تی وی تو
بایرن مونیخ
لاتزیو

چهارشنبه ۲۷ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی بایرن مونیخ لاتزیو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ لاتزیو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ لاتزیو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ لاتزیو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بایرن مونیخ لاتزیو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ لاتزیو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ لاتزیو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ لاتزیو – ۵ اسفند ۹۹

در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم لاتزیو و بایرن مونیخ در شهر رم ایتالیا به مصاف هم رفتند که بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها موفق شد میزبان خود لاتزیو را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد و گام بلندی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی بردارد.نیمه نخست پر افت و خیز بازی با ۳ گل به سود بایرن تمام شد. لواندوفسکی دقیقه ۹ با استفاده از اشتباه موساکیو گل اول را زد، سپس موسیالا هافبک ۱۷ ساله بایرن دقیقه ۲۴ با شوتی زمینی گل دوم را به ثمر رساند و سومین گل را سانه در دقیقه ۴۲ به درون دروازه رینا فرستاد.بایرن نیمه دوم را هم با گل شروع کرد. آچربی مدافع لاتزیو در دقیقه ۴۷ نوک را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. با این حال کورئا خیلی زود جبران کرد و گل نخست لاتزیو را در دقیقه ۴۹ به ثمر رساند. تا پایان بازی هم دیگر گلی به ثمر نرسید.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لاتزیو ‌ – تی وی تو

 

لاتزیو بایرن مونیخ
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۴۶۸تعداد پاس۶۰۹
۳۹۷پاس صحیح۵۵۳
۱۵سانتر۱۱
۷کرنر۴
۱۳خطا۱۱
۴آفساید۱
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ لاتزیو ‌ – تی وی تو