تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال بارسلونا والنسیا

بارسلونا
والنسیا

یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا والنسیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا والنسیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا والنسیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – والنسیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا والنسیا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا والنسیا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا والنسیا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا والنسیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا والنسیا- ۵ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته بیست و یکم رقابت های لالیگا، والنسیا در مستایا از بارسلونا پذیرایی کرد.در دقیقه ۱۲ ماریو گومز یک ضربه پنالتی را برای والنسیا از دست داد. این ضربه را ترشتگن با یک واکنش تماشایی توانست مهار کند.در دقیقه ۴۸ گومز موقعیت از دست رفته اش را جبران کرد و توانست تیمش را به گل اول برساند. ضربه تماشایی او در داخل محوطه جریمه بارسلونا به تور دروازه آبی‌اناری‌ها رسید. البته با توجه به برخورد توپ به پای جوردی آلبا مدافع بارسلونا، این گل به عنوان گل به خودی ثبت شد.در دقیقه ۷۶ روی غفلت مدافعان بارسلونا ماریو گومز توانست دبل کند و خیال خفاش ها را راحت کند.

توپ به راحتی در محوطه جریمه بارسا به گومز رسید و او با یک بغل پای حرفه ای توپ را به کنج دروازه ترشتگن فرستاد و دروازه‌بان آلمانی بارسلونا فقط نظاره گر گل شدن توپ بود.در دقیقه ۸۱ پائولیستا گل سوم والنسیا را به ثمر رساند، اما داور به دلیل خطای این بازیکن روی بوسکتس آن را مردود اعلام کرد. بررسی وار نیز تصمیم داور را تایید کرد.

بارسلونا با این شکست و با ۴۳ امتیاز با توجه به تفاضل گل بهتر در صدر جدول باقی ماند. البته در صورتی که رئال مادرید ۴۳ امتیازی بتواند بازی معوقه خود را با پیروزی یا تساوی پشت سر بگذارد، کاتالان‌ها به رده دوم سقوط خواهند کرد.والنسیا نیز ۳۴ امتیازی شد و به رتبه پنجم لالیگا صعود کرد.

 

والنسیا بارسلونا
۲۶% مالکیت ۷۴%
۶ شوت در چارچوب  ۵
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۵ مهار دروازه بان ۵
۲۹۷ تعداد پاس ۸۶۷
۲۲۷ پاس صحیح ۸۰۰
۱۵ سانتر ۹
۲ کرنر ۰
۱۳ خطا ۱۶
۳ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی بارسلونا والنسیا- ۲۳ شهریور ۹۸

در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان والنسیا بود که این دیدار در پایان با برتری ۵-۲ میزبان به پایان رسید.بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۲، پاس عرضی دی یونگ با ضربه عالی آنسو فاتی تبدیل به گل اول آبی‌و‌اناری‌ها شد. حملات بارسا ادامه داشت تا در دقیقه ۷، این بار روی پاس آنسو فاتی خود فرنکی دی یونگ نتیجه را ۲-۰ کرده و آرامش را به اردوی بارسلونا هدیه داد.

در اواسط نیمه اول والنسیا روی یک حرکت عمقی با ضربه کوین گامیرو به گل رسید اما داور این گل را آفساید تشخیص داد اما با دخالت VAR گل والنسیا برگردانده شد تا اختلاف به حداقل برسد.بعد از این گل، بارسلونا دوباره بازی را در اختیار گرفت و آنسو فاتی تا آستانه فتح دروازه سیله‌سن پیش رفت اما ضربه او با فاصله‌ای اندک از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

در ادامه تلاش‌های دو تیم برای رسیدن به گل بی‌ثمر بود و نیمه اول با همان برتری ۲-۱ بارسا به پایان رسید.نیمه دوم نیز با برتری میزبان آغاز شد و در دقیقه ۵۰، روی ریباند ضربه آنتوان گریزمان و دفع ناقص دروازه‌بان، این جرارد پیکه بود که با فرصت‌طلبی خود سومین گل شاگردان والورده را به ثبت رساند.

لحظاتی بعد بارسا می‌توانست به گل چهارم برسد اما ضربه نلسون سمدو به تیرک دروازه برخورد کرد. در دقیقه ۶۰ سرانجام لوئیس سوارز پس از چند هفته مصدومیت به جای آنسو فاتی به میدان آمد و هر دو مورد تشویق حاضرین در نیوکمپ قرار گرفتند. تنها ۳۰ ثانیه بعد از ورود ستاره اهل اروگوئه به زمین، او با یک ضربه بی‌هوا و بسیار زیبا موفق شد بازگشتش را با گلزنی جشن بگیرد.

بارسا باز هم می‌توانست به گل برسد اما سیله‌سن در سه مرحله تک به تک با گریزمان، ضربه سنگین راه دور لوئیس سوارز و ضربه زمینی جوردی آلبا را مهار کرد تا اختلاف بیشتر نشود.

اما تلاش‌های بارسا در دقیقه ۸۱ به ثمر نشست و ضربه زمینی و دقیق لوئیس سوارز، دروازه سیله‌سن را برای پنجمین بار گشود تا این پیروزی برای او و هواداران بارسلونا باشکوه‌تر شود. اما والنسیا در دقیقه ۹۲ با پاس چریشف و ضربه بقل پای ماکسی گومز یکی دیگر از گل‌ها را جبران کرد تا کمی از تلخی این شکست کاسته شود. این دیدار در نهایت با نتیجه ۵-۲ به پایان رسید و بارسلونا با کسب این پیروزی با ۷ امتیاز موقتاً به رده چهارم جدول صعود کرد.

 

بارسلونا والنسیا  
۶۴% مالکیت ۳۶%
۱۰ شوت در چارچوب  ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۵
۷۶۹ تعداد پاس ۴۱۲
۷۰۶ پاس صحیح ۳۵۲
۹ سانتر ۱۲
۲ کرنر ۵
۱۱ خطا ۱۱
۰ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۴

 

پخش زنده بازی بارسلونا والنسیا- ۴ خرداد ۹۸

تیم های بارسلونا و والنسیا در فینال جام حذفی کوپا دل ری اسپانیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با درخشش ستارگان والنسیا و در نهایت ۲-۰ این تیم به پایان رسید. گامیرو در دقیقه ی ۲۱ و رودریگو در دقیقه ی ۳۳ دو گل تیمشان را به ثبت رساندند . در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد افزایش حملات و تلاش بارسلونا برای جبران این اختلاف امتیاز بودیم که در نهایت در دقیقه ی ۷۳ مسی توانست یکی از این گل ها را جبران کند تا با اتمام زمان بازی ، والنسیا با نتیجه ی ۲-۱ پیروز این دیدار شود.

 

بارسلونا والنسیا  
۷۷% مالکیت ۲۳%
۶ شوت در چارچوب  ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۵
۷۷۳ تعداد پاس ۲۳۳
۷۰۴ پاس صحیح ۱۶۲
۶ سانتر ۰
۹ کرنر ۲
۱۳ ضربه ایستگاهی ۸
۸ خطا ۱۳
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۲

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت