تی وی تو
بایرن مونیخ
فرایبورگ

شنبه ۱۳ فروردین ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

 بازی زنده بایرن مونیخ فرایبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده بایرن مونیخ و فرایبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و فرایبورگ

بایرن مونیخ در هفته یازدهم رقابت‌های بوندسلیگا، در ورزشگاه آلیانز آرنا میزبان فرایبورگ بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۱-۲ از پیش رو بردارد و سه امتیاز را از آن خود کند.

باواریایی‌های که در این دیدار توپ و زمین را در اختیار داشتند، در دقیقه ۳۰ با لئون گورتسکا، به گُل نخست رسیدند. نیمه نخست پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ با نتیجه ۰-۱ به سود بایرن به پایان رسید و ناگلزمان و شاگردان با برتری راهی رختکن شدند.

با آغاز نیمه دوم بایرن همچنان تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۷۵ با روبرت لواندوفسکی به گُل دوم رسید تا خیال هواداران بابت پیروزی راحت شود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ

 

بایرن مونیخ فرایبورگ 
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۹
۶۴۲تعداد پاس۳۵۷
۵۶۰پاس صحیح۲۵۱
۱۹سانتر۲۱
۶کرنر۴
۵خطا۱۳
۳آفساید۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ

فرایبورگ و بایرن مونیخ در چارچوب بازی های هفته سی و سوم فصل ۲۱-۲۰۲۰ بوندسلیگا به مصاف هم رفتند و در نهایت بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان رسید.در دقیقه ۲۶ لواندوفسکی گلی که منتظرش بود را از روی نقطه پنالتی زد. ستاره لهستانی با این گل به رکورد ۴۰ گل گرد مولر در یک فصل رسید. گولده دقیقه ۲۹ این گل را برای فرایبورگ پاسخ داد. نیمه دوم بایرن توسط گنبری به گل رسید که VAR رد کرد، اما لحظاتی بعد سانه در دقیقه ۵۳ گلی سالم به ثمر رساند. با این حال برد بایرن پابرجا نماند، چرا که گونتر با گل تماشایی اش در دقیقه ۸۱ کار را به تساوی کشاند.

در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ باید اضافه کرد که با این تساوی بایرنِ قهرمان ۷۵ امتیازی شد. فرایبورگ هم با ۴۵ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ

 

فرایبورگ بایرن مونیخ 
۳۸%مالکیت۶۲%
۵شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۳۶۶تعداد پاس۵۸۳
۳۱۰پاس صحیح۵۱۴
۱۳سانتر۲۱
۴کرنر۸
۱۰خطا۱۳
۵آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و فرایبورگ

هفته شانزدهم بوندس‌لیگای آلمان در آلیانتس‌آرنا با دیدار بایرن‌مونیخ و فرایبورگ پیگیری شد که باواریایی‌ها این بازی را ۲ بر یک بردند. بایرن که چند روز پیش با شکست مقابل ولشتاین‌کیل از جام‌حذفی کنار رفته بود، دقیقه ۷ توسط لواندوفسکی به گل نخست رسید. با این حال نیمه دوم پترسن مهاجم سابق بایرن دقیقه ۶۲ برای فرایبورگ کار را به تساوی کشاند. ولی چیزی طول نکشید تا بایرن دوباره گل برتری را بزند. مولر زننده این گل در دقیقه ۷۴ بود.این برد بایرن را ۳۶ امتیازی کرد تا در رده نخست جای‌شان محکم شود. فرایبورگ هم با ۲۳ امتیاز تیم هشتم جدول است.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

 

بایرن‌مونیخ فرایبورگ 
۵۹%مالکیت۴۱%
۹شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۷
۵۵۱تعداد پاس۳۷۶
۴۸۸پاس صحیح۲۸۸
۳۲سانتر۲۲
۱۴کرنر۳
۴خطا۱۴
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و فرایبورگ امروز

تیم های بایرن مونیخ و فرایبورگ در چارچوب هفته ی سی و سوم رقابت های بوندسلیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند. در همان ۱۵ دقیقه ی ابتدایی ، لواندوفسکی در باکس پنالتی حریف و پشت به دروازه صاحب توپ شد. او موقعیت شوتزنی را برای کیمیش مهیا کرد و این بازیکن هم با یک ضربه زمینی گل اول بازی را به ثمر رساند.سپس در دقیقه ی ۲۴ گورتسکا از داخل محوطه جریمه فرایبورگ اقدام به شوتزنی کرد. دروازه بان حریف توپ را برگشت داد و در ریباند، لواندوفسکی بود که با ضربه سر گلزنی کرد.

