تی وی تو
فوتبال  بارسلونا سلتاویگو زنده

فوتبال بارسلونا سلتاویگو زنده

پخش زنده فوتبال زنده بارسلونا و سلتاویگو امروز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ و در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های بارسلونا و سلتاویگو بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل سلتاویگو را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بارسلونا و سلتاویگو در چارچوب بازی‌های هفته هشتم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لالیگا به
بارسلونا
سلتاویگو

شنبه ۲۸ بهمن ۲۱:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال زنده بارسلونا و سلتاویگو امروز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ و در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های بارسلونا و سلتاویگو بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل سلتاویگو را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو

۱۷ مهر ۱۴۰۱

بارسلونا و سلتاویگو در چارچوب بازی‌های هفته هشتم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لالیگا به مصاف هم رفتند. 

تیم ژاوی در نیمه اول کنترل همه چیز را در دست داشت، با پدری به گل رسید و چند گل هم به ثمر نرساند. با شروع نیمه دوم اما کنترل بازی از اختیار بارسلونا خارج شد. پرس و فرارهای بی‌نقص بازیکنان سلتاویگو کار را برای بلوگرانا بسیار دشوار ساخت؛ بارسا به سختی توانست بازی و نتیجه را مدیریت کند و در نهایت در شب بازگشت فرنکی دی یونگ به میادین مقابل سلتاویگوی قابل احترام کودت به پیروزی رسید.

در پایان پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو و با کسب این نتیجه، بارسلونا صدر جدول را از رئال مادرید پس گرفت.

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

بارسلونا سلتاویگو 
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۵۶۵تعداد پاس۴۱۱
۴۹۵پاس صحیح۳۳۴
۲۰سانتر۱۸
۶کرنر۳
۱۶خطا۹
۱آفساید۴
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

۱۵ آبان ۱۴۰۰

در ادامه هفتۀ سیزدهم رقابت‌های لالیگا، سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس میزبان بارسلونا بود و برابر این تیم با نتیجه ۳-۳ متوقف شد.در این دیدار که آخرین حضور سرجی بارخوان سرمربی موقت بلوگرانا بود، مطابق انتظار ستاره‌های تیم B، حضور پُر رنگ داشتند و سبک همیشگی بارسلونا( تیکی تاکا) را به نمایش گذاشتند.

بارسا خیلی زود و روی کار خلاقانۀ آنسو فاتی در دقیقه ۵ به گُل برتری رسید تا آبی‌اناری‌ها بازی را طوفانی آغاز کنند و نوید یک بازی پُر گُل و تماشایی را به تماشاگران بدهند.این تیم در دقیقه ۱۸ پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو به گُل دوم رسید و سرجیو بوسکتس موفق شد تا اختلاف را دو برابر کند.  کاتالان‌ها در دقیقه ۳۴ به گُل سوم رسیدند و ممفیس دپای موفق شد با ضربه سر برای تیمش گُلزنی کند.

در دقایق پایان نیمه نخست اما اتفاق تلخی رخ داد و آنسو فاتی که اخیراً از مصدومیت برگشته بود، از ناحیه همسترینگ بار دیگر مصدوم شد و با اشک زمین بازی را ترک کرد.

در نیمه دوم و با بیرون شدن فاتی، بارسا فشار سنگینی را تحمل کرد و در دقیقه ۵۲ پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو یاگو آسپاس دروازه تراشتگن را باز و یکی از گُل‌های خورده را جبران کرد.در دقیقه ۷۴ نولیتو گُل دوم را برای سلتا به ثمر رساند تا بارسا خطر از دست دادن پیروزی را حس کند. سلتا اما فشار را بیشتر کرد و در ثانیه‌های پایانی آسپاس موفق شد گُل تساوی را به ثمر برساند و ۱ امتیاز برای تیمش کسب کند.

به این ترتیب بارخوان آخرین بازی خود را روی نیمکت بارسا با تساوی پشت سر گذاشت و تیم را بدون کسب پیروزی در رقابت‌های لالیگا، تحویل به ژاوی هرناندز داد که به تازگی جانشین کومان شده است. بارسا با این پیروزی ۱۷ امتیازی شد و در جایگاه نهم جدول قرار گرفت و سلتا نیز با ۱۲ امتیاز به جایگاه چهاردهم صعود کرد.

