تی وی تو
فوتبال  بارسلونا لاس پالماس زنده

فوتبال بارسلونا لاس پالماس زنده

پخش زنده فوتبال بارسلونا لاس پالماس امروز شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لالیگا اسپانیا و از ساعت ۰۰:۰۰ تیم‌های بارسلونا و لاس پالماس بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل لاس پالماس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده بارسلونا و لاس پالماس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به
بارسلونا
لاس پالماس

شنبه ۱۱ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا لاس پالماس امروز شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لالیگا اسپانیا و از ساعت ۰۰:۰۰ تیم‌های بارسلونا و لاس پالماس بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل لاس پالماس را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده بارسلونا و لاس پالماس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بارسلونا لاس پالماس را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا لاس پالماس

۱۵ دی ۱۴۰۲

تیم های بارسلونا و لاس پالماس در هفته نوزدهم لالیگا با هم دیدار کردند. نیم نخست این دیدار با تک گل الحدادی در دقیقه ۱۲ و برتری ۱-۰ پالماس به پایان رسید اما با شروع نیمه دوم بارسلونا خیلی زود این گل خورده را با ضربه دیدنی تورس جبران کرد و کار را به تساوی کشاند.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا لاس پالماس بازی به خشونت کشیده شد اما این خشونت حاصلی جز کارت قرمز برای سینکخراوان نداشت . با اخراج این بازیکن ُ بارسلونا خیلی زود به گل دوم خود توسط گوندوغان رسید و در نهایت با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا لاس پالماس

لاس پالماسبارسلونا
۴۵٪مالکیت۵۵٪
۳شوت در چارچوب۵
۴شوت خارج چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۳۹۹تعداد پاس۴۷۹
۳۲۴تعداد پاس صحیح۴۱۳
۱۰سانتر۲۳
۵کرنر۱۰
۱۴خطا۵
۲آفساید۱۴
۵کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بارسلونا لاس پالماس