تی وی تو
بارسلونا
سویا

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده بارسلونا و سویا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا سویا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا سویا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بارسلونا و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا سویا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا سویا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا سویا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

سویا و بارسلونا در چارچوب دیداری معوقه از هفته چهارم لالیگا مقابل هم قرار گرفتند. بارسلونا در نیمه اول عملکرد خوبی داشت اما این سویا بود که روی کرنر، نقطه ضعف همیشگی بارسلونا به گل اول رسید. اتفاق خوبی که تیم ژاوی رخ داد، گلزنی رونالد آرائوخو روی کرنر ارسالی عثمان دمبله بود که نگذاشت بارسلونا با شکست به رختکن برود.

در نیمه دوم شرایط پایاپای دنبال شد تا لحظه ای که ژول کونده توپ را عمدا به جوردی آلبا کوبید و با کارت قرمز مستقیم دل سرو مواجه شد. پس از این اتفاق، لوپتگی تیمش را عقب کشید و کنترل توپ و میدان به بارسلونا رسید. در پایان پخش زنده بازی سلونا و سویا بارسا توسط دمبله و گاوی تا آستانه باز کردن دروازه بونو پیش رفت اما این حملات بی نتیجه ماندند.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

 

سویا بارسلونا 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۰
۳۵۴تعداد پاس۴۹۱
۲۷۸پاس صحیح۴۲۲
۹سانتر۲۳
۴کرنر۹
۱۵خطا۱۳
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و سویا

بارسلونا و سویا در چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی فصل ۲۱-۲۰۲۰ کوپا دل ری مقابل هم قرار گرفتند که بازی در ۹۰ دقیقه با نتیجه ۲-۰ به سود بارسلونا به اتمام رسید و با توجه به پیروزی ۲-۰ سویا در بازی رفت، بازی به وقت های اضافه کشیده شد.بازی در حالی آغاز شد که سویا در بازی رفت به برتری دو بر صفر رسیده بود و همین امر سبب شد تا رونالد کومان تیمش را با تغییر روش وارد میدان کند.

 کاتالان‌ها کار را تهاجمی آغاز کرده و در همان دقایق ابتدایی پخش زنده بازی سلونا و سویا نیز دو فرصت خوب گلزنی را از دست بدهند. در دقیقه ۱۲، عثمان دمبله فرانسوی با حرکتی انفرادی و شوتی تماشایی توپ را به تور دروازه سه‌ویا دوخت تا امید به اردوی بارسلونا بازگردد. 

در ادامه هم روند بازی در اختیار میزبان بود و این تیم برای گل دوم بی‌تابی می‌کرد. در دقیقه ۶۶ کار هماهنگی کاتالان‌ها با ضربه زیبای «جوردی آلبا» همراه شد که ضربه او با بدشانسی به تیرک برخورد کرد. در دقیقه ۷۲ بازی زنده بارسلونا و سویا ،  سویا با تصمیم بحث برانگیز داور صاحب پنالتی شد تا در آستانه موفقیت باشد. لوکاس اوکامپوس آرژانتینی پشت توپ ایستاد و ضربه او را مارک آندره تراشتگن به خوبی مهار کرد و تیمش را به بازی بازگرداند. 

در دقایق باقی مانده تمامی بازیکنان سویا با تجمع در زمین خودی به دفاع پرداختند و در دقیقه ۹۰ فرناندو مدافع این تیم با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. در دقیقه ۹۳ اسال گریزمن با ضربه سر جرارد پیکه همراه شد و بارسلونا به گل دوم رسید.

 با این اوصاف بازی در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت به تساوی دو بر دو رسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. در ابتدای وقت اضافه اول، ارسال تماشایی جوردی آلبا را مارتین بریتویت به گل سوم بارسلونا تبدیل کرد.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و سویا اتفاق دیگری رخ نداد و بارسلونا راهی فینال شد تا این فصل سخت را با بردی مهم همراه کند.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

 

بارسلونا سویا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۶
۹۲۶تعداد پاس۴۴۰
۸۲۷پاس صحیح۳۳۶
۲۰سانتر۱۱
۹کرنر۱
۱۴خطا۲۲
۴آفساید۰
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

 

پخش فوتبال زنده بارسلونا و سویا

سویا در چارچوب هفته ۲۵ لالیگا میزبان بارسلونا بود . در دقیقه ی ۲۹ پاس در عمق لیونل مسی برای عثمان دمبله، در شرایطی که کونده آفساید را پر کرده بود در پشت مدافعان سویا به دمبله رسید. این بازیکن به درون محوطه جریمه سویا پیشروی کرد و با یک ضربه بغل پا و دقیق، دروازه سویا را باز کرد تا تیمش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم تلاش سویا برای برگشت بی نتیجه ماند .

در دقیقه ی ۸۵ بازی زنده بارسلونا و سویا ، لیونل مسی با موریبا یک دو کرد و پس از ورود به محوطه جریمه، مدافع سویا را از پیش رو برداشت و اقدام به شوت زنی کرد. ضربه اول مسی را بونو سیو کرد اما سیو این دروازه بان ناقص بود و توپ دوباره به مسی رسید و این بازیکن توپ را تبدیل به گل کرد. در نهایت با پایان پخش زنده بازی زنده بارسلونا و سویا بارسلونا به برتی ۲-۰ رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

 

سویا بارسلونا
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۴۸۷تعداد پاس۶۱۸
۴۱۲پاس صحیح۵۴۰
۷سانتر۵
۳کرنر۳
۲۰خطا۹
۲آفساید۳
۵کارت زرد۳

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

پخش بازی زنده بارسلونا و سویا

سویا و بارسلونا در چارچوب بازی رفت نیمه نهایی کوپا دل ری به مصاف هم رفتند.بارسا در دقایق نخست فرصت داشت گلزنی کند، اما ضربه لیونل مسی را دروازه‌بان سویا به خوبی مهار کرد. کنده در دقیقه ۲۵ از اشتباه دفاع آبی اناری‌ها استفاده و نتیجه را یک بر صفر به نفع میزبان کرد. تیم رونالد کومان در دقایق باقی مانده نتوانست به خوبی موقعیت سازی کند و به گل برسد.

در نیمه دوم بازی زنده بارسلونا و سویا حمله‌های بارسا بیشتر شد، اما این تیم نتوانست دروازه سویا را باز کند. در یک صحنه داور تصمیم جنجالی گرفت و خطایی که روی جوردی آلبا شده بود را بیرون از محوطه اعلام کرد، در حالی که می‌توانست یک پنالتی به نفع آبی اناری‌ها بگیرد. در ادامه سویا گل دوم را توسط ایوان راکیتیچ به ثمر رساند. ضربه آزاد مسی در دقیقه ۹۰ را هم دروازه‌بان سویا به کرنر فرستاد تا بارسا در گلزنی ناکام بماند.تیم کاتالانی در دیدار برگشت کار سختی برای جبران خواهد داشت.

 

سویا بارسلونا 
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۵۳۸تعداد پاس۶۱۱
۴۶۴پاس صحیح۵۴۲
۹سانتر۱۸
۲کرنر۷
۱۶خطا۶
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا و سویا

بارسلونا و سویا در چارچوب هفته پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید. لوک دی یانگ و فیلیپه کوتینیو گلزنان دو تیم در این مسابقه بودند.هر دو گل بازی بارسلونا و سویا در ده دقیقه اول به ثمر رسید. لوک دی یونگ که فصل گذشته هم در سویا خوش درخشیده بود گل اول را در دقیقه ۸ به ثمر رساند. روی سانتر بازیکنان سویا، مدافعین بارسلونا نتوانستند توپ را به خوبی دفع کنند و توپ برگشتی را لوک دی یونگ با شوتی سر ضرب وارد دروازه کرد.

در ادامه پخش زنده بارسلونا و سویا کوتینیو برزیلی در دقیقه ۱۰ کار را به تساوی کشاند. ارسال بلند لیونل مسی برای جوردی آلبا به پشت مدافعین توسط مدافع سویا به شکلی ناقص دفع شد و این دفع توپ منجر به رسیدن توپ به فیلیپه کوتینیو شد و این بازیکن به راحتی دروازه سویا را باز کرد تا بازی خیلی زود به تساوی کشانده شود.

بر خلاف بازیهای قبلی این بار خبری از گلزنی فاتی و مسی نبود و سویا با هدایت لوپتگی توانست اولین امتیازات را از رونالد کومان و لیونل مسی بگیرد.بدین ترتیب در حالی مسابقات لالیگا به علت بازیهای ملی دو هفته تعطیل می شود که رئال مادرید با ده امتیاز صدرنشین لالیگاست و بارسلونا و سویا با هفت امتیاز  در رده های پنجم و ششم جای گرفتند. در حالی که فقط سه هفته تا اولین ال کلاسیکوی فصل باقی مانده است، به نظر می رسد که رئال مادرید و بارسلونا رقابت سرسختی را تا پایان فصل خواهند داشت.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

 

بارسلونا سویا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۰مهار دروازه بان۴
۶۴۶تعداد پاس۵۳۶
۵۷۳پاس صحیح۴۶۷
۱۲سانتر۱۴
۶کرنر۵
۱۱خطا۱۸
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

 

پخش بازی بارسلونا و سویا زنده

یکی از حساس ترین رقابت های هفته ی سی ام لالیگا دیدار دو تیم بارسلونا و سویا بود. این بازی جذاب اما بدون گل با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. برخلاف انتظار که همیشه نیمه ی نخست دیدار این دو تیم بسیار طوفانی آغاز می شود ، هر دو ی آن ها شروع نسبتا آرام و محتاطانه ای داشتند اما با نزدیک شدن به پایان نیمه ی اول بازی زنده بارسلونا و سویا ، بازی سبک فیزیکی تری به خود گرفت . تنها اتفاق جالب نیمه ی نخست دریافت کارت زرد رگیلون و فرناندو از سویا و پیکه و بوسکتس از بارسلونا بود.

با آغاز نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال بارسلونا و سویا هر دو تیم بر حملات خود افزودند و سعی کردند با فشار بیشتر ، خط دفاعی تیم حریف را در هم بشکنند اما تا پایان بازی این اتفاق نیفتاد . حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز نتوانست برای کسب امتیاز به دو تیم کمک کند تا در نهایت هر دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

سویابارسلونا
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۳۸۹تعداد پاس۷۲۱
۳۰۷پاس صحیح۶۳۷
۲۰سانتر۲۲
۲کرنر۹
۱۷خطا۸
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

پخش فوتبال بارسلونا و سویا زنده

در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان سویا بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۴-۰ بلوگرانا به پایان رسید.دیدار دو تیم در حالی آغاز شد که هر دو تیم از این بازی ۳ امتیاز ممکن را می‌خواستند و این بر حساسیت‌های بازی افزوده بود. در دقیقه ۱۱ بازی زنده بارسلونا و سویا ، پاس کات‌بک اوکامپوس با ضربه ی دی یونگ همراه شد اما ترشتگن با پا توپ را راهی کرنر کرد. دقایقی بعد این بار ضربه مسی از کنار دروازه سویا به بیرون رفت. سویا ضدحملات خطرناکی روی دروازه ی بارسا ترتیب می داد و در دقیقه ی ۲۶، روی ارسال دقیق اوکامپوس، ضربه ی سر چکشی دی یونگ از روی دروازه بارسلونا به بیرون رفت تا بازی هم‌چنان مساوی بماند. یک دقیقه بعد اما سرانجام قفل دروازه‌ها باز شد.

روی ارسال زیبای سمدو، لوئیس سوارز با یک ضربه ی برگردان فوق‌العاده،  دروازه ی واچلیک را گشود تا میزبان پیش بیفتد. چیزی از گل اول نگذشته بود که این بار پاس زیبای آرتور ملو با دخالت آرتورو ویدال وارد دروازه ی سویا شد و داور پس از بررسی VAR، گل بارسا را تایید کرد تا میزبان به نتیجه ی ۲-۰ برسد. حملات بارسلونا ادامه داشت و در دقیقه ی ۳۵ پخش زنده بارسلونا و سویا ، باز هم روی پاس آرتور، این بار عثمان دمبله، مدافع حریف را از پیش رو برداشت و با یک ضربه ی بغل پای دقیق، دروازه ی سویا را برای سومین بار باز کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و شاگردان ارنستو والورده با برتری ۳-۰ به رختکن رفتند.

بارسلونا در نیمه دوم پخش بازی زنده بارسلونا و سویا هم تیم برتر میدان بود اما سویا نیز برای جبران نتیجه به میدان آمده بود. سویا فرصت گلزنی داشت اما ضربه ی زیبای لوک دی یونگ در حالی که ترشتگن را مغلوب کرده بود به تیرک دروازه برخورد کرد تا دروازه ی بارسا بسته بماند. در دقیقه ی ۶۰، مسی با یک حرکت انفرادی عالی وارد محوطه ی جریمه شد اما ضربه ی زمینی و دقیق او با نوک انگشتان واچلیک به کرنر رفت.در دقیقه ی ۶۷، پاس عالی ویدال ، دمبله را با دروازه ی دسویا تک به تک کرد اما ضربه ی ستاره ی فرانسوی به آسمان رفت تا نیوکمپ افسوس این فرصت طلایی را بخورد.

ده دقیقه بعد ، برتری بارسا پررنگ‌تر شد. این بار لیونل مسی روی یک ضربه ی آزاد، با یک ضربه ی زیبا توپ را دور از دستان واچلیک به گل چهارم بارسلونا تبدیل کرد تا اولین گل ستاره ی آرژانتینی در فصل جدید لالیگا به ثبت برسد. بارسلونا بازی را مدیریت می‌کرد و سویا توان رسیدن به گل را نداشت. در دقیقه ی ۸۳ پخش زنده بازی بارسلونا و سویا پاس زیبای مسی برای سوارز با ضربه ی ستاره اوروگوئه‌ای همراه شد اما واچلیک با واکنش خود دروازه سویا را نجات داد. سه دقیقه بعد، روی یک ضد حمله،  چیچاریتو میرفت تا با ترشتگن تک به تک شود اما رونالد آرائوخو روی او خطا کرد و با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد.

عثمان دمبله که به این تصمیم اعتراض داشت نیز با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا بارسا در یک لحظه ۹ نفره شود. بعد از این اتفاق بارسا بازی را اداره کرد تا با کسب این پیروزی ۱۶ امتیازی شده و به رده دوم جدول صعود کند.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

بارسلوناسویا
۵۵%مالکیت۴۵%
۸شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۴
۵۵۹تعداد پاس۴۱۴
۴۹۹پاس صحیح۳۴۹
۶سانتر۲۹
۷کرنر۱۰
۱۰خطا۱۲
۳آفساید۲
۵کارت زرد۳
۲کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بارسلونا و سویا

در یکی دیگر از روزهای درخشان لیونل مسی در لالیگا ، بارسلونا به سختی و با نتیجه ی ۲-۴ در سانچز پیسخوان به برتری رسیده و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرد. سویا بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقایق ابتدایی توسط بن یدر به گل برسد اما حضور به موقع اومتیتی مانع رخ دادن این اتفاق شد. اما در دقیقه ی ۲۲ بازی زنده بارسلونا و سویا این سویا بود که به گل اول دست یافت. اشتباه عجیب لئو مسی در زمین سویا باعث ضد حمله ی تند و تیز این تیم شد تا در نهایت پاس بن یدر در گوشه ی محوطه به ناوس رسیده و او با یک ضربه ی تماشایی  دروازه ی تراشتگن را باز کند.

بارسلونا خیلی زود در صدد جبران برآمد و می توانست در دقیقه ی ۲۵ به گل برسد اما ضربه ی سر ویدال با مهار واسیلیک همراه شد.  بارسا در دقیقه ی ۲۷ به گل رسید. توپ در محوطه جریمه سویا به لیونل مسی رسید و او با یک ضربه فوق العاده موفق به جبران اشتباه خود و زدن گل تساوی شد. در دقیقه ی ۳۲ جرارد پیکه با حرکتی انفرادی در محوطه ی سویا، صاحب فرصت شد اما تعلل او در نواختن ضربه ی آخر باعث از دست رفتن موقعیت شد. در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا و در دقیقه ی ۳۶ پرومس با یک ضربه ی تماشایی ، دروازه ی بارسلونا را تهدید کرد اما شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه ی تراشتگن به بیرون رفت.

اما در دقیقه ی ۴۳ بازی بارسلونا و سویا زنده ، سویا به گل دوم رسید. نفوذ سارابیا از جناح راست و پاس به بیرون او با ضربه ی دقیق مرکادو در مقابل دروازه، همراه شد تا میزبان دوباره از بارسلونا پیش افتاده و نیمه ی نخست با برتری ۱-۲ سویا به پایان برسد.  اولین فرصت نیمه ی دوم برای بارسلونا و روی پاس سوارز ایجاد شد ، اما ضربه ی بارسایی‌ها تحت فشار مدافع سویا با اختلاف کمی به بیرون رفت .در دقیقه ی ۶۱ لوییس سوارز در صحنه ای مشکوک در محوطه ی جریمه ی سویا متوقف شد اما داور اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت. در دقیقه ۶۷ بود که بارسلونا به گل دوم رسید. اشتباه واسیلیک در شروع بازی باعث ضدحمله ی بارسا شد و در نهایت پاس عرضی دمبله ، با ضربه ی فوق العاده ی لیونل مسی و گل تساوی بخش تیم مهمان همراه شد.

لیونل مسی خیلی زود می توانست گل سوم تیمش را نیز به ثمر برساند اما ضربه ی او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۷۸ این بار لیونل مسی از پشت محوطه ، دروازه ی تیم میزبان را تهدید کرد اما سنگربان سویا واکنش خوبی نشان داد.اما در دقیقه ۸۶ پخش فوتبال بارسلونا و سویا زنده لیونل مسی موفق به ثبت هت تریک شد. توپ به صورت اتفاقی پشت مدافعان سویا به مسی رسید تا او با یک ضربه چیپ تماشایی شب درخشان خود را کامل کند. اما این پایان کار نبود و لوییس سوارز موفق شد در دقیقه ۹۳ با پاس تماشایی مسی و یک ضربه چیپ گل چهارم را به ثمر برساند و بارسلونا ۲-۴ سویا را مغلوب کند.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو

سویابارسلونا
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۳۴۱تعداد پاس۵۴۱
۲۶۳پاس صحیح۴۶۴
۵سانتر۲
۳کرنر۸
۹ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۱
۴آفساید۳
۶کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا – تی وی تو