تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا یوونتوس

بارسلونا
یوونتوس

سه‌شنبه ۱۸ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی بارسلونا یوونتوس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا یوونتوس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا یوونتوس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا یوونتوس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا یوونتوس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا یوونتوس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا یوونتوس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا یوونتوس – ۷ آبان ۹۹

تیم فوتبال بارسلونا در دیداری حساس از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس به برتری خارج از خانه دو بر صفر دست یافت تا برای نخستین مرتبه موفق به شکست این تیم در تورین شود. گل اول بارسلونا در دقیقه ی ۱۴ نیمه ی نخست و توسط دمبله به ثبت رسید تا بارسا پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم بازی از سوی یوونتوس که تمام تلاش خود را برای کاهش اختلاف به کار گرفته بود به خشونت کشیده شد تا آن جا که دمیرال در دقیقه ی ۸۵ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. بارسلونا نیز در وقت اضافه با ضربه ی مسی به گل دوم خود رسید تا با برتری ۲-۰ برنده ی این دیدار باشد.

 

یوونتوس بارسلونا 
۴۰% مالکیت ۶۰%
۰ شوت در چارچوب  ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۵
۲ مهار دروازه بان ۰
۴۸۰ تعداد پاس ۷۰۴
۴۲۱ پاس صحیح ۶۳۳
۱۳ سانتر ۷
۱ کرنر ۴
۱۹ خطا ۱۶
۳ آفساید ۰
۵ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

 

 پخش زنده بازی بارسلونا یوونتوس – ۱ آذر ۹۶

در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم بارسلونا و یوونتوس به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۰-۰  به پایان رسید. با این نتیجه بیانکونری موفق شد در مجموع دو بازی با نتیجه۳-۰ از سد آبی اناری ها بگذرد و راهی مرحله بعد شود. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و هر کدام در دقایق ابتدایی موقعیت هایی روی دروازه هم به وجود آوردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. سه دقیقه بعد یوونتوس یک بار دیگر روی یک ضد حمله حسابی بارسا را به دردسر انداخت اما حضور به موقع جرارد پیکه، مانع گلزنی خوان کوادرادو شد. در دقیقه ۱۷، پاس عالی مسی به پشت مدافعان یوونتوس، یوردی آلبا را صاحب یک موقعیت بسیار خوب کرد اما مدافع پیش تاخته آبی و اناری ها نتوانست ضربه مناسب را به توپ بزند. اما بهترین موقعیت ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی نصیب مسی شد؛ زمانی که پشت محوطه شش قدم یووه صاحب توپ شد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه بوفون به بیرون رفت.بازی با همین روند ادامه پیدا کرد و با برتری بارسا در مالکیت توپ ادامه داشت و در مقابل یوونتوسی ها تلاش می کردند تا روی حملات به گل برسند. هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم ایجاد کردند اما در نهایت نیمه اول بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

روند بازی در نیمه دوم تغییر نکرد و حملات بارسلونا، با ضدحملات سریع یوونتوس پاسخ داده می شد. اولین موقعیت جدی این نیمه را کوادرادو در دقیقه ۵۰ ایجاد کرد اما شوت زمینی او از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.در دقیقه ۶۸ بارسا تا آستانه زدن گل اول پیش رفت اما ضربه مسی چندان خوب نبود و دروازه یوونتوس بسته ماند. حملات بارسا ادامه پیدا کرد و با نزدیک شدن به دقایق پایانی فشار این حمله ها بیشتر هم شد اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید تا یووه به نیمه نهایی چمپیونزلیگ راه پیدا کند.

یوونتوس بارسلونا
۳۶٪ مالکیت ۶۴٪
۳ شوت در چارچوب ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۳
۳۹۶ تعداد پاس ۶۹۸
۳۲۷ پاس صحیح ۶۱۸
۳ سانتر ۲
۲ کرنر ۳
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۲ خطا ۱۲
۰ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۳

 پخش زنده بازی بارسلونا یوونتوس – ۲۱ شهریور ۹۶

بارسلونا در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا، با نتیجه ۳-۰ یوونتوس را شکست داد. آبی و اناری ها که فصل گذشته در نیمه نهایی این رقابت ها با همین نتیجه مغلوب بیانکونری شده بودند، در  این دیدار نمایش به مراتب بهتر داشتند و در نهایت به یک پیروزی با ارزش رسیدند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود. بازی متعادل دنبال می شد که در دقیقه ۱۶، یک اشتباه از بازیکنان یوونتوس، یک ضد حمله خطرناک را نصیب بارسا کرد اما حضور به موقع بوفون، دروازه یووه را بسته نگه داشت. در ادامه بازیکنان بارسا تا اندازه ای بازی را در اختیار گرفتند و هرچه به دقایق پایانی این نیمه نزدیک می شدیم، حملات این تیم شدت می گرفت تا اینکه در دقیقه ۴۵، سرانجام تیم میزبان به گل رسید.

