تی وی تو

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید

بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید را آنلاین ببینند.

 

بایرن مونیخ پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰ در آغاز فصل جدید میزبان تیم همیشه سخت کوش دیگو سیمئونه یعنی اتلتیکو مادرید بود. بایرن  که در غیاب گنابری ، که به کرونا مبتلا شده بود و سانه  ی مصدوم به مصاف اتلتیکو رفت . در نیمه ی نخست ، پس از حمله دقیقه ۳ اتلتیکو مادرید و ضربه ناموفق لوئیس سوارز، بایرنی‌ها از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و یک سر و گردن از حریف اسپانیایی قدرتمندتر نشان می‌دادند .  دقیقه ۱۰ ضربه نیکلاس زوله به شکل خطرناکی به تیر دروازه حریف برخورد کرد و با بدشانسی گل نشد تا میزبان یک فرصت عالی را برای پیش افتادن از دست بدهد.در حالی که اتلتیکو مادرید دقیقه ۲۳ با همکاری ژائو فیلیکس و کاراسکو می‌توانست به گل برسد، پنج دقیقه بعد این بایرن مونیخ بود که گل اول بازی را به نام خود زد.جاشوا کیمیچ از سمت راست حرکت کرد و با ارسال دقیق خود کینگزلی کومان را صاحب موقعیت کرد تا او زننده گل اول بازی برای بایرن مونیخ باشد.با این گل اتلتیکو مادرید پیش کشید تا از شکست فرار کند اما در خلق موقعیت جدی گل ناکام بود و در مقابل بایرن مونیخ دقیقه ۴۱ گل دوم خود را هم روی پاس لواندوفسکی و توسط گورتسکا به ثمر رساند.اتلتیکو مادرید نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۴۷ توسط ژائو فیلیکس به گل هم رسید اما داور آفساید سوارز را گرفت تا این گل مردود شود.پس از آن بازی با حملات دو تیم ادامه داشت . دقیقه ۶۶  باز هم بایرن مونیخ به گل رسید تا راه گلزنی را به مهاجمان حریف آموزش داده باشد.یک ضربه ایستگاهی از کیمیچ با برخورد به دیوار دفاعی به تولیسو رسید و او نیز از پشت محوطه جریمه با یک شوت دیدنی گل سوم باواریایی‌ها را به ثمر رساند.بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۷۲ روی همکاری کومان و مولر، مهاجم فرانسوی فرار کرد و با یک ضربه دقیق دروازه اوبلاک را برای چهارمین بار باز کرد.نهایتا بایرن مونیخ با نتیجه ۴ بر ۰ اتلتیکو مادرید را در اولین بازی خود از لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ شکست داد تا نشان دهد این فصل هم از مدعیان قهرمانی است.

 

بایرن مونیخ  اتلتیکو مادرید
۵۸% مالکیت ۴۲%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۷ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۱
۵۷۵ تعداد پاس ۳۹۹
۴۹۱ پاس صحیح ۳۱۵
۲۰ سانتر ۲۴
۶ کرنر ۷
۸ خطا ۱۳
۱ آفساید ۵
۲ کارت زرد ۴

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید- ۱۶ آذر ۹۵

بایرن مونیخ در آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مقابل اتلتیکو مادرید به پیروزی۱-۰ دست پیدا کرد.هرچند نتیجه این دیدار تاثیری در سرنوشت هیچ یک از دو تیم نداشت اما دو تیم نمایش خوبی داشتند و در نهایت این بایرن مونیخ بود که با تک گل روبرتو لواندوفسکی به پیروزی رسید. بایرنی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی کاملا برتر از حریف بودند اما این اتلتیکو مادرید بود که در دقیقه ۱۰، می توانست به گل برسد اما واکنش خوب نویر روی ضربه کاراسکو، دروازه بایرن را نجات داد. پیشی گرفتن بایرن مونیخ ادامه پیدا کرد تا اینکه این تیم در دقیقه ۲۸ به گل رسید. روی یک ضربه آزاد بود که لواندوفسکی با ضربه ای تماشایی، توپ را به گوشه دروازه یان اوبلاک فرستاد. برتری بایرن مونیخ بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم می توانست باز هم به گل برسد اما ضربات نهایی بازیکنان این تیم، راهی به چهارچوب پیدا نکرد.در دقایق ابتدایی نیمه دوم، لواندوفسکی، روی اشتباه گودین، صاحب یک موقعیت خوب شد اما ساویچ دروازه اتلتیکو مادرید را نجات داد. در ادامه باز هم این بایرنی ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف ترتیب دادند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۱-۰ بایرن مونیخ به پایان رسید.

بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید
۷۱٪ مالکیت ۲۹٪
۴ شوت در چارچوب  ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۳
۸۳۰ تعداد پاس ۳۳۹
۷۴۲ پاس صحیح ۲۵۳
۱ سانتر ۱
۶ کرنر ۱
۸ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۱ خطا ۹
۰ آفساید ۲
۰ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید- ۷ مهر ۹۵

بایرن مونیخ بار دیگر بازی خارج از خانه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را با شکست پشت سر گذاشت.چند دقیقه ابتدایی نیمه نخست بایرن مونیخ برتری چشمگیری در مالکیت توپ داشت. اما این برتری دیری نپایید و بازی متعادل و البته محتاطانه دنبال شد. در این میان از لحاظ آمار ضربه به سمت دروازه اتلتیکو برتری قاطعانه داشت، اما در دقیقه ۳۵ اتلتیکو مادرید مزد این برتری خود را گرفت. عملکرد بسیار ضعیف بازیکنان باعث شد که  دروازه بایرن مونیخ فرو بریزد.بلافاصله پس از این گل مونیخی ها به دنبال جبران گل خورده بودند که بی نتیجه ماند.در ادامه بایرن مونیخ نتوانست هیچ موقعیت جدی روی دروازه اتلتیکو خلق کند و نیمه اول با نتیجه ۱-۰ خاتمه یافت.

بایرن مونیخ در نیمه دوم به دنبال رسیدن به گل بود اما در ۱۵ دقیقه ابتدایی خطری جدی ای  دروازه اتلتیکو را تهدید نکرد. تلاش های فراوان بازیکنان هم بی حاصل ماند. در این میان از دست دادن توپ توسط ریبری مهاجمان اتلتیکو را صاحب توپ کرد و در نهایت ضربه تورس به تیر دروازه نویر برخورد کرد تا بایرن مونیخ در نخوردن گلی دیگر خوش شانس باشد.ده دقیقه پایانی این دیدار بی حادثه دنبال شد و بایرن مونیخ همچنان در باز کردن دروازه حریف ناکام بود تا آمار ضعیف دیگری در گلزنی در مرحله نیمه نهایی ثبت کند.

بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید
۶۸٪ مالکیت ۳۲٪
۴ شوت در چارچوب  ۵
۷ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۴
۷۰۲ تعداد پاس ۳۴۵
۵۹۵ پاس صحیح ۲۵۹
۸ سانتر ۴
۶ کرنر ۴
۱۳ ضربه ایستگاهی ۱۷
۷ خطا ۱۳
۰ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید- ۱۴ اردیبهشت ۹۵

همانطور که انتظار می رفت از همان آغاز بازی بایرن مونیخ حملات خود را آغاز کرد. باواریایی ها پرتعداد در زمین حریف حاضر بودند و به محض از دست رفتن توپ حریف را تحت فشار قرار می دادند. اتلتیکو مادرید نیز یارگیری و دفاع فشرده را در دستور کار قرار داده بود.اولین موقعیت بازی روی شوت راه دور گابی به سمت دروازه نویر به دست آمد که نویر به راحتی توپ را مهار کرد. بازی شاهد کشمکش های فراوان بود و در دقیقه ۲۴ شوت سرکش ریبری با دفع ناقص اوبلاک همراه شد، در ریباند لوا توپ را به آسمان فرستاد. سه دقیقه بعد این بار شوت لام از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ٫۳۱ در موقعیت ضربه ایستگاهی، ژابی آلونسو، لواندوفسکی و آلابا پشت توپ ایستادند، لوا از روی توپ پرید و پس از آن ضربه آلونسو با برخورد به پای خیمنز وارد دروازه اوبلاک شد.با این گل شور و هیجان در آلیانتس آرنا به اوج رسید، حملات بایرن با شدت دوچندان ادامه پیدا کرد و خیلی زود نتیجه گرفت.دقیقه ۳۳ بازی درگیری خیمنز و مارتینز در محوطه اتلتیکو، سوت داور و اعلام ضربه پنالتی به سود بایرن را به همراه داشت. مولر پشت توپ ایستاد اما ضربه او را اوبلاک دفع کرد، روی ریباند اوبلاک درخشش خود را کامل کرد و ضربه آلونسو را به کرنر فرستاد.در ادامه اندکی از سرعت بازی کاسته شد، بازی یک طرفه ادامه داشت اما حملات بایرن چندان زهردار نبود تا نیمه اول با همین نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم باز هم بایرن بود که کار راه هجومی آغاز کرد. اولین موقعیت با تلاش لواندوفسکی و کاستا با زنده کردن یک توپ به دست آمد که در نهایت شوت ویدال با برخورد به مدافعین راهی کرنر شد. در دقیقه۵۴، پاس ارسال بواتنگ با برگشت مدافعین اتلتیکو همراه شد، گریزمان در موقعیت تک به تک با نویر قرار گرفت، ضربه بغل پای مهاجم فرانسوی بازی را به تساوی کشاند.بایرن مونیخ که تمام اندوخته خود را از دست رفته می دید حملات خود را از سر گرفت. موقعیت های پیاپی باواریایی ها توسط اوبلاک و مدافعین اتلتیکو دفع می شد. نمایش ضعیف لواندوفسکی یکی از عاملین به انجام نرسیدن حملات بایرن مونیخ بود.در دقیقه ۷۴، ارسال بلند آلابا از سمت راست محوطه اتلتیکو مادرید با ضربه سر ویدال روی تیر دوم همراه شد، توپ مقابل دروازه خالی به لواندوفسکی رسید و او این بار توانست دروازه حریف را باز کند.حملات بایرن ادامه پیدا کرد اما باز هم این حمله اتلتیکو مادرید بود که به نتیجه رسید. ضدحمله اتلتیکو مادرید و فرار تورس باعث شد که مارتینز با خطا تورس را متوقف کند. در صحنه ای مشکوک که مشخص نبود خطا خارج یا داخل از محوطه رخ داده است، جونیت چاکر اعلام پنالتی به سود اتلتیکو مادرید کرد. این بار نوبت نویر بود تا پنالتی تورس را مهار کند. با درخشش نویر، امیدها باز هم برای هواداران بایرن مونیخ زنده شد. در ادامه حملات بایرن به نتیجه نرسید تا اتلتیکو مادرید به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف تبدیل به اولین تیم صعود کرده به فینال میلان شود. پپ گواردیولا هت تریکش را مقابل تیم های اسپانیایی تکمیل کرد و در سه نیمه نهایی پیاپی مقابل رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید، تیمش حذف شد.

بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید
۷۲٪ مالکیت ۲۸٪
۱۱ شوت در چارچوب  ۴
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۹
۶۵۳ تعداد پاس ۲۵۴
۵۵۶ پاس صحیح ۱۴۵
۹ سانتر ۲
۱۲ کرنر ۲
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۴
۳ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۱

بازیهای پنجشنبه ۹ بهمن

بازیهای جمعه ۱۰ بهمن

بازیهای شنبه ۱۱ بهمن

بازیهای یکشنبه ۱۲ بهمن