ، بازی متعادل‌تر شد و مونشن‌گلادباخ به عنوان صدرنشین بوندسلیگا بیشتر ابتکار عمل را در دست گرفت اما تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.نیمه دوم از ابتدا پرهیجان شروع شد و در دقیقه ۴۹، ایوان پریشیچ با مولر یک و دو کرد و با یک ضربه عالی دروازه گلادباخ را باز کرد تا میهمان پیش بیفتد. اما شادی قرمزپوشان چندان طولانی نشد و در دقیقه ۶۰، روی ارسال هوفمان، رامی بن سباینی با یک ضربه سر زیبا گل تساوی را وارد دروازه نویر کرد.

در ادامه بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ آنلاین متعادل شد و دو تیم با احتیاط بیشتری کار را دنبال می‌کردند. در دقیقه ۷۹، روی یک حمله سریع گلادباخ می‌توانست گل برتری را هم به ثمر برساند اما ضربه اشتیندل با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه بایرن به بیرون رفت. در دقیقه ۹۰، تلاش‌های میزبان به ثمر نشست و خطای خاوی مارتینز روی تورام باعث اخراج او و اعلام پنالتی شد.

بن سباینی هم پشت توپ ایستاد و با خونسردی گل برتری تیمش را زد تا ورزشگاه منفجر شود. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا دربی مونیخ با پیروزی ۲-۱ سپیدپوشان به پایان برسد.گلادباخ با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد. بایرن مونیخ هم ۲۴ امتیازی ماند و با توجه به پیروزی دورتموند، به رده پنجم سقوط کرد.

 

پخش آنلاین بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ

 

مونشن گلادباخ بایرن مونیخ 
۳۷%مالکیت۶۳%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۱
۳۲۰تعداد پاس۵۳۰
۲۳۴پاس صحیح۴۴۴
۸سانتر۲۵
۲کرنر۵
۱۴خطا۱۸
۵آفساید۱
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش آنلاین بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ

پخش فوتبال بایرن مونیخ مونشن گلادباخ زنده

در چارچوب رقابت های هفته ۲۴ بوندسلیگا  مونشن گلادباخ در بروسیا پارک به مصاف بایرن مونیخ رفت که در پایان با نتیجه پنج بر یک برنده شد.بایرن مونیخ، بازی را فوق العاده شروع کرد. شاگردان کواچ به سرعت دو گل به ثمر رساندند. مونشن گلادباخ که گویی در دقایق ابتدایی بازی مسخ شده بود، کم کم تمرکز لازم را پیدا کرد. آنها بعد از گل دوم بایرن کم کم پیشروی کردند و روی دروازه بایرن فشار وارد کردند.

در دقیقه ۱۹ پخش بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ ، گلادباخ یک گل به ثمر رساند ولی پرچم کمک داور بالا بود و گل به خاطر خطای آفساید مردود شد. در دقیقه ۲۱، لواندوفسکی در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی ضربه اش را دروازه بان گلادباخ مهار کرد. در دقیقه ۲۹، ضربه گنابری از زاویه بسته در آغوش سومر قرار گرفت. سه دقیقه بعد، گنابری با پاس لواندوفسکی در موقعیت تک به تک قرار گرفت.

سومر در این صحنه هم با یک واکنش دیدنی، مانع گلزنی بایرنی ها شد. در دقیقه ۳۳، اشتیندل در داخل باکس پنالتی بایرن صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از بالای دروازه نویر به بیرون رفت. تیم میزبان، یکی از گل های خورده را جبران کرد. نیمه اول با پیروزی ۲-۱ بایرن به پایان رسید.

بایرن مونیخ، نیمه دوم پخش بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ زنده را هم مثل نیمه اول طوفانی آغاز کرد. آنها گل سوم را هم وارد دروازه میزبان کردند. در دقیقه ۶۶، ضربه زکریا با اختلافی اندک از کنار تیر دروازه بایرن به بیرون رفت. در دقیقه ۷۲، پاس عالی مولر، لواندوفسکی را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی تکل مدافع میزبان اجازه نداد ضربه او تبدیل به گل شود.

بایرن گل چهارم را هم زد تا خیال کواچ از کسب ۳ امتیاز کاملا راحت شود. در دقیقه ۸۸، ضربه جئونگ را سومر مهار کرد. گل پنجم هم از روی ضربه پنالتی به دست آمد تا بایرنی ها ۵-۱ مونشن گلادباخ را در هم بکوبند.

پخش بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ زنده

 

مونشن گلادباخ بایرن مونیخ 
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۱۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۹مهار دروازه بان۱
۴۱۶تعداد پاس۷۰۳
۳۵۳پاس صحیح۶۴۴
۲سانتر۵
۱کرنر۹
۱۱ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۳
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ زنده