تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بارسلونا
رایو وایکانو

شنبه ۴ آذر ۱۶:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۶:۳۰ تیم های بارسلونا و رایو وایکانو بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل رایو وایکانو را آنلاین تماشا کنید.

از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا رایو وایکانو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رایو وایکانو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه پخش فوتبال بارسلونا رایو وایکانو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و دوم لالیگا، تیم های بارسلونا و رایو وایکانو با هم دیدار کردند. گارسیا در دقیقه ۱۹ با تک گل خود رایو را به برتری ۱-۰ رساند و راهی رختکن کرد. در نیمه دوم دوباره رایو با موقعیت شناسی گارسیا دروازه بارسلونا را باز کرد.

تا دقایق پایانی بازی بارسا موفق به جبران گل های خورده نشده بود تا این که به لطف لواندوفسکی در دقیقه ۸۰ پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند تا این دیدار با نتیجه ۲-۱ و پیروزی رایو به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

رایو وایکانو بارسلونا 
۴۰%مالکیت۶۰%
۶شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۴
۳۱۲تعداد پاس۴۹۳
۲۲۹پاس صحیح۴۰۶
۱۸سانتر۲۱
۳کرنر۹
۱۰خطا۱۴
۱آفساید۳
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

در آخرین بازی از شب دوم از هفته اول لالیگای اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف رایووایکانو رفت و این بازی را با یک تساوی ناامید کننده بدون گل به پایان رساند.

در طول پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو که بیش از هر چیز کارت زرد (شش تا برای رایووایکانو و سه تا برای بارسلونا) داشت، بارسلونا با وجود برتری در تملک توپ و موقعیت گلزنی در نهایت نتوانست دروازه حریف را باز کند.

این در حالی بود که سه تا از بازیکنان جدید این تیم، روبرت لواندوفسکی، رافینیا و آندریاس کریستنسن در ترکیب اصلی حضور داشتند. بارسلونا نه تنها این بازی را نبرد بلکه کاپیتانش سرخیو بوسکتس را هم به دلیل دریافت کارت زرد دوم در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم برای بازی بعدی از دست داد.

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

بارسلونا رایووایکانو 
۶۸%مالکیت۳۲%
۶شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۵۶۰تعداد پاس۲۷۴
۴۸۹پاس صحیح۱۹۱
۲۴سانتر۷
۸کرنر۰
۱۶خطا۱۴
۴آفساید۴
۳کارت زرد۶
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا رایو وایکانو

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب دیدار معوقه هفته بیست و یکم لالیگا ، تیم فوتبال بارسلونا در نیوکمپ مقابل رایو وایکانو شکست یک بر صفر را به ثبت رساند. تیم میهمان بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود توانست دروازه بارسا را باز کند. در دقیقه ۷ بود که پاس عالی ایسی پالاسون پشت مدافعان بارسا به آلوارو گارسیا رسید و او هم با یک ضربه نه چندان محکم موفق شد تراشتگن را مغلوب کند.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و بازیکنان بارسا علی رغم اینکه سخت به دنبال گل بودند اما نمی توانستند بر بازی تسلط پیدا کنند.

هرچه به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو نزدیک می شدیم، حملات بارسا شدت بیشتری می گرفت و بازیکنان این تیم سخت به دنبال گلزنی بودند اما فرصت های آن ها یکی بعد از دیگری از دست می رفت.

از سوی دیگر تیم میهمان هم روی ضدحملات صاحب موقعیت های خوبی شد؛ از جمله در وقت های تلف شده که چیزی نمانده بود که آلوارو گارسیا گل دوم رایو را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازی با همان یک گل به سود میهمان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

 

بارسلونا رایو وایکانو
۷۱%مالکیت۲۹%
۵شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۶۱۵تعداد پاس۲۶۴
۵۳۱پاس صحیح۱۸۰
۴۰سانتر۴
۹کرنر۱
۹خطا۱۵
۶آفساید۲
۴کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

 

پخش فوتبال بارسلونا مقابل رایو وایکانو

۵ آبان ۱۴۰۰

دیدار تیم‌های فوتبال رایو وایکانو و بارسلونا در چارچوب هفته یازدهم لالیگا برگزار شد و تیم میزبان موفق شد با یک گل بارسلونا را از پیش رو بردارد.

کاتالان‌ها که این روزها اصلا شرایط خوبی ندارند، در این هفته به مادرید رفتند و برابر رایو وایکانو قرار گرفتند. «رادامل فالکائو» مهاجم با تجربه تیم مادریدی در دقیقه ۳۰ موفق شد گل اول تیمش را وارد دروازه بارسلونا کند تا هواداران این تیم باز هم غرق نا امیدی از تیمشان شوند.

شاگردان «رونالد کومان» پس از این گل تلاش بسیار زیادی کردند تا نتیجه را جبران کنند اما تلاش آن ها در نیمه نخست کارساز نبود.

