تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بارسلونا
ویارئال

یکشنبه ۵ شهریور ۱۹:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال . امروز یکشنبه ۵ شهریور و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم های بارسلونا و ویارئال و بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل ویارئال را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

۲۳ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم لالیگا، تیم های بارسلونا و ویارئال با هم دیدار کردند. تک گل نیمه نخست توسط پدری در دقیقه ۱۸ پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال به ثبت رسید تا بارسلونا پیروزمندانه راهی رختکن شود.

در نیمه دوم بازی به خشونت کشیده شد که در پی آن تعدادی زیادی از بازیکنان دو تیم کارت زرد دریافت کردند . این خشونت حاصل دیگری نداشت و شاهد باز شدن دروازه ها در ۴۵ دقیقه دوم این بازی نبودیم و در نهایت بارسلونا با همان نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

ویارئال بارسلونا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۲شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۴۴۰تعداد پاس۳۸۸
۳۶۸پاس صحیح۳۱۶
۱۹سانتر۱۰
۶کرنر۲
۲۲خطا۱۸
۵آفساید۳
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

۲۸ مهر ۱۴۰۱

بارسلونا در دیداری از هفته دهم رقابت های لالیگا با نتیجه ۳-۰ موفق به شکست ویارئال شد.

اولین گل این دیدار در دقیقه ۳۱ و توسط لواندوفسکی به ثبت رسید. روی حرکت خوب پدری و پاس جوردی آلبا بود که لواندوفسکی صاحب موقعیت شد و بعد از یک چرخش عالی، با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.

ویارئال هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه ۳۵ گل دوم را دریافت کرد. این بار گاوی بود که در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس او، لواندوفسکی بعد از حرکت در عرض، با شوت تماشایی توپ را به گوشه دروازه ویارئال فرستاد.

بعد از این گل هم حملات بارسا متوقف نشد و در دقیقه ۳۸ این تیم به گل سوم رسید. این بار فران تورس بود که روی یک حرکت از سمت راست پایه گذار گل بود و آنسو فاتی بعد از اینکه ضربه اولش به تیر برخورد کرد، توپ برگشتی را با پشت پا وارد دروازه کرد تا نیمه اول با برتری ۳-۰ بارسا به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، پاس جوردی آلبا به دهانه دروازه ویارئال می توانست به یک موقعیت خوب منجر شود ولی خروج به موقع رویی، این فرصت را از میزبان گرفت.

نیمه دوم به هیجان نیمه قبل نبود. تنها در دقایق پایانی پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال باز هم این بازیکنان بارسا بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند و چند بار تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفتند اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این اتفاق رخ ندهد.

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

بارسلونا ویارئال 
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۷۶۳تعداد پاس۳۲۸
۷۱۶پاس صحیح۲۷۶
۲۲سانتر۷
۸کرنر۰
۱۸خطا۱۱
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید

پخش آنلاین بازی بارسلونا ویارئال

۲ خرداد ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سی و هشتم لالیگا ، بارسلونا مقابل ویارئال قرار گرفت. تیم ژاوی عملا در تمام دقایق بازی کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت اما یک بار روی غافلگیری و بار دیگر به خاطر اشتباه کمرشکن ترائوره در دفع توپ، دروازه اش را باز شده دید.

در طول پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال ویارئال دقیقا همان عملکردی که برای اجرای آن پا به زمین گذاشته بود را ارائه داد. با ثبت یک شکست خانگی دیگر در پرونده بارسلونا، فصل نه چندان جالب تیم ژاوی به پایان رسید. نایب قهرمانی لالیگا بهترین دستاورد بارسلونا در فصل ۲۲-۲۰۲۱ بود.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

بارسلونا ویارئال 
۷۰%مالکیت۳۰%
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۶۶۸تعداد پاس۳۰۵
۶۱۴پاس صحیح۲۴۰
۴۰سانتر۶
۱۲کرنر۱
۱۲خطا۷
۵آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید

پخش بازی بارسلونا مقابل ویارئال

۶ آذر ۱۴۰۰

بارسلونا در پانزدهمین هفته از رقابت‌های لالیگا، مهمان ویارئال در ورزشگاه ال مادریگال بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۱-۳ شکست دهد و پس از مدت‌ها در دیدار خارج از خانه به برتری دست یابد.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال، بارسلونا به گل اول رسید، گلی که ابتدا آفساید اعلام شد اما پس از بررسی صحنه توسط کمک داور ویدیویی مشخص شد که دیپای در آفساید قرار ندارد و گل فرنکی دی یونگ سالم است. ویارئال باز هم کنترل بازی را در دست گرفت و چندین موقعیت گل ایجاد کرد تا سرانجام چوکووئزه با یک فرار برق آسا و ضربه خوب، دروازه تراشتگن را باز کرد.

با توجه به مصدومیت آلبا و روند بازی به نظر نمی رسید که بارسلونا شانس زیادی برای پیروزی داشته باشد اما یک دفع توپ ناقص و دیپایی که سرانجام نحوه گل زنی در موقعیت تک به تک را یادش آمد، بارسلونا را جلو انداخت. فیلیپه کوتینیو مزد بازی خوبش را در همان دقایق اندک گرفت و پنالتی که خودش به دست آورده بود را وارد دروازه رولی کرد. 

