تی وی تو
بایرن مونیخ
لوکوموتیو مسکو

چهارشنبه ۱۹ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – لوکوموتیو مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو را آنلاین ببینند.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو – ۶ آبان ۹۹

در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ در خانه حریف با نتیجه ۲-۱ لوکوموتیو مسکو را شکست داد تا با ۶ امتیاز همچنان در صدر جدول گروه A رقابت‌ها باقی ماند. گل اول بایرن مونیخ را در این بازی لئون گورتسکا روی پاس بنجامین پاوار در دقیقه ۱۳ به ثمر رساند . روی چند پاسکاری تک ضرب، بایرن مونیخ به گل رسید. پس از ارسال توپ برای پاوار، او در محوطه جریمه توپ را برای گورتسکا فرستاد و هافبک آلمانی با ضربه سر، دروازه لوکوموتیو را گشود. گل دوم هم توسط جاشوا کیمیچ در دقیقه ۷۹ به ثمر رسید.پاس خاوی مارتینز به کیمیش رسید و او با یک کنترل عالی و یک والی دیدنی، توپ را از پشت محوطه جریمه به درون دروازه لوکوموتیو فرستاد و گیرمه فقط نظاره گر بود. گل لوکوموتیو هم توسط آنتون میرانچوک روی پاس زی لویس در دقیقه ۷۰ به ثمر رسید. در یک ضدحمله، زی لوییس پس از ورود به محوطه جریمه، پاسش را برای آنتون میرانچوک ارسال کرد که او با شوتی تک ضرب، توپ را وارد دروازه نویر کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو – تی وی تو

 

لوکوموتیو مسکو بایرن مونیخ 
۳۵%مالکیت۶۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۵
۳۳۱تعداد پاس۶۰۵
۲۵۳پاس صحیح۵۲۴
۱۷سانتر۲۹
۴کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو – تی وی تو