 

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

 

سلتاویگو بارسلونا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۵۰۹تعداد پاس۴۸۲
۴۲۶پاس صحیح۴۱۳
۲۹سانتر۶
۳کرنر۱
۱۸خطا۱۸
۲آفساید۲
۳کارت زرد۶

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و سلتاویگو

۲۶ اردبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و هفتم و ماقبل پایانی رقابت های لالیگا تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف سلتاویگو رقت که در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خورد . در نیمه نخست این دیدار و در دقیقه ۲۸ لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا گل این تیم را به ثمر رساند . در ادامه و در دقیقه ۳۸ سانتی مینا روی پاس آسپاس گل تساوی را وارد دروازه بارسلونا کرد . نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید .

در نیمه دوم بارسلونا همان فوتبال مالکانه خود را شروع کرد حملات خود را آغاز کرد . کلمنت لنگلت مدافع بارسلونا در دقیقه ۸۳ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و کار برای شاگردان کومان تا پایان بازی سخت شد . بارسلونای ده نفره بعد از شش دقیقه مقاومتش شکست و در دقیقه ۸۹ سانتی مینا برای بار دوم هم برای خودش و هم تیمش گلزنی کرد .

حملات بارسلونا برای جبران نتیجه ادامه پیدا کرد اما نتیجه ای نداشت و در پایان پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو این سلتاویگو بود که توانست سه امتیاز شیرین را در مقابل بارسلونا کسب کند 

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

 

بارسلوناسلتاویگو
۶۳مالکیت۳۷
۴شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۳
۷۲۶تعداد پاس۴۱۶
۶۶۳پاس صحیح۳۳۱
۱۷سانتر۵
۷کرنر۱
۹خطا۱۴
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو

 

پخش بازی بارسلونا مقابل سلتاویگو

۱۰ مهر ۱۳۹۹

بارسلونا با پیروزی در دیداری معوقه از رقابت‌های لالیگای اسپانیا در هفته ی چهارم ، مقابل سلتاویگو، شرایط خوبی پیدا کرد. بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بود اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد کنند. اما در دقیقه ۱۱ بود که این روی اولین موقعیت جدی اش به گل رسید.روی پاس خوب فیلیپ کوتینیو بود که آنسو فاتی در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، دروازه حریف را باز کرد.بازیکنان میزبان خیلی زود پیش کشیدند و می توانستند در دقیقه ۱۵ کار را به تساوی بکشند اما واکنش خوب نتو روی ضربه ویه‌گا، دروازه بارسا را نجات داد.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا سلتاویگو ، بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند.  هرچه به دقایق پایانی این نیمه نزدیک می شدیم، بازی متعادل تر می شد و در دقیقه ۳۵، جرارد پیکه به خاطر خطا روی بازیکن حریف که موقعیت گلزنی داشت، با کارت قرمز جریمه شد اما داور بعد از اینکه متوجه شد بازیکن سلتا در آفساید قرار داشت، جریمه پیکه را پاک کرد.در دقیقه ۳۸، روی حرکت خوب آنسو فاتی، مسی صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که ویار حضور داشت.

در دقیقه ۴۲، لنگله در تلاش برای متوقف کردن سوارز، ضربه ای به آرنج به او زد و داور هم دادن کارت زرد دوم به این مدافع فرانسوی، او را از بازی اخراج کرد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق دیگری روی دروازه ها رخ نداد و این نیمه با برتری ۱-۰ بارسا به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو هم با حملات بارسا آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵۱ به گل دوم رسید. مسی که روی همکاری با کوتینیو، وارد محوطه جریمه حریف شد، قصد داشت با یک پاس رو به عقب برای هم تیمی هایش موقعیت سازی کند که با اشتباه اولاسا، یک گل به خودی به سود بارسا رقم خورد.در دقیقه ۵۵، همکاری فاتی و مسی یک موقعیت خوب دیگر برای بارسا ایجاد کرد اما ضربه نهایی کاپیتان بارسا بعد از برخورد به بازیکنان حریف به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم برای زدن گل‌های بعدی، حملاتی روی دروازه یکدیگر داشتند تا اینکه در دقیقه ۷۴، چیزی نمانده بود که تیم میزبان یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه بائسا به تیر دروازه بارسا برخورد کرد و این موقعیت هم از دست رفت.

حملات دو تیم در پخش بازی بارسلونا سلتاویگو ، ادامه پیدا کرد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. در حالی که به نظر می رسید بازی با همان دو گل به پایان خواهد رسید، در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده بود که بارسا به گل سوم رسید. ابتدا این مسی بود که با یک شوت محکم، دروازه سلتا را تهدید کرد اما ضربه او را ویار برگشت داد ولی توپ برگشتی به سرخی روبرتو رسید و او هم با یک ضربه والی، توپ را به سقف دروازه سلتا کوبید تا بازی با نتیجه ۳-۰ به سود بارسا به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

 

سلتاویگوبارسلونا
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۵تعداد پاس۵۵۷
۳۴۵پاس صحیح۴۷۷
۱۶سانتر۱۱
۳کرنر۷
۲۲خطا۱۰
۱آفساید۲
۵کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال بارسلونا سلتاویگو

۷ تیر ۱۳۹۹

در حاشیه ی دیدار های هفته ی سی و دوم لالیگا دو تیم بارسلونا و سلتاویگو به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، دو تیم عملکرد خوبی داشتند اما میتوان گفت بارسلونا حاکمیت بیشتری بر زمین داشت. این تیم از همان دقایق ابتدایی فشار زیادی بر دفاع سلتاویگو آورد تا سرانجام در دقیقه ی ۲۰ پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو ، سوارز با دریافت پاس مسی از فرصت استفاده کرد و ضربه ی محکمی به توپ زد تا با وارد کردن توپ به دروازه ی حریف نتیجه را ۱-۰ به نفع بارسلونا تغییر دهد. سلتاویگو که میدانست اگر برای تساوی عجله کند ممکن است فرصت بیشتری برای گلزنی به مهاجمان بارسلونا بدهد ، تا پایان نیمه ی اول به این نتیجه رضایت داد.

در نیمه ی دوم پخش فوتبال بارسلونا سلتاویگو با سلتاویگوی متفاوتی روبرو بودیم ، آن ها به سرعت به سمت دروازه ی بارسلونا پیش کشیدند تا در دقیقه ی ۵۰ ، اسمولوف گل تساوی را به ثبت رساند اما غفلت آن ها از مسی سبب شد تا در دقیقه ی ۶۷ مسی پا به توپ به سمت دروازه حرکت کند و با یک پاس به سوارز ، او را در زدن گل دوم همراهی کند. سلتاویگو همچنان برای کاهش اختلاف وقت داشت . آن ها  با افزایش فشار بر دروازه ی تراشتگن توانستند در دقیقه ی ۸۸ با ضربه ی آسپاس به نتیجه ی ۲-۲ دست یابند. در ادامه اتفاق خاصی در بازی نیفتاد تا بازی با نتیجه ی مساوی به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

سلتاویگوبارسلونا
۳۲%مالکیت۶۸%
۶شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۴
۳۱۱تعداد پاس۶۴۸
۲۳۹پاس صحیح۵۷۳
۶سانتر۱۶
۳کرنر۸
۱۹خطا۱۰
۲آفساید۰
۳کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بارسلونا سلتاویگو از اینترنت

۱۸ آبان ۱۳۹۸

در ادامه ی هفته ی سیزدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان سلتاویگو بود که این بازی در نهایت با برتری ۴-۱ شاگردان والورده به پایان رسید. برخلاف تصور، این تیم میهمان بود که بازی را بهتر آغاز کردند و توانست با کنترل بازی اجازه خلق موقعیت را از بارسلونا بگیرد. این وضعیت در ۲۰ دقیقه ی ابتدایی پخش آنلاین بازی بارسلونا سلتاویگو ادامه داشت تا در دقیقه ی ۲۱، ارسال جونیور فیرپو از جناح چپ به دست آیدو برخورد کرد و داور نقطه ی پنالتی را نشان داد. لیونل مسی هم با خونسردی ، روبن بلانکو را فریب داد و بارسا را پیش انداخت.

تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ی ۴۲، روی یک ضربه ی آزاد، این لوکاس اولازا بود که با یک ضربه ی زیبا دروازه ترشتگن را باز کرد تا نتیجه مساوی شود. در حالی که نیمه اول بازی رو به پایان بود، لیونل مسی موفق شد باز هم روی یک ضربه ی آزاد، گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند تا نیمه ی اول با برتری ۲-۱ بارسلونا به پایان برسد.

در نیمه ی دوم پخش آنلاین فوتبال بارسلونا سلتاویگو ، عثمان دمبله به جای آنسو فاتی به میدان آمد و در همان دقایق ابتدایی با یک ضربه ی زیبا دروازه سلتا را تهدید کرد اما توپ از فاصله‌ای اندک با تیر دروازه ، به بیرون رفت. دقایقی بعد دی‌یونگ برای بارسا یک ضربه آزاد گرفت و لیونل مسی مانند گل دوم، باز هم موفق شد دروازه ی سلتا را به دور از دستان بلانکو باز کرده و اختلاف را بیشتر کند.در دقیقه ی ۵۳، سلتا تا آستانه ی زدن گل دوم پیش رفت اما ترشتگن با واکنشی دیدنی ضربه ی بلتران را به بیرون فرستاد.

در دقیقه ی ۶۱ پخش آنلاین بازی بارسا و سلتاویگو ، روی توپ‌گیری دی‌یونگ، توپ به مسی رسید و پاس او گریزمان را در شرایط ایده‌آل قرار داد اما ضربه ی ستاره ی فرانسوی با برخورد به بلانکو به کرنر رفت.حملات بارسلونا ادامه داشت و در دقیقه ی ۸۴، ارسال دمبله با دفع ناقص مدافعین سلتا به سرخیو بوسکتس رسید و او هم با ضربه‌ای زیبا و دقیق ، دروازه ی سلتا را برای بار چهارم باز کرد. در دقیقه ی ۸۸، ضربه ی آزاد اولازا با واکنش سنگربان آلمانی راهی کرنر شد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و بازی با برتری ۴-۱ بارسلونا خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

بارسلوناسلتاویگو
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۳
۶۸۰تعداد پاس۴۲۲
۶۱۰پاس صحیح۳۵۲
۳سانتر۱۳
۲کرنر۲
۱۸خطا۱۴
۱آفساید۳
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

پخش بازی زنده بارسلونا سلتاویگو

در هفته ی سی و ششم لالیگا ی اسپانیا تیم سلتاویگو میزبان بارسلونا بود. تیم میزبان که بسیار فراتر از انتظار ظاهر شده بود توانست بازی بسیار خوبی به نمایش بگذارد اما حملاتش در نیمه ی اول به طور کامل با دفاع بارسلونا روبرو شد  تا نیمه ی نخست بازی با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسد. در نیمه ی دوم بازی ، در دقیقه ی ۶۷ ماکسی گومز در شرایط بسیار خوبی قرار گرفت تا با دریافت پاس بودبوز و ضربه ای دقیق ، دروازه ی بارسلونا را در هم بکوبد و نتیجه را به ۱-۰ تغییر دهد. بارسلونا که در پی کاهش اختلاف بود سریعا به دروازه ی سلتاویگو فشار آورد اما موفق به کسب امتیاز نشد .

سرانجام در دقیقه ی ۸۸ پخش بازی زنده بارسلونا سلتاویگو خطا ی بازیکنان بارسا بر یکی از بازیکنان سلتا سبب شد آسپاس برای زدن ضربه ی ایستگاهی پشت توپ قرار بگیرد و اینگونه گل دوم سلتاویگو نیز به ثبت رسید. علی رغم تلاش های زیاد بارسلونا ، این تیم موفق تشد دروازه ی سلتاویگو را باز کند . این رقابت با نتیجه ی ۲-۰ به نفع سلتاویگو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

سلتاویگوبارسلونا
۳۴%مالکیت۶۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۳۱۷تعداد پاس۶۱۸
۲۶۳پاس صحیح۵۵۸
۴سانتر۲
۱۱کرنر۱
۱۲ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۳
۲آفساید۱
۱کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال بارسلونا سلتاویگو – تی وی تو

برچسب‌ها: