تی وی تو
بارسلونا
مایورکا

یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده بارسلونا و مایورکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بارسلونا و مایورکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا و مایورکا

اگر برای دیدن فوتبال زنده بارسلونا و مایورکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بارسلونا مایورکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال بارسلونا مایورکا، شما می توانید بازی بارسلونا و مایورکا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی بارسلونا مایورکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بارسلونا و مایورکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

در جریان بازی های هفته ی نوزدهم لالیگا ، تیم های بارسلونا و مایورکا در مقابل هم صف آرایی کردند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند.

در دقیقه ۲۹ بود که اولین خطر جدی بازی روی دروازه مایورکا ایجاد شد. روی پاس خوب ژوتگلا بود که لوک دی یانگ صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

 یک دقیقه بعد بار دیگر دی یانگ تا آستانه باز کردن دروازه مایورکا پیش رفت اما او که روی ارسال مینگسا صاحب موقعیت شده بود، ضربه قیچی تماشایی‌اش را به تیر افقی دروازه حریف کوبید.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر بازی متعادل شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند تا اینکه در دقیقه ۴۴، سرانجام دی یانگ موفق شد قفل دروازه مایورکا را باز کند. این بار هم روی ارسال بلند مینگسا بود که دی یانگ با ضربه سر کار را تمام کرد تا نیمه اول با برتری ۱-۰ بارسا به پایان برسد.

نیمه دوم را تیم میهمان بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه بارسا ایجاد کنند تا این که با پایان زمان ، پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا با برتری ۱-۰ بارسلونا به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

 

مایورکا بارسلونا 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۳
۲۹۸تعداد پاس۵۶۷
۲۳۱پاس صحیح۵۰۰
۱۹سانتر۱۶
۴کرنر۳
۲۲خطا۲۴
۲آفساید۱
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا

 

پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا

در هفته بیست و هشتم لالیگای اسپانیا تیم بارسلونا موفق شد در مقابل میزبان خود مایورکا با برتری چهار بر صفر به پیروزی رسید . در این دیدار آرتورو ویدال و برایت ویت در دقایق ۲ و ۳۷ در نیمه اول برای بارسلونا گلزنی کردند و این تیم با برتری دو گله به رختکن رفت . در نیمه دوم نیز توپ و میدان در اختیار تیم کیکه ستین بود و در این نیمه نیز بارسلونا موفق شد دو گل دیگر توسط جوردی آلبا و لیونل مسی در دقایق ۷۹ و ۹۳ دست یافت و در نهایت پخش زنده بازی بارسلونا و مایورکا با برتری چهار بر صفر در این دیدار خارج از خانه به پیروزی رسیدند و سه امتیاز این دیدار را کسب کردند . 

 

پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا

 

مایورکابارسلونا
۳۵مالکیت۶۵
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۷۲تعداد پاس۷۲۴
۳۰۹پاس صحیح۶۴۱
۲۶سانتر۷
۹کرنر۳
۱۷خطا۵
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا مایورکا