تی وی تو
بارسلونا
کادیز

دوشنبه ۲۹ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده بارسلونا کادیز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا کادیز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا کادیز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا کادیز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا کادیز را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا کادیز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا کادیز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا کادیز

پرونده هفته ششم مسابقات فوتبال لالیگای اسپانیا، با دیدار تیم‌های کادیز و بارسلونا بسته شد که این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فرنکی دی‌یونگ هافبک بارسلونا در دقیقه ۶۱ به دلیل ضربه آرنج به آلبرتو پره‌آ با کارت زرد داور مواجه شد. این بازیکن چهار دقیقه بعد به دلیل خطای شدید روی آلفونسو اسپینو مجدداً از کارلوس دل‌سرو گرانده کارت زرد گرفت و از زمین مسابقه اخراج شد.

در پایان پخش زنده بازی بارسلونا کادیز کادیس با شش امتیاز به رتبه چهاردهم جدول صعود کرد. بارسلونا نیز که دو دیدار قبلی خود را با یک شکست (مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا) و یک تساوی (مقابل گرانادا در لالیگا) پشت سر گذاشته بود، با ۹ امتیاز به رتبه هفتم جدول رسید و نتوانست فاصله خود را با صدرنشینان کاهش دهد. این تساوی همچنین جایگاه رونالد کومان را روی نیمکت آبی‌واناری‌ها متزلزل‌تر کرد.

 

پخش زنده بازی بارسلونا کادیز

 

کادیز بارسلونا 
۳۲%مالکیت۶۸%
۳شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۲۸۱تعداد پاس۶۳۷
۲۰۱پاس صحیح۵۵۰
۲۷سانتر۲۴
۴کرنر۵
۱۶خطا۸
۱آفساید۱
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بارسلونا کادیز

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا کادیز

هفته بیست و چهارم رقابت‌های لالیگای اسپانیا تیم‌های بارسلونا و کادیز در ورزشگاه نیوکمپ پیگیری شد. دیداری که در نهایت با تساوی یک بر یک به اتمام رسید تا ۲ امتیاز حساس برای آبی‌اناری‌ها از دست برود.

ابتدا لیونل مسی در دقیقه ۳۲ از روی نقطه پنالتی موفق شد تیمش را پیش بیاندازد و ۱۶‌اُمین گل خود را در این فصل به ثمر برساند و در کنار لوییس سوارز در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد. در ادامه شاگردان رونالد کومان موقعیت‌های متعددی را از دست دادند و درخشش لدسما، گلر تیم کادیز هم مانع گلزنی مجدد مسی شد تا اینکه در دقیقه ۸۹ اتفاق مهم رخ داد. این بار کادیز به پنالتی رسید و الکس فرناندز موفق شد بر خلاف حرکت مارک آندره تراشتگن گل تساوی را به ثمر برساند. بازی با همین نتیجه تمام شد تا کادیز مانند دیدار رفت بارسا را ناامید کند. بازی رفت را کادیزی‌ها با نتیجه ۲ بر یک برده بودند.

بارسا می‌تواست با پیروزی در این دیدار فاصله‌اش با اتلتیکو در صدر را کاهش دهد اما این فرصت از دست رفت. حالا آبی‌اناری‌ها ۴۷ امتیاز در رده سوم باقی ماندند. فاصله آنها با تیم رتبه نخست هشت امتیاز است. کادیز نیز با ۲۵ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفت.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا کادیز – تی وی تو

 

بارسلونا کادیز 
۸۱%مالکیت۱۹%
۴شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۳
۸۸۵تعداد پاس۱۹۸
۸۱۰پاس صحیح۱۱۳
۱۴سانتر۱۲
۸کرنر۰
۱۳خطا۱۲
۸آفساید۰
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا کادیز – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا کادیز

در آخرین بازی از دومین شب هفته دوازدهم رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در خانه کادیز مهمان این تیم بود و با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم شکست خورد. بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد اما این کادیز بود که در دقیقه ۸ به گل اول بازی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که ارسال مینگسا روی ارسال پره‌آ دچار اشتباه شد و توپ را به سمت دروازه خودی زد اما تراشتگن با یک واکنش خوب توپ را برگردانند؛ ولی توپ برگشتی مقابل آلوارو خیمنز قرار گرفت و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بازیکنان بارسا حملات شان را از سر گرفتند و در دقیقه ۱۴، روی ارسال سرجینو دست، کوتینیو صاحب موقعیت شد اما ضربه محکم او از بالای دروازه کادیز به بیرون رفت. سه دقیقه بعد روی پاس مسی، این بار برایتویت صاحب موقعیت شد ولی واکنش خوب لدسما، مانع از باز شدن دروازه کادیز شد.حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۸، مسی با یک ضربه دیدنی می توانست کار را به تساوی بکشد ولی باز هم این لدسما بود که با یک واکنش به موقع، دروازه کادیز را نجات داد.برتری بارسا ادامه پیدا کرد و این تیم در دقایق پایانی نیمه اول هم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر شد اما نتوانست از آنها استفاده کند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود کادیز به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، روی همکاری پدری و برایتویت، این مسی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را لدسما به راحتی مهار کرد.حملات بارسا ادامه پیدا کرد سرانجام در دقیقه ۵۷ این تیم به گل تساوی رسید. جوردی آلبا که با پاس مسی صاحب توپ شده بود، آن را به دهانه دروازه کادیز فرستاد و آلکالا در تلاش برای دفع توپ، به اشتباه آن را وارد دروازه کرد.بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و خیلی زود بار دیگر پیش افتاد. آلوارو نگردو که تنها یک دقیقه از ورودش به زمین سپری شده بود، از اشتباه کلمنت لنگله و تراشتگن استفاده کرد و به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

مسی می توانست در دقیقه ۶۶ بار دیگر گار را به تساوی بکشد اما ضربه آزاد او از بالای دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه توپ در محوطه جریمه کادیز به دست بودیگر برخورد کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، پنالتی ای به سود بارسا اعلام نکرد.در دقیقه ۷۳، روی پاس عالی بوسکتس، این دِست بود که می توانست دروازه کادیز را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.هرچه به دقایق پایانی بازی نزدیک می شدیم، فشار حملات بارسا بیشتر می شد و این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۲-۱ به سود کادیز به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا کادیز – تی وی تو

کادیز بارسلونا 
۱۷%مالکیت۸۳%
۳شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۲
۱۸۳تعداد پاس۸۶۴
۱۱۰پاس صحیح۷۶۴
۱۰سانتر۲۳
۵کرنر۱۳
۱۰خطا۷
۱آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا کادیز – تی وی تو