تی وی تو
بارسلونا
فرانکفورت

پنجشنبه ۲۵ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

بازی بارسلونا و اینتراخت فرانکفورت زنده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بارسلونا و فرانکفورت را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا و فرانکفورت امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا و فرانکفورت

اگر برای دیدن فوتبال زنده بارسلونا و فرانکفورت به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بارسلونا فرانکفورت را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بارسلونا و فرانکفورت را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی بارسلونا فرانکفورت، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بارسلونا و فرانکفورت را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال بارسلونا فرانکفورت، شما می توانید بازی بارسلونا و فرانکفورت زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی بارسلونا و اینتراخت فرانکفورت

تیم‌های فوتبال اینتراخت فرانکفورت و بارسلونا در چارچوب دور رفت از مرحله یک چهارم پایانی رقابت های لیگ اروپا در ورزشگاه کومرزبانک آرنا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با تساوی یک بر یک دو تیم به کار خود پایان داد.

در پخش زنده بازی بارسلونا و اینتراخت فرانکفورت ابتدا در دقیقه ۴۸ ضربه کرنر ارسالی را اریک گارسیا دفع کرد اما توپ دفع شده در پشت محوطه جریمه به انسگر کناف رسید. این بازیکن توپ را کنترل کرد و سپس با یک شوت فوق العاده زیبا، دروازه بارسلونا را باز کرد.

در دقیقه ۶۶ همکاری تیمی فوق العاده بازیکنان بارسلونا از عثمان دمبله آغاز شد. این وینگر فرانسوی توپ را به دی یونگ پاس داد. فرنکی توپ را به فران تورس داد و این مهاجم دوباره توپ را به هافبک هلندی بارسلونا پاس داد و در نتیجه یک دوی فوق العاده این دو بازیکن، دی یونگ دوباره توپ را به فران تورس بازگرداند و این مهاجم نیز به خوبی قدر موقعیت به دست آمده را دانست و دروازۀ حریف را باز کرد.

در نهایت پخش زنده بازی بارسلونا و اینتراخت فرانکفورت با همین نتیجه یک بر یک مساوی به کار خود پایان داد تا کار صعود به نیوکمپ کشیده شود. در همین حال، جرارد پیکه یکی از یازده بازیکن ثابت تیم ژاوی در دیدار امشب بود اما در اوایل مسابقه دچار آسیب‌دیدگی شد.

پیکه نهایتا در دقیقه بیست و سوم زمین مسابقه را ترک کرد و جای خود را به کلمن لنگله داد.

پخش زنده بازی بارسلونا و اینتراخت فرانکفورت

 

اینتراخت فرانکفورت بارسلونا 
۳۴%مالکیت۶۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۳۱۶تعداد پاس۶۳۷
۲۲۴پاس صحیح۵۳۳
۱۸سانتر۱۴
۶کرنر۶
۱۵خطا۳
۵آفساید۱
۴کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی بارسلونا و اینتراخت فرانکفورت