تی وی تو
بایرن مونیخ
بنفیکا

سه‌شنبه ۱۱ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده فوتبال بایرن مونیخ بنفیکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بایرن مونیخ و بنفیکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بنفیکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بنفیکا امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بنفیکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ بنفیکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال بایرن مونیخ بنفیکا، شما می توانید بازی بایرن مونیخ و بنفیکا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال بایرن مونیخ و بنفیکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا ۲۸ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم لیگ جوانان اروپا ، تیم زیر ۱۹ سال بایرن مونیخ و بنفیکا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با درخشش کاکل ستارگان بنفیکا همراه بود. سانتوز در دقیقه ی ۴ ، دور در دقیقه ی ۳۲ و موریرا در دقیقه  ۳۴ برای بنفیکا گلزنی کردند تا این تیم با برتری ۳-۰ به رختکن بازگردند. تمام فرصت های مناسب برای جبران این اختلاف با غفلت بازیکنان بایرن از بین رفت و این دوباره بنفیکایی ها بودند که در دقیقه ی ۷۲ دروازه ی این تیم را باز کردند تا با پایان گزارش زنده فوتبال بایرن مونیخ بنفیکا بنفیکا را به برتری ۴-۰ برسانند.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا – ۶ آذر ۹۷

در دور پنجم بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۸/۱۹ و از چارچوب گروه E بایرن مونیخ موفق شد با پنج گل بنفیکا را شکست دهد. بایرن مونیخ بازی را بهتر از مهمان آغاز کرد. مشخص بود که آنها برای کسب هر ۳ امتیاز بازی وارد میدان شده اند. روبن خیلی زود میزبان را پیش انداخت. در دقیقه ۲۲ لواندوفسکی از داخل محوطه جریمه حریف یک شوت کات دار روانه دروازه کرد که با واکنش خوب گلر میهمان توپ به کرنر رفت. روبن گل دوم را هم مثل گل اول به ثمر رساند. در دقیقه ۳۵ ضربه سر مولر با واکنش عالی دروازه بان بنفیکا به کرنر رفت. لواندوفسکی نتیجه را ۳-۰ کرد. بنفیکا عملا نتوانست موقعیت گل ۱۰۰درصدی روی دروازه بایرن ایجاد کند. در دقیقه ۴۴ آنها یک ضربه از راه دور روانه دروازه نویر کردند که با فاصله از کنار تیر عمودی دروازه عبور کرد.

در نیمه دوم بنفیکا یکی از گل های خورده را جبران کرد. اما چند دقیقه بعد لواندوفسکی گل دوم خودش و گل چهارم بایرن را وارد دروازه میهمان کرد. بایرن حاکم مطلق بازی بود و مشخص بود بنفیکا نمی تواند در برابر موج حملات شاگردان کواچ مقاومت کند. آنها در نیمه زمین خود می ماندند و چشم به ضدحملاتی داشتند که به ندرت ترتیب داده میشد. کواچ هم بعد از مدت ها در کنار زمین خوشحال بود. در اواخر بازی او چند بازیکن ذخیره تیم را به میدان آورد. ریبری هم گل پنجم را زد تا با پایان گزارش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا بایرنی ها به نتیجه ی ۵-۱ برسند.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا

 

بایرن مونیخبنفیکا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۶۷۲تعداد پاس۴۷۵
۵۹۰پاس صحیح۳۸۹
۳سانتر۱
۴کرنر۳
۶ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۸
۳آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا – ۲۸ شهریور ۹۷

تیم های بنفیکا و بایرن مونیخ در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان برابر یکدیگر قرار گرفتند.بایرنی ها از همان ابتدای بازی، میزبان را تحت فشار قرار دادند. در دقیقه ی ۱۰ حرکت سریعی که از سمت چپ آغاز شده بود با یک سانتر زمینی همراه شد. لواندوفسکی با یک مکث، مدافع حریف را از پیش رو برداشت و بعد با یک ضربه دقیق، توپ را به کنج دروازه بنفیکا فرستاد.

در نیمه ی دوم بنفیکا در به تساوی کشیدن نتیجه ناتوان بود. در دقیقه ی ۵۴ رناتو در زمین خودی صاحب توپ شد و با یک استارت سریع و دیدنی وارد زمین حریف شد. او توپ را از دست نداد و به هم تیمی هایش سپرد. هافبک جوان بایرن وارد باکس پنالتی حریف شد و در حالی که هیچ مدافعی او را پوشش نداده بود روی ارسال کوتاه از سمت چپ گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا بایرن به برتری ۲-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا

 

بنفیکا  بایرن مونیخ
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۴۷۶تعداد پاس۶۲۲
۳۷۷پاس صحیح۵۲۶
۶سانتر۲
۵کرنر۴
۸ضربه ایستگاهی۷
۹خطا۸
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بنفیکا