تی وی تو
بارسلونا
ویارئال

شنبه ۶ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی بارسلونا ویارئال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا ویارئال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – ویارئال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا ویارئال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا ویارئال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا ویارئال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان ویارئال بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ بلوگرانا به پایان رسید. چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۶، روی ارسال کرنر توسط لیونل مسی، آنتوان گریزمان با یک ضربه سر زیبا از زاویه بسته دروازه ویارئال را گشود تا میزبان خیلی زود ار حریف پیش بیفتد. حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۴، آرتور ملو با یک ضربه فوق‌العاده و سنگین از فاصله‌ای دور دروازه آسنخو را باز کرد تا برتری میزبان دو برابر شود.

بعد از گل دوم بارسا، بازی پایاپای شد و در حالی که تصور می‌شد نیمه اول با همان برتری دو‌ گله بارسلونا به پایان می‌رسد در دقیقه ۴۳، سانتی کازورلا ستاره باتجربه زیردریایی‌های زرد با یک ضربه استثنایی از فاصله‌ای بسیار زیاد دروازه تراشتگن را باز کرد تا پاسخ گل فوق‌العاده آرتور این‌گونه داده شود. در ادامه هم داور بدون احتساب وقت اضافه نیمه اول را به پایان برد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال هم بازی سرعت بالایی داشت و بازیکنان بارسا چندین بار دروازه ویارئال را تهدید کردند اما راهی به دروازه پیدا نکردند. در دقیقه ۵۲ ضربه زیبای لوئیس سوارز در آغوش آسنخو قرار گرفت. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۶۸، ضربه زمینی و زیبای مورنو با واکنش تراشتگن روبه‌رو شد تا بازی مساوی نشود. بارسا که می‌خواست فاصله را بیشتر کند،

آنسو فاتی را به جای سوارز که خسته شده بود، به زمین آورد و در دقیقه ۸۰، فاتی با یک تو سر توپ زیبا و ضربه پای چپ خود تا آستانه فتح دروازه پیش رفت اما ضربه او با فاصله‌ای اندک از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت. در دقایق پایانی می‌توانست به گل سوم برسد اما ضربه آزاد زیبای جرارد پیکه با واکنش آسنخو دور شد. در ادامه نیز ضربه زیبای گریزمان با اختلافی اندک به بیرون رفت و در نهایت با پایان گزارش زنده بازی بارسلونا ویارئال این بازی با برتری ۲-۱ بارسلونا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

 

ویارئال بارسلونا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۴۵۳تعداد پاس۵۹۴
۳۷۶پاس صحیح۵۳۱
۱۰سانتر۷
۶کرنر۱
۱۶خطا۱۰
۱آفساید۶
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – ۶ مهر ۹۹

دو تیم بارسلونا و ویارئال در سومین هفته از بازی‌های لالیگا و در ورزشگاه نیوکمپ مقابل هم وارد مستطیل سبز شدند که سرانجام این بازی با حساب ۴-۰ به فرجام رسید.

نیمه اول که کاملا تیم میزبان تیم برتر میدان بود توانست ۴ بار دروازه حریف را بازکند که آنسو فاتی در دقایق ۱۵ و ۱۹، لیونل مسی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۵ و پاو تورس بازیکن میهمان در دقیقه ۴۵ گل به خودی، چهار بار برای بارسا گل‌زنی کردند.

نیمه اول که تیم بارسلونا کاملا بر بازی سوار بود، در نیمه دوم بازی زنده بارسلونا ویارئال نتوانست بازی دلخواه‌اش را ارائه کند و با وجود فشار زیاد نتوانست به گل دیگر دست یابد و تمام حملات این تیم را دروازه‌بان حریف با زیبایی دفع کرد.بارسلونا با شروع طوفانی در یک نیمه ۴-۰ کسب برتری کرد تا بازی اول فصل خود را با برد شیرین جشن بگیرد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

 

بارسلونا ویارئال
۵۶%مالکیت۴۴%
۹شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۶
۶۸۵تعداد پاس۵۱۷
۶۱۱پاس صحیح۴۳۸
۱۶سانتر۱۸
۸کرنر۴
۹خطا۱۰
۱آفساید۴
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

 

پخش بازی زنده بارسلونا ویارئال – ۱۶ تیر ۹۹

در هفته ی سی و چهارم لالیگا ی اسپانیا تیم بارسلونا مهمان ویارئال بود و موفق شد میزبان خود را با نتیجه ی ۱-۴ شکست دهد. این تیم که دیدار های قبلی خود ۴ امتیاز از دست داده بود در این مسابقه بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت و در نهایت با درخشش لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان، به یک پیروزی پرگل رسید.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و ویارئال بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود در نیمه ی اول موفق شد دروازه ی حریف را باز کند. این گل در واقع با پاس آلبا و برخورد اشتباه توپ با تورس به دروازه رفت و گل به خودی محسوب میشد. ویارئالی ها که از این اتفاق ناراحت بودند در صدد جبران اختلاف امتیاز برآمدند و در دقیقه ی ۱۴ با ضربه ی مورنو به گل تساوی رسیدند. اما همچنان بارسا بر بازی مسلط تر بود. حملات این تیم به ویارئال همچنان ادامه داشت و در دقیقه ی ۲۰ سوارز با دریافت پاس مسی ، ضربه ی محکمی به توپ زد و گل دوم را برای بارسا به ثبت رساند. در دقایق پایانی نیمه ی اول ویارئال از مسی غافل شد و این بازیکن با پاسی که به گریزمان داد به او در زدن گل سوم بارسا یاری رساند.  

