تی وی تو
بایرن مونیخ
بوخوم

شنبه ۲۷ شهریور ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ بوخوم را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بوخوم به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ بوخوم را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم، شما می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ بوخوم را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ بوخوم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم – ۷ آبان ۹۸

تیم فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی آلمان به مصاف هم رفتند و بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه ۲ بر یک میزبان خود را مغلوب کند و راهی مرحله بعد شود.در نیمه اول بایرن مونیخ توپ و میدان را در اختیار داشت و در بعضی از دقایق همچون دقیقه ۲۴ که با حرکت تیمی آنها همراه بود، تا نزدیکی دروازه بوخوم نیز پیش رفتند، اما نتوانستند به گل برسند.سرانجام در دقیقه ۳۶ و بر خلاف جریان بازی و روی اشتباه دیویس مدافع بایرن مونیخ، بوخوم به گل اول دست پیدا کرد.بایرنی‌ها در نیمه دوم نیز بازی را در دست گرفتند. 

در دقیقه ۶۸ کومان یک پاس دیدنی را برای لواندوفسکی ارسال کرد، اما ضربه سر این بازیکن لهستانی با اختلاف اندک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.سرانجام حملات بایرنی‌ها جواب داد و در دقیقه ۸۲ و روی حرکت خوب کیمیچ از سمت راست و پاس فوق العاده او، گنابری توانست با یک ضربه روپا و با پای راست دروازه بوخوم را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود.

باواریایی ها تمایل نداشتند بازی به وقت اضافه کشیده شود و پس از به ثمر رساندن گل تساوی، حملات خود را بیش از پیش کردند.سرانجام در دقیقه ۸۹ توماس مولر توانست کامبک بایرنی ها را کامل کند و روی پاس خوب کومان از سمت راست، توانست در دهانه دروازه توپ را از بین پاهای دروازه بوخوم رد کند و بایرن مونیخ را به گل دوم برساند.

با این برد بایرنی ها به مرحله بعدی جام حذفی آلمان صعود کردند.

 

بوخوم  بایرن مونیخ 
۳۴% مالکیت ۶۶%
۲ شوت در چارچوب  ۷
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۵ مهار دروازه بان ۲
۳۶۸ تعداد پاس ۶۷۹
۲۷۱ پاس صحیح ۵۸۴
۹ سانتر ۲۸
۱ کرنر ۸
۹ خطا ۸
۲ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۰
۱ کارت قرمز ۰

Published سپتامبر 16, 2021

Last updated سپتامبر 17, 2021