در نیمه دوم نیز حملات بی فایده بارسا ادامه داشت. در دقیقه ۷۱ حرکت انفرادی «ممفیس دپای» باعث شد تا مدافعان میزبان مرتکب خطای پنالتی شوند اما مهاجم هلندی آبی اناری ها این فرصت را هم از دست داد تا بارسا همچنان بازنده بازی باشد. 

در نهایت پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو هم با شکست بارسا پایان یافت تا این تیم سومین باخت خود را در این فصل از لالیگا تجربه کند و با ۱۵ امتیاز در رده نهم قرار گیرد. رایو وایکانو نیز ۱۹ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

بارسلونا رایو وایکانو 
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۹
۱مهار دروازه بان۲
۲۶۶تعداد پاس۵۹۴
۱۸۸پاس صحیح۵۲۱
۱۲سانتر۲۰
۳کرنر۷
۱۷خطا۱۲
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

در دور یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری تیم بارسا موفق شد تیم رایو وایکانو را شکست دهد و به دور بعد صعود کند . در دقیقه ۶۳ این فران گارسیا بود که رایو وایکانو را پیش انداخت.

دقیقه ۶۹ بود که لیونل مسی حساب کار را به تساوی کشاند . در دقیقه ۸۰ هم فرانکی دیانگ روی پاس آلبا گل دوم را به ثمر رساند و در پایان پخش زنده بازی بارسلونا مقابل رایو وایکانو بارسا توانست با نتیجه دو بر یک به مرحله بعد صعود کند . 

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

رایووایکانوبارسلونا
۳۰مالکیت۷۰
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۲۶۱تعداد پاس۶۲۰
۱۶۲پاس صحیح۵۲۰
۸سانتر۵
۲کرنر۴
۲۴خطا۱۶
۱آفساید۴
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا رایو وایکانو

دو تیم فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو در چارچوب هفته ۲۷ لالیگای اسپانیا به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با حساب ۳ بر ۱ به سود بلوگرانا به پایان رسید. این بازی هشتصدمین بازی رسمی دوران حرفه ای لیونل مسی نیز بود.بازی تا دقیقه ۲۰ زیاد موقعیت جدی نداشت.

جز یک و دو حمله بازیکنان رایو، در بقیه دقایق نیمه توپ در اختیار بازیکنان بارسلونا بود. دقیقه ۲۳ سوارز اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد. ضربه سر عالی سوارز را دروازه بان رایو به زیبایی مهار کرد تا بارسا پیش نیفتد.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا رایو وایکانو و پس از دست رفتن این موقعیت توپ در آن ور زمین بدل به گل برای تیم رایو شد. بعد از آن بارسا کاملا بر شدت حملات خود افزود و در دقیقه ۳۲ روی یک ضربه ایستگاهی پیگه روی سانتر مسی می توانست گل بزند اما این اتفاق رخ نداد. دقایقی بعد دقیقا روی چنین صحنه مشابهی بارسلونا به گل تساوی رسید. 

در نیمه دوم پخش زنده بارسلونا و رایو وایکانو ، بارسا کار را هجومی آغاز کرد و در همان ۵ دقیقه نخست موفق به گرفتن یک ضربه پنالتی شد و مسی گل دوم را زد. دقایقی بعد از گل دوم، مسی فرصت داشت با یک شوت زیبا حساب کار را ۳ بر ۱ کند که باز هم درخشش دروازه بان حریف مانع از این کار شد.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا رایو وایکانو مسی یک فرصت دیگر هم داشت که توپ بدل به گل نشد. در ادامه نیز این بارسا بود که حاکم بر بازی بود و در موقعیت خطرناک بعدی که ایجاد کرد به گل سوم هم رسید.

پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

بارسلونا رایووایکانو 
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۶۹۳تعداد پاس۳۰۰
۶۲۴پاس صحیح۲۳۹
۶سانتر۳
۱۰کرنر۴
۱۵ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۷
۵آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

پخش بازی زنده بارسلونا رایو وایکانو

در یکی از دیدار های این هفته یازدهم  لالیگای اسپانیا، دو تیم فوتبال رایو وایکانو و بارسلونا در شهر مادرید به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود به بارسلونا پایان رسید. بارسلونا در این بازی کار بسیار سختی داشت.بازی برخلاف انتظار بسیار کم حاشیه و کم موقعیت آغاز شد و در ۱۰ دقیقه اول اصلا شاهد موقعیتی نبودیم اما بارسلونا در همان دقایق به گل اول رسید.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو ، بعد از گل بارسلونا هم بازی بر همان روند ادامه یافت اما این بار رایو وایکانو ها انگیزه بیشتری برای حمله کردن داشتند و در دقیقه ۳۱ یک موقعیت خوب را از دست دادند. دقایقی بعد این تیم گل تساوی را زد و ۱۰ دقیقه آخر نیمه اول نیز بی شور و هیجان به پایان رسید و تنها سوارز یک فرصت عالی داشت که توپ را به تیرک دروازه کوبید.

در نیمه دوم پخش مستقیم فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو ، اوضاع فرق داشت. رایو وایکانو برای زدن گل به میدان آمد و خیلی زود در همان ۲۰ دقیقه نخست به گل رسید. پس از خوردن گل دوم نیز بارسلونا زهر زیادی از خود به حریف نشان نمی داد و چندین موقعیت نصف و نیمه تنها ثمره کار شاگردان والورده تا دقیقه ۸۵ بازی بود.

در دقایق پایانی اما عثمان دمبله به داد والورده رسید و گل تساوی را زد. اما این پایان کار نبود و سوارز باز هم در کامبک نقش بسزایی داشت و در آخرین لحظات گل سوم را هم زد تا بارسایی ها با سه امتیاز در چمدان هایشان به بارسلونا بازگردند.

پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

رایووایکانو بارسلونا 
۳۰%مالکیت۷۰%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۳۰۴تعداد پاس۷۱۳
۲۳۵پاس صحیح۶۲۰
۷سانتر۶
۳کرنر۱
۱۱ضربه ایستگاهی۲۳
۲۳خطا۱۱
۴آفساید۲
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو

 

پخش مستقیم فوتبال بارسلونا رایو وایکانو

بارسلونا، دو تیم بارسلونا و رایووایکانو در لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند.تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و امباربا می توانست در همان دقایق ابتدایی دروازه بارسا را باز کند ‏اما ضربه او را کلودیو براوو دفع کرد.‏ در ادامه بازیکنان بارسا بازی را در دست گرفتند و سرانجام در دقیقه ۲۰ به گل رسیدند. روی یک ضربه ‏کرنر، توپ در رفع و برگشت و با اشتباه بازیکنان رایو، به ایوان راکیتیچ رسید و او هم به راحتی دروازه ‏را باز کرد.‏هنوز تیم میزبان از شوک این گل خارج نشده بود که بارسا به گل دوم رسید.

در ادامه بازی زنده بارسلونا و رایو وایکانو ، پاس در عمق مسی برای ‏نیمار، با پاس رو به عقب ستاره برزیلی بار دیگر به مسی رسید و او هم در موقعیتی تک به تک، دروازه ‏بان حریف را مغلوب کرد.‏بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر چند باز هم بارسا تیم برتر میدان بود، بازیکنان رایو هم موقعیت ‏هایی ایجاد کردند اما در دقیقه ۴۲، شرایط برای تیم میزبان بدتر شد.

دیگو یورنته در تلاش برای گرفتن ‏توپ، تکل خشنی روی پای ایوان راکیتیچ رفت و با کارت قرمز مستقیم داور، از بازی اخراج شد.‏نیمه دوم با حملات بارسا آغاز شد و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام مسی در دقیقه ۵۳ حساب ‏کار را ۳-۰ کرد.

بعد از اینکه سوارز با ضربه ای محکم، دروازه رایو را هدف گرفت، مسی در ادامه ‏توانست توپ را از فاصله ای نزدیک، وارد دروازه حریف کند.‏تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و توانست در ‏دقیقه ۵۷ یکی از گل های خورده را جبران کند.

با ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو ، روی یک ارسال بلند روی دروازه بارسا، تیاگو دیاس ‏توپ را با ضربه سر برای آلبرتو ماتیوس آماده کرد و او هم با یک ضربه سر دیگر، دروازه براوو را ‏گشود.‏بعد از این گل بار دیگر بارسایی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۶۷ صاحب یک ضربه ‏پنالتی شدند.

خطای ایتورا روی بوسکتس که در موقعیت خوبی برای گلزنی بود، یک کارت قرمز برای ‏این بازیکن و یک پنالتی برای بارسا به همراه داشت اما لوئیس سوارز ضربه پنالتی را از دست داد.‏با این وجود، بارسا در دقیقه ۷۲ توانست به گل چهارم برسد. پاس بوسکتس، در موقعیت مناسبی به مسی ‏رسید و او هم بعد از عبور از مدافعان حریف، با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.‏حتی بعد از این گل هم حملات بارسا روی دروازه تیم ۹ نفره رایو ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۸۶ پخش آنلاین فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو ، ‏گل پنجم آبی و اناری ها به ثمر رسید. یک ارسال دیدنی از ژرمی متیو از سمت چپ، با ضربه سر آردا ‏توران، حساب کار را ۵-۱ کرد. در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همین نتیجه به پایان ‏رسید.‏

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رایو وایکانو

 

رایووایکانو بارسلونا 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۳
۲۸۲تعداد پاس۵۲۰
۲۱۲پاس صحیح۴۳۳
۳سانتر۵
۳کرنر۵
۹ضربه ایستگاهی۱۷
۳خطا۵
۰آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

گزارش زنده فوتبال بارسلونا و رایو وایکانو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 25, 2023