بازگشت دو ستاره بایرن: موسیالا هنوز غایب است

آوریل 28, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، بایرن مونیخ سه‌شنبه شب در چارچوب دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا باید در ورزشگاه خانگی‌اش روبه‌روی رئال مادرید به میدان برود و امیدوار است که بتواند با استفاده از امتیاز میزبانی در این دیدار پیروز شود و با خیالی آسوده‌تر قدم به بازی برگشت بگذارد.

توماس توخل قصد دارد که از تمامی توان تیمش برای غلبه بر شاگردان کارلو آنچلوتی استفاده کند اما معضل مصدومیت که این فصل بارها و بارها گریبان‌گیر این تیم شده بود بار دیگر شرایط را برای آنها سخت کرده است.

در روزهای اخیر گفته شده بود که موسیالا به دلیل مصدومیت و احساس دردی که داشته در تمرینات بایرن غایب است اما پیش‌بینی می‌شد که امروز به محل تمرین برگردد و بتواند در بازی سه‌شنبه شب در ترکیب اصلی برابر رئال به میدان برود. با این حال، رسانه‌های نزدیک به بایرن اعلام کردند که این بازیکن در تمرین امروز هم غایب بوده اما احتمالا فردا شرایط حضور در تمرینات را داشته باشد.

خبر خوبی هم که در تمرینات امروز به گوش هواداران بایرن رسید این بود که سانه و گنابری به‌صورت کامل مصدومیت را پشت سر گذاشتند و به همراه سایر بازیکنان این تیم تحت نظر ت