تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بارسلونا
رئال مادرید

شنبه ۶ آبان ۱۷:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال مادرید . امروز شنبه ۶ آبان و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۷:۴۵ تیم های رئال مادرید و بارسلونا بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل بارسلونا را آنلاین تماشا کنید.

از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید و بارسلونا را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

تیم های بارسلونا و رئال مادرید که رقبای شناخته شده یکدیگر هستند، در قالب یک بازی دوستانه در ورزشگاه رئال به مصاف هم رفتند.دمبله در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی دروازه میزبان را باز کرد و بارسلونا را به برتری ۱-۰ رساند. درادامه رئال چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف را از دست داد تا در نهایت موفق به جبران گل خورده نشود.

در نیمه دوم پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید بازی در میانه میدان در جریان بود تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم . بارسلونا در همین لحظات با ضربه لوپز و تورس دروازه حریف را باز کرد و به برتری ۳-۰ رسید.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

بارسلونا  رئال مادرید 
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۱۴
۴مهار دروازه بان۴
۴۶۲تعداد پاس۵۰۴
۳۹۲پاس صحیح۴۴۹
۱۱سانتر۲۰
۴کرنر۹
۱۷خطا۱۰
۱آفساید۱
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

۱۶ فروردین ۱۴۰۲

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در مرحله ی نیمه نهایی کوپا دل ری با هم دیدار کردند. رئالی‌ها در ثانیه‌های پایانی نیمه اول موفق شدند روی یک ضد حمله توسط وینیسیوس جونیور به گل برسند تا همه چیز در دو بازی رفت و برگشت به تساوی کشیده شود.

اما نیمه دوم پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید صحنه به آتش کشیده شدن نیوکمپ توسط کریم بنزما و رفقا بود؛ جایی که مهاجم فرانسوی سفیدها هتریکی تاریخی را در بندر بارسلون به ثبت رساند تا آنچلوتی هر چه در چند بازی اخیر مغلوب ژاوی شده بود را یکجا در الکلاسیکو ۲۸۸ام تسویه کند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

بارسلونا  رئال مادرید 
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۴۴۶تعداد پاس۴۰۵
۳۷۳پاس صحیح۳۴۴
۱۷سانتر۸
۳کرنر۱
۲۱خطا۸
۰آفساید۴
۷کارت زرد۴

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

در هفته بیست و ششم لالیگا و در حساس ترین بازی فصل بارسلونا در نیوکمپ به مصاف رئال مادرید رفت. 

 در حالی که در دقایق اولیه بازی بارسلونا بازی را در اختیار داشت و چند موقعیت گلزنی داشت این رئال مادرید بود که به گل رسید. دقیقه ۹ ارسال از کنار وینیسیوس با برخورد به آرائوخو وارد دروازه ترشتگن شد. بارسلونا تلاش زیادی کرد تا قبل از پایان نیمه اول گل تساوی را بزند و سرانجام هم این اتفاق افتاد و در میان شلوغی های محوطه جریمه سرخی روبرتو با ضربه دقیق دروازه کورتوا را دقیقه ۴۵ باز کرد و بازی مساوی شد.

دقیقه ۸۱ پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا آسنسیو بازیکن تازه وارد رئال مادرید دروازه ترشتگن را باز کرد اما VAR این گل را آفساید اعلام کرد. در ادامه رئال مادرید تلاش خود برای زدن گل برتری و زنده نگه داشتن امیدش برای کسب عنوان قهرمانی را ادامه داد اما کسیه بازیکن تعویضی بارسا دقیقه ۹۲ تیر خلاص را به شاگردان آنچلوتی زد و بارسلونا موفق شد این بازی را ۲ بر یک ببرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا رئال مادرید – تی وی تو

بارسلونا  رئال مادرید
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۵۵۷تعداد پاس۴۸۷
۴۹۵پاس صحیح۴۱۴
۳۰سانتر۹
۸کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۴
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال مادرید

۱۱ اسفند ۱۴۰۱

بارسلونا و رئال مادرید در چارچوب دیدار رفت کوپا دل‌ری به مصاف هم رفتند که این دیدار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با یک گل به سود بارسلونا به پایان رسید.

تک گل بارسلونا در این دیدار توسط ادر میلیتائو، مدافع رئال مادرید به ثمر رسید که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

در نیمه ی دوم نیز بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، تلاش بازیکنان رئال برای جبران این اشتباه به جایی نرسید و دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال مادرید با برتری ۱-۰ بارسلونا به پایان برسد.

رئال مادرید در این دیدار خانگی عملکرد ضعیفی در فاز تهاجمی داشت و حتی نتوانست یک شوت در چارچوب به سمت دروازه بارسلونا بزند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

رئال مادریدبارسلونا
۶۵%مالکیت۳۵%
۰شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۰
۶۸۰تعداد پاس۳۸۰
۵۹۸پاس صحیح۳۰۹
۴۰سانتر۷
۱۱کرنر۲
۱۶خطا۱۳
۴آفساید۳
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بارسلونا رئال مادرید – تی وی تو

 

پخش زنده الکلاسیکو رئال مادرید و بارسلونا

۲۵ دی ۱۴۰۱

رئال مادرید و بارسلونا در فینال سوپرکاپ اسپانیا به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان ژاوی با نتیجه ۳-۱ پیروز و قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شدند.

بارسا کار را تهاجمی و بهتر از رئال آغاز کرد و از همان دقایق نخست به دنبال باز کردن دروازه حریف بود.

اولین موقعیت کار را در دقیقه ۱۲ شاهد بودیم که شوت زمینی و زیبای لواندوفسکی ابتدا به نوک انگشتان کورتووا و سپس به تیر دروازه برخورد کرد. تا نیم ساعت نخست کار، هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا اینکه روی اشتباه مرگبار کاماوینگا، دروازه رئال باز شد.

لواندوفسکی روی اشتباه بازیکن حریف در دقیقه ۳۳ پخش زنده الکلاسیکو توپ را با یک پاس تک ضرب در عمق به گاوی رساند و این بازیکن در شرایطی که توسط مدافع حریف تحت فشار قرار داشت، با ضربه ای دقیق توپ را به گوشه دروازه فرستاد و نتیجه را یک بر صفر کرد.

بعد از این گل تلاش رئال برای به تساوی کشاندن کار را شاهد بودیم که بی نتیجه بود و شاگردان ژاوی پیش از به صدا در آمدن سوت پایان، گل دوم را هم زدند تا با خیال راحت پای به نیمه دوم بگذارند.

روی پاس در عمق دی یانگ، گاوی یک بار دیگر در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما این بار ترجیح داد کمی متمایل به سمت راست حرکت کرده و سپس با یک پاس زمینی، لواندوفسکی را در دهانه دروازه صاحب موقعیت کند؛ موقعیتی که مهاجم لهستانی با یک بغل پای دقیق آن را به گل دوم آبی اناری ها تبدیل کرد.

شاگردان آنچلوتی که انتظار خلع سلاح شدن به این شکل توسط حریف دیرینه خود را نداشتند در نیمه دوم با چهره تهاجمی وارد زمین شدند ولی بازهم توفیقی در باز کردن دروازه حریف نداشتند و در عوض یک گل دیگر هم دریافت کردند؛ گلی که در دقیقه ۶۹ توسط گاوی زده شد.

ستاره بی چون و چرای دیدار سوپر جام، یعنی گاوی این بار پاس ارسالی از سمت چپ توسط پدری را در دهانه دروازه با یک ضربه قاطعانه در حالی که کورتووا فقط یک تماشاگر بود، به گل دوم خود و سوم تیمش تبدیل کرد تا برد بارسا تقریبا قطعی شود.

بعد از گل سوم بارسا، رئالی ها دیگر چاره ای جز حملات انتحاری نداشتند اما تا آخرین لحظات نتوانستند قفل دروازه تراشتگن را بشکنند. شوت از راه دور رودریگو در دقیقه ۷۹ یکی از جدی ترین موقعیت های رئال بود که با واکنش دیدنی گلر آلمانی بارسا مهار شد.

رئال اما برای اینکه از سنگینی شکست کمی بکاهد، تلاش خود را تا آخرین ثانیه ها ادامه داده و بالاخره توانست در دقیقه ۳+۹۰ توسط کریم بنزما گل اول را بزند. مهاجم فرانسوی رئال در دهانه دروازه یک ضربه زمینی زد که تراشتگن آن را مهار کرد ولی ریباند همین توپ را با ضربه ای دقیق تر و محکم تر به گل تبدیل کرد. بعد از این گل، فرصتی باقی نبود و داور سوت پایان پخش زنده بازی الکلاسیکو را با نتیجه سه بر یک به سود بارسا به صدا در آورد.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

رئال مادریدبارسلونا 
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۵۴۸تعداد پاس۶۳۶
۴۸۳پاس صحیح۵۶۷
۱۱سانتر۷
۳کرنر۲
۱۷خطا۸
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

پخش آنلاین بازی بارسا رئال مادرید

۲۴ مهر ۱۴۰۱

رئال مادرید موفق شد در هفته نهم از رقابت های لالیگا با نتیجه سه بر یک بارسلونا را شکست دهد و هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد.برای رئال کریم بنزما ۱۲، فدریکو والورده ۳۵، رودریگو ۱+۹۰ و برای بارسا فران تورس ۸۳ گلزنی کردند.

در پایان پخش بازی رئال مادرید و بارسا و با کسب این نتیجه ، شاگردان آنجلوتی با این پیروزی در صدر جدول ۲۵ امتیازی شد و شاگردان ژاوی با ۲۲ امتیاز در رده دوم قرار گرفتند.

بارسلونا در بازی قبلی خود مقابل اینتر در لیگ قهرمانان اروپا هم سه بار دروازه‌اش باز شده بود.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

 

رئال مادریدبارسلونا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۴۱۴تعداد پاس۵۴۷
۳۴۵پاس صحیح۴۸۸
۷سانتر۹
۲کرنر۳
۱۱خطا۱۴
۳آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

 

پخش زنده بازی بارسلونا مقابل رئال

بارسلونا و رئال مادرید در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. تک گل این دیدار در دقیقه ی ۲۷ پخش بازی بارسلونا مقابل رئال به ثبت رسید.  روی اشتباه عجیب ادر میلیتائو و پاس اشتباه او، رافینیا پشت محوطه جریمه شوتی زیبا روانه دروازه رئال مادرید کرد و گلی زیبا به ثمر رساند.

مادریدی‌ها در این بازی از آمادگی لازم به دور بودند و بارسلونا با حملات زیادی که انجام داد، برتری نسبی داشت و در نهایت با نتیجه ی ۱-۰ پیروز شد.

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا

 

تماشای بازی رئال مادرید مقابل بارسلونا

تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در هفته بیست و نهم لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل یکدیگر صف آرایی کردند. اولین الکلاسیکو قرن پانزدهم با نتیجه چهار بر صفر به سود آبی و اناری‌ها به پایان رسید.

برای بارسلونا اوبامیانگ در دقایق ۲۹ و ۵۱، آرائوخو در دقیقه ۳۸ و تورس در دقیقه ۴۷ گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا بارسلونا با این پیروزی در خانه رقیب سنتی خود در رده سوم لالیگا ۵۴ امتیازی شد و رئال مادرید با این شکست تحقیرآمیز در صدر جدول ۶۶ امتیازی باقی ماند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا

 

رئال مادریدبارسلونا 
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۴
۴۷۱تعداد پاس۶۹۵
۴۰۹پاس صحیح۶۲۱
۸سانتر۶
۴کرنر۳
۹خطا۱۲
۰آفساید۱
۴کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا

 

پخش آنلاین فوتبال بارسلونا و رئال مادرید

در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا رئال مادرید و بارسلونا در ریاض عربستان به مصاف هم رفتند که این دیدار در وقت های معمول با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت اما در وقت های اضافه، رئال مادرید گل پیروزی بخش را به ثمر رساند و با نتیحه ۳ بر ۲ ال کلاسیکو را فتح کرد و راهی فینال شد.

در دقیقه ۱۹ ضد حمله فوق العاده سریع بازیکنان رئال مادرید می توانست به گل اول این تیم تبدیل شود. پاس وینیسیوس جونیور به مارکو آسنسیو رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت. در دقیقه ۲۵ پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید بالاخره حملات رئال مادرید نتیجه داد و این تیم توانست گل اول را وارد دروازه بارسلونا کند. کریم بنزما با یک پاس عالی وینیسیوس جونیور را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن با یک ضربه عالی دروازه بارسا را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

بعد از دریافت گل این بارسلونا بود که عملکرد بهتری داشت و نهایتا توانست در دقیقه ۴۲ به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال عثمان دمبله به دهانه دروازه با اشتباه عجیب ادر میلیتائو همراه شد. دفع توپ بد این بازیکن به فرانکی دی یونگ برخورد کرد و توپ وارد دروازه رئال مادرید شد تا نیمه اول با نتیجه ۱-۱ تمام شود.

این بارسلونا بود که نیمه دوم را بهتر شروع کرد و می توانست در دقیقه ۴۹ به گل دوم دست پیدا کند اما ضربه پدری که در بین دو نیمه به زمین آمده بود با فاصله کمی از کنار دروازه رئال عبور کرد. در دقیقه ۷۲ بالاخره رئال مادرید توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. ضربه اول کریم بنزما توسط مارک آندره تر اشتگن برگردانده شد. توپ به دنی کارواخال رسید و آن را به دهانه دروازه ارسال کرد. دوباره در ریباند بنزما صاحب توپ شد و دروازه تقریبا خالی بارسا را باز کرد تا نتیجه ۲-۱ شود.

در دقیقه ۸۴ پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا حملات بارسلونا نتیجه داد و این تیم توانست گل تساوی را به ثمر برساند. حرکت تیمی بازیکنان بارسا روی یک ضربه کرنر، با ضربه سر تمام کننده آنسو فاتی کوتاه قامت همراه شد تا نتیجه ۲-۲ شود.

در ادامه نیمه دوم این بارسلونا بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت‌هایی هم ایجاد کرد اما نتوانست گل برتری را به ثمر برساند تا بازی در وقت‌های  قانونی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد و به اوقات اضافه کشیده شود. در دقیقه ۹۸ برخلاف جریان بازی این رئال مادرید که موفق شد گل سوم را وارد دروازه بارسلونا کند. روی یک ضد حمله پاس رودریگو در دهانه دروازه به فدریکو والورده رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق گلزنی کرد تا نتیجه ۳-۲ شود.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال مادرید نیز اتفاق خاصی رخ نداد و رئال موفق شد با نتیجه ۳-۲ پیروز شده و راهی فینال سوپرجام شود.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

 

بارسلونا رئال مادرید 
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۸
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۴
۷۰۴تعداد پاس۶۴۰
۶۲۳پاس صحیح۵۴۶
۲۶سانتر۴
۹کرنر۲
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و رئال مادرید

در دیدار ال کلاسیکویی که در ورزشگاه نیوکمپ و در هفته دهم لالیگا برگزار شد تیم رئال مادرید توانست با نتیجه دو بر یک از سد بارسلونا عبور کند . در نیمه اول این دیدار و در دقیقه ۳۲ داوید آلابا در پی یک نفوذ زیبا و پاس رودریگو توانست با گل اول سفیدپوشان مادریدی را به ثمر برساند .

شاگردان کومان بعد از این گل تلاش بسیاری برای به تساوی کشاندن بازی در نیمه اول انجام دادند اما هیچ یک از حملاتشان ثمری نداشت و نیمه اول با برتری یک گله رئال مادرید به پایان رسید . در نیمه دوم با به میدان آمدن کوتینیو و آگوئرو و دیانگ برای بارسلونا میل به حمله در این تیم افزایش یافت .

پخش بازی زنده بارسلونا و رئال مادرید با همان تک گل نیمه اول در حال سپری شدن بود که لوکاس واسکز توانست در دقیقه ۹۳ گل دوم رئال را وارد دروازه آبی اناری ها کند . تک گل آگوئرو هم در دقیقه ۹۷ نتوانست مانع باخت بارسا در این دیدار خانگی شود . در نهایت این آنچلوتی و شاگردانش بودند که با نتیجه دو بر یک فاتح این ال کلاسیکو در نیوکمپ شدند . 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

 

بارسلونارئال مادرید
۵۲مالکیت۴۸
۲شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۱
۴۵۸تعداد پاس۴۵۳
۴۰۷پاس صحیح۳۸۰
۳۴سانتر۶
۷کرنر۴
۱۷خطا۱۳
۲آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا از اینترنت

در حساس‌ترین بازی هفته سی‌ام رقابت‌های لالیگا دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به مصاف هم رