تی وی تو
بایرن مونیخ
دیناموکیف

سه‌شنبه ۲ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ دیناموکیف را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دیناموکیف به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ دیناموکیف را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف، شما می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ دیناموکیف را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ دیناموکیف را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف – ۷ مهر ۱۴۰۰

تیم فوتبال بایرن مونیخ در گروه E با نتیجه پرگل ۵ بر صفر میهمان خود دیناموکیف اوکراین را در هم کوبید. روبرت لواندوفسکی دو بار در دقایق ۱۲ (پنالتی) و ۲۷، سرژ گنابری در دقیقه ۶۸، لروی سانه در دقیقه ۷۴ و اریک ماکسیم چوپو موتینگ در دقیقه ۸۷ گل‌های سرخپوشان مونیخ را به ثمر رساندند تا بایرن مونیخ دومین پیروزی قاطع متوالی‌اش را کسب کند.

در پایان گزارش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف بایرن مونیخ با شش امتیاز صدرنشین گروه E باقی ماند، بنفیکا با چهار امتیاز در رده دوم قرار دارد، دیناموکیف یک امتیاز سوم است و بارسلونای بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف

 

بایرن مونیخ دیناموکیف 
۶۳%مالکیت۳۷%
۸شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۲
۶۹۹تعداد پاس۴۰۵
۶۲۶پاس صحیح۳۲۲
۲۰سانتر۱۱
۸کرنر۴
۱۱خطا۶
۰آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دیناموکیف