نیمه دوم را یوونتوس بهتر آغاز کرد و دیبالا می توانست در همان دقایق ابتدایی کار را به تساوی بکشد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. بازیکنان بارسلونا خیلی سریع ابتکار عمل را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه ۵۲ به گل دوم برسند ولی ضربه مسی به تیر دروازه یووه برخورد کرد. فشار حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۵۶ این تیم به گل دوم رسید. روی حرکت عالی مسی و دفع ناقص مدافع یووه، توپ به راکیتیچ رسید و او هم با ضربه ای مطمئن، حساب کار را ۲-۰ کرد.بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما پس از آن بار دیگر بارسا به تیم برتر میدان تبدیل شد و پس از اینکه سوارز یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد، مسی در دقیقه ۶۹ حساب کار را ۳-۰ کرد. در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه ۳-۰ به سود آبی و اناری ها به پایان برسد.

  یوونتوس بارسلونا
۳۷٪ مالکیت ۶۳٪
۷ شوت در چارچوب ۵
۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۶
۴۰۴ تعداد پاس ۷۱۱
۳۴۱ پاس صحیح ۶۴۰
۱ سانتر ۰
۴ کرنر ۶
۹ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۵ خطا ۹
۰ آفساید ۳
۴ کارت زرد ۲

 پخش زنده بازی بارسلونا یوونتوس – ۱ مرداد ۹۵

در دیداری دوستانه از چارچوب رقابت های گینس کاپ در ایالت متحده، تیم های یوونتوس و بارسلونا در استادیوم مت لایف نیویورک مقابل هم قرار گرفتند که آبی اناری پوشان با نتیجه دو بر یک بانوی پیر را شکست دادند. بازیکنان بارسا بازی را به خوبی آغاز کرده و در دقیقه ۱۵ اولین گل توسط نیمار به ثبت رسید. کشمکش بین دو تیم ادامه داشت تا اینکه نیمار برای دومین بار در دقیقه ۲۶ دروازه بووه را در هم شکست. بعد از این گل بود که بازیکنان یوونتوس حالت دفاعی به خود گرفتند و نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به سود اناری ها به پایان رسید. در نیمه ی دوم یوونتوس فشار زیادی به دروازه ی حریف وارد کرد اما مدافعان هر بار مانع تغییر نتیجه شدند. سرانجام در دقیقه ی ۶۳ جورجو کیه‌لینی توانست با نفوذ به قلب خط دفاعی بارسلونا ، دروازه ی این تیم را باز کند و نتیجه ی ۲-۱ را رقم بزند.

  یوونتوس بارسلونا
۴۷٪ مالکیت ۵۳٪
۴ شوت در چارچوب ۶
۶ شوت خارج از چارچوب ۵
۴ مهار دروازه بان ۳
۵ کرنر ۵
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۴ خطا ۱۲
۰ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

بازیهای یکشنبه ۱۰ مرداد

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال

یکشنبه ۱۸:۳۰

بین‌المللی دوستانه جهان

آرسنال
چلسی

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل ‌

یکشنبه ۲۲:۳۰

سوپر کاپ فرانسه

لیل
پاری سن ژرمن

بازیهای دوشنبه ۱۱ مرداد

بازیهای سه‌شنبه ۱۲ مرداد

پخش زنده فوتبال آیندهوون میدیولن

سه‌شنبه ۲۰:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

میدیولن
آیندهوون

پخش زنده فوتبال گلاسکو رنجرز مالمو

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

مالمو
رنجرز

پخش زنده فوتبال ‌خنک شاختار دونتسک

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

شاختار دونتسک
خنک

بازیهای چهارشنبه ۱۳ مرداد

پخش زنده فوتبال فولاد ملوان

چهارشنبه ۱۹:۳۰

جام حذفی ایران

ملوان بندر انزلی
فولاد خوزستان

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر ‌

چهارشنبه ۱۹:۳۰

جام حذفی ایران

گل گهر سیرجان
استقلال تهران

پخش زنده فوتبال بنفیکا اسپارتاک مسکو

چهارشنبه ۲۱:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

اسپارتاک مسکو
بنفیکا

پخش زنده فوتبال بارسلونا سالزبورگ

چهارشنبه ۲۱:۳۰

بین‌المللی دوستانه جهان

سالزبورگ
بارسلونا

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید کادیز

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

کادیز
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال آث میلان والنسیا

چهارشنبه ۲۳:۰۰

بین‌المللی دوستانه جهان

والنسیا
آث میلان

پخش زنده فوتبال تاتنهام چلسی ‌

چهارشنبه ۲۳:۱۵

بین‌المللی دوستانه جهان

چلسی
تاتنهام