تی وی تو
بایرن مونیخ
لایپزیش

شنبه ۸ مرداد ۲۳:۰۰

پخش زنده سوپر کاپ آلمان

بازی زنده بایرن مونیخ و لایپزیش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ لایپزیش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ لایپزیش امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ لایپزیش را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ لایپزیش را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و لایپزیش

تیم‌های لایپزیش و بایرن مونیخ در چارچوب هفته چهارم بوندس لیگا به مصاف هم رفتند. بایرن مونیخ خیلی خوب بر بازی مسلط شد و در نیمه اول یک گل مهم به ثمر رساند. در نیمه دوم جمال موسیالا که به جای سرژ گنابری مصدوم وارد زمین شده بود، یک گل مهم دیگر به ثمر رساند. در ادامه گل آندره سیلوا آفساید شد و بایرن مونیخ گل سوم را به ثمر رساند تا شانس لایپزیش کمتر شود.

در نهایت یک سوپر گل از کنراد لایمر اختلاف را کم کرد اما این باواریایی‌ها بودند که فاتح این جدال حساس شدند. در دقایق پایانی گزارش زنده بازی بایرن مونیخ و لایپزیش چوپو موتینگ هم یک گل زد تا شکست لایپزیش سنگین‌تر شود. این سومین شکست فصل لایپزیش در چهارمین بازی بود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و لایپزیش

 

لایپزیش  بایرن مونیخ 
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۴۵۸تعداد پاس۴۱۲
۳۷۱پاس صحیح۳۱۲
۲۱سانتر۱۴
۲کرنر۶
۹خطا۱۳
۴آفساید۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و لایپزیش

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و لایپزیش

مهم‌ترین بازی هفته بیست‌وهفتم بوندس‌لیگای آلمان بین لایپزیش و بایرن‌مونیخ تیم‌های صدر جدولی برگزار شد که باواریایی‌ها با برتری یک بر صفر و افزایش فاصله، خیز بلندی به سوی قهرمانی برداشتند.

در این دیدار پرهیجان و تماشایی هر دو تیم فرصت‌های پرشماری داشتند. تیزهوشی مولر و پاس گل عالی‌اش به گورتسکا با شوت تماشایی هافبک بایرن در دقیقه ۳۷ تک گل بازی را در پی داشت. نیمه دوم برای دقایق بسیاری لایپزیش تیم برتر بود، اما در نهایت نتوانست گل خورده را پاسخ بدهد.

با این برد، بایرنی‌ها ۶۴ امتیازی شدند و فاصله‌شان را با لایپزیش به ۷ امتیاز رساندند. لایپزیش هم با ۵۷ امتیاز تیم دوم جدول است.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

لایپزیش بایرن‌مونیخ 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۵۳۷تعداد پاس۴۶۹
۴۴۴پاس صحیح۳۷۹
۲۳سانتر۱۱
۸کرنر۴
۱۳خطا۹
۶آفساید۵
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و لایپزیش

در هفته دهم بوندس‌لیگا، بایرن مونیخ در خانه میزبان لایپزیش بود و نتیجه پایانی این دیدار جذاب تساوی ۳-۳ شد. ابتدا انکونکو دقیقه ۱۹ لایپزیش را پیش انداخت، اما موسیالا با شوتی که دقیقه ۳۰ زد، بازی را به تساوی کشاند. گل بعدی را مولر دقیقه ۳۴ زد. با این حال کلایورت اجازه نداد لایپزیش نیمه نخست بازنده به رختکن برود و دقیقه ۳۶ کار را به تساوی کشاند.

فورسبرگ دقیقه ۴۸ با ضربه سر یک مرتبه دیگر لایپزیش را پیش انداخت که این گل را هم مولر دقیقه ۷۵ پاسخ داد.بایرن با این تساوی ۲۳ امتیازی شد و به صدرنشینی‌اش ادامه داد. لایپزیش هم با ۲۱ امتیاز در مکان دوم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

بایرن مونیخ لایپزیش 
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۶۳۵تعداد پاس۳۹۶
۵۱۳پاس صحیح۲۸۷
۲۶سانتر۹
۱۰کرنر۲
۵خطا۸
۰آفساید۴
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش

در ادامه هفته بیست و یکم رقابت‌های بوندس لیگای آلمان، بایرن مونیخ میزبان در ورزشگاه آلیانس آره‌نا میزبان لایپزیش بود و این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.در این دیدار یک پنالتی برای بایرن به دلیل خطا بر روی لواندوفسکی گرفته بود اما در نهایت داور با استفاده از VAR موقعیت لواندوفسکی قبل از خطای بازیکن حریف را آفساید اعلام کرد.

باوارایی‌ها می‌توانستند با پیروزی در این دیدار در صدر جدول فاصله خود با سایر مدعیان را افزایش دهند اما این اتفاق رخ نداد.لایپزیش هم با پیروزی در این بازی به صدر بوندس لیگا باز می‌گشت که در نهایت دو تیم به تساوی رضایت دادند.بایرن با این تساوی ۴۳ امتیازی شد و لایپزیش به امتیاز ۴۲ دست یافت.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

بایرن مونیخلایپزیش
۶۹%مالکیت۳۱%
۳شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۲
۷۳۷تعداد پاس۳۱۶
۶۳۱پاس صحیح۲۰۸
۳۱سانتر۱۴
۱۱کرنر۳
۸خطا۱۴
۳آفساید۸
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

پخش بازی زنده بایرن مونیخ و لایپزیش

از هفته چهارم رقابت‌های بوندس لیگا، بایرن مونیخ  در خانه لایپزیش به میدان رفت و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.لواندوفسکی در این بازی در دقیقه ۳ بایرن را پیش انداخت اما در ادامه لایپزیش توسط فروسبرگ از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۵ بازی را مساوی کرد.تساوی دو تیم باعث شد تا لایپزیش ۱۰ امتیازی شود و بار دیگر به صدر جدول باز گردند.بایرن هم ۸ امتیازی شد و پس از دورتموند ۹ امتیازی در رده سوم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

لایپزیشبایرن مونیخ
۳۲%مالکیت۶۸%
۶شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۵
۳۶۱تعداد پاس۷۵۸
۲۷۵پاس صحیح۶۶۵
۹سانتر۲۱
۳کرنر۶
۱۲خطا۴
۱آفساید۲
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده بایرن مونیخ لایپزیش

در دیدار فینال رقابت‌های دی اف بی پوکال، بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیک برلین به مصاف لایپزیش رفت و در پایان با برتری ۲-۰ فاتح این مسابقات لقب گرفت.این دیدار همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد با قدرت‌نمایی و حملات شاگردان کواچ آغاز شد و بایرنی‌ها توانستند در دقیقۀ ۲۹ توسط لواندوفسکی به گل اول خود برسد و نیمۀ اول را با نتیجۀ یک بر صفر پیروز به رختکن برود و خود را برای نیمۀ دوم این دیدار حساس آماده کند.

با آغاز نیمۀ دوم داستان این دیدار هیچ تغییری نکرد و این باز هم بایرنی‌ها بودند که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و توانستند حریف را تحت تاثیر خود قرار دهند تا در دقیقۀ ۷۸ توسط کینگزلی کومان، ستارۀ فرانسوی خود گل دوم را به ثمر برسانند و خیال هوادارانشان را برای برد در این دیدار راحت کنند.

البته این پایان کار نبود و لواندوفسکی در دقیقۀ ۸۵ گل سوم را به ثمر رساند تا پیش از پایان این دیدار تکلیف قهرمان مشخص شود. شاگردان کواچ با این پیروزی دوگانه خود در آلمان را کامل کردند و بار دیگر با قهرمانی در هر دو جام معتبر آلمان، قدرت خود را به رخ رقیبانشان بکشند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو

 

لایپزیشبایرن مونیخ
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۳
۳۹۶تعداد پاس۵۴۱
۲۷۴پاس صحیح۴۲۴
۳سانتر۴
۵کرنر۴
۱۰ضربه ایستگاهی۱۲
۱۴خطا۱۰
۰آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لایپزیش – تی وی تو