تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایرن مونیخ
دارمشتات

شنبه ۶ آبان ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دارمشتات، امروز شنبه ۶ آبان و در چارچوب رقابتهای بوندسلیگا آلمان و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم های بایرن مونیخ و دارمشتات بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل دارمشتات را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و دارمشتات

اگر برای دیدن فوتبال زنده بایرن مونیخ و دارمشتات و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ دارمشتات را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات بوندسلیگا آلمان و بازی زنده تیم های بایرن مونیخ و دارمشتات را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی بایرن مونیخ مقابل دارمشتات را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی بایرن مونیخ دارمشتات، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بایرن مونیخ و دارمشتات را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال بایرن مونیخ دارمشتات، شما می توانید بازی بایرن مونیخ و دارمشتات زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دارمشتات

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

در جریان بازی های هفته سی و دوم بوندسلیگا، تیم های بایرن مونیخ و دارمشتات با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل برنات در دقیقه ۱۸ و برتری ۱-۰ بایرن مونیخ به پایان رسید.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دارمشتات با برتری بایرن به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دارمشتات

بایرن مونیخدارمشتات 
۶۷%مالکیت۳۳%
۸شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۷
۵۹۲تعداد پاس۲۹۰
۵۳۸پاس صحیح۲۱۳
۱۲سانتر۶
۱۳کرنر۷
۷ضربه‌ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۷
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دارمشتات

آخرین بروز رسانی : اکتبر 27, 2023