تی وی تو

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ ‌

بایرن مونیخ فرایبورگ

یکشنبه ۲۸ دی ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – فرایبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ فرایبورگ را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ- ۳۱ خرداد ۹۹

تیم های بایرن مونیخ و فرایبورگ در چارچوب هفته ی سی و سوم رقابت های بوندسلیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند. در همان ۱۵ دقیقه ی ابتدایی ، لواندوفسکی در باکس پنالتی حریف و پشت به دروازه صاحب توپ شد. او موقعیت شوتزنی را برای کیمیش مهیا کرد و این بازیکن هم با یک ضربه زمینی گل اول بازی را به ثمر رساند.سپس در دقیقه ی ۲۴ گورتسکا از داخل محوطه جریمه فرایبورگ اقدام به شوتزنی کرد. دروازه بان حریف توپ را برگشت داد و در ریباند، لواندوفسکی بود که با ضربه سر گلزنی کرد.

در دقیقه ی ۳۳ فرایبورگ به بازی برگشت . اشمید از کمند مدافعان بایرن گریخت و توپ را از بین پاهای اولرایش عبور داد. هولر هم به راحتی دروازه خالی را باز کرد. اما گل سوم بایرن نیز در دقیقه ی ۳۷ وارد دروازه ی این تیم شد. در یک ضدحمله، گورتسکا، هرناندز را از سمت چپ راه انداخت. پاس زمینی این بازیکن را لواندوفسکی در برابر دروازه فرایبورگ به گل سوم تیمش تبدیل کرد. در نیمه ی دوم دو تیم به حالت دفاعی بازی می کردند و اتفاق خاصی بر دروازه ها رخ نداد. در نهایت این دیدار با برتری ۳-۱ بایرن به پایان رسید.

 

بایرن مونیخ  فرایبورگ 
۶۱% مالکیت ۳۹%
۹ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۶
۶۳۳ تعداد پاس ۳۹۶
۵۴۹ پاس صحیح ۳۱۴
۲۲ سانتر ۱۶
۸ کرنر ۲
۱۳ خطا ۲
۱ آفساید ۸

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ- ۲۷ آذر ۹۸

در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، فرایبورگ در ورزشگاه شوارتزوالد میزبان بایرن مونیخ بود و در نهایت ۳-۱ مغلوب باواریایی‌ها شد.شاگردان فلیک مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۷، ضربه پاوارد با واکنش فلکن برگشت و در ریباند توماس مولر نتوانست دروازه میزبان را باز کند. تلاش‌های بایرن ادامه داشت و در دقیقه ۱۶، سانتر عالی و دقیق آلفونسو دیویس با ضربه روبرت لواندوفسکی تبدیل به گل اول باواریایی‌ها شد.در دقیقه ۲۲، این بار پاس مولر به لواندوفسکی رسید و ضربه ستاره لهستانی با واکنش فلکن به بیرون رفت.

این بار نوبت به میزبان رسید و پاس فرانتس با ضربه سر ضرب هولر همراه شد اما نویر با یک واکنش عالی ناجی دروازه تیمش شد. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت و بازی با برتری ۱-۰ بایرن به پایان رسید.بایرن در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود در دقیقه ۵۸، برخلاف جریان بازی، ارسال هابرر با ضربه والی وینچنزو گریفو تبدیل به گل تساوی میزبان شد. دقایقی بعد پاس گنابری به پریشیچ رسید و ضربه ستاره کروات با واکنش فوق‌العاده فلکن به کرنر رفت.

در دقیقه ۷۹، بایرن با ضربه گنابری به گل دوم هم رسید اما این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. اما در دقیقه ۹۲، یاشوا زیرکزی که تازه به بازی آمده بود پاس گنابری را با ضربه‌ای دقیق تبدیل به گل برتری باواریایی‌ها کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۵، سرژ گنابری خودش هم گلزنی کرد تا بایرن از این بازی دشوار سه امتیاز شیرین به دست آورند.بایرن مونیخ با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و موقتاً به رده سوم صعود کرد. فرایبورگ هم ۲۵ امتیازی ماند و در رده ششم قرار دارد.

 

فرایبورگ  بایرن مونیخ 
۳۵% مالکیت ۶۵%
۵ شوت در چارچوب  ۱۰
۸ شوت خارج از چارچوب ۹
۶ مهار دروازه بان ۴
۳۲۷ تعداد پاس ۵۹۹
۲۲۵ پاس صحیح ۵۰۳
۱۶ سانتر ۴۰
۶ کرنر ۸
۶ خطا ۸
۳ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ فرایبورگ- ۱۰ فروردین ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم رقابت های بوندسلیگا آلمان ، تیم های فرایبورگ و بایرن مونیخ با هم دیدار کردند. هولر در همان ۳ دقیقه ی ابتدایی قفل دروازه ی بایرن را شکست تا تیمش به برتری ۱-۰ برسد اما این برتری خیلی زود به تساوی این دو تیم تبدیل شد. در دقیقه ی ۲۲ لواندوفسکی ضربه اش را وارد دروازه ی حریف میکند تا هر دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن باز گردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، تلاش های این د تیم برای تغییر نتیجه بی فایده بود. بازیکنان آن ها ، از فرصت های طلایی به خوبی استفاده نکردند و نتوانستند برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کنند . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.

 

فرایبورگ  بایرن مونیخ 
۲۹% مالکیت ۷۱%
۵ شوت در چارچوب  ۸
۷ شوت خارج از چارچوب ۱۲
۷ مهار دروازه بان ۳
۲۸۲ تعداد پاس ۶۸۰
۲۱۷ پاس صحیح ۶۱۳
۴ سانتر ۷
۱ کرنر ۷
۱۰ ضربه ایستگاهی ۸
۹ خطا ۱۰
۱ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن