تی وی تو
بایرن مونیخ
آرمینیا بیله فلد

یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده و مستقیم بایرن مونیخ و آرمینیا بیله فلد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد

بایرن مونیخ و آرمینیا بیله فلد در چارچوب هفته سیزدهم بوندسلیگا مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.نیمه ی دوم نیز با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ، تک گل بایرن را سانه در دقیقه ۷۱ به ثمر رساند تا پخش زنده بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد با برتری ۱-۰ بایرن به پایان برسد.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد

 

بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد
۷۳%مالکیت۲۷%
۹شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۸
۷۰۳تعداد پاس۲۶۱
۶۱۳پاس صحیح۱۷۰
۳۳سانتر۸
۱۳کرنر۴
۷خطا۱۳
۳آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد

بایرن مونیخ که در کم تر از ۴۸ ساعت پس از بازی با دورن برابر آرمینیا بیله فلد قرار گرفت، اسیر خستگی نشد و نمایش خوبی داشت. با نمایش عالی  بریس توماس مولر و روبرت لواندوفسکی، تیم هانسی فلیک به یک پیروزی آسان در هفته چهارم بوندسلیگا دست یافت. در ۸  دقیقه ی ابتدایی ، پاس خوب لواندوفسکی، توماس مولر را با دروازه بان تک به تک کرد. توماس مولر خواست توپ را برای کینگزلی کومان بفرستد و توپ به پای مدافع حریف خورد. در برگشت خود توماس مولر دروازه خالی بیله فلد را باز کرد. سپس در دقیقه ی ۲۵  گورتسکا با یک پاس عرضی، روبرت لواندوفسکی را صاحب توپ کرد و او از روی خط محوطه جریمه با یک شوت، دروازه بیله فلد را فرو ریخت.

در اولین دقیقه ی وقت اضافه ی نیمه ی نخست پخش بازی بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد زنده نیز ، در حالی که توماس مولر در موقعیت شوت قرار داشت، کمی اضافه کاری کرد و توپ را به زحمت به لواندوفسکی رساند. شوت مهاجم لهستانی هم پس از برخورد با پای مدافع حریف وارد دروازه شد. این برتری در نیمه ی دوم هم ادامه داشت و در دقیقه ی ۵۱  سانتر تند و تیز روبرت لواندوفسکی با شوت آرام و تک ضربه توماس مولر همراه شد تا توپ وارد طاق دروازه بیله فلد شود. تلاش های آرمینیا در دقیقه ی ۵۸ به ثمر سید و این تیم توانست دروازه ی بایرن را باز کند.

در ادامه بازی زنده بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد ، بیله فلد روی ضدحمله به گل رسید. کلوز، مهاجم بیله فلد به نزدیکی محوطه جریمه بایرن مونیخ رسید و به ریتسو دوان پاس داد. وینگر ژاپنی بیله فلد هم با یک حرکت و شوت خوب، توانست نویر را مغلوب کند. تنها اتفاق قابل توجه در ادامه ، اخراج تولیسو در دقیقه ی ۷۶ بود که سبب شد بایرن این دیدار را ۱۰ نفره اما با برتری ۴-۱ به پایان ببرد.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد – تی وی تو

 

آرمینیا بیله فلد بایرن مونیخ
۳۳%مالکیت۶۷%
۵شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۴
۳۴۴تعداد پاس۶۶۵
۲۶۹پاس صحیح۶۰۴
۱۲سانتر۳۶
۶کرنر۱۰
۶خطا۶
۲آفساید۲
۱کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ آرمینیا بیله فلد – تی وی تو