نیمه ی دوم بازی بارسلونا و ویارئال زنده را دو تیم متعادل آغاز کردند و در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ی ۶۹، با یک حرکت تیمی اینبار مسی توانست دروازه ی ویارئال را باز کند اما دارور معتقد بود که این گل آفساید است . سپس تیم میزبان پیش کشید و حملات خود را آغاز کرد که بازیکنان بارسا با یک ضد حمله ی عالی موفق شدند گل چهارم را نیز وارد دروازه کنند. این گل را فاتی برای بارسا به ثبت رساند تا این تیم پیروز قاطع میدان باشد. 

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

ویارئالبارسلونا
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۱۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۹مهار دروازه بان۳
۳۸۳تعداد پاس۸۲۳
۳۱۰پاس صحیح۷۶۳
۶سانتر۹
۲کرنر۶
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

پخش بازی زنده بارسلونا ویارئال – ۲ مهر ۹۸

 دو تیم بارسلونا و ویارئال در هفته ی ششم لالیگا در برابر هم قرار گرفتند که بارسلونا موفق شد با نتیجه ۲-۱ این تیم را شکست دهد و سه امتیاز مهم این دیدار را کسب کند. بازی با برتری بارسا آغاز شد و در دقایق آغازین بازی این تیم حملات خوبی را روی دروازه ویارئال شکل داد که در دقیقه ۶ بازی با همکاری عالی مسی و گریزمن دروازه ی ویارئال باز شد.

در ادامه فوتبال زنده بارسلونا ویارئال پس از این گل ، در دقیقه ی ۱۵ آرتور با شوت زیبایش بازی را ۲-۰ کرد تا خیال هواداران بارسا کمی راحت شود. در ادامه ی این بازی مسی با سرعت به سمت دروازه ی ویارئال می رفت که سه مدافع تیم حریف به روی وی خطا انجام دادند و این بازیکن مصدوم شد. مسی با مصدومیت تا پایان نیمه نخست در زمین حضور داشت و در دقیقه ی ۴۳ سانتی کازورلا یکی از گل های خورده را جبران کرد و بازی در نیمه نخست با نتیجه ۲-۱ با پایان رسید.

در نیمه ی دوم پخش فوتبال زنده بارسلونا ویارئال ، دمبله به جای مسی وارد زمین شد تا به نوعی مصدومیت مسی تایید شود و هواداران بارسا ادامه بازی را با ترس و لرز دنبال کنند. در این نیمه نیز هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و حملات خوبی بر روی دروازه ی هم انجام دادند اما گلی به ثمر نرسید و بازی با همان نتیجه ی نیمه ی نخست ۲-۱ به پایان رسید. بارسلونا با این پیروزی سه امتیاز مهم این دیدار را کسب کرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

بارسلوناویارئال
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۶۳۸تعداد پاس۴۷۳
۵۶۱پاس صحیح۳۹۵
۹سانتر۹
۶کرنر۵
۴خطا۱۳
۴آفساید۳
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال ۱۴ فروردین ۹۸

در حاشیه ی بازی های فصل سوم لالیگا ی اسپانیا ، دو تیم بارسلونا و ویارئال در استادیوم  دلا کرامیکا به مصاف هم رفتند. در این بازی پر گل تیم ویارئال توانست ۴ بار دروازه ی کاتالان ها را در هم بشکند . البته بارسلونا نیز با ۴ گل دیگر این تفاوت امتیاز را جبران کرد. نیمه ی نخست این بازی با برتری ۲-۱ بارسا  به پایان رسید. در این نیمه مالکوم و کوتینیو برای بارسا و چا کوزه برای ویارئال گلزنی کردند.

در ادامه پخش بازی بارسلونا ویارئال زنده ، آکامبی موفق شد با گذشت از سد مدافعان بارسا گل تساوی این بازی را به ثبت برساند  اما به نظر می رسید که تمام برنامه ی والورده بهم ریخته باشد زیرا که مسی در دقیقه ی ۶۱ وارد زمین شد تا یکی از کامبک‌های دیدنی کاتالان‌ها رقم بخورد و گونزالس در دقیقه ی ۸۶ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا ویارئال ۱۰ نفره شود. یک دقیقه  پس از ورود مسی ، ایبورا به دروازه ی کاتالان ها حمله کرد و گل سوم ویارئال را رقم زد تا نتیجه به ۲-۳ تغییر کند و پس از او باکا در دقیقه ی ۸۰ توپ را برای چهارمین بار وارد دروازه ی بارسلونا کرد .

مسی  به سرعت در دقیقه ی ۹۰ یکی از گل‌ها را جبران کرد و در ادامه این سوارز بود که در دقیقه ی ۹۳  تیر خلاص را به ویارئال زد تا این بازی مهیج و پرگل ۴ بر ۴ شود.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

ویارئالبارسلونا
۳۲%مالکیت۶۸%
۹شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۵
۳۱۶تعداد پاس۶۸۴
۲۵۶پاس صحیح۶۱۴
۵سانتر۱
۵کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۴
۴کارت زرد۷
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو