تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایرن مونیخ
ماینتس

شنبه ۲۹ مهر ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس ، امروز شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های بایرن مونیخ و ماینتس بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل ماینتس را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بایرن مونیخ و ماینتس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ماینتس را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان دیدار های هفته بیست و نهم بوندسلیگا، تیم های ماینتس و بایرن مونیخ با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل مانه در دقیقه ۲۹ و برتری ۱-۰ بایرن به پایان رسید.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، ماینتس کامبک فوق العاده خود را آغاز کرد و با ضربات باریرو و مارتین موفق شد دروازه بایرن را دو بار باز کند تا نتیجه ۲-۱ را برای این دیدار رقم زده باشد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس

ماینتس  بایرن مونیخ 
۲۶%مالکیت۷۴%
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۲۳۹تعداد پاس۷۲۶
۱۴۶پاس صحیح۶۴۹
۱۴سانتر۲۰
۲کرنر۷
۱۴خطا۶
۲آفساید۳
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بایرن مونیخ در یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان با چهار گل ماینتس را در هم کوبید و راهی دور بعد شد.

بایرنی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند، اما سرانجام در دقیقه ۱۷ به گل رسیدند. روی حرکت خوب ژوائو کانسلو، خرید جدید بایرنی‌ها، و ارسال او به دهانه دروازه بود که اریک ماکسیم چوپو موتینگ با یک ضربه والی دیدنی کار را تمام کرد.

برتری بایرن بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۰ پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس این تیم به گل دوم رسید. این بار توماس مولر بود که در نقش گل‌ساز ظاهر شد و پاس او را جمال موسیالا با یک شوت محکم که به تیر دروازه هم برخورد کرد، به گل دوم بایرن تبدیل کرد.

فشار بایرنی‌ها ادامه داشت و در دقیقه ۳۸ ضربه آزاد یوشوا کیمیش به تیر دروازه ماینتس برخورد کرد؛ اما تلاش بازیکنان این تیم برای رسیدن به گل سوم در همان نیمه اول نتیجه داد و در دقیقه ۴۴، لروی سانه حساب کار را ۳-۰ کرد. روی یک پاس به پشت مدافعان ماینتس بود که چوپو موتینگ با یک حرکت دیدنی توپ را به لروی سانه رساند و او هم در موقعیت تک به تک، گل سوم را به نام خود کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم هم این بایرنی‌ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت‌های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند. اما در باز کردن دروازه حریف توفیقی نداشتند.

در دقیقه ۸۱ بود که بو اسونسون، سرمربی ماینتس، به دلیل توهین به داور چهارم از کنار زمین اخراج شد و دو دقیقه بعد، بایرن به گل چهارم رسید. این بار ارسال کیمیش به دهانه دروازه را آلفونسو دیویس با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس ، الکساندر هک از ماینتس به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا این تیم ۱۰ نفره شود. اما این اتفاق تاثیری در نتیجه نداشت و بازی با همان چهار گل به سود بایرن به پایان رسید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

ماینتس بایرن مونیخ
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۳۱۷تعداد پاس۷۰۴
۱۹۹پاس صحیح۵۹۴
۱۱سانتر۱۵
۲کرنر۶
۱۴خطا۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

بازی بایرن مونیخ مقابل ماینتس زنده

۱۰ اردبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب هفته سی و دوم بوندسلیگا، ماینتس میزبان بایرن مونیخ بود که در نهایت نیز توانستند با نتیجه ۳-۱ باواریایی‌ها را شکست دهند.ماینتس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه شش فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه سر  سن جیوس بالاتر از پاوارد با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما دو دقیقه بعد بایرن مونیخ به گل اول دست یافت. روی ارسال تماشایی پاوارد از سمت راست، رابرت لواندوفسکی با یک ضربه محکم و تماشایی موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۱۵ به گل دوم هم دست یافت. لواندوفسکی در موقعیتی تک به تک نتوانست گلزنی کند، اما در ریباند ارسال عرضی لئون گورتزکا با ضربه دقیق توماس مولر تبدیل به دومین گل بایرن مونیخ شد.

در دقیقه ۲۳ و با ارسال باکو، مارتینس بهترین فرصت را برای زدن گل اول ماینتس داشت، اما ضربه او با بدشانسی به دیرک دروازه بایرن برخورد کرد.

