تی وی تو
فوتبال  بارسلونا مایورکا زنده

فوتبال بارسلونا مایورکا زنده

بارسلونا
مایورکا

جمعه ۱۸ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا و مایورکا امروز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های بارسلونا و مایورکا بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل مایورکا را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای بازی زنده فوتبال بارسلونا مایورکا، شما می توانید بازی بارسلونا و مایورکا زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی بارسلونا مایورکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بارسلونا و مایورکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا مایورکا

۴ مهر ۱۴۰۲

تیم های بارسلونا و مایورکا در هفته هفتم لالیگا با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار بسیار هیجان انگیز بود. موریکی در دقیقه ۸ و پراتس در دقیقه ۴۵ برای مایورکا و رافینیا در دقیقه ۴۱ برای بارسلونا گلزنی کردند تا این نیمه با نتیجه ۲-۱ به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی آرام تر دنبال شد . در دقیقه ۷۵ لوپز موفق شد نتیجه پخش زنده فوتبال بارسلونا مایورکا را با تساوی ۲-۲ عوض کند تا این دیدار برنده نداشته باشد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا مایورکا

مایورکابارسلونا
۳۰٪مالکیت۷۰٪
۵شوت در چارچوب۴
۲شوت خارج چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۲۳۹تعداد پاس۵۸۹
۱۴۵تعداد پاس صحیح۴۸۷
۱۳سانتر۱۱
۷کرنر۲
۱۹خطا۷
۶آفساید۱
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بارسلونا مایورکا

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

۹ مهر ۱۴۰۱

در چارچوب رقابت‌های هفته‌ی هفتم لالیگا دو تیم بارسلونا و مایورکا در مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

در دقیقه ۱۱ پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا بود که روی یک کرنر مایورکا صاحب موقعیت شد اما ضربه اینیگو روئیز از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد، روی پاس در عمق فرانک کسیه، این لواندوفسکی بود که صاحب موقعیت شد ولی خروج به موقع رایکوویچ، دروازه میزبان را نجات داد.

در ادامه این بارسا بود که ابتکار عمل را در دست گرفت و در دقیقه ۲۰، لواندوفسکی موفق شد دروازه حریف را باز کند. ستاره لهستانی که با پاس آنسو فاتی صاحب موقعیت شده بود، بعد از فریب مدافع حریف، با یک ضربه تماشایی کار را تمام کرد.

برتری بارسا بعد از این گل ادامه پیدا کرد اما در دقیقه ۳۵ پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا ، روی پاس آنتونیو سانچز، این خوامه کاستا بود که می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که مارک آنتونیو تراشتگن حضور داشت.

در دقایق پایانی نیمه اول هم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را میزبان بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، روی ارسال مافئو، یک فرصت خوب نصیب موریکی شد ولی ضربه سر او راهی به چارچوب دروازه بارسا نداشت.

دو دقیقه بعد بار دیگر مایورکا صاحب موقعیت شد ولی ضربه سانچز با واکنش تراشتگن به بیرون رفت.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا بازی متعادل دنبال شد و تعویض های پرتعداد دو تیم هم تغییر چندانی در جریان بازی ایجاد نکرد. بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۸۸، روی یک ضد حمله، تیم فوتبال مایورکا می توانست به گل تساوی برسد ولی ضربه لی کانگ- این، ستاره کره ای مایورکا، از کنار دروازه به بیرون رفت و بازی با همان یک گل به سود بارسلونا به پایان رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

مایورکا بارسلونا 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۲۸۳تعداد پاس۷۷۰
۲۲۶پاس صحیح۷۱۵
۲۰سانتر۱۵
۵کرنر۵
۹خطا۱۳
۲آفساید۱
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و مایورکا

۱۲ دی ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته ی نوزدهم لالیگا ، تیم های بارسلونا و مایورکا در مقابل هم صف آرایی کردند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند.

در دقیقه ۲۹ بود که اولین خطر جدی بازی روی دروازه مایورکا ایجاد شد. روی پاس خوب ژوتگلا بود که لوک دی یانگ صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

 یک دقیقه بعد بار دیگر دی یانگ تا آستانه باز کردن دروازه مایورکا پیش رفت اما او که روی ارسال مینگسا صاحب موقعیت شده بود، ضربه قیچی تماشایی‌اش را به تیر افقی دروازه حریف کوبید.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر بازی متعادل شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند تا اینکه در دقیقه ۴۴، سرانجام دی یانگ موفق شد قفل دروازه مایورکا را باز کند. این بار هم روی ارسال بلند مینگسا بود که دی یانگ با ضربه سر کار را تمام کرد تا نیمه اول با برتری ۱-۰ بارسا به پایان برسد.

نیمه دوم را تیم میهمان بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه بارسا ایجاد کنند تا این که با پایان زمان ، پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا با برتری ۱-۰ بارسلونا به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

 

مایورکا بارسلونا 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۳
۲۹۸تعداد پاس۵۶۷
۲۳۱پاس صحیح۵۰۰
۱۹سانتر۱۶
۴کرنر۳
۲۲خطا۲۴
۲آفساید۱
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و مایورکا

۲۵ خرداد ۱۳۹۹

در هفته بیست و هشتم لالیگای اسپانیا تیم بارسلونا موفق شد در مقابل میزبان خود مایورکا با برتری چهار بر صفر به پیروزی رسید . در این دیدار آرتورو ویدال و برایت ویت در دقایق ۲ و ۳۷ در نیمه اول برای بارسلونا گلزنی کردند و این تیم با برتری دو گله به رختکن رفت .

در نیمه دوم نیز توپ و میدان در اختیار تیم کیکه ستین بود و در این نیمه نیز بارسلونا موفق شد دو گل دیگر توسط جوردی آلبا و لیونل مسی در دقایق ۷۹ و ۹۳ دست یافت و در نهایت پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا با برتری چهار بر صفر در این دیدار خارج از خانه به پیروزی رسیدند و سه امتیاز این دیدار را کسب کردند . 

 

پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا

 

مایورکابارسلونا
۳۵مالکیت۶۵
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۷۲تعداد پاس۷۲۴
۳۰۹پاس صحیح۶۴۱
۲۶سانتر۷
۹کرنر۳
۱۷خطا۵
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا