تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا سویا ‌

بارسلونا سویا

یکشنبه ۱۳ مهر ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا سویا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا سویا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا سویا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا سویا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا سویا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا سویا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا سویا را آنلاین ببینند.

 

پخش زنده بازی بارسلونا سویا-۳۱ خرداد ۹۹

یکی از حساس ترین رقابت های هفته ی سی ام لالیگا دیدار دو تیم بارسلونا و سویا بود. این بازی جذاب اما بدون گل با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. برخلاف انتظار که همیشه نیمه ی نخست دیدار این دو تیم بسیار طوفانی آغاز می شود ، هر دو ی آن ها شروع نسبتا آرام و محتاطانه ای داشتند اما با نزدیک شدن به پایان نیمه ی اول ، بازی سبک فیزیکی تری به خود گرفت . تنها اتفاق جالب نیمه ی نخست دریافت کارت زرد رگیلون و فرناندو از سویا و پیکه و بوسکتس از بارسلونا بود. با آغاز نیمه ی دوم هر دو تیم بر حملات خود افزودند و سعی کردند با فشار بیشتر ، خط دفاعی تیم حریف را در هم بشکنند اما تا پایان بازی این اتفاق نیفتاد . حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز نتوانست برای کسب امتیاز به دو تیم کمک کند تا در نهایت هر دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

سویا بارسلونا
۳۶% مالکیت ۶۴%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۴
۳۸۹ تعداد پاس ۷۲۱
۳۰۷ پاس صحیح ۶۳۷
۲۰ سانتر ۲۲
۲ کرنر ۹
۱۷ خطا ۸
۲ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی بارسلونا سویا-۱۴ مهر ۹۸

در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان سویا بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۴-۰ بلوگرانا به پایان رسید.دیدار دو تیم در حالی آغاز شد که هر دو تیم از این بازی ۳ امتیاز ممکن را می‌خواستند و این بر حساسیت‌های بازی افزوده بود. در دقیقه ۱۱، پاس کات‌بک اوکامپوس با ضربه ی دی یونگ همراه شد اما ترشتگن با پا توپ را راهی کرنر کرد. دقایقی بعد این بار ضربه مسی از کنار دروازه سویا به بیرون رفت. سویا ضدحملات خطرناکی روی دروازه ی بارسا ترتیب می داد و در دقیقه ی ۲۶، روی ارسال دقیق اوکامپوس، ضربه ی سر چکشی دی یونگ از روی دروازه بارسلونا به بیرون رفت تا بازی هم‌چنان مساوی بماند. یک دقیقه بعد اما سرانجام قفل دروازه‌ها باز شد. روی ارسال زیبای سمدو، لوئیس سوارز با یک ضربه ی برگردان فوق‌العاده،  دروازه ی واچلیک را گشود تا میزبان پیش بیفتد. چیزی از گل اول نگذشته بود که این بار پاس زیبای آرتور ملو با دخالت آرتورو ویدال وارد دروازه ی سویا شد و داور پس از بررسی VAR، گل بارسا را تایید کرد تا میزبان به نتیجه ی ۲-۰ برسد. حملات بارسلونا ادامه داشت و در دقیقه ی ۳۵، باز هم روی پاس آرتور، این بار عثمان دمبله، مدافع حریف را از پیش رو برداشت و با یک ضربه ی بغل پای دقیق، دروازه ی سویا را برای سومین بار باز کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و شاگردان ارنستو والورده با برتری ۳-۰ به رختکن رفتند.

بارسلونا در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود اما سویا نیز برای جبران نتیجه به میدان آمده بود. سویا فرصت گلزنی داشت اما ضربه ی زیبای لوک دی یونگ در حالی که ترشتگن را مغلوب کرده بود به تیرک دروازه برخورد کرد تا دروازه ی بارسا بسته بماند. در دقیقه ی ۶۰، مسی با یک حرکت انفرادی عالی وارد محوطه ی جریمه شد اما ضربه ی زمینی و دقیق او با نوک انگشتان واچلیک به کرنر رفت.در دقیقه ی ۶۷، پاس عالی ویدال ، دمبله را با دروازه ی دسویا تک به تک کرد اما ضربه ی ستاره ی فرانسوی به آسمان رفت تا نیوکمپ افسوس این فرصت طلایی را بخورد. ده دقیقه بعد ، برتری بارسا پررنگ‌تر شد. این بار لیونل مسی روی یک ضربه ی آزاد، با یک ضربه ی زیبا توپ را دور از دستان واچلیک به گل چهارم بارسلونا تبدیل کرد تا اولین گل ستاره ی آرژانتینی در فصل جدید لالیگا به ثبت برسد. بارسلونا بازی را مدیریت می‌کرد و سویا توان رسیدن به گل را نداشت. در دقیقه ی ۸۳ پاس زیبای مسی برای سوارز با ضربه ی ستاره اوروگوئه‌ای همراه شد اما واچلیک با واکنش خود دروازه سویا را نجات داد. سه دقیقه بعد، روی یک ضد حمله،  چیچاریتو میرفت تا با ترشتگن تک به تک شود اما رونالد آرائوخو روی او خطا کرد و با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد. عثمان دمبله که به این تصمیم اعتراض داشت نیز با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا بارسا در یک لحظه ۹ نفره شود. بعد از این اتفاق بارسا بازی را اداره کرد تا با کسب این پیروزی ۱۶ امتیازی شده و به رده دوم جدول صعود کند.

 

بارسلونا سویا
۵۵% مالکیت ۴۵%
۸ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۸
۴ مهار دروازه بان ۴
۵۵۹ تعداد پاس ۴۱۴
۴۹۹ پاس صحیح ۳۴۹
۶ سانتر ۲۹
۷ کرنر ۱۰
۱۰ خطا ۱۲
۳ آفساید ۲
۵ کارت زرد ۳
۲ کارت قرمز ۰

پخش زنده بازی بارسلونا سویا-۴ اسفند ۹۷

در یکی دیگر از روزهای درخشان لیونل مسی در لالیگا ، بارسلونا به سختی و با نتیجه ی ۲-۴ در سانچز پیسخوان به برتری رسیده و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرد. سویا بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقایق ابتدایی توسط بن یدر به گل برسد اما حضور به موقع اومتیتی مانع رخ دادن این اتفاق شد. اما در دقیقه ی ۲۲ این سویا بود که به گل اول دست یافت. اشتباه عجیب لئو مسی در زمین سویا باعث ضد حمله ی تند و تیز این تیم شد تا در نهایت پاس بن یدر در گوشه ی محوطه به ناوس رسیده و او با یک ضربه ی تماشایی  دروازه ی تراشتگن را باز کند. بارسلونا خیلی زود در صدد جبران برآمد و می توانست در دقیقه ی ۲۵ به گل برسد اما ضربه ی سر ویدال با مهار واسیلیک همراه شد.  بارسا در دقیقه ی ۲۷ به گل رسید. توپ در محوطه جریمه سویا به لیونل مسی رسید و او با یک ضربه فوق العاده موفق به جبران اشتباه خود و زدن گل تساوی شد. در دقیقه ی ۳۲ جرارد پیکه با حرکتی انفرادی در محوطه ی سویا، صاحب فرصت شد اما تعلل او در نواختن ضربه ی آخر باعث از دست رفتن موقعیت شد. در دقیقه ی ۳۶ پرومس با یک ضربه ی تماشایی ، دروازه ی بارسلونا را تهدید کرد اما شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه ی تراشتگن به بیرون رفت. اما در دقیقه ی ۴۳ سویا به گل دوم رسید. نفوذ سارابیا از جناح راست و پاس به بیرون او با ضربه ی دقیق مرکادو در مقابل دروازه، همراه شد تا میزبان دوباره از بارسلونا پیش افتاده و نیمه ی نخست با برتری ۱-۲ سویا به پایان برسد.  اولین فرصت نیمه ی دوم برای بارسلونا و روی پاس سوارز ایجاد شد ، اما ضربه ی بارسایی‌ها تحت فشار مدافع سویا با اختلاف کمی به بیرون رفت .در دقیقه ی ۶۱ لوییس سوارز در صحنه ای مشکوک در محوطه ی جریمه ی سویا متوقف شد اما داور اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت. در دقیقه ۶۷ بود که بارسلونا به گل دوم رسید. اشتباه واسیلیک در شروع بازی باعث ضدحمله ی بارسا شد و در نهایت پاس عرضی دمبله ، با ضربه ی فوق العاده ی لیونل مسی و گل تساوی بخش تیم مهمان همراه شد.لیونل مسی خیلی زود می توانست گل سوم تیمش را نیز به ثمر برساند اما ضربه ی او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۷۸ این بار لیونل مسی از پشت محوطه ، دروازه ی تیم میزبان را تهدید کرد اما سنگربان سویا واکنش خوبی نشان داد.اما در دقیقه ۸۶ لیونل مسی موفق به ثبت هت تریک شد. توپ به صورت اتفاقی پشت مدافعان سویا به مسی رسید تا او با یک ضربه چیپ تماشایی شب درخشان خود را کامل کند. اما این پایان کار نبود و لوییس سوارز موفق شد در دقیقه ۹۳ با پاس تماشایی مسی و یک ضربه چیپ گل چهارم را به ثمر برساند و بارسلونا ۲-۴ سویا را مغلوب کند.

سویا بارسلونا
۳۹% مالکیت ۶۱%
۴ شوت در چارچوب  ۸
۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۴ مهار دروازه بان ۲
۳۴۱ تعداد پاس ۵۴۱
۲۶۳ پاس صحیح ۴۶۴
۵ سانتر ۲
۳ کرنر ۸
۹ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۵ خطا ۱۱
۴ آفساید ۳
۶ کارت زرد ۱

 

بازیهای سه‌شنبه ۲۹ مهر

بازیهای چهارشنبه ۳۰ مهر

بازیهای پنجشنبه ۱ آبان

پخش زنده فوتبال ناپولی آزد آلکمار ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

آزد آلکمار
ناپولی

پخش زنده فوتبال آیندهوون گرانادا ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

گرانادا
پی اس وی آیندهوون

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن نیس ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

نیس
بایر لورکوزن

پخش زنده فوتبال پائوک اومونیا نیکوزیا ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

اومونیا نیکوزیا
پائوک

پخش زنده فوتبال استاندارد لیژ رنجرز ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

رنجرز
استاندارد لیژ

پخش زنده فوتبال داندالک ایرلند مولده ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

مولده
داندالک ایرلند

پخش زنده فوتبال زسکا صوفیه کلوژ ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

کلوژ
زسکا صوفیه

پخش زنده فوتبال ریکا رئال سوسیداد ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

رئال سوسیداد
ریکا

پخش زنده فوتبال هاپوئل اسلاویا پراگ ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

اسلاویا پراگ
هاپوئل رژیم صهیونیستی

پخش زنده فوتبال آرسنال راپید وین ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

راپید وین
آرسنال

پخش زنده فوتبال رم یانگ بویز ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

یانگ بویز
آاس رم

پخش زنده فوتبال بنفیکا لخ پوزنان ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

لخ پوزنان
بنفیکا

پخش زنده فوتبال لسترسیتی زوریا ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

زوریا
لسترسیتی

پخش زنده فوتبال براگا آاک آتن ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

آاک آتن
براگا

پخش زنده فوتبال لودوگورتس آنتورپ ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

آنتورپ
لودوگورتس

پخش زنده فوتبال دینامو زاگرب فاینورد ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

فاینورد روتردام
دینامو زاگرب

پخش زنده فوتبال اسلوان لیبرس خنت ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

خنت
اسلوان لیبرس

پخش زنده فوتبال وولفسبرگر زسکا مسکو ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

زسکا مسکو
وولفسبرگر

پخش زنده فوتبال ویارئال سیواس اسپور ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

سیواس اسپور
ویارئال

پخش زنده فوتبال اسپارتا پراگ لیل ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

لیل
اسپارتا پراگ

پخش زنده فوتبال مکابی قره باغ ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

قره باغ
مکابی

پخش زنده فوتبال تاتنهام لاسک ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

لاسک
تاتنهام

پخش زنده فوتبال هوفنهایم ستاره سرخ بلگراد ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

ستاره سرخ بلگراد
هوفنهایم

پخش زنده فوتبال میلان سلتیک ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

سلتیک
آث میلان

بازیهای شنبه ۳ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان