تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایرن مونیخ
دورتموند

شنبه ۱۳ آبان ۲۱:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند . امروز شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم های بایرن مونیخ و دورتموند بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل دورتموند را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده بایرن مونیخ و دورتموند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ دورتموند را از تی وی تو دنبال کنید . خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ دورتموند را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

۱۲ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته بیست و ششم بوندسلیگا، تیک های بایرن مونیخ و دورتموند با هم دیدار کردند. بایرن در نیمه نخست حسابی طوفانی ظاهر شد. این تیم در ابتدا با گل به خودی کوبل به برتری ۱-۰ رسید و سپس با دبل مولر حساب کار را ۳-۰ کرد و راهی رختکن شد.

در همان ۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم، کومان اختلاف را بیش از پیش کرد که این بار امره جان گل خورده را جبران کرد و دیدار با نتیجه ۴-۱ ادامه یافت. بارن خیالش جمع شده بود و توپ را در میانه ی میدان نگه می داشت اما مالن در یک حرکت سریع دومین گل دورتموند را نیر به وار دروازه حریف کرد تا در نهایت پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند با نتیجه ۴-۲ به پایان برسد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

بایرن مونیخدورتموند 
۴۹%مالکیت۵۱%
۹شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۶
۵۴۲تعداد پاس۵۷۱
۴۶۵پاس صحیح۴۹۱
۱۲سانتر۱۹
۶کرنر۲
۱۱خطا۷
۵آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند

۱۶ مهر ۱۴۰۱

از هفته چهاردهم رقابت های بوندس لیگا، بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایندوناپارک میزبان بایرن مونیخ بود تا هواداران شاهد درکلاسیکر باشند.

در این بازی دورتموندی ها ابتدا توسط برانت در دقیقه ۵ به گل رسید اما در ادامه لواندوفسکی در دقیقه ۹ بازی را مساوی کرد.کینگزلی کومان در دقیقه ۴۴ بایرن را پیش انداخت تا این تیم نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود. در آغاز نیمه دوم ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتموند موفق شد در دقیقه ۴۸ بازی را مساوی کند.

این پایان کار پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند  نبود و در ادامه روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی در دقیقه ۷۷ از روی نقطه پنالتی گل برتری را به ثمر رساند.در ادامه مارکو روزه سرمربی دورتموند با اعتراض های فراوان خود کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

بایرن با این پیروزی ۳۴ امتیازی شد و به صدرنشینی خود استحکام بخشید تا با روحیه آماده مصاف با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا شود.

دورتموند هم با ۳۰ امتیاز در مکان دوم باقی ماند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

 

دورتموند بایرن مونیخ
۴۷%مالکیت۵۳%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۴۵۰تعداد پاس۵۰۶
۳۴۷پاس صحیح۴۰۷
۱۱سانتر۱۴
۴کرنر۶
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ دورتموند

۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

دو تیم بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه ومبلی انگلستان برگزار کردند و مونیخی ها در نبردی تماشایی، با گل دیرهنگام آرین روبن به قهرمانی رسیدند.

گل اول این بازی توسط مانزوکیچ از بایرن به ثمر رسید ولی در ادامه، گوندوگان از دورتموند از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند در حالی که به نظر می رسید بازی به وقت اضافی کشیده خواهد شد، آرین روبن در دقیقه ۸۹ گل دوم بایرن مونیخ را به ثبت رساند و بایرن مونیخ با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل دورتموند، قهرمان سوپرکاپ آلمان شد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

 

دورتموند بایرن مونیخ 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۴
۴۵۶تعداد پاس۴۷۲
۳۶۴پاس صحیح۳۸۱
۱۴سانتر۱۶
۵کرنر۶
۱۳خطا۱۴
۴آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند

 

بازی بایرن مونیخ مقابل دورتموند زنده

۱۳ آذر ۱۴۰۰

در مهمترین مسابقه از هفته هفتم بوندس‌ لیگای آلمان و در آخرین بازی شب دوم این هفته از رقابت‌ها، تیم‌های بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند در بازی موسوم به «درکلاسیکر» در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک به مصاف هم رفتند که این بازی را مونیخی‌ها با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود به پایان رساندند. در نیمه نخست پرافت‌ و خیز، تساوی حاصل کار دورتموند و بایرن بود. ابتدا بایرن دقیقه ۲۴ توسط لواندوفسکی به گل رسید، اما این گل را VAR آفساید اعلام کرد. بایرنی‌ها یک بدشانسی دیگر هم آوردند که مصدومیت کیمیش و بیرون رفتن او از میدان بود.

دقیقه آخر نیمه نخست پخش زنده بایرن مونیخ دورتموند ، رویس با پاس عالی گوئررو، دورتموند را پیش انداخت، اما در حالی که زنبورها خیال می‌کردند برنده نیمه اول خواهند بود، آلابا ضربه ایستگاهی تمرین‌شده را دقیقه ۴+۴۵ به قعر دروازه میزبان فرستاد.

دقیقه ۴۷ سرانجام لواندوفسکی به گلی که می‌خواست رسید. ارسال اِرناندس را لِوا با ضربه سری دقیق به گوشه دروازه بورکی فرستاد. در حالی دورتموند برای زدن گل تساوی تلاش می‌کرد، سانه که به‌عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود در یک ضدحمله با شوت پای چپ در دقیقه ۸۰ گل سوم بایرن را زد. با این حال هولاند با تیزهوشی گل دوم زنبورها را دقیقه ۸۳ زد و تیمش را امیدوار کرد.

در ادامه بازی زنده بایرن مونیخ و دورتموند باز هم دقیقه ۳+۹۰ لواندوفسکی گل زد، اما باز هم VAR آن را آفساید اعلام کرد. با این برد بایرن ۱۸ امتیازی شد و در صدر ماند، در حالی که دورتموند با ۱۵ امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

 

بروسیا دورتموندبایرن مونیخ
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۲۵تعداد پاس۴۹۴
۴۱۹پاس صحیح۳۹۲
۱۵سانتر۲۳
۴کرنر۳
۱۵خطا۷
۴آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

 

مکان پخش بازی بایرن مونیخ دورتموند

۱۷ آبان ۱۳۹۸

فینال رقابت های سوپر کاپ آلمان ۲۰۲۰ بین تیم های بایرن مونیخ و دورتموند برگزار شد. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی آغاز شد . از همان ابتدا فشار زیادی از سوی هر دو تیم بر دروازه ها وجود داشت . تولیسو در دقیقه ی ۱۸ و مولر در دقیقه ی ۳۲ برای بایرن گلزنی کردند. برانت در دقیقه ی ۳۹ توانست یکی از این گل ها را جبران کند تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسد. بر خلاف نیمه ی اول ، ۴۵ دقیقه ی دوم روند آهسته تری را در بازی شاهد بودیم . ابتدا هالند حمله ای موفق بر دروازه ی بایرن داشت و توانست حساب کار را به تساوی ۲-۲ برساند.

در ادامه بازی زنده بایرن مونیخ و دورتموند پس از این گل ، بازیکنان تازه نفس وارد زمین شدند تا بلکه بازی به اوج خود برگردد . در دقیقه ی ۸۲ ، کیمیش موفق شد با استفاده از ضعف نیروی دفاعی حریف ، گل سوم بایرن را به ثبت برساند تا دوباره تیمش در دقایق آخر از تساوی بگریزد و به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

 

دورتموندبایرن مونیخ
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۴۷۳تعداد پاس۶۲۹
۳۶۷پاس صحیح۵۵۰
۱۱سانتر۱۶
۵کرنر۵
۱۷خطا۹
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

 

پخش بایرن مونیخ و دورتموند زنده

بروسیا دورتموند در هفته بیست‌وهشتم بوندسلیگا، در ورزشگاه ۸۲ هزار نفری که هیچ هواداری را در خود نمی‌دید، میزبان بایرن مونیخ بود و این بازی را با نتیجه ی ۰-۱ به حریف واگذار کرد. بایرنی‌ها در نیمه ی نخست این دیدار تیم برتر میدان بودند و بازی بهتری نسبت به حریف داشتند و در دقایق پایانی نیمه ی نخست با کمک جاشوا کیمیچ به گل برتری رسیدند.

نیمه ی دوم بازی زنده بایرن مونیخ و دورتموند اما متعادل بود و هر دو تیم حملات خوبی داشتند که با بی توجهی مهاجمان هر دو تیم از دست رفت تا این دیدار به همان یک گل و برتری بایرن مونیخ به پایان برسد. در این  بازی دورتموند امیدوار بود  برای اولین بار در هشت سال اخیر قهرمان بوندسلیگا شود اما شکست در بازی خانگی امیدهای آن‌ها را نقش بر آب کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

دورتموندبایرن مونیخ
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۶۰۹تعداد پاس۵۸۶
۵۱۹پاس صحیح۵۰۸
۱۳سانتر۲۲
۴کرنر۳
۹خطا۱۵
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

پخش فوتبال زنده بایرن مونیخ دورتموند

در چارچوب هفته ی یازدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان بورسیا دورتموند بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۴-۰ باواریایی‌ها به پایان رسید. بازی حساس دو تیم در ۱۰ دقیقه ابتدایی چندان چنگی به دل نمی‌زد، اما رفته رفته سرعت بازی افزایش یافت و در دقیقه  ی۱۷، ضربه ی سر روبرت لواندوفسکی تبدیل به گل اول میزبان شد. حملات دو تیم در ادامه پخش بازی زنده بایرن مونیخ و دورتموند ادامه داشت و در دقیقه ی ۲۷، رومن بورکی در مقابل ضربه ی سرژ گنابری واکنش خوبی نشان داد تا اختلاف بیشتر نشود. بایرن در دقیقه ی ۳۸ توسط گنابری به گل دوم هم دست یافت اما داور با بررسی VAR گل را مردود اعلام کرد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و نیمه اول با برتری ۱-۰ مونیخی‌ها به پایان رسید.

بایرن نیمه ی دوم پخش بازی بایرن مونیخ و دورتموند زنده را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ی ۴۷، روی پاس در عرض عالی توماس مولر، لوا نتوانست ضربه ی خود را بزند اما پشت او گنابری حاضر بود و دروازه ی دورتموند را برای بار دوم گشود. VAR هم صحنه را بررسی کرد و صحت گل را تایید کرد. در دقیقه ی ۶۰، بایرن موقعیت داشت تا گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه ی ستاره لهستانی با اختلافی اندک از کنار دروازه ی دورتموند به بیرون رفت.

بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ی ۷۵، باز هم روی پاس عالی توماس مولر، روبرت لواندوفسکی موفق شد شانزدهمین گل خود را در یازدهمین بازی متوالی به ثمر برساند و کار دورتموند را یکسره کند. این پایان کار نبود و در دقیقه ی ۷۹، ارسال زمینی پریشیچ که تازه به بازی اومده بود با دخالت متس هوملز وارد دروازه ی بورکی شد تا شب باواریایی‌ها رویایی‌تر شود.

بایرن در ادامه پخش زنده بایرن و دورتموند بازی را کنترل کرد و در نهایت به یک پیروزی شیرین و مقتدرانه ی خانگی دست یافت.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

بایرن مونیخدورتموند
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۰
۲شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۶۳۹تعداد پاس۴۲۸
۵۶۰پاس صحیح۳۴۷
۱۴سانتر۶
۲کرنر۱
۱۱خطا۱۲
۶آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

پخش بازی بایرن مونیخ دورتموند زنده

فصل جدید فوتبال آلمان با برگزاری دیدار سوپرجام درزیگنال‌ایدونا‌پارک بین دورتموند نایب قهرمانِ بوندسلیگا و بایرن‌مونیخ قهرمان بلامنازع این لیگ آغاز شد . بزرگترین رویارویی فوتبال آلمان موسوم به «دِرکلاسیکر» با حملات دورتموند  شروع شد و این تیم فرصت‌های خوبی برای غافلگیری مهمانش داشت اما این فرصت‌ها را ازدست داد.

در نیمه ی اول پخش بازی بایرن مونیخ و دورتموند ، خروج نویر از دروازه اش ممکن بود برای بایرن مونیخ گران تمام شود اما ضربه ی آلکاسر از میانه‌های میدان با فاصله ی کم به بیرون رفت. در ادامه بایرن هم فرصت‌هایی خلق کرد و بازی متعادل شد.  با وجود پرهیجان و پر برخورد بودن نیمه نخست گلی ردوبدل نشد و این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

خیلی از نیمه ی دوم نگذشته بود که پاکو آلکاسر گل اول بازی را برای دورتموند به ثمر رساند . دقیقه ی ۴۸ توپ گیری رویس از تیاگو و در ادامه به‌ هم‌ ریختن دفاع بایرن توسط سانچو،  با پاس وینگر انگلیسی به مهاجم اسپانیایی همراه شد و ضربه ی دقیق آلکاسر به گوشه ی دروازه ی نویر رفت. دقیقه ی ۵۸ دو فرصت طلایی برای بایرنی ها بوجود آمد اما هیتس و سپس آکانجی  فورا آن ها را از بین بردند. ابتدا گرفتند ( اولی ضربه ی سر کومان را مهار کرد و دومی شوت مولر را از نزدیکی خط دروازه بیرون کشید).

در حالی که بایرن سراپا حمله بود، در ضدحمله‌ای سریع در دقیقه ی ۶۹ سانچو برای دومین بار دروازه ی بایرن را باز کرد. در ادامه پخش زنده بازی بایرن مونیخ و دورتموند بستن روزنه‌های دفاع از طرف دورتموندی‌ها باعث شد فرصتی برای جبران به شاگردان کواچ ندهند و در نهایت با برتری ۲ بر صفر قهرمان سوپرجام شوند. این ششمین قهرمانی دورتموند در سوپر جام بود که پس از ۵ سال به‌دست آوردند. 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

دورتموندبایرن مونیخ
۳۴%مالکیت۶۶%
۴شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۳۹۹تعداد پاس۴۲۸
۵۶۰پاس صحیح۳۴۷
۱۴سانتر۶
۲کرنر۱
۱۱خطا۱۲
۶آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دورتموند – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 3, 2023