تی وی تو
بایرن مونیخ
سالزبورگ

سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

بازی زنده بایرن مونیخ سالزبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ سالزبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بایرن مونیخ و سالزبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ سالزبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ سالزبورگ را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ سالزبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و سالزبورگ

بایرنی ها، در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن به سختی در اتریش به تساوی رسید.دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

در دقیقه ۱۰ بود که سرژ گنابری روی یک حرکت خوب، اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد اما ضربه او را دروازه‌بان سالزبورگ به‌خوبی دفع کرد.یک دقیقه بعد مصدومیت نوآ اوکافور باعث شد تا سالزبورگ مجبور شود دست به یک تعویض زودهنگام بزند و چوکووبیکه آدامو به جای او وارد زمین شد.تنها ۱۰ دقیقه بعد این بازیکن تازه وارد تیم میزبان را پیش انداخت. روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ با همکاری آدیمی و آرونسون به آدامو رسید و او هم با یک ضربه تماشایی دروازه اولریش را باز کرد.

سه دقیقه بعد آدامو می توانست در نقش گلساز ظاهر شود و پاس او را آرونسون تبدیل به گل کند اما واکنش تماشایی اولریش، دروازه بایرن را نجات داد.در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ این بایرنی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه ۳۰، روی پاس گنابری، این لروی سانه بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه سالزبورگ به بیرون رفت. در دقایق پایانی نیمه اول این بایرنی ها بودند که تلاش بیشتری برای زدن گل تساوی انجام دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازها عبور نکرد و نیمه اول با برتری ۱-۰ سالزبورگ به پایان رسید.

در نیمه دوم سالزبورگ شروع بهتری داشت و در دقیقه ۴۹، روی حرکت خوب آرونسون، این سِیوالد بود که می توانست برتری تیمش را دو برابر کند اما ضربه او را اولریش مهار کرد.

در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ این بایرنی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. این روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۳، کینگزلی کومان روی یک حرکت انفرادی دیدنی و ضربه ای محکم، می توانست قفل دروازه سالزبورگ را باز کند اما دروازه بان میزبان باز هم مانع از گلزنی بایرنی ها شد.

سه دقیقه بعد، روی یک ضدحمله سریع از بایرنی ها، سانه می توانست روی پاس کومان دروازه را باز کند اما باز هم دروازه بان حریف مقاومت کرد.فشار حملات بایرنی ها دقایق پایانی بیشتر و بیشتر شد تا اینکه در دقیقه ۹۰، کومان سرانجام قفل دروازه سالزبورگ را باز کرد.روی ارسال بلند پاوارد از سمت راست بود که توپ با ضربه سر توماس مولر روی تیر دوم به کومان رسید و او هم با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

در ثانیه های پایانی پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و سالزبورگ

 

سالزبورگ بایرن مونیخ
۲۸%مالکیت۷۲%
۶شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۵
۸مهار دروازه بان۴
۲۵۷تعداد پاس۶۵۰
۱۵۱پاس صحیح۵۵۰
۹سانتر۲۴
۵کرنر۱۰
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و سالزبورگ

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و سالزبورگ

در جریان بازی های هفته ی چهارم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های بایرن مونیخ و سالزبورگ با هم دیدار کردند.  نیمه ی  نخست با تساوی بدون گل رو به پایان بود که لواندوفسکی در دقیقه ی ۴۲ با پاسی پشت پا، برای مولر موقعیت ساخت. مولر به سمت دروازه شوت زد اما دروازه بان توپ را برگشت داد. در ریباند، لواندوفسکی دروازه خالی را باز کرد.

در نیمه ی دوم بایرنی ها خوش درخشیدند. کینگزلی کومان پس از فریب یک مدافع حریف در دقیقه ی ۵۲ از پشت محوطه جریمه شوتی زمینی زد که ضربه اش پس از برخورد به ووبر، وارد دروازه سالزبورگ شد.. اخراج روکا در دقیقه ی ۶۶ نیز هم تاثیر زیادی بر این تیم نگذاشت چون یک دقیقه ی بعد ، سانتر کومان درون محوطه جریمه سالزبورگ با پرش خوب و ضربه سر لروی سانه همراه شد تا گل سوم بایرن مونیخ به ثمر برسد. 

تمام تلاش سالزبورگ ضربه ای بود که در دقیقه ی ۷۳ به ثبت رسید.روی سانتر کریستنسن، مرگیم بریشا به خوبی از تله آفساید عبور کرد و توانست با عبور دادن توپ از بین پاهای نویر، دروازه بایرن مونیخ را باز کند تا حساب کار پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ ۳-۱ شود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ

 

بایرن مونیخ سالزبورگ 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۱۱
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱۰مهار دروازه بان۲
۶۳۰تعداد پاس۴۳۲
۵۲۳پاس صحیح۳۲۲
۱۶سانتر۱۴
۵کرنر۵
۱۴خطا۱۸
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ سالزبورگ

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و سالزبورگ

شاگردان هانسی فلیک در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما در نهایت با زدن ۶ گل توانستند یک پیروزی پرگل را جشن بگیرند.دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و این سالزبورگ بود که در دقیقه ۴ به گل اول بازی رسید. روی یک حرکت تیمی تماشایی بود که ابتدا ضربه کویتا با برخورد به آلابا برگشت داده شد اما توپ برگشتی به مرگیم بریشا رسید و او هم با یک شوت محکم، مانوئل نویر را مغلوب کرد.

بعد از این گل بازیکنان بایرن مونیخ بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که توماس مولر در دقیقه ۱۱ گل تساوی را به ثمر برساند اما رامالیو با حضور به موقع، دروازه تیمش را نجات داد.در دقیقه ۱۲، داور برخورد شوبولای و لوکاس هرناندز درون محوطه جریمه سالزبورگ را پنالتی تشخیص داد اما بعد از استفاده از VAR مشخص شد که این بازیکن بایرن بوده که در واقع مرتکب خطا شده است.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۲۱، بایرن بالاخره صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار توماس مولر بود که با خطای اموِپو سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ سالزبورگ – تی وی تو

 

سالزبورگ

بایرن مونیخ

۴۰%مالکیت۶۰%
۱۰شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۸
۳۶۵تعداد پاس۵۴۲
۲۷۲پاس صحیح۴۶۱
۲۲سانتر۱۵
۱۰کرنر۳
۱۱خطا۱۳
۷آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ سالزبورگ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و سالزبورگ

دو تیم سالزبورگ و بایرن مونیخ در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. در این دیدار که هر چیزی بود غیر از دوستانه ، تیم سالزبورگ موفق شد دروازه ی حریف را ۳ بار در هم بکوبد. شروع تیم بایرن مونیخ در نیمه ی نخست آنقدر طوفانی بود که می شد گفت تیم سالزبورگ اصلا مالکیت توپ نداشت اما بر خلاف انتظار در دقیقه ۱۳ ٫ سادیو مانه اولین گل را به ثبت رساند.

۷ دقیقه بعد در حالی که بایرنی ها در شوک گل اول بودند٫ جاناتان سوریانو با ضربه ای جانانه دروازه حریف را باری دیگر در هم شکست. بعد از این گل ٫ بایرنی ها  از هر سو بر دروازه ی این تیم حمله می کردند اما تمام حملاتشان بی نتیجه ماند و در نهایت سومین گل در دقیقه ۴۴ ٫ به نفع سالزبورگ ثبت و نیمه اول با نتیجه ۳-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم بازی نیز بایرنی ها سعی در حمله داشتند اما تیم میزبان تصمیم نداشت به آن ها  فضای حرکت دهد ٫ در نتیجه در این نیمه٫ بازی بیشتر حالت دفاعی به خود گرفت و بایرن مونیخ با نتیجه ۳-۰ مغلوب تیم سالزبورگ اتریش شد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ سالزبورگ – تی وی تو

بایرن مونیخسالزبورگ
۶۶٪مالکیت۳۴٪
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۲
۷مهار دروازه بان۴
۲۴کرنر۲
۲۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۰خطا۱۹
۱آفساید۵
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ سالزبورگ – تی وی تو