بایرن ستاره مورد علاقه رئال را از دست نمی‌دهد!

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی در چند ماه گذشته، شرایط بین آلفونسو دیویس و بایرن مونیخ پیچیده‌تر شده است. به گفته رسانه‌های آلمانی این بازیکن کانادایی خواستار دستمزد نجومی است و بایرن هم با آن مخالفت کرده است.

این واقعیت که عملکرد دیویس در سال جاری نسبتاً ناامید کننده بود، همچنین به این معنی است که در حال حاضر امکان تمدید قرارداد او بعید به نظر می‌رسد.

کریستوف فروند، مدیر ورزشی بایرن‌، در گفت‌وگو با کیکر تایید کرد که بایرن به‌طور کلی تمایل دارد قرارداد دفاع چپ را که در سال ۲۰۲۵ منقضی می‌شود، تمدید کند.

فروند در همین مورد گفت: “ما به صحبت کردن با او ادامه می‌دهیم چون او بازیکن ماست. بیایید ببینیم در چند هفته آینده چه اتفاقی می‌افتد. هنوز هیچ توافقی وجود ندارد.”

اگر دیویس از خواسته‌های خود عقب‌نشینی نکند، تمدید قرارداد در مونیخ محقق نخواهد شد. پس از آن، این ستاره کانادایی می‌تواند به رئال مادرید نقل مکان کند.

فروند در‌ پاسخ به اینکه آیا پیشنهادی برای دیویس از رئال ارائه شده یا نه، گفت: “هنوز هیچ چیز گفت‌وگوی جدیدش در مورد این انتقال وجود ندارد.”

همچنین یان کریستین دریسن، مدیرعامل باشگاه، در این مورد گفت: “ما در حاشیه بازی با رئال مادرید در مورد آلفونسو دیویس صحبت نکردیم. ما هرگز در مورد بازیکنان در این زمینه صحبت نمی‌کنیم و چیزی تغییر نکرده است.”