اما حملات بایرن ادامه یافت و در دقیقه ۲۷ این تیم به گل سوم هم دست یافت. تیاگو با یک حرکت تکنیکی و تماشایی وارد محوطه جریمه شده و با یک ضربه دقیق زننده گل سوم تیمش لقب گرفت.

در ادامه پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس و در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با برتری ۰-۳ بایرن مونیخ رو به اتمام است، دروازه مانوئل نویر در دقایق پایانی نیمه اول باز شد. روی ارسال کرنر بروسینسکی، سن جیوس با ضربه سر دروازه بایرن را باز کرد و نیمه نخست با برتری ۱-۳ بایرن مونیخ به اتمام رسید.

در همان اوایل نیمه دوم و روی ارسال بازیکنان بایرن از سمت راست، ایوان پریشیچ در حالتی نامتعادل فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه ۶۲ و روی اشتباه توماس مولر، ماینتس فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بروسینکسی در اختیار مانوئل نویر قرار گرفت.

در دقیقه ۷۵ پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس این بار فیلیپ کوتینیو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه محکم او با عکس العمل دروازه بان ماینتس همراه شد. در لحظات پایانی همکاری سن جیوس و کوایسن نیز منجر به گل برای ماینتس نشد تا این تیم در نهایت ۱-۳ مغلوب بایرن مونیخ شود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

ماینتس  بایرن مونیخ
۳۱%مالکیت۶۹%
۷شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۲۴۰تعداد پاس۵۷۱
۱۷۰پاس صحیح۴۸۵
۲۶سانتر۱۹
۷کرنر۸
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۰
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ماینتس

۲۰ آذر ۱۴۰۰

در چارچوب هفته پانزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا میزبان ماینتس بود. عدم حضور کیمیش و گورتسگا در ترکیب بایرن مونیخ در این بازی مشهود بود و گزینه های جایگزین، کورنتین تولیسو و جمال موسیالا نتوانستند به خوبی جای خالی این ۲ را پر کند. ماینتس با هدایت بو اسونسون مشخصا در نیمه اول با نمایشی که از خود به اجرا گذاشت، شاگردان یولیان ناگلزمان را غافلگیر کرد و با گل دقیقه ۲۲ اونیسیوو پیش افتاد.

با شروع نیمه دوم با تغییراتی که ناگلزمان در ترکیب بایرن مونیخ ایجاد کرد و تعویض هایی که در نیمه دوم انجام داد، بایرن مونیخ برتری اش را بر حریف دیکته کرد و توانست در بازی سخت مقابل ماینتس کامبک بزند. این تیم  با گل دقیقه ۵۳ پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ماینتس کومن کار را به تساوی کشاند و با گل دقیقه ۷۴ موسیالا ۳ امتیاز را از آن خود کرد و با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل ماینتس  پیروز شود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

بایرن مونیخماینتس 
۶۵%مالکیت۳۵%
۸شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۶۸۸تعداد پاس۳۶۵
۶۰۸پاس صحیح۲۶۰
۲۰سانتر۱۸
۷کرنر۲
۹خطا۱۰
۱آفساید۳
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ مقابل ماینتس

ماینتس و بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های بوندسلیگا آلمان فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ ماینتس به پایان رسید. ماینتس در نیمه اول نمایش بسیار تهاجمی و خوبی داشت. جاناتان بورکارت در دقیقه ی ۳  و رابین کوایسون در دقیقه ی ۳۷  زننده دو گل ماینتس در این مسابقه بودند. آن ها غیر از دو گلی که به بایرن مونیخ زدند، چند موقعیت جدی دیگر نیز روی دروازه بایرن مونیخ ایجاد کردند که مانوئل نویر در دو صحنه واکنش های بسیار خوبی داشت.

از سوی دیگر بایرن مونیخ نتوانست موقعیت های چندان جدی ایجاد کند و آن تیم همیشگی نبود. تک گل بایرن مونیخ در دقایق پایانی پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس و توسط روبرت لواندوفسکی به ثمر رسید. ماینتس با پیروزی مقابل بایرن مونیخ، گام مهمی در راستای بقا در بوندسلیگا برداشت و البته مانع قهرمانی بایرن مونیخ شد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

ماینتس بایرن مونیخ 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۲۴۹تعداد پاس۶۴۷
۱۴۹پاس صحیح۵۶۷
۹سانتر۲۱
۲کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ماینتس از بایرن مونیخنت

در ادامه هفته چهاردهم بوندس‌لیگا آلمان، بایرن‌مونیخ در نخستین دیدارش در سال ۲۰۲۱ موفق شد ماینتس را با نتیجه ۵ بر ۲ درهم بکوبد. بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و لروی سانه در دقیقه هشت فرصت داشت گل اول تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی او توسط دروازه بان ماینتس مهار شد. دقایقی بعد و روی پاس کورنتین تولیسو بود که سرژ گنابری درون محوطه ماینتس صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس در دقیقه ۳۲ این ماینتس بود که بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی پاس بلند لاتزا از زمین خودی، تعادل ژروم بواتنگ بهم خورد تا بورکارت در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه زیبا و دقیق دروازه بایرن مونیخ را باز کند.دقایقی بعد بایرن مونیخ خیلی سریع می توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه محکم رابرت لواندوفسکی از درون محوطه در آستانه ورود به دروازه با مهار سنگربان ماینتس همراه شد.در دقیقه ۴۰ کوایسن با تغییر جهت و ضربه پای راست خود فرصت خوبی برای زدن گل دوم ماینتس داشت، اما این بار مانوئل نویر دروازه تیمش را نجات داد.اما در دقیقه ۴۵ ماینتس به گل دوم دست یافت. روی ارسال بروسینسکی از یک موقعیت ایستگاهی، الکساندر هاک با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند تا ماینتس با برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

بایرن مونیخ نیمه دوم را هجومی شروع کرده و خیلی سریع به گل رسید. ضربه سر لواندوفسکی در دهانه دروازه با اثرگذاری جاشوا کیمیچ همراه شد و اختلاف به حداقل رسید.بایرن مونیخ در دقیقه ۵۶ به گل دوم هم دست یافت. لروی سانه پشت محوطه در عرض حرکت کرده و با یک ضربه فنی و دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند. در دقیقه ۷۰ بازگشت بایرن مونیخ کامل شد. در شلوغی محوطه جریمه، ضربه نیکلاس سوله به یکی از بازیکنان ماینتس برخورد کرده و بعد از تغییر جهت وارد دروازه این تیم شد. در دقیقه ۷۶ این بار بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شد تا رابرت لواندوفسکی نیز نام خود را به فهرست گلزنان بایرن مونیخ در این دیدار اضافه کند.اما دقایقی بعد و روی ارسال توماس مولر بود که لواندوفسکی این بار با یک ضربه والی تماشایی موفق شد برای پنجمین بار دروازه ماینتس را باز کند و در نهایت بایرن مونیخ ۲-۵ ماینتس را مغلوب کرد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

بایرن‌مونیخ ماینتس 
۷۳%مالکیت۲۷%
۱۲شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۷
۷۲۵تعداد پاس۲۶۴
۶۵۰پاس صحیح۱۹۲
۲۸سانتر۶
۱۰کرنر۲
۱۱خطا۹
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ماینتس از بایرن مونیخنت

در دیداری از هفته بیستم بوندسلیگا بایرن مونیخ در شبی که مهمان ماینتس بود موفق به کسب پیروزی ۳ بر ۱ شد.ماینتس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه شش فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه سر  سن جیوس بالاتر از پاوارد با اختلاف کمی به بیرون رفت.اما دو دقیقه بعد بایرن مونیخ به گل اول دست یافت. روی ارسال تماشایی پاوارد از سمت راست، رابرت لواندوفسکی با یک ضربه محکم و تماشایی موفق شد گل اول را به ثمر برساند.حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۱۵ به گل دوم هم دست یافت. لواندوفسکی در موقعیتی تک به تک نتوانست گلزنی کند، اما در ریباند ارسال عرضی لئون گورتزکا با ضربه دقیق توماس مولر تبدیل به دومین گل بایرن مونیخ شد.

در دقیقه ۲۳ و با ارسال باکو، مارتینس بهترین فرصت را برای زدن گل اول ماینتس داشت، اما ضربه او با بدشانسی به دیرک دروازه بایرن برخورد کرد.اما حملات بایرن ادامه یافت و در دقیقه ۲۷ این تیم به گل سوم هم دست یافت. تیاگو با یک حرکت تکنیکی و تماشایی وارد محوطه جریمه شده و با یک ضربه دقیق زننده گل سوم تیمش لقب گرفت.در ادامه و در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با برتری ۰-۳ بایرن مونیخ رو به اتمام است،

دروازه مانوئل نویر در دقایق پایانی نیمه اول باز شد. روی ارسال کرنر بروسینسکی، سن جیوس با ضربه سر دروازه بایرن را باز کرد و نیمه نخست با برتری ۱-۳ بایرن مونیخ به اتمام رسید.در همان اوایل نیمه دوم و روی ارسال بازیکنان بایرن از سمت راست، ایوان پریشیچ در حالتی نامتعادل فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.در دقیقه ۶۲ و روی اشتباه توماس مولر، ماینتس فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بروسینسکی در اختیار مانوئل نویر قرار گرفت.در دقیقه ۷۵ این بار فیلیپ کوتینیو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه محکم او با عکس العمل دروازه بان ماینتس همراه شد. در لحظات پایانی همکاری سن جویس و کوایسن نیز منجر به گل برای ماینتس نشد تا این تیم در نهایت ۱-۳ مغلوب بایرن مونیخ شود.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

ماینتس بایرن مونیخ
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۲۹۵تعداد پاس۶۹۶
۱۹۴پاس صحیح۶۰۰
۲۴سانتر۱۹
۶کرنر۴
۱۴خطا۱۰
۲آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و ماینتس

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ مدعی در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان ماینتس بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۶-۱ شاگردان کواچ به پایان رسید.بایرن مونیخ که با توجه به تساوی هفته اول مقابل هرتابرلین نیاز به ۳ امتیاز این بازی داشت در اوایل بازی غافلگیر شد و با گل ژان پاول بوئتیوس از میهمان خود عقب افتاد. اما حملات بایرن افزایش یافت و سرانجام در دقیقه ۳۶ این بنژامن پاوار بود که بازی را به تساوی کشاند.

دقایقی بعد دیگر مدافع کناری بایرن یعنی داوید آلابا گل دوم را به ثمر رساند تا شاگردان نیکو کواچ با پیروزی راهی رختکن شوند.نیمه دوم اما بایرنی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵۴ توسط ایوان پریشیچ و ۱۰ دقیقه بعد توسط کینگزلی کومان به گل‌های سوم و چهارم نیز دست یافتند. اما این پایان کار نبود و روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۷۸ گل پنجم میزبان را به ثمر رساند و آلفونسو دیویس مهاجم جوان باواریایی‌ها در دقیقه ۸۴ ششمین گل را وارد دروازه ماینتس کرد تا بازگشت باشکوهی در آلیانتس آرنا رقم بخورد و بایرن مونیخ نهایتاً با نتیجه ۶-۱ به پیروزی دست یابد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

بایرن مونیخماینتس
۶۷%مالکیت۲۳%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۴
۶۵۹تعداد پاس۳۲۵
۵۸۰پاس صحیح۲۴۸
۲۸سانتر۵
۱۰کرنر۱
۱۶خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس امروز

از هفته بیست و ششم رقابت‌های بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانس آرنا میزبان ماینتس بود و به پیروزی ۶ بر صفر رسید. بایرنی ها نیمه ی نخست را طوفانی آغاز کردند و در برتری کامل بودند. آن ها با ضربه ی لواندوفسکی در دقیقه ی  ۳، خامس رودریگز در دقیقه ی  ۳۳ و کومان در دقیقه ی  ۵۱ به برتری ۳-۰ رسیدند. در نیمه ی دوم هم شاهد این برتری و تسلط بیشتر بر بازی بودیم . حملات گسترده و مداوم آنها اجازه ی هیچگونه پیشروی به حریف نمی داد . در این نیمه نیز ستارگان یوونتوس خوش درخشیدند. در دقیقه ی  ۵۱ و ۵۵ رودریگز ، و در دقیقه ی ۷۰ دیویس سه گل دیگر برای تیمشان به ثبت رساندند تا یوونتوس با نتیجه ی ۶-۰ قاطعانه پیروز میدان باشد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

بایرن مونیخماینتس
۶۹%مالکیت۳۱%
۱۱شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۷۴۳تعداد پاس۳۱۸
۶۶۳پاس صحیح۲۴۸
۶سانتر۱
۱۳کرنر۲
۵ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۷
۲آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 20, 2023