تی وی تو
بازی زنده  بایرن مونیخ رئال مادرید

بازی زنده بایرن مونیخ رئال مادرید

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و رئال مادرید امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده بایرن مونیخ و رئال مادرید و دریافت نتایج زنده
بایرن مونیخ
رئال مادرید

چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و رئال مادرید امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده بایرن مونیخ و رئال مادرید و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت آنلاین بازی بایرن مونیخ رئال مادرید تماشا کنید.

در پایان زنده بازی بایرن مونیخ رئال مادرید، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بایرن مونیخ و رئال مادرید را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

در جریان دیداری از دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید مقابل هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.

بایرن مونیخ نیمه اول را همان طور شروع کرد که خودش دوست داشت اما نمی‌دانست که رئال مادرید هم دوست دارد دقیقاً مقابل چنین سبکی قرار بگیرد. حملات پر تعداد بایرن مونیخ به شکل ناگهانی با گل وینیسیوس جونیور پاسخ داده شد تا شوکی به تیم توخل وارد شود. پس از آن ریتم بازی به شدت کند دنبال شد و هیچ تیمی موقعیت جدی روی دروازه دیگری ایجاد نکرد.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید با شاهکار بایرن مونیخ شروع شد تا قبل از دقیقه ۶۰ مونیخی‌ها با دو گل همه چیز را عوض کردند و با گل های سانه و کین، پیش افتادند. پس از این گل‌ها دوباره ریتم بازی دچار افت شد. بایرن مونیخ ظاهرا از کسب این نتیجه راضی بود و رئال مادرید هم تا مدت نسبتا طولانی خطری روی دروازه ایجاد نکرد.

با این حال رودریگو از کیم مین جائه که در این بازی عملکرد بدی داشت، یک پنالتی گرفت تا فرصت را برای بریس وینیسیوس جونیور مهیا کند. ستاره شماره ۷ رئال مادرید موفق شد از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی ۲-۲ بکشاند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید

بایرن مونیخرئال مادرید
۵۲٪مالکیت۴۸٪
۵شوت در چارچوب۴
۶شوت خارج چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۵۵۰تعداد پاس۵۰۷
۵۱۳تعداد پاس صحیح۴۷۱
۱۰سانتر۱۰
۶کرنر۵
۱۱خطا۱۰
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید

پخش زنده بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ

۳۰ تیر ۱۳۹۸

بایرن مونیخ در هفته اول لیگ قهرمانان میزبان رئال مادرید بود و در این دیدار با نتیجه ۳-۱ به پیروزی رسید.

تولیسو در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی دروازه رئال مادرید را باز کرد و بایرن را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه دوم ورود بازیکنان تازه نفس بر افزایش سرعت و تعداد حملات تاثیر زیادی داشت. لواندوفسکی و گنابری با استفاده از غفلت بازیکنان رئال مادرید موفق شدند حساب کار را ۳-۰ کنند. از آن سو تنها شوت رودریگو در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید بود که به دروازه بایرن راه یافت. 

با اخراج اولریش در دقیقه ۸۰ بایرن ۱۰ نفره به این رقابت ادامه داد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید

بایرن مونیخرئال مادرید
۵۲٪مالکیت۴۸٪
۹شوت در چارچوب۶
۵شوت خارج چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۶
۴کرنر۵
۱۴خطا۶
۱آفساید۳
۲کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ رئال مادرید