تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بایرن مونیخ
بوخوم

شنبه ۱ مهر ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال زنده بایرن مونیخ و بوخوم . امروز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم های بایرن مونیخ و بوخوم بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل بوخوم را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم، شما می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ بوخوم را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ بوخوم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ بوخوم را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بوخوم

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

در آخرین مسابقه از هفته سوم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در ورزشگاه روهر اشتادیون مهمان بوخوم بود و با پیروزی ۷ بر صفر، باخت ۴ گله فصل قبل در همین ورزشگاه را جبران کرد.

بازی با برتری بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم خیلی زود و در دقیقه چهارم به گل اول دست یافت. پاس رو به بیرون کینگزلی کومان در محوطه جریمه به لروی سانه رسید و این ستاره آلمانی با ضربه ای فنی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

دقایقی بعد دقیقا مشابه این همکاری در مقابل دروازه بوخوم تکرار شد و بایرن مونیخ فاصله ای تا زدن گل دوم داشت، اما این بار نیمن عکس العمل درخشانی برابر ضربه پای چپ لروی سانه نشان داد.

اما حملات بایرن ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۲۵ به گل دوم رسید. ارسال کرنر از سوی جاشوا کیمیچ با اشتباه عجیب نیمن همراه شد و در نهایت ماتیس دی لیخت به راحتی و در مقابل دروازه خالی، با ضربه سر موفق به گلزنی شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی همکاری سانه و مولر در سمت چپ بود که بایرن صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شد، اما ضربه کیمیچ دقیق نبود و از بالای دروازه بوخوم به بیرون رفت.

این پایان کار نبود و ۱۰ دقیقه بایرن مونیخ به گل ششم نیز دست یافت. گامبوآ که یک بار در نیمه اول نیز مرتکب اشتباه عجیبی شده بود، شب کابوس وارش را تکمیل کرده و ارسال لروی سانه را با دفع توپ اشتباه وارد دروازه بوخوم کرد.

در دقیقه ۷۶ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بوخوم این بار نوبت سرژ گنابری برای گلزنی فرا رسید. این ستاره آلمانی در سمت راست محوطه پا به توپ شد و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به تیرک به تور دروازه چسبید.

دو دقیقه بعد این بار زولر داشت به اشتباه دروازه بوخوم را باز می کرد که توپ به تیرک برخورد کرد تا در نهایت این دیدار با برتری ۰-۷ بایرن مونیخ تمام شود.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بوخوم

 

بوخوم  بایرن مونیخ 
۳۵%مالکیت۶۵%
۷شوت در چارچوب ۱۲
۵شوت خارج از چارچوب۷
۶مهار دروازه بان۷
۲۶۹تعداد پاس۵۰۵
۲۰۶پاس صحیح۴۳۸
۱۸سانتر۱۰
۵کرنر۵
۱۰خطا۶
۳آفساید۵
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بوخوم

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بوخوم

۲۳ بهمن ۱۴۰۰

در ادامه هفته بیست‌ودوم رقابت‌های بوندسلیگا، بایرن مونیخ در ورزشگاه وونویا، مهمان بوخوم بود و برابر این تیم با نتیجه سنگین ۲-۴ شکست خورد و سه امتیاز مهم را از دست داد.

در این دیدار بایرن خیلی زود به گُل رسید و روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۹ موفق به گُلزنی شد و تیمش را پیش انداخت.

پس از این گُل، بوخوم به بازی برگشت و در نیمه نخست ۴ بار دروازه بایرن مونیخ را باز کرد. این تیم در دقایق ۱۴، ۳۸، ۴۰ و ۴۴ توسط کرستوفر آنجوی، یورگن لوکدیا، گامبوا، هولتمن به گُل رسید و باوارایایی‌ها را زمین‌گیر کرد.

بایرن در نیمه دوم تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام داد و تنها یک گُل را در دقیقه ۷۵ توسط لواندوفسکی جبران کرد و در پایان ۹۰ دقیقه شکست ۲-۴ را پذیرفت.

در پایان پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم و با این نتیجه بایرن مونیخ ۵۲ امتیازی ماند و در صدرجدول را حفظ کرد. بوخوم نیز با ۲۸ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم

 

بوخوم بایرن مونیخ 
۳۶%مالکیت۶۴%
۶شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۲
۳۰۸تعداد پاس۵۵۲
۱۸۲پاس صحیح۴۲۱
۱۴سانتر۱۹
۴کرنر۹
۱۳خطا۷
۴آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و بوخوم

۲۷ شهریور ۱۴۰۰

بایرن‌مونیخ در دیداری از هفته پنجم بوندس‌لیگای آلمان که در حوالی جشن اکتبرفست برگزار شد، با ۷ گل بوخوم را شکست داد. مطابق انتظار بایرن‌مونیخ شروع خوبی داشت و توانست در دقیقه ۱۷ به گل اول دست پیدا کند. ضربه آزاد فوق العاده زیبای لروی سانه به گل اول بایرن مونیخ منجر شد تا بازی ۱-۰ شود.

در دقیقه ۲۷ بایرن مونیخ توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. ارسال لروی سانه به روی دروازه با ضربه تمام کننده جاشوا کیمیچ همراه شد تا نتیجه بازی به ۲-۰ تغییر پیدا کند.توفان بایرن مونیخ ادامه داشت و این تیم در دقیقه ۳۲ به گل سوم دست یافت. سرژ گنابری روی یک ضد حمله با سرعت فوق العاده خود برای بایرن گلزنی کرد تا نتیجه ۳-۰ شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بوخوم در نیمه اول نزدیک می‌شد گل چهارم بایرن مونیخ به ثمر رسید. اشتباه عجیب و گل به خودی لمبروپولوس به گل چهارم بایرن منجر شد تا نیمه اول با نتیجه ۴-۰ تمام شود.بایرن مونیخ نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و حملات این تیم در دقیقه ۶۱ نتیجه داد و روبرت لواندوفسکی دروازه خالی بوخوم را باز کرد تا نتیجه ۵-۰ شده باشد.

در دقیقه ۶۵ گل ششم هم برای بایرن به ثمر رسید. همکاری فوق العاده بازیکنان بایرن‌مونیخ در نهایت توپ را به جاشو کیمیش رساند و این بازیکن نیز با خونسردی کامل دروازه بوخوم را باز کرد و بازی ۶-۰ شد‌.

در دقیقه ۷۹ بایرن مونیخ توانست توسط اریک ماکسیم چوپو موتینگ به گل هفتم دست پیدا کند. بعد از دو واکنش دروازه بان بوخوم، چوپو موتینگ در مرتبه سوم موفق به گلزنی شد تا نتیجه ۷-۰ شود و تماشای زنده بازی بایرن مونیخ و بوخوم نیز نهایتاً با همین نتیجه به پایان رسید تا تیم یولیان ناگلزمان موقتا به صدر جدول صعود کند.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم

 

بایرن مونیخبوخوم 
۶۹%مالکیت۳۱%
۱۵شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۸
۶۷۶تعداد پاس۲۹۸
۵۷۶پاس صحیح۲۱۵
۲۰سانتر۱۲
۲کرنر۲
۵خطا۹
۲آفساید۵
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم

 

فوتبال زنده بایرن مونیخ مقابل بوخوم

۷ آبان ۱۳۹۸

تیم فوتبال بایرن مونیخ و بوخوم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی آلمان به مصاف هم رفتند و بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه ۲ بر یک میزبان خود را مغلوب کند و راهی مرحله بعد شود.در نیمه اول بایرن مونیخ توپ و میدان را در اختیار داشت و در بعضی از دقایق همچون دقیقه ۲۴ که با حرکت تیمی آنها همراه بود، تا نزدیکی دروازه بوخوم نیز پیش رفتند، اما نتوانستند به گل برسند.سرانجام در دقیقه ۳۶ و بر خلاف جریان بازی و روی اشتباه دیویس مدافع بایرن مونیخ، بوخوم به گل اول دست پیدا کرد.بایرنی‌ها در نیمه دوم نیز بازی را در دست گرفتند. 

در دقیقه ۶۸ پخش زنده بایرن مونیخ و بوخوم کومان یک پاس دیدنی را برای لواندوفسکی ارسال کرد، اما ضربه سر این بازیکن لهستانی با اختلاف اندک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.سرانجام حملات بایرنی‌ها جواب داد و در دقیقه ۸۲ و روی حرکت خوب کیمیچ از سمت راست و پاس فوق العاده او، گنابری توانست با یک ضربه روپا و با پای راست دروازه بوخوم را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود.

باواریایی ها تمایل نداشتند بازی به وقت اضافه کشیده شود و پس از به ثمر رساندن گل تساوی، حملات خود را بیش از پیش کردند.سرانجام در دقیقه ۸۹ توماس مولر توانست کامبک بایرنی ها را کامل کند و روی پاس خوب کومان از سمت راست، توانست در دهانه دروازه توپ را از بین پاهای دروازه بوخوم رد کند و بایرن مونیخ را به گل دوم برساند. با این برد بایرنی ها به مرحله بعدی جام حذفی آلمان صعود کردند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بوخوم – تی وی تو

 

بوخوم بایرن مونیخ 
۳۴%مالکیت۶۶%
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۳۶۸تعداد پاس۶۷۹
۲۷۱پاس صحیح۵۸۴
۹سانتر۲۸
۱کرنر۸
۹خطا۸
۲آفساید۲
۲کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بوخوم – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 22, 2023