در دقیقه ی ۳۳ پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ ، فرایبورگ به بازی برگشت . اشمید از کمند مدافعان بایرن گریخت و توپ را از بین پاهای اولرایش عبور داد. هولر هم به راحتی دروازه خالی را باز کرد. اما گل سوم بایرن نیز در دقیقه ی ۳۷ وارد دروازه ی این تیم شد. در یک ضدحمله، گورتسکا، هرناندز را از سمت چپ راه انداخت. پاس زمینی این بازیکن را لواندوفسکی در برابر دروازه فرایبورگ به گل سوم تیمش تبدیل کرد. در نیمه ی دوم دو تیم به حالت دفاعی بازی می کردند و اتفاق خاصی بر دروازه ها رخ نداد. در نهایت این دیدار با برتری ۳-۱ بایرن به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

 

بایرن مونیخ فرایبورگ 
۶۱%مالکیت۳۹%
۹شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۶
۶۳۳تعداد پاس۳۹۶
۵۴۹پاس صحیح۳۱۴
۲۲سانتر۱۶
۸کرنر۲
۱۳خطا۲
۱آفساید۸

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ فرایبورگ

در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، فرایبورگ در ورزشگاه شوارتزوالد میزبان بایرن مونیخ بود و در نهایت ۳-۱ مغلوب باواریایی‌ها شد.شاگردان فلیک مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۷، ضربه پاوارد با واکنش فلکن برگشت و در ریباند توماس مولر نتوانست دروازه میزبان را باز کند. تلاش‌های بایرن ادامه داشت و در دقیقه ۱۶، سانتر عالی و دقیق آلفونسو دیویس با ضربه روبرت لواندوفسکی تبدیل به گل اول باواریایی‌ها شد.در دقیقه ۲۲، این بار پاس مولر به لواندوفسکی رسید و ضربه ستاره لهستانی با واکنش فلکن به بیرون رفت.

در ادامه پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ فرایبورگ این بار نوبت به میزبان رسید و پاس فرانتس با ضربه سر ضرب هولر همراه شد اما نویر با یک واکنش عالی ناجی دروازه تیمش شد. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت و بازی با برتری ۱-۰ بایرن به پایان رسید.بایرن در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود در دقیقه ۵۸، برخلاف جریان بازی، ارسال هابرر با ضربه والی وینچنزو گریفو تبدیل به گل تساوی میزبان شد. دقایقی بعد پاس گنابری به پریشیچ رسید و ضربه ستاره کروات با واکنش فوق‌العاده فلکن به کرنر رفت.

در دقیقه ۷۹، بایرن با ضربه گنابری به گل دوم هم رسید اما این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. اما در دقیقه ۹۲، یاشوا زیرکزی که تازه به بازی آمده بود پاس گنابری را با ضربه‌ای دقیق تبدیل به گل برتری باواریایی‌ها کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۵، سرژ گنابری خودش هم گلزنی کرد تا بایرن از این بازی دشوار سه امتیاز شیرین به دست آورند.بایرن مونیخ با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و موقتاً به رده سوم صعود کرد. فرایبورگ هم ۲۵ امتیازی ماند و در رده ششم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

 

فرایبورگ بایرن مونیخ 
۳۵%مالکیت۶۵%
۵شوت در چارچوب ۱۰
۸شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۴
۳۲۷تعداد پاس۵۹۹
۲۲۵پاس صحیح۵۰۳
۱۶سانتر۴۰
۶کرنر۸
۶خطا۸
۳آفساید۱
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم رقابت های بوندسلیگا آلمان ، تیم های فرایبورگ و بایرن مونیخ با هم دیدار کردند. هولر در همان ۳ دقیقه ی ابتدایی قفل دروازه ی بایرن را شکست تا تیمش به برتری ۱-۰ برسد اما این برتری خیلی زود به تساوی این دو تیم تبدیل شد. در دقیقه ی ۲۲ لواندوفسکی ضربه اش را وارد دروازه ی حریف میکند تا هر دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن باز گردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، تلاش های این د تیم برای تغییر نتیجه بی فایده بود. بازیکنان آن ها ، از فرصت های طلایی به خوبی استفاده نکردند و نتوانستند برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کنند . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو

 

فرایبورگ بایرن مونیخ 
۲۹%مالکیت۷۱%
۵شوت در چارچوب ۸
۷شوت خارج از چارچوب۱۲
۷مهار دروازه بان۳
۲۸۲تعداد پاس۶۸۰
۲۱۷پاس صحیح۶۱۳
۴سانتر۷
۱کرنر۷
۱۰ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۰
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ – تی وی تو