تی وی تو
بارسلونا
لوانته

یکشنبه ۲۱ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده بارسلونا و لوانته امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا لوانته زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا لوانته امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا لوانته به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا لوانته را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا لوانته را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا لوانته را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا لوانته

بارسلونا و لوانته در چارچوب هفته هفتم لالیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود شاگردان کومان به پایان رسید.

در این دیدار یک طرفه که بارسلونا اجازه عرض اندام به لوانته نداد، ممفیس دپای در دقیقه ۶ دروازه حریف را از روی نقطه پنالتی باز کرد. در ادامه نفوذ دست از جناح چپ و پاس عالی او به لوک دی‌یانگ، مهاجم هلندی بارسلونا را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان لوانته قرار داد تا این بازیکن با ضربه‌ای خلاف جهت شیرجه دروازه‌بان دروازه لوانته را برای بار دوم در دقیقه ۱۴ باز کند.

بازی در ادامه با حملات بارسلونا پیگیری شد تا این که در دقایق پایانی آنسو فاتی پس از بازگشت از مصدومیت بلند مدتش روی حرکتی زیبا و انفرادی دروازه لوانته را برای بار سوم باز کرد.

در پایان پخش زنده بازی بارسلونا لوانته و با کسب این نتیجه بارسلونا با ۱۲ امتیاز به رده پنجم رسید و لوانته با ۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

پخش زنده بازی بارسلونا لوانته

 

بارسلونا لوانته 
۷۰%مالکیت۳۰%
۱۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۹
۶۸۶تعداد پاس۲۹۰
۶۲۴پاس صحیح۲۱۰
۲۴سانتر۹
۱۱کرنر۱
۱۱خطا۱۶
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی بارسلونا لوانته

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و لوانته

در دیداری حساس از هفته سی‌وششم لالیگای اسپانیا، بارسلونا در خانه لوانته با تساوی ۳-۳ متوقف شد تا از قهرمانی دورتر شود.مسی در دقیقه ۲۵ با ضربه‌ای دیدنی و پدری در دقیقه ۳۴ بارسا را پیش انداختند، اما ملرو و مورالس در دقایق ۵۷ و ۵۹ کار را به تساوی کشاندند. دقیقه ۶۴ شوت محکم دمبله باز هم بارسا را به گل برتری رساند. اما لئون در دقیقه ۸۳ رؤیای بارسا را بر باد داد.

با این تساوی بارسلونا ۷۶ امتیازی شد و حتی شانس صدرنشینی موقت را هم پیدا نکرد. لوانته هم با ۴۰ امتیاز تیم سیزدهم جدول است.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

لوانته بارسلونا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۶شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۳
۳۸۸تعداد پاس۶۲۸
۳۲۹پاس صحیح۵۵۵
۲۵سانتر۱۴
۸کرنر۶
۱۲خطا۴
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا و لوانته

در هفته سیزدهم لالیگا اسپانیا، بارسلونا در نیوکمپ به مصاف لوانته رفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.تک گل بارسلونا را در این بازی لیونل مسی به ثمر رساند تا پس از روز های بدی که داشت بالاخره یک بازی خوب داشته باشد و به پیروزی تیمش کمک کند.

مسی در مقابل لوانته گل ارزشمند و سه امتیازی را برای بارسلونا در دقیقه ۷۵ به ثمر رساند. لئو در این بازی به رکورد ۶۴۲ گل برای بارسلونا رسید و حالا فقط یک گل تا رسیدن به رکورد پله که ۶۴۳ گل در سانتوس به ثمر رسانده بود، فاصله دارد. گلی که می تواند لئو را به تاریخ متصل کند.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

بارسلونا لوانته 
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱۲
۶۶۰تعداد پاس۳۸۳
۵۹۵پاس صحیح۳۰۷
۲۵سانتر۱۳
۱۲کرنر۴
۴خطا۱۵
۴آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال بارسلونا لوانته

در ادامه هفته بیست و دوم لالیگا ، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف لوانته رفت. بارسلونا از همان دقایق ابتدایی حملات فراوانی را روی دروازه لوانته ترتیب داد و با همکاری لیونل مسی و آنسو فتی و گلزنی ستاره جوان بارسا، لوانته را مغلوب کرده و به فاصله سه امتیازی رئال مادرید رسید.در دقیقه ۳۰ بارسلونا به گل اول دست یافت.

روی پاس تماشایی لیونل مسی، آنسو فاتی در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه زمینی و دقیق دروازه لوانته را باز کرد.اما بارسا یک دقیقه بعد به گل دوم هم رسید. این بار پاس عرضی لیونل مسی در گوشه سمت چپ محوطه به آنسو فاتی رسید و ضربه او بعد از گذر از بین پاهای فرناندز وارد دروازه لوانته شد.لوانته نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۵۲ اختلاف را به حداقل برساند، اما تراشتگن عکس العمل فوق العاده ای روی ضربه مارتی داشت و در ریباند نیز روچینا موفق عمل نکرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته دو دقیقه بعد و این بار روی پاس به بیرون روچینا، لوانته باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد که این بار نیز ضربه زمینی ملرو با مهار تراشتگن همراه شد.در دقیقه ۶۶ و باز هم روی پاس عرضی روچینا، مارتی می توانست زننده گل اول تیمش لقب گیرد، اما ضربه محکم او از درون محوطه را تراشتگن به زیبایی دفع کرد.اما در اوقات اضافی لوانته به گل اول دست یافت.

ضربه محکم و زمینی رو چیما از پشت محوطه با تعلل عجیب تراشتگن وارد دروازه بارسا شد و اختلاف به حداقل رسید.اما در ثانیه های پایانی تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه ها اثری نداشت و در نهایت بارسلونا موفق شد با دبل آنسو فاتی، با نتیجه ۱-۲ لوانته را مغلوب کند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

بارسلونا لوانته 
۶۷%مالکیت۳۳%
۹شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۶
۷۵۷تعداد پاس۳۵۴
۶۹۱پاس صحیح۲۹۵
۱۱سانتر۱۶
۸کرنر۳
۶خطا۱۰
۱آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

پخش بازی زنده بارسلونا و لوانته

در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، لوانته در ورزشگاه سیوتات میزبان صدرنشین جدول یعنی بارسلونا بود و در نهایت نیز ۳-۱ بلوگرانا را با شکست بدرقه کرد.برخلاف تصور لوانته بازی را بهتر آغاز کرد و در ۲۰ دقیقه اول بازی اجازه هیچ حرکتی را به بارسلونا نداد و روی ضدحملات بسیار خطرناک ظاهر شد. در دقیقه ۳۱، اولین فرصت بارسلونا روی پاس مسی نصیب آنتوان گریزمان شد اما ضربه زمینی او با واکنش آیتور فرناندز راهی به دروازه نیافت.

دقایقی بعد پاس در عمق زیبای آرتور ملو به سمدو رسید اما او با خطای میرامون سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. لیونل مسی هم با خونسردی توپ را به تور دروازه لوانته چسباند تا بارسا در این بازی پیش بیفتد.در دقایق رو به پایان نیمه اول، لوئیس سوارز به دلیل مصدومیت جای خود را به کارلوس پرز داد.

در ادامه بازی بارسلونا لوانته زنده ، اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با برتری خفیف آبی‌واناری‌ها به پایان برسد.شرایط بازی در نیمه دوم نیز مانند نیمه اول بود و لوانته جدالی پایاپای را با بارسلونا دنبال می‌کرد. سرانجام در دقیقه ۶۰، روی اشتباه مدافعین بارسا، پاس کوتاه مورالس به کامپانیا رسید و او هم سرضرب دروازه ترشتگن را باز کرد تا بازی مساوی شود. دقیقه بعد، این بار کامپانیا توپ را به بورخا مایورال رساند و او هم با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه برای دومین بار دروازه بارسلونا را باز کرد تا ورزشگاه منفجر شود.

دقایقی از گل دوم گذشته بود که این بار ضربه روی پای نمانیا رادویا با برخورد به کف پای بوسکتس منحرف شد و از روی دستان تراشتگن تبدیل به گل سوم میزبان شد. در دقیقه ۷۵، لیونل مسی با یک و دو با گریزمان، گل دوم بارسا را به ثمر رساند اما VAR این گل ا به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.تلاش‌های بارسلونا در ادامه بی‌ثمر بود و شاگردان والورده باز هم در یک دیدار خارج از خانه متحمل شکست شدند. بارسلونا علیرغم قبول این شکست همچنان با ۲۲ امتیاز صدرنشین است اما رئال مادرید امشب می‌تواند صدر را از شاگردان والورده بگیرد.

لوانته هم به لطف این پیروزی ارزشمند ۱۷ امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

لوانته بارسلونا
۳۴%مالکیت۶۶%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۰
۳۳۴تعداد پاس۶۶۰
۲۵۶پاس صحیح۵۸۷
۱۳سانتر۸
۲کرنر۳
۹خطا۱۳
۴آفساید۵
۱کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال بارسلونا لوانته امشب

در ادامه هفته سی و پنجم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان لوانته بود که در نهایت پیروزی ۱-۰ حکم به قهرمانی زودهنگام شاگردان والورده در این رقابت‌ها داد.در ترکیب ابتدایی بارسلونا نامی از لیونل مسی دیده نمی‌شد تا همین تغییر به مانند اکثر دیدارهای بارسا در این فصل در غیاب مسی خبر از نمایشی نه‌چندان جذاب از شاگردان والورده دهد.

آبی‌واناری پوشان در نیمۀ اول همان‌طور که انتظار می‌رفت کاری از پیش نبردند تا با آغاز نیمۀ دوم مسی جایگزین کوتینیو شود.با حضور مسی در ترکیب بارسا فشار حملات این تیم روی دروازۀ لوانته صد چندان شد تا اینکه اعجوبۀ آرژانتینی طی یک رفت و برگشت توپ در محوطۀ جریمۀ حریف با حرکتی تکنیکی و ضربه‌ای بغل پا دروازۀ لوانته را در دقیقۀ ۶۲ باز کند تا باز هم نجات‌دهندۀ بارسا در دیداری که گره خورده بود باشد.

در ادامه پخش آنلاین فوتبال بارسلونا لوانته بارسایی‌ها با به ثمر رساندن این گل در ادامه با پاس‌های پرتعداد به کنترل توپ و میدان پرداختند تا این دیدار در نهایت با همین نتیجه پایان یابد و در فاصلۀ ۳ هفته مانده تا پایان رقابت‌های لالیگا بارسلونا برای بار دیگر خود را به عنوان قهرمان لیگ اسپانیا معرفی کند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو

 

بارسلونا لوانته 
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۲شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱۱
۶۰۳تعداد پاس۳۵۴
۵۲۵پاس صحیح۲۸۳
۲سانتر۰
۶کرنر۳
۱۰ضربه ایستگاهی۱۳
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا لوانته – تی وی تو