تی وی تو
فوتبال  بایرن مونیخ بایر لورکوزن زنده

فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن زنده

بایرن مونیخ
بایر لورکوزن

شنبه ۲۱ بهمن ۲۱:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن امروز شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های بایرن مونیخ و بایرلورکوزن بازی خواهند داشت. بایرن مونیخ مقابل بایر لورکوزن را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایرلورکوزن

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و پنجم بوندسلیگا، تیم های بایرلورکوزن و بایرن مونیخ با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار، با تک گل کیمیش در دقیقه ۲۲ و برتری ۱-۰ مونیخی ها به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن بازیکنان بایرن خشونت بیشتری به خرج دادند و این موضوع چندین ضربه ایستگاهی به حریف هدیه داد که پالاسیوس با استفاده از شرایط، در دقیقه ۵۵ و ۷۳ دروازه بایرن مونیخ را باز کرد تا لورکوزن را به برتری ۲-۱ برساند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن

بایرلورکوزن  بایرن مونیخ
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۳
۳۹۷تعداد پاس۵۹۳
۳۳۲پاس صحیح۵۲۰
۸سانتر۱۴
۵کرنر۳
۱۰خطا۱۱
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایرلورکوزن

۸ مهر ۱۴۰۱

در چارچوب هفته هشتم بوندسلیگا، بایرن مونیخ میزبان بایرلورکوزن بود. باوارایایی‌ها سرانجام موفق شدند پس از چهار بازی ناکامی در کسب پیروزی و به جا گذاشتن انواع و اقسام رکورد‌های منفی به برد برسند و با چهار گل، حریف خود را در هم بکوباند.

سردار آزمون نیز که در این بازی نیمکت نشین بود، در دقیقه ۶۱ پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن به جا پاتریک شیک وارد زمین شد و مانند اکثر بازی‌هایش در لورکوزن، تاثیر خاصی از خود به جا نگذاشت.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

بایرن مونیخ بایرلورکوزن 
۶۲%مالکیت۳۸%
۹شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۵
۶۴۱تعداد پاس۳۹۶
۵۷۱پاس صحیح۳۳۳
۱۵سانتر۸
۶کرنر۲
۱۰خطا۶

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

۳۱ فروردین ۱۴۰۰

در چارچوب هفته هشتم بوندس لیگا، بایرن مونیخ به مصاف تیم سوم جدول بایرلورکوزن رفت و به برتری ۵ بر یک رسید.تیم ناگلزمان در ۷ دقیقه ۴ گل به ثبت رساند تا نشان دهد یکی از آماده ترین و بهترین تیم های حاضر اروپاست و مدعی اصلی قهرمانی در آلمان به شمار می رود. گل های بایرن مونیخ را لواندوفسکی ۳ ، ۳۰، مولر ۳۴ و گنابری ۳۵ و ۳۷ به ثمر رساندند و تک گل لورکوزن را پاتریک شیک در دقیقه ۵۵ به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن بایرن مونیخ با این ۳ امتیاز ، ۱۹ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت. دورتموند با ۱۸ امتیاز دوم و بایرلورکوزن با ۱۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

 

بایرلورکوزن بایرن مونیخ
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۱۱
۱شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۳
۴۴۶تعداد پاس۶۶۱
۳۷۴پاس صحیح۵۸۸
۸سانتر۱۷
۴کرنر۷
۹خطا۹
۱آفساید۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

 

پخش بازی بایرن مونیخ مقابل بایر لورکوزن

۲۹ آذر ۱۳۹۹

بایرن مونیخ و بایرلورکوزن در چارچوب رقابت های بوندسلیگا آلمان فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری ۲-۰ بایرن مونیخ به پایان رسید. بایرن مونیخ در همان ابتدا، بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه ۷ توسط اریک ماکسیم چوپو موتینگ به گل اول دست پیدا کند.

در دقیقه ۱۳ یاشوا کیمیش اختلاف را دو برابر کرد. بعد از این گل، مالکیت توپ و میدان باز هم در اختیار شاگردان فلیک بود و آن‌ها چند فرصت دیگر نیز در نیمه اول خلق کردند ولی دیگر نتوانستند اختلاف را بیشتر کنند تا نیمه اول با حساب ۲-۰ به سود میزبان پایان یابد. 

در نیمه دوم، دو تیم مالکیت تقریبا یکسانی داشتند، اما بایرن مونیخ فرصت‌های خطرناک‌تری نسبت به لورکوزن ایجاد می‌کرد. در نهایت با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بایرلورکوزن اتفاق خاصی در نیمه دوم رخ نداد تا بازی با همان نتیجه ۲-۰ به سود بایرن مونیخ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

 

بایرن مونیخ بایرلورکوزن 
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۶
۶۳۶تعداد پاس۴۰۱
۵۷۵پاس صحیح۳۳۲
۲۱سانتر۱۳
۷کرنر۳
۶خطا۱۴
۳آفساید۳

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ بایر لورکوزن

پخش فوتبال بایرن مونیخ و بایرلورکوزن زنده

در آخرین مسابقه از هفته سیزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در خانۀ خود پذیرای لورکوزن بود. فلیک که در بازی های اخیرش روی نیمکت مونیخ خوب نتیجه گرفته بود در این مسابقه شکست تلخی را در خانه پذیرفت.

لورکوزن شروع بهتری داشت و مزد برتری خود را در دقیقه ۱۰ گرفت، یک حملۀ برق آسا از تیم میهمان با ضربۀ زمینی و دقیق بایلی همراه شد تا بازی ۱-۰ شود. اما بایرن مونیخ در دقیقه ۳۴ به گل تساوی رسید. یک تعلل در خط دفاع لورکوزن کافی بود تا مولر فرصت طلبی کند و با یک شوت محکم پای چپ دروازۀ میهمان را هدف گیری کند.

با این وجود، این گل پابرجا نبود، یک دقیقه بعد بایرن مونیخ که در فکر گل بعدی بود، ضدحمله خورد و این بار هم سرعت بایلی بلای جان مدافعین میزبان شد. ضربۀ پای چپ دقیق بایلی به زاویه مخالف رفت و بازی ۲-۱ شد.

در نیمه دوم بازی زنده بایرن مونیخ و بایر لورکوزن ، بایرن مونیخ نتوانست فشار باید و شاید را برای رسیدن به گل تساوی روی دروازه لورکوزن ایجاد کند. حتی اخراج جاناتان تاه در دقیقه ۸۱ کمکی به میزبان نکرد تا لورکوزن به ۳ امتیاز شیرین دور از خانه برسد.با این برد، لورکوزن به ردۀ هفتم صعود کرد و دو امتیاز با بایرن مونیخ فاصله دارد. بایرن هم با تحمل سومین شکست فصل خود، در ردۀ چهارم ایستاده و سه امتیاز با صدر فاصله دارد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

 

بایر لورکوزن بایرن مونیخ 
۵۰%مالکیت۵۰%
۲شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۵۲۱تعداد پاس۴۹۶
۳۱۷پاس صحیح۳۷۹
۱۷سانتر۲۰
۵کرنر۷
۱۳خطا۶
۵آفساید۲
۱کارت زرد۱

 


پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن

۱۴ تیر ۱۳۹۹

فوتبال آلمان در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ با برگزاری فینال جام‌حذفی در المپیا اشتادیون شهر برلین بین بایرلورکوزن و بایرن‌مونیخ به پایان رسید،‌ نبردی که باواریایی‌ها بردند و دبل کردند. چراغ اول را برای بایرن، آلابا روشن کرد. دقیقه ۱۶ ضربه ایستگاهی تماشایی او به گوشه دروازه لورکوزن رفت‌. دقیقه ۲۴ گنبری با شوتی دقیق به گوشه دروازه فاصله را بیشتر کرد. نیمه دوم لورکوزن برای جبران وارد زمین شد، اما اشتباه هرادتسکی سنگربان این تیم کارشان را دشوارتر کرد. شوت لواندوفسکی در دقیقه ۵۹ با اشتباه این دروازه‌بان وارد دروازه شد.

دقیقه ۶۳ پخش زنده بایرن مونیخ و بایرلورکوزن ضربه سر زیبای بندر فاصله را کمتر و لورکوزن را امیدوارتر کرد، اما تیر خلاص را دقیقه ۸۹ لواندوفسکی زد. پاس پریشیچ را با ضربه‌ای چیپ به قعر دروازه فرستاد. دقیقه ۴+۹۰ لورکوزن گل آخر بازی را از روی نقطه پنالتی توسط هاورتس زد و نتیجه پایانی بازی ۴ بر ۲ به سود باواریایی‌ها شد. با این برد، بایرن‌مونیخ به بیستمین قهرمانی‌اش در تاریخ رقابت‌های جام حذفی آلمان دست پیدا کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

 

بایرلورکوزن بایرن مونیخ
۴۹%مالکیت۵۱%
۳شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۴۶۶تعداد پاس۴۸۲
۳۷۶پاس صحیح۳۷۶
۱۵سانتر۱۱
۳کرنر۵
۱۵خطا۱۴
۷آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

پخش بازی آنلاین بایرن مونیخ و بایر لورکوزن

۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تیم های بایرن مونیخ و بایرلورکوزن در ادامه ی بازی های هفته ی سی ام بوندسلیگای آلمان با هم دیدار کردند. بایر لورکوزن در ابتدا با گل آلاریو پیش افتاد اما بعد از آن کومان، گورتسکا، گنابری و لواندوفسکی چهار عنصر هجومی بایرن مونیخ گلها را یکی پس از دیگری به ثمر رساندند تا به قهرمانی در دوران پسا کرونا نزدیک و نزدیک تر شوند.

بایرن بعد از قرنطینه تیمی دست نیافتنی بوده است و خود را برای به تن کردن شنل قهرمانی آماده می کند.  فلوریان ویرتز البته در دقایق پایانی یک از گلها را جواب داد تا کار با نتیجه چهار بر دو تمام شود اما با این وجود بایرن به راحتی پیروز شد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

 

بایرن مونیخبایرلورکوزن 
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۴
۵۲۳تعداد پاس۵۷۶
۴۳۳پاس صحیح۴۸۶
۱۹سانتر۱۰
۶کرنر۴
۱۴خطا۵
۴آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

پخش بازی بایرن مونیخ و بایرلورکوزن امشب

۹ آذر ۱۳۹۸

در ادامه هفته سیزدهم رقابت‌های بوندسلیگا، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان بایرلورکوزن بود که این دیدار در پایان با برتری ۲-۱ شاگردان بوش همراه بود.میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۸، روی پاس عالی داوید آلابا، سرژ گنابری با هرادسکی تک به تک شد اما ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد و موقعیت از دست رفت. یک دقیقه بعد این بار پاس در عمق کوین فولاند موقعیت را برای لئون بیلی مهیا کرد و او هم با یک ضربه زمینی عالی به گوشه دروازه نویر، گل اول لورکوزن را به ثمر رساند.دقایقی بعد باز هم سرژ گنابری صاحب فرصتی عالی شد اما ضربه محکم او با برخورد به سینه هردسکی راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ۳۴ پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بایرلورکوزن، لارس بندر توپ را لو داد و روی پاس گورتسکا، ضربه توماس مولر با برخورد به پای مدافع لورکوزن تبدیل به گل تساوی شد.شادی باواریایی‌ها زیاد طول نکشید و در دقیقه ۳۵، روی یک ضدحمله باز هم پاس عالی فولاند، فرصت را برای لئون بیلی مهیا کرد و او موفق شد با ضربه‌ای زیبا گل دوم میهمان را به ثمر برساند. در دقایق پایانی نیمه اول سرژ گنابری با سماجت خود به همراه دو بازیکن دیگر بایرن مقابل هرادسکی قرار گرفتند اما پاس در عرض گنابری با تکل بندر به پریشیچ نرسید تا این موقعیت طلایی از بین برود.

در ادامه بازی زنده فوتبال بایرن مونیخ و بایرلورکوزن اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری ۲-۱ شاگردان پیتر بوش به پایان رسید.در نیمه دوم هم لورکوزن بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۰، پاس عرضی دیابی با ضربه ندیم امیری همراه شد اما نویر دروازه بایرن را نجات داد. ۴ دقیقه بعد این بار لواندوفسکی بهترین فرصت بایرن را از فاصله نزدیک با بی‌دقتی از دست داد. در دقیقه ۵۷، باز هم ارسال از راست در شرایطی ایده‌آل به پریشیچ رسید اما ضربه او به آسمان رفت تا آه از نهاد هواداران بلند شود.دقایقی بعد هرادسکی با یک دبل سیو فوق‌العاده لواندوفسکی و گورتسکا را ناکام گذاشت تا میزبان همچنان در خانه عقب باشد.

در دقیقه ۶۵، این بار موسی دیابی از چپ فرار کرد و ضربه او از زاویه بسته با واکنش مانوئل نویر روبه‌رو شد. بایرن سراپا حمله بود اما مهاجمین این تیم راهی مقابل دفاع لورکوزن از پیش نمی‌برند تا اینکه در دقیقه ۸۱، یوناتان تا با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا قرمزپوشان به زدن گل تساوی امیدوار شوند.بایرن فشار زیادی روی درواز لورکوزن وارد می‌کرد و در دقیقه ۹۰، ضربه لواندوفسکی باز هم به تیر دروازه برخورد کرد تا باواریایی در گلزنی ناکام باشند.

دقایقی بعد گنابری هم فرصتی عالی به دست آورد اما دروازه را کج دید و ضربه‌اش با فاصله زیاد به بیرون رفت.بایرن مونیخ با این شکست با همان ۲۴ امتیاز در رده چهارم باقی ماند، لورکوزن هم ۲۲ امتیازی شد و به رده هفتم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

 

بایرلورکوزنبایرن مونیخ
۷۴%مالکیت۲۶%
۱۱شوت در چارچوب ۷
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۱۰
۷۰۵تعداد پاس۲۴۴
۶۱۹پاس صحیح۱۶۱
۳۸سانتر۸
۸کرنر۲
۹خطا۱۶
۴آفساید۴
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ بایر لورکوزن – تی وی تو

برچسب‌ها: