تی وی تو
بایرن مونیخ
آژاکس

شنبه ۲ مرداد ۱۹:۰۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ آژاکس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آژاکس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ آژاکس را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس، شما می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ آژاکس را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ آژاکس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس – ۲۱ آذر ۹۷

آژاکس میزبان بازی را بهتر آغاز کرد. آنها توپ را بیشتر در اختیار داشتند ولی نمی توانستند موقعیتی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در دقیقه ۹، یک پاس اشتباه باعث شد گرنابری با فرصت طلبی توپ را گرفته پیش روی کند. او که فقط یک بازیکن آژاکس را مقابل خود می دید از روی خط محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد ولی اونانا توپ را به کرنر فرستاد. لواندوفسکی گل اول بازی را به ثمر رساند. در دقیقه ۱۶، زیاش شوت محکمی روانه دروازه نویر کرد ولی دروازه بان ژرمن با جایگیری خوب، به راحتی توپ را مهار کرد. دو دقیقه بعد بازیکنان آژاکس معتقد بودند کیمیش در باکس پنالتی بایرن، دلیخت را سرنگون کرده ولی داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت. در دقیقه ۲۵، ارسال از سمت راست انجام شد و ضربه سر فن دبیک در آغوش نویر آرام گرفت. در دقیقه ۲۸، ضدحمله سریع بایرنی ها شروع شد. مولر توپ را به گرنابری سپرد و پاس او در برابر دروازه به لواندوفسکی رسید. ولی ضربه مهاجم بایرن به سر اونانا برخورد کرد و راهی کرنر شد. در دقیقه ۴۵، زیاش باز هم شانس خود را با یک شوت امتحان کرد و نویر اجازه نداد توپ وارد دروازه شود. نیمه اول ۱-۰ به سود بایرن تمام شد.

آژاکس در نیمه دوم برای جبران آمده بود ولی آنها نمی توانستند موقعیت ۱۰۰درصد گل روی دروازه بایرن ایجاد کنند. یک ربع اول نیمه دوم که گذشت، هلندی ها فشار را بیشتر کردند و بالاخره به گل تساوی رسیدند. ورزشگاه غرق در شادی بود و حالا آژاکس یک گل دیگر برای صدرنشینی لازم داشت. در دقیقه ۶۴، ضربه سر لواندوفسکی را اونانا با یک واکنش دیدنی و با دست راست دفع کرد. در دقیقه ۶۶، تکل خشن ووبر روی پای گورتسکا باعث شد داور او را با کارت قرمز از زمین اخراج کند.

تماشاگران به شدت به این تصمیم داور اعتراض کردند. در دقیقه ۷۴، توماس مولر برای کنترل توپ به هوا پرید و با کف پا به سر تالیافیکو ضربه زد. داور بازی او را هم از زمین اخراج کرد. حالا هر دو تیم ۱۰نفره بودند. هشت دقیقه مانده به پایان بازی در وقت قانونی، آژاکس به گل دوم رسید تا ورزشگاه منفجر شود. پسران سختکوش تن هاگ به صدر جدول گروه رسیده بودند. ولی لواندوفسکی باز هم بازی را به تساوی کشاند. سه دقیقه بعد، کومان گلزنی کرد تا ورزشگاه در سکوتی مرگبار فرو برود. کواچ با استفاده از کومان و تیاگو، ورق را برگرداند و روند بازی را به نفع تیمش تغییر داد. گل به خودی زوله در وقت های تلف شده، آژاکس را امیدوار کرد ولی دیگر فرصتی باقی نمانده بود و این بازی جذاب و سراسر حادثه، با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید. بدین ترتیب بایرن مونیخ به عنوان تیم اول و آژاکس به عنوان تیم دوم از این گروه به مرحله حذفی صعود کردند.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آژاکس – تی وی تو

 

آژاکس بایرن مونیخ 
۵۴%مالکیت۴۶%
۸شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۵
۵۵۵تعداد پاس۴۷۰
۴۶۶پاس صحیح۳۶۶
۳سانتر۳
۳کرنر۳
۱۴ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آژاکس – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آژاکس – ۱۰ مهر ۹۷

از دور دوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و از گروه پنجم، بایرن مونیخ و آژاکس به نتیجه تساوی ۱-۱ رسیدند. بازی با برتری بایرن مونیخ و حملات این تیم شروع شد و در همان دقیقه ۴ میزبان با ارسال زیبای آرین روبن و ضربه سر محکم مت هوملس در محوطه به گل اول دست یافت.در ادامه آژاکس که از دریافت گل زودهنگام شوکه شده بود، کم کم بر جریان بازی مسلط شد و می توانست در دقیقه ۲۰ با ضربه از راه دور زیاچ به گل تساوی برسد اما نویر عکس العمل مناسبی نشان داد.

اما در دقیقه ۲۴ آژاکس به گل رسید. پاس زیبای تادیچ در محوطه به مرزاوی رسید و او با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه نویر، بازی را به تساوی کشاند.در دقیقه ۳۳ این بار خاوی مارتینز از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت او با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.در لحظات پایانی نیمه اول آژاکس بهترین فرصت را برای زدن گل دوم داشت اما ضربه زیاچ با اختلاف کمی به بیرون رفت تا ۴۵ دقیقه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه ۴۹ برای آژاکس ایجاد شد اما تادیچ از گوشه محوطه جریمه به جایی زده شده که نویر در آن حضور داشت. دقایقی بعد بایرن توسط آلابا در جناح چپ صاحب فرصت شد اما ارسال او علیرغم حضور پرتعداد بازیکنان بایرن به بیرون رفت.

در ادامه جریان بازی آرام شد و ۲ تیم قادر به خلق موقعیت روی دروازه یکدیگر نبودند. در دقیقه ۷۵ بایرن بهترین بخت را برای زدن گل تساوی به دست آورد اما ضربه خامس از فاصله ای نزدیک توسط اونانا دروازه بان آژاکس مهار شد.در دقیقه ۸۶ کیمیچ با نفوذ خود بایرن را صاحب فرصت کرد اما ضربه سر مولر روی ارسال او با اختلاف کمی به بیرون رفت.در دقیقه ۹۳ آژاکس تا آستانه زدن گل برتری نیز پیش رفت اما ضربه شون به دیرک دروازه بایرن برخورد کرد و در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آژاکس – تی وی تو

 

بایرن مونیخ آژاکس 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۷
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۳
۵۴۴تعداد پاس۳۸۰
۴۵۳پاس صحیح۲۹۷
۷سانتر۵
۹کرنر۲
۱۶ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۷
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آژاکس – تی وی تو