تی وی تو
بایرن مونیخ
آگزبورگ

شنبه ۲۰ فروردین ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایرن مونیخ و آگزبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ آگزبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ آگزبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ آگزبورگ را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ آگزبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ

در اولین بازی هفته دوازدهم لالیگا، بایرن در زمین حریفش به مصاف تیم قعر جدولی آگزبورگ رفت که این مسابقه با برتری ۲ بر ۱ میزبان به پایان رسید. در این بازی ابتدا آگزبورگ در دقایق ۲۳ و ۳۶ توسط آندرا هان به گل رسید.

دو دقیقه بعد لواندوفسکی با زدن چهاردمین گل فصلش یکی از گل های خورده باواریایی ها را جبران کرد و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست به پایان رسید. در نیمه دوم نیز بایرن هرچه زد به در بسته خورد و در نهایت تیم ناگلزمن دومین شکست فصلش را برابر دیگر تیم قعر جدولی به ثبت رساند.

در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ بایرن مونیخ با قبولی این شکست ۲۸ امتیازی صدرنشین باقی ماند .

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ

 

آگزبورگ بایرن مونیخ 
۲۱%مالکیت۷۹%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۱
۲۰۱تعداد پاس۷۷۹
۱۲۳پاس صحیح۶۸۵
۱۱سانتر۳۱
۱کرنر۱۰
۱۸خطا۹
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آگزبورگ

بایرن مونیخ و آگسبورگ در هفته آخر رقابت های بوندس لیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی بایرن مونیخ به پایان رسید. بایرن در روزی که با چند ستاره کهنه‌کار و مربی‌اش وداع کرد، آگسبورگ تیم دیگری از ایالت باواریا را ۵ بر ۲ شکست داد. مونیخی‌ها در این دیدار توسط گوولِو در دقیقه ۹، گنبری در دقیقه ۲۳، کیمیش در دقیقه ۳۳ و کومن در دقیقه ۴۳ به گل رسید تا این که هان و نیدر شتر در دقایق ۶۷ و ۷۲ با گل‌هایی که زدند فاصله را کاهش دادند. دقیقه آخر بازی لواندوفسکی گلی که منتظر بود را زد و با ۴۱ گل آقای‌گل شد تا پایانی فوق‌العاده در این فصل داشته باشد.

در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ بایرن قهرمان ۷۸ امتیازی شد و با فاصله ۱۳ امتیازی سینی قهرمانی را بالای سر برد.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ

 

بایرن مونیخآگسبورگ 
۷۰%مالکیت۳۰%
۱۴شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱۰
۶۲۰تعداد پاس۲۵۶
۵۴۳پاس صحیح۱۷۲
۳۶سانتر۱۱
۱۰کرنر۲
۶خطا۹
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و آگزبورگ

بایرن مونیخ موفق شد در هفته هجدهم بوندس‌لیگا، میزبان خود آگزبورگ را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۱۳ از روی نقطه پنالتی برای بایرن مونیخ گلزنی کرد تا باواریایی‌ها با ۳۹ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرند. آگزبورگ هم فرصت گلزنی به بایرن از روی نقطه پنالتی را داشت که این فرصت را فینبوگاسون از دست داد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آگزبورگ – تی وی تو

 

آگزبورگ بایرن مونیخ
۳۶%مالکیت۶۴%
۰شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۰
۳۱۰تعداد پاس۵۵۰
۲۳۸پاس صحیح۴۷۶
۱۷سانتر۲۶
۵کرنر۷
۱۵خطا۱۱
۲آفساید۴
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آگزبورگ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ آگزبورگ

ورزشگاه آلیانتس آرِنای شهر مونیخ در چارچوب هفته بیست‌وپنجم بوندسلیگای آلمان، محل برگزاری دیدار تیم‌های بایرن و آگزبورگ بود. باواریایی‌ها که این فصل کار سختی برای تکرار عنوان قهرمانی خود دارند، در این بازی مقابل تیم دفاعی آگزبورگ به سختی به برتری ۲ بر صفر رسیدند و سه امتیاز ارزشمند را از آن خود کردند.  در دقیقه ۵۳ پاس دیدنی بواتنگ پشت مدافعان حریف به مولر رسید و این بازیکن هم به راحتی گل اول بازی را به ثمر رساند. و گل دوم این تیم را هم گورتسکا در دقیقه ۱+۹۰ روی پاس گنبری به ثبت رساند.

 در ادامه پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ پاسکاری های سریع گنابری و گورتسکا در باکس پنالتی آگزبورگ باعث شد گورتسکا در موقعیت تک به تک قرار گیرد. او با یک ضربه آرام توپ را به گوشه دروازه میهمان فرستاد. شاگردان فلیک با کسب هفدهمین برد فصل‌شان، ۵۵ امتیازی شدند و ضمن استحکام صدرنشینی خود، حاشیه امنیت‌شان در صدر جدول را به چهار امتیاز افزایش دادند. تیم‌های دورتموند ۵۱ امتیازی و لایپزیش ۵۰ امتیازی هم به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جای دارند و در تعقیب بایرن هستند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آگزبورگ – تی وی تو

 

بایرن مونیخ آگزبورگ 
۷۴%مالکیت۲۶%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۷۸۴تعداد پاس۲۶۷
۶۷۱پاس صحیح۱۶۵
۳۴سانتر۱۶
۹کرنر۴
۴خطا۷
۰آفساید۴
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آگزبورگ – تی وی تو

پخش بازی بایرن مونیخ و آگزبورگ زنده

در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، آگزبورگ در خانه میزبان بایرن مونیخ بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.در حالی که تنها ۲۹ ثانیه از آغاز بازی گذشته بود، روی پاس با سر رانی خدیرا، این مارکو ریشتر بود که خودش را پرتاب کرد و به زیبایی گل اول آگزبورگ را به ثمر رساند. دقایقی بعد این بار روی اشتباه زوله، باز هم ریشتر برای گلزنی موقعیت داشت اما ضربه او از کنار دروازه نویر به بیرون رفت. اما در دقیقه ۱۳، بایرن خیلی زود به گل تساوی دست یافت. ارسال زیبای سرژ گنابری با ضربه سر عالی روبرت لواندوفسکی همراه شد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در ادامه پخش بازی زنده بایرن مونیخ و آگزبورگ ، بایرن برای رسیدن به گل برتری تلاش بسیاری کرد و در میانه‌های نیمه، ضربه زیبای سرژ گنابری به تیر دروازه آگزبورگ برخورد کرد تا این فرصت طلایی از دست برود. دقایقی بعد باز هم بایرن موقعیت گلزنی داشت اما در دو مرحله توپ از روی خط دروازه توسط مدافعین دور شد.تلاش‌های بازیکنان برای گلزنی در ادامه بی‌ثمر بود و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.اما بایرن مونیخ نیمه دوم را بهتری آغاز کرد و در دقیقه ۴۹، سرژ گنابری با یک حرکت در عرض و یک ضربه کات‌دار تماشایی دروازه کوبک را باز کرد تا مهمان از حریف پیش بیفتد. دقایقی بعد باز هم روی نفوذ و پاس زمینی عالی گنابری، فیلیپه کوتینیو از فاصله‌ای نزدیک ضربه خود را زد اما کوبک با یک واکنش خیره‌کننده مانع از بیشتر شدن اختلاف شد.

سرژ گنابری ستاره اول بایرن در این بازی بود و در دقیقه ۶۰ پخش زنده بازی بایرن مونیخ آگزبورگ ، باز هم روی همکاری او با لواندوفسکی، ضربه زمینی و زاویه بسته او با واکنش سنگربان چکی آگزبورگ راهی به دروازه پیدا نکرد.تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۷۸ روی پاس عالی لواندوفسکی، کینگزلی کومان در شرایط تک به تک نتوانست دروازه را باز کند و کوبک باز هم ناجی تیمش شد. در دقایقی پایانی آگزبورگ بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما واکنش استثنایی مانوئل نویر میزبان را ناکام گذاشت. لحظاتی بعد این توماس مولر بود که شانس خود را امتحان کرد اما ضربه او از روی دروازه کوبک به بیرون رفت.

اما تلاش‌های میزبان سرانجام به ثمر نشست. روی نفوذ عالی کوردوبا، این فینبوگاسون بود که با یک بغل پای ساده دروازه نویر را باز کرد و همه‌چیز به تساوی کشیده شد. در ادامه بایرن زمانی برای حمله کردن نداشت و این بازی در نهایت پخش فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ زنده با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.شاگردان نیکو کواچ با این تساوی ۱۵ امتیازی شده و به رده دوم جدول بوندسلیگا صعود کردند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ

 

آگزبورگ بایرن مونیخ 
۲۱%مالکیت۷۹%
۷شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۱۱
۶مهار دروازه بان۵
۲۰۴تعداد پاس۷۶۸
۱۲۷پاس صحیح۶۹۳
۷سانتر۱۸
۳کرنر۷
۱۱خطا۷
۳آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ

پخش فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ امشب

تیم های آگزبورگ و بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های بوندس لیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند.میزبان در همان ثانیه های ابتدایی بازی به گل رسید. بایرنی ها که برای کسب یک پیروزی روحیه بخش پیش از بازی بزرگ با لیورپول وارد زمین شده بودند، غافلگیر شدند. بازیکنان آگزبورگ با جسارت تمام به سمت دروازه نویر حرکت می کردند و بازی برای میهمان دشوار شده بود. کومان گل تساوی را به ثمر رساند ولی وون باز هم آگزبورگ را پیش انداخت. نگرانی در چهره کواچ کاملا مشهود بود. در دقیقه ۲۵ پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ ، ضربه محکم گورتسکا را دروازه بان آگزبورگ برگشت داد. در دقیقه ۳۳، ضربه سر لواندوفسکی به تیر افقی دروازه میزبان برخورد کرد. در دقیقه ۳۶، ضربه سر گورتسکا با اختلافی اندک از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

کومان باز هم در نقش یک گلزن ظاهر شد و گل تساوی را به ثمر رساند. بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.در نیمه دوم، بایرن برای زدن گل سوم پیش کشیده بود. آگزبورگ هم کمتر به سمت دروازه نویر حرکت می کرد. بایرنی ها با ضربه مهلک آلابا، به گلی که می خواستند رسیدند.

در دقیقه ۵۵ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و آگزبورگ ، ضربه وون را نویر به کرنر فرستاد. در دقیقه ۶۰، لواندوفسکی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه بیرون پای او در چارچوب نبود. ۶ دقیقه بعد، گورتسکا در موقعیت عالی گلزنی بود اما شوت او را دروازه بان آگزبورگ مهار کرد. در دقیقه ۷۲، ضربه سر کومان را کوبل با واکنشی دیدنی دفع کرد. بازی در نهایت با پیروزی ۳-۲ بایرن به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آگزبورگ

آگزبورگ بایرن مونیخ 
۲۸%مالکیت۷۲%
۲شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۲۷۱تعداد پاس۶۹۸
۱۸۹پاس صحیح۶۲۷
۱سانتر۷
۱کرنر۹
۱۳ضربه ایستگاهی۱۳
۱۴خطا۱۳
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و آگزبورگ