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

ویارئال بارسلونا 
۵۰%مالکیت۵۰%
۲شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۴۱۱تعداد پاس۴۰۹
۳۴۳پاس صحیح۳۳۱
۱۴سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۹خطا۱۴
۳آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان ویارئال بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ بلوگرانا به پایان رسید.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۶، روی ارسال کرنر توسط لیونل مسی، آنتوان گریزمان با یک ضربه سر زیبا از زاویه بسته دروازه ویارئال را گشود تا میزبان خیلی زود ار حریف پیش بیفتد. حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۴، آرتور ملو با یک ضربه فوق‌العاده و سنگین از فاصله‌ای دور دروازه آسنخو را باز کرد تا برتری میزبان دو برابر شود.

بعد از گل دوم بارسا، بازی پایاپای شد و در حالی که تصور می‌شد نیمه اول با همان برتری دو‌ گله بارسلونا به پایان می‌رسد در دقیقه ۴۳، سانتی کازورلا ستاره باتجربه زیردریایی‌های زرد با یک ضربه استثنایی از فاصله‌ای بسیار زیاد دروازه تراشتگن را باز کرد تا پاسخ گل فوق‌العاده آرتور این‌گونه داده شود. در ادامه هم داور بدون احتساب وقت اضافه نیمه اول را به پایان برد.

در نیمه دوم از هیجان نیمه نخستخبری نیود و بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا در نهایت با پایان پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال با برتری ۲-۱ بارسلونا به پایان رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

ویارئال بارسلونا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۴۵۳تعداد پاس۵۹۴
۳۷۶پاس صحیح۵۳۱
۱۰سانتر۷
۶کرنر۱
۱۶خطا۱۰
۱آفساید۶
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید

گزارش  زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

۶ مهر ۱۳۹۹

دو تیم بارسلونا و ویارئال در سومین هفته از بازی‌های لالیگا و در ورزشگاه نیوکمپ مقابل هم وارد مستطیل سبز شدند که سرانجام این بازی با حساب ۴-۰ به فرجام رسید.

نیمه اول که کاملا تیم میزبان تیم برتر میدان بود توانست ۴ بار دروازه حریف را بازکند که آنسو فاتی در دقایق ۱۵ و ۱۹، لیونل مسی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۵ و پاو تورس بازیکن میهمان در دقیقه ۴۵ گل به خودی، چهار بار برای بارسا گل‌زنی کردند.

نیمه اول که تیم بارسلونا کاملا بر بازی سوار بود، در نیمه دوم پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال نتوانست بازی دلخواه‌اش را ارائه کند و با وجود فشار زیاد نتوانست به گل دیگر دست یابد و تمام حملات این تیم را دروازه‌بان حریف با زیبایی دفع کرد.بارسلونا با شروع طوفانی در یک نیمه ۴-۰ کسب برتری کرد تا بازی اول فصل خود را با برد شیرین جشن بگیرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

بارسلونا ویارئال
۵۶%مالکیت۴۴%
۹شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۶
۶۸۵تعداد پاس۵۱۷
۶۱۱پاس صحیح۴۳۸
۱۶سانتر۱۸
۸کرنر۴
۹خطا۱۰
۱آفساید۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال – تی وی تو

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید.

پخش زنده بازی بارسلونا مقابل ویارئال

۱۶ تیر ۱۳۹۹

در هفته ی سی و چهارم لالیگا ی اسپانیا تیم بارسلونا مهمان ویارئال بود و موفق شد میزبان خود را با نتیجه ی ۱-۴ شکست دهد. این تیم که دیدار های قبلی خود ۴ امتیاز از دست داده بود در این مسابقه بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت و در نهایت با درخشش لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان، به یک پیروزی پرگل رسید.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و ویارئال بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود در نیمه ی اول موفق شد دروازه ی حریف را باز کند. این گل در واقع با پاس آلبا و برخورد اشتباه توپ با تورس به دروازه رفت و گل به خودی محسوب میشد. ویارئالی ها که از این اتفاق ناراحت بودند در صدد جبران اختلاف امتیاز برآمدند و در دقیقه ی ۱۴ با ضربه ی مورنو به گل تساوی رسیدند. اما همچنان بارسا بر بازی مسلط تر بود.

حملات این تیم به ویارئال همچنان ادامه داشت و در دقیقه ی ۲۰ سوارز با دریافت پاس مسی ، ضربه ی محکمی به توپ زد و گل دوم را برای بارسا به ثبت رساند. در دقایق پایانی نیمه ی اول ویارئال از مسی غافل شد و این بازیکن با پاسی که به گریزمان داد به او در زدن گل سوم بارسا یاری رساند.  

نیمه ی دوم بازی بارسلونا و ویارئال زنده را دو تیم متعادل آغاز کردند و در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ی ۶۹، با یک حرکت تیمی اینبار مسی توانست دروازه ی ویارئال را باز کند اما دارور معتقد بود که این گل آفساید است .

سپس تیم میزبان پیش کشید و حملات خود را آغاز کرد که بازیکنان بارسا با یک ضد حمله ی عالی موفق شدند گل چهارم را نیز وارد دروازه کنند. این گل را فاتی برای بارسا به ثبت رساند تا این تیم پیروز قاطع میدان باشد. 

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

ویارئالبارسلونا
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۱۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۹مهار دروازه بان۳
۳۸۳تعداد پاس۸۲۳
۳۱۰پاس صحیح۷۶۳
۶سانتر۹
۲کرنر۶
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید.

بازی زنده بارسلونا مقابل ویارئال

۲ مهر ۱۳۹۸

 دو تیم بارسلونا و ویارئال در هفته ی ششم لالیگا در برابر هم قرار گرفتند که بارسلونا موفق شد با نتیجه ۲-۱ این تیم را شکست دهد و سه امتیاز مهم این دیدار را کسب کند. بازی با برتری بارسا آغاز شد و در دقایق آغازین بازی این تیم حملات خوبی را روی دروازه ویارئال شکل داد که در دقیقه ۶ بازی با همکاری عالی مسی و گریزمن دروازه ی ویارئال باز شد.

در ادامه فوتبال زنده بارسلونا ویارئال پس از این گل ، در دقیقه ی ۱۵ آرتور با شوت زیبایش بازی را ۲-۰ کرد تا خیال هواداران بارسا کمی راحت شود. در ادامه ی این بازی مسی با سرعت به سمت دروازه ی ویارئال می رفت که سه مدافع تیم حریف به روی وی خطا انجام دادند و این بازیکن مصدوم شد. مسی با مصدومیت تا پایان نیمه نخست در زمین حضور داشت و در دقیقه ی ۴۳ سانتی کازورلا یکی از گل های خورده را جبران کرد و بازی در نیمه نخست با نتیجه ۲-۱ با پایان رسید.

در نیمه ی دوم پخش فوتبال زنده بارسلونا ویارئال ، دمبله به جای مسی وارد زمین شد تا به نوعی مصدومیت مسی تایید شود و هواداران بارسا ادامه بازی را با ترس و لرز دنبال کنند. در این نیمه نیز هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و حملات خوبی بر روی دروازه ی هم انجام دادند اما گلی به ثمر نرسید و بازی با همان نتیجه ی نیمه ی نخست ۲-۱ به پایان رسید. بارسلونا با این پیروزی سه امتیاز مهم این دیدار را کسب کرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

بارسلوناویارئال
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۶۳۸تعداد پاس۴۷۳
۵۶۱پاس صحیح۳۹۵
۹سانتر۹
۶کرنر۵
۴خطا۱۳
۴آفساید۳
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید.

گزارش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال از اینترنت

۱۴ فروردین ۱۳۹۸

در حاشیه ی بازی های فصل سوم لالیگا ی اسپانیا ، دو تیم بارسلونا و ویارئال در استادیوم  دلا کرامیکا به مصاف هم رفتند. در این بازی پر گل تیم ویارئال توانست ۴ بار دروازه ی کاتالان ها را در هم بشکند . البته بارسلونا نیز با ۴ گل دیگر این تفاوت امتیاز را جبران کرد. نیمه ی نخست این بازی با برتری ۲-۱ بارسا  به پایان رسید. در این نیمه مالکوم و کوتینیو برای بارسا و چا کوزه برای ویارئال گلزنی کردند.

در ادامه پخش بازی بارسلونا ویارئال زنده ، آکامبی موفق شد با گذشت از سد مدافعان بارسا گل تساوی این بازی را به ثبت برساند  اما به نظر می رسید که تمام برنامه ی والورده بهم ریخته باشد زیرا که مسی در دقیقه ی ۶۱ وارد زمین شد تا یکی از کامبک‌های دیدنی کاتالان‌ها رقم بخورد و گونزالس در دقیقه ی ۸۶ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا ویارئال ۱۰ نفره شود.

یک دقیقه  پس از ورود مسی ، ایبورا به دروازه ی کاتالان ها حمله کرد و گل سوم ویارئال را رقم زد تا نتیجه به ۲-۳ تغییر کند و پس از او باکا در دقیقه ی ۸۰ توپ را برای چهارمین بار وارد دروازه ی بارسلونا کرد .

مسی  به سرعت در دقیقه ی ۹۰ یکی از گل‌ها را جبران کرد و در ادامه این سوارز بود که در دقیقه ی ۹۳  تیر خلاص را به ویارئال زد تا این بازی مهیج و پرگل ۴ بر ۴ شود.

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

ویارئالبارسلونا
۳۲%مالکیت۶۸%
۹شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۵
۳۱۶تعداد پاس۶۸۴
۲۵۶پاس صحیح۶۱۴
۵سانتر۱
۵کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۴
۴کارت زرد۷
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بارسلونا ویارئال

جزییات بیشتر و آمار و ارقام بیشتر درباره این بازی بارسلونا و ویارئال را از این لینک می توانید مشاهده کنید.