تی وی تو
بارسلونا
رایو وایکانو

چهارشنبه ۵ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا رایو وایکانو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا رایو وایکانو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رایو وایکانو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه گزارش فوتبال بارسلونا رایو وایکانو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو – ۸ بهمن ۹۹

در دور یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری تیم بارسا موفق شد تیم رایو وایکانو را شکست دهد و به دور بعد صعود کند . در دقیقه ۶۳ این فران گارسیا بود که رایو وایکانو را پیش انداخت . دقیقه ۶۹ بود که لیونل مسی حساب کار را به تساوی کشاند . در دقیقه ۸۰ هم فرانکی دیانگ روی پاس آلبا گل دوم را به ثمر رساند و در پایان گزارش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو بارسا توانست با نتیجه دو بر یک به مرحله بعد صعود کند . 

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

رایووایکانوبارسلونا
۳۰مالکیت۷۰
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۲۶۱تعداد پاس۶۲۰
۱۶۲پاس صحیح۵۲۰
۸سانتر۵
۲کرنر۴
۲۴خطا۱۶
۱آفساید۴
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو ۱۸ اسفند ۹۷

دو تیم فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو در چارچوب هفته ۲۷ لالیگای اسپانیا به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با حساب ۳ بر ۱ به سود بلوگرانا به پایان رسید. این بازی هشتصدمین بازی رسمی دوران حرفه ای لیونل مسی نیز بود.بازی تا دقیقه ۲۰ زیاد موقعیت جدی نداشت. جز یک و دو حمله بازیکنان رایو، در بقیه دقایق نیمه توپ در اختیار بازیکنان بارسلونا بود. دقیقه ۲۳ سوارز اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد. ضربه سر عالی سوارز را دروازه بان رایو به زیبایی مهار کرد تا بارسا پیش نیفتد.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو و پس از دست رفتن این موقعیت توپ در آن ور زمین بدل به گل برای تیم رایو شد. بعد از آن بارسا کاملا بر شدت حملات خود افزود و در دقیقه ۳۲ روی یک ضربه ایستگاهی پیگه روی سانتر مسی می توانست گل بزند اما این اتفاق رخ نداد. دقایقی بعد دقیقا روی چنین صحنه مشابهی بارسلونا به گل تساوی رسید. 

در نیمه دوم پخش زنده بارسلونا و رایو وایکانو ، بارسا کار را هجومی آغاز کرد و در همان ۵ دقیقه نخست موفق به گرفتن یک ضربه پنالتی شد و مسی گل دوم را زد. دقایقی بعد از گل دوم، مسی فرصت داشت با یک شوت زیبا حساب کار را ۳ بر ۱ کند که باز هم درخشش دروازه بان حریف مانع از این کار شد. در ادامه مسی یک فرصت دیگر هم داشت که توپ بدل به گل نشد. در ادامه نیز این بارسا بود که حاکم بر بازی بود و در موقعیت خطرناک بعدی که ایجاد کرد به گل سوم هم رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

بارسلونا رایووایکانو 
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۶۹۳تعداد پاس۳۰۰
۶۲۴پاس صحیح۲۳۹
۶سانتر۳
۱۰کرنر۴
۱۵ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۷
۵آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا رایو وایکانو ۱۲ آبان ۹۷

در یکی از دیدار های این هفته یازدهم  لالیگای اسپانیا، دو تیم فوتبال رایو وایکانو و بارسلونا در شهر مادرید به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود به بارسلونا پایان رسید. بارسلونا در این بازی کار بسیار سختی داشت.بازی برخلاف انتظار بسیار کم حاشیه و کم موقعیت آغاز شد و در ۱۰ دقیقه اول اصلا شاهد موقعیتی نبودیم اما بارسلونا در همان دقایق به گل اول رسید.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو ، بعد از گل بارسلونا هم بازی بر همان روند ادامه یافت اما این بار رایو وایکانو ها انگیزه بیشتری برای حمله کردن داشتند و در دقیقه ۳۱ یک موقعیت خوب را از دست دادند. دقایقی بعد این تیم گل تساوی را زد و ۱۰ دقیقه آخر نیمه اول نیز بی شور و هیجان به پایان رسید و تنها سوارز یک فرصت عالی داشت که توپ را به تیرک دروازه کوبید.

در نیمه دوم پخش مستقیم فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو ، اوضاع فرق داشت. رایو وایکانو برای زدن گل به میدان آمد و خیلی زود در همان ۲۰ دقیقه نخست به گل رسید. پس از خوردن گل دوم نیز بارسلونا زهر زیادی از خود به حریف نشان نمی داد و چندین موقعیت نصف و نیمه تنها ثمره کار شاگردان والورده تا دقیقه ۸۵ بازی بود. در دقایق پایانی اما عثمان دمبله به داد والورده رسید و گل تساوی را زد. اما این پایان کار نبود و سوارز باز هم در کامبک نقش بسزایی داشت و در آخرین لحظات گل سوم را هم زد تا بارسایی ها با سه امتیاز در چمدان هایشان به بارسلونا بازگردند.

پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

رایووایکانو بارسلونا 
۳۰%مالکیت۷۰%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۳۰۴تعداد پاس۷۱۳
۲۳۵پاس صحیح۶۲۰
۷سانتر۶
۳کرنر۱
۱۱ضربه ایستگاهی۲۳
۲۳خطا۱۱
۴آفساید۲
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو

 

پخش مستقیم فوتبال بارسلونا رایو وایکانو ۱۳ اسفند ۹۴

بارسلونا، دو تیم بارسلونا و رایووایکانو در لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند.تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و امباربا می توانست در همان دقایق ابتدایی دروازه بارسا را باز کند ‏اما ضربه او را کلودیو براوو دفع کرد.‏ در ادامه بازیکنان بارسا بازی را در دست گرفتند و سرانجام در دقیقه ۲۰ به گل رسیدند. روی یک ضربه ‏کرنر، توپ در رفع و برگشت و با اشتباه بازیکنان رایو، به ایوان راکیتیچ رسید و او هم به راحتی دروازه ‏را باز کرد.‏هنوز تیم میزبان از شوک این گل خارج نشده بود که بارسا به گل دوم رسید.

در ادامه بازی زنده بارسلونا و رایو وایکانو ، پاس در عمق مسی برای ‏نیمار، با پاس رو به عقب ستاره برزیلی بار دیگر به مسی رسید و او هم در موقعیتی تک به تک، دروازه ‏بان حریف را مغلوب کرد.‏بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر چند باز هم بارسا تیم برتر میدان بود، بازیکنان رایو هم موقعیت ‏هایی ایجاد کردند اما در دقیقه ۴۲، شرایط برای تیم میزبان بدتر شد.

دیگو یورنته در تلاش برای گرفتن ‏توپ، تکل خشنی روی پای ایوان راکیتیچ رفت و با کارت قرمز مستقیم داور، از بازی اخراج شد.‏نیمه دوم با حملات بارسا آغاز شد و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام مسی در دقیقه ۵۳ حساب ‏کار را ۳-۰ کرد. بعد از اینکه سوارز با ضربه ای محکم، دروازه رایو را هدف گرفت، مسی در ادامه ‏توانست توپ را از فاصله ای نزدیک، وارد دروازه حریف کند.‏تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و توانست در ‏دقیقه ۵۷ یکی از گل های خورده را جبران کند.

با ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو ، روی یک ارسال بلند روی دروازه بارسا، تیاگو دیاس ‏توپ را با ضربه سر برای آلبرتو ماتیوس آماده کرد و او هم با یک ضربه سر دیگر، دروازه براوو را ‏گشود.‏بعد از این گل بار دیگر بارسایی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۶۷ صاحب یک ضربه ‏پنالتی شدند.

خطای ایتورا روی بوسکتس که در موقعیت خوبی برای گلزنی بود، یک کارت قرمز برای ‏این بازیکن و یک پنالتی برای بارسا به همراه داشت اما لوئیس سوارز ضربه پنالتی را از دست داد.‏با این وجود، بارسا در دقیقه ۷۲ توانست به گل چهارم برسد. پاس بوسکتس، در موقعیت مناسبی به مسی ‏رسید و او هم بعد از عبور از مدافعان حریف، با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.‏حتی بعد از این گل هم حملات بارسا روی دروازه تیم ۹ نفره رایو ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۸۶ پخش آنلاین فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو ، ‏گل پنجم آبی و اناری ها به ثمر رسید. یک ارسال دیدنی از ژرمی متیو از سمت چپ، با ضربه سر آردا ‏توران، حساب کار را ۵-۱ کرد. در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همین نتیجه به پایان ‏رسید.‏

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

رایووایکانو بارسلونا 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۳
۲۸۲تعداد پاس۵۲۰
۲۱۲پاس صحیح۴۳۳
۳سانتر۵
۳کرنر۵
۹ضربه ایستگاهی۱۷
۳خطا۵
۰آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

گزارش زنده فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو