تی وی تو
بایرن مونیخ
ماینتس

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایرن مونیخ ماینتس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ ماینتس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بایرن مونیخ و ماینتس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ماینتس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ ماینتس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ ماینتس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

در چارچوب هفته پانزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا میزبان ماینتس بود. عدم حضور کیمیش و گورتسگا در ترکیب بایرن مونیخ در این بازی مشهود بود و گزینه های جایگزین، کورنتین تولیسو و جمال موسیالا نتوانستند به خوبی جای خالی این ۲ را پر کند. ماینتس با هدایت بو اسونسون مشخصا در نیمه اول با نمایشی که از خود به اجرا گذاشت، شاگردان یولیان ناگلزمان را غافلگیر کرد و با گل دقیقه ۲۲ اونیسیوو پیش افتاد.

با شروع نیمه دوم با تغییراتی که ناگلزمان در ترکیب بایرن مونیخ ایجاد کرد و تعویض هایی که در نیمه دوم انجام داد، بایرن مونیخ برتری اش را بر حریف دیکته کرد و توانست در بازی سخت مقابل ماینتس کامبک بزند. این تیم  با گل دقیقه ۵۳ پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس کومن کار را به تساوی کشاند و با گل دقیقه ۷۴ موسیالا ۳ امتیاز را از آن خود کرد و با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل ماینتس  پیروز شود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

بایرن مونیخماینتس 
۶۵%مالکیت۳۵%
۸شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۶۸۸تعداد پاس۳۶۵
۶۰۸پاس صحیح۲۶۰
۲۰سانتر۱۸
۷کرنر۲
۹خطا۱۰
۱آفساید۳
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس

ماینتس و بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های بوندسلیگا آلمان فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ ماینتس به پایان رسید. ماینتس در نیمه اول نمایش بسیار تهاجمی و خوبی داشت. جاناتان بورکارت در دقیقه ی ۳  و رابین کوایسون در دقیقه ی ۳۷  زننده دو گل ماینتس در این مسابقه بودند. آن ها غیر از دو گلی که به بایرن مونیخ زدند، چند موقعیت جدی دیگر نیز روی دروازه بایرن مونیخ ایجاد کردند که مانوئل نویر در دو صحنه واکنش های بسیار خوبی داشت.

از سوی دیگر بایرن مونیخ نتوانست موقعیت های چندان جدی ایجاد کند و آن تیم همیشگی نبود. تک گل بایرن مونیخ در دقایق پایانی پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس و توسط روبرت لواندوفسکی به ثمر رسید. ماینتس با پیروزی مقابل بایرن مونیخ، گام مهمی در راستای بقا در بوندسلیگا برداشت و البته مانع قهرمانی بایرن مونیخ شد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

ماینتس بایرن مونیخ 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۲۴۹تعداد پاس۶۴۷
۱۴۹پاس صحیح۵۶۷
۹سانتر۲۱
۲کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ماینتس

در ادامه هفته چهاردهم بوندس‌لیگا آلمان، بایرن‌مونیخ در نخستین دیدارش در سال ۲۰۲۱ موفق شد ماینتس را با نتیجه ۵ بر ۲ درهم بکوبد. بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و لروی سانه در دقیقه هشت فرصت داشت گل اول تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی او توسط دروازه بان ماینتس مهار شد. دقایقی بعد و روی پاس کورنتین تولیسو بود که سرژ گنابری درون محوطه ماینتس صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس در دقیقه ۳۲ این ماینتس بود که بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی پاس بلند لاتزا از زمین خودی، تعادل ژروم بواتنگ بهم خورد تا بورکارت در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه زیبا و دقیق دروازه بایرن مونیخ را باز کند.دقایقی بعد بایرن مونیخ خیلی سریع می توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه محکم رابرت لواندوفسکی از درون محوطه در آستانه ورود به دروازه با مهار سنگربان ماینتس همراه شد.در دقیقه ۴۰ کوایسن با تغییر جهت و ضربه پای راست خود فرصت خوبی برای زدن گل دوم ماینتس داشت، اما این بار مانوئل نویر دروازه تیمش را نجات داد.اما در دقیقه ۴۵ ماینتس به گل دوم دست یافت. روی ارسال بروسینسکی از یک موقعیت ایستگاهی، الکساندر هاک با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند تا ماینتس با برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

بایرن مونیخ نیمه دوم را هجومی شروع کرده و خیلی سریع به گل رسید. ضربه سر لواندوفسکی در دهانه دروازه با اثرگذاری جاشوا کیمیچ همراه شد و اختلاف به حداقل رسید.بایرن مونیخ در دقیقه ۵۶ به گل دوم هم دست یافت. لروی سانه پشت محوطه در عرض حرکت کرده و با یک ضربه فنی و دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند. در دقیقه ۷۰ بازگشت بایرن مونیخ کامل شد. در شلوغی محوطه جریمه، ضربه نیکلاس سوله به یکی از بازیکنان ماینتس برخورد کرده و بعد از تغییر جهت وارد دروازه این تیم شد. در دقیقه ۷۶ این بار بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شد تا رابرت لواندوفسکی نیز نام خود را به فهرست گلزنان بایرن مونیخ در این دیدار اضافه کند.اما دقایقی بعد و روی ارسال توماس مولر بود که لواندوفسکی این بار با یک ضربه والی تماشایی موفق شد برای پنجمین بار دروازه ماینتس را باز کند و در نهایت بایرن مونیخ ۲-۵ ماینتس را مغلوب کرد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

بایرن‌مونیخ ماینتس 
۷۳%مالکیت۲۷%
۱۲شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۷
۷۲۵تعداد پاس۲۶۴
۶۵۰پاس صحیح۱۹۲
۲۸سانتر۶
۱۰کرنر۲
۱۱خطا۹
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ ماینتس

در دیداری از هفته بیستم بوندسلیگا بایرن مونیخ در شبی که مهمان ماینتس بود موفق به کسب پیروزی ۳ بر ۱ شد.ماینتس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه شش فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه سر  سن جیوس بالاتر از پاوارد با اختلاف کمی به بیرون رفت.اما دو دقیقه بعد بایرن مونیخ به گل اول دست یافت. روی ارسال تماشایی پاوارد از سمت راست، رابرت لواندوفسکی با یک ضربه محکم و تماشایی موفق شد گل اول را به ثمر برساند.حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۱۵ به گل دوم هم دست یافت. لواندوفسکی در موقعیتی تک به تک نتوانست گلزنی کند، اما در ریباند ارسال عرضی لئون گورتزکا با ضربه دقیق توماس مولر تبدیل به دومین گل بایرن مونیخ شد.

در دقیقه ۲۳ و با ارسال باکو، مارتینس بهترین فرصت را برای زدن گل اول ماینتس داشت، اما ضربه او با بدشانسی به دیرک دروازه بایرن برخورد کرد.اما حملات بایرن ادامه یافت و در دقیقه ۲۷ این تیم به گل سوم هم دست یافت. تیاگو با یک حرکت تکنیکی و تماشایی وارد محوطه جریمه شده و با یک ضربه دقیق زننده گل سوم تیمش لقب گرفت.در ادامه و در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با برتری ۰-۳ بایرن مونیخ رو به اتمام است،

دروازه مانوئل نویر در دقایق پایانی نیمه اول باز شد. روی ارسال کرنر بروسینسکی، سن جیوس با ضربه سر دروازه بایرن را باز کرد و نیمه نخست با برتری ۱-۳ بایرن مونیخ به اتمام رسید.در همان اوایل نیمه دوم و روی ارسال بازیکنان بایرن از سمت راست، ایوان پریشیچ در حالتی نامتعادل فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.در دقیقه ۶۲ و روی اشتباه توماس مولر، ماینتس فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بروسینسکی در اختیار مانوئل نویر قرار گرفت.در دقیقه ۷۵ این بار فیلیپ کوتینیو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه محکم او با عکس العمل دروازه بان ماینتس همراه شد. در لحظات پایانی همکاری سن جویس و کوایسن نیز منجر به گل برای ماینتس نشد تا این تیم در نهایت ۱-۳ مغلوب بایرن مونیخ شود.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

ماینتس بایرن مونیخ
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۲۹۵تعداد پاس۶۹۶
۱۹۴پاس صحیح۶۰۰
۲۴سانتر۱۹
۶کرنر۴
۱۴خطا۱۰
۲آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و ماینتس

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ مدعی در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان ماینتس بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۶-۱ شاگردان کواچ به پایان رسید.بایرن مونیخ که با توجه به تساوی هفته اول مقابل هرتابرلین نیاز به ۳ امتیاز این بازی داشت در اوایل بازی غافلگیر شد و با گل ژان پاول بوئتیوس از میهمان خود عقب افتاد. اما حملات بایرن افزایش یافت و سرانجام در دقیقه ۳۶ این بنژامن پاوار بود که بازی را به تساوی کشاند.

دقایقی بعد دیگر مدافع کناری بایرن یعنی داوید آلابا گل دوم را به ثمر رساند تا شاگردان نیکو کواچ با پیروزی راهی رختکن شوند.نیمه دوم اما بایرنی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵۴ توسط ایوان پریشیچ و ۱۰ دقیقه بعد توسط کینگزلی کومان به گل‌های سوم و چهارم نیز دست یافتند. اما این پایان کار نبود و روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۷۸ گل پنجم میزبان را به ثمر رساند و آلفونسو دیویس مهاجم جوان باواریایی‌ها در دقیقه ۸۴ ششمین گل را وارد دروازه ماینتس کرد تا بازگشت باشکوهی در آلیانتس آرنا رقم بخورد و بایرن مونیخ نهایتاً با نتیجه ۶-۱ به پیروزی دست یابد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

بایرن مونیخماینتس
۶۷%مالکیت۲۳%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۴
۶۵۹تعداد پاس۳۲۵
۵۸۰پاس صحیح۲۴۸
۲۸سانتر۵
۱۰کرنر۱
۱۶خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ ماینتس امروز

از هفته بیست و ششم رقابت‌های بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانس آرنا میزبان ماینتس بود و به پیروزی ۶ بر صفر رسید. بایرنی ها نیمه ی نخست را طوفانی آغاز کردند و در برتری کامل بودند. آن ها با ضربه ی لواندوفسکی در دقیقه ی  ۳، خامس رودریگز در دقیقه ی  ۳۳ و کومان در دقیقه ی  ۵۱ به برتری ۳-۰ رسیدند. در نیمه ی دوم هم شاهد این برتری و تسلط بیشتر بر بازی بودیم . حملات گسترده و مداوم آنها اجازه ی هیچگونه پیشروی به حریف نمی داد . در این نیمه نیز ستارگان یوونتوس خوش درخشیدند. در دقیقه ی  ۵۱ و ۵۵ رودریگز ، و در دقیقه ی ۷۰ دیویس سه گل دیگر برای تیمشان به ثبت رساندند تا یوونتوس با نتیجه ی ۶-۰ قاطعانه پیروز میدان باشد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو

 

بایرن مونیخماینتس
۶۹%مالکیت۳۱%
۱۱شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۷۴۳تعداد پاس۳۱۸
۶۶۳پاس صحیح۲۴۸
۶سانتر۱
۱۳کرنر۲
۵ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۷
۲آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ ماینتس – تی وی تو