تی وی تو
بایرن مونیخ
اشتوتگارت

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – اشتوتگارت به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت

در چارچوب هفته شانزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ به مصاف اشتوتگارت رفت. باواریایی ها با پیروزی پر گل ۵ بر ۰ اشتوتگارت را در خانه در هم کوبیدند. بایرن هر چند در نیمه اول بازی خوبی از خود ارائه نداد و با تک گل سرژ گنابری در دقیقه ۴۰، با نتیجه ۱ بر ۰ نیمه اول را به پایان رساند، اما نیمه دوم را طوفانی شروع کرد و با ۴ گل، دروازه اشتوتگارت را به توپ بستند.

همچنین بر خلاف بازی های قبلی بایرن مونیخ در بوندسلیگا، بایرن در پخش زنده بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت نمایش خوبی را از خود ارائه داد. هر چند اشتوتگارت یک تیم انتهای جدولی بود اما با این حال این بازی نقطه روشنی بر بازی های دشوار بایرن مونیخ در چند هفته گذشته بود.

 

پخش زنده بازی زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت

 

اشتوتگارت بایرن مونیخ
۴۳%مالکیت۵۷%
۱شوت در چارچوب ۱۲
۸شوت خارج از چارچوب۸
۷مهار دروازه بان۱
۴۷۷تعداد پاس۶۳۱
۳۹۳پاس صحیح۵۵۳
۶سانتر۱۰
۲کرنر۳
۷خطا۷
۵آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و اشتوتگارت

در هفته بیست و ششم از سری رقابتهای بوندسلیگای آلمان تیم بایرن مونیخ موفق شد در ورزشگاه خانگی خود ، آلیانز آرنا با چهار گل از سد تیم اشتوتگارت عبور کند . در نیمه اول این دیدار و در دقیقه ۱۲ آلفونسو دیویس مدافع تیم بایرن با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد . تیم بایرن که یار کمتر داشت موفق شد در دقیقه ۱۷ توسط لواندوفسکی مهاجم گلزن خود به گل اول دست پیدا کند .

پنج دقیقه بعد گنبری گل دوم تیمش را وارد دروازه اشتوتگارت کرد تا اختلاف به دو گل برسد . رابرت لواندوفسکی توانست در دقیقه  ۲۳ گل سوم بایرن را به ثمر برساند تا اصلا اخراج دیویس هیچ تاثیری روی قدرت بایرن نگذارد . این پایان کار بایرن مونیخ نبود و لواندوفسکی توانست در دقیقه ۳۹ هتریک کند و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند . نیمه اول با برتری چهار گله بایرن به پایان رسید .

هانسی فلیک سرمربی تیم بایرن مونیخ که در نیمه دوم نیازی به گلزنی و فشار همه جانبه نداشت با بیرون کشیدن لواندوفسکی  رویکرد و تیمش را دفاعی کرد و سعی در حفظ نتیجه کرد و در نهایت با پایان پخش زنده بازی زنده بایرن و اشتوتگارت نیز موفق شدند با برتری چهار گله ای که در نیمه اول به دست آوردند این مسابقه را به پایان برسانند و سه امتیاز این بازی را کسب کنند .

پخش زنده بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت

 

بایرن مونیخ اشتوتگارت
۴۲مالکیت۵۸
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۳
۴۵۰تعداد پاس۶۰۲
۳۴۸پاس صحیح۵۱۲
۱۰سانتر۱۹
۱کرنر۳
۱۰خطا۱۲
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت

در خلال رقابت های بوندسلیگا آلمان ، تیم های اشتوتگارت و بایرن مونیخ با هم دیدار کردند . در این بازی پرگل و جذاب ، ضمن درخشش بایرن ، این تیم موفق شد با نتیجه ی ۴-۱ حریف را خود را شکست دهد. بایرن که در واقع تمام بازی را در کنترل خود داشت ، در نیمه ی نخست  با ضربه ی آلکانترا به گل رسید اما خیلی زود کار به تساوی ۱-۱ کشید زیرا که در دقیقه ی ۲۶ ضربه ی دونیس به دروازه ی بایرن راه بافت. در ۴۵ دقیقه ی دوم اشتباه گنتنر در دقیقه ی ۵۵ سبب باز شدن دروازه ی خودی شد و دومین گل بارنی ها را به ارمغان آورد.

اشتوتگارت که تمام حواسش به جبران این گل بود ، روی دو ضد حمله در دقیقه ی ۷۱ و ۸۴ بازی زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت و با ضربه ی گورتزکا و لواندوفسکی ، دروازه اش را دو بار دیگه باز شده دید . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ پایان یافت.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت – تی وی تو

 

بایرن مونیخ اشتوتگارت
۷۱%مالکیت۲۹%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۷۱۶تعداد پاس۲۸۷
۶۴۶پاس صحیح۲۱۶
۳سانتر۲
۸کرنر۱
۹ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۰
۶آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت – تی وی تو

 

پخش بازی زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت

در هفته ی دوم رقابت های بوندسلیگای آلمان تیم اشتوتگارت در ورزشگاه مرسدس بنز خود میزبان بایرن مونیخ بود. میهمان از همان ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت اما آن‌ها برای ایجاد موقعیت جدی روی دروازه حریف به بیش از سی دقیقه زمان احتیاج داشتند.در ابتدا بازی فشرده و دفاع اشتوتگارت اجازه موقعیت سازی به بایرن نمی‌داد.در نهایت بایرن دقیقه ۳۷ بازی با حرکت و ضربه زیبا گورتسکا به گل رسید. پس از این گل دفاع اشتوتگارت باز شد و میهمان باز هم فرصت‌های گلزنی در اواخر این نیمه را داشت.

نیمه دوم پخش زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت هم به مشابه نیمه اول دنبال شد.بایرن مونیخ ابتدا با ضربات شروع مجدد خطرساز شد. یک ایستگاهی عالی از آلابا به تیر دروازه حریف برخورد کرد. در پی آن چند کرنر و ارسال خطرناک نیز دروازه اشتوتگارت را تهدید کرد.بایرن مزد حملاتش در این نیمه را نیز گرفت. چارچوب شناسی فوق‌العاده لواندوفسکی در دقیقه ۶۲ بازی بایرن مونیخ اشتوتگارت اختلاف را دو برابر کرد.لواندوفسکی باز هم خوش درخشید و با یک پاس فانتزی در دقیقه ۷۶ باعث گلزنی مولر شد.مردان نیکو کواچ فرصت بیشتر کردن اختلاف را نیز داشتند اما چند موقعیت از دست رفت تا بازی با همان برتری سه بر صفر به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت – تی وی تو

 

اشتوتگارت بایرن مونیخ 
۳۲%مالکیت۶۸%
۰شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۱۱
۴مهار دروازه بان۰
۳۲۴تعداد پاس۶۶۴
۲۴۹پاس صحیح۵۹۹
۳سانتر۱۰
۱۰کرنر۰
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۳خطا۸
۱آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت – تی وی تو

 

پخش زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت از اینترنت

تیم های اشتوتگارت و بایرن مونیخ در ادامه ی رقابت های هفته ی سی و چهارم بوندسلیگا ی آلمان ۲۰۱۷-۲۰۱۸ با یکدیگر دیدار کردند. اشتوتگارت طی ۹۰ دقیقه مهلت این بازی ، موفق شد ۴ بار دروازه ی بایرن را باز کند و این دیدار را با نتیجه ی ۴-۱ به پایان برساند. در نیمه ی نخست این رقابت ، گینشک و دونیس در دقیقه ی  ۵ و ۴۲ دروازه ی بایرن را باز کردند و تک گل بایرن در این نیمه را تولیسو در دقیقه ی ۲۱ به ثبت رساند.

۴۵ دقیقه ی بعدی بازی زنده بایرن مونیخ اشتوتگارت تماما در مالکیت اشتوتگارت بود و این تیم دو بار دیگر با ضربات آکولو در دقیقه ی ۵۲ و گینشک در دقیقه ی ۵۵ به برتری ۴-۱ رسید. بایرن که جبران این اختلاف امتیاز را ناممکن می دید ، در دقایق آخر بازی به وضوح دست از تلاش برداشته بود تا سرانجام این دیدار با برتری اشتوتگارت به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت – تی وی تو

 

بایرن مونیخ اشتوتگارت
۸۰%مالکیت۲۰%
۸شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۷
۷۴۶تعداد پاس۱۸۹
۶۷۵پاس صحیح۱۱۱
۹سانتر۲
۱۰کرنر۰
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۹
۰آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اشتوتگارت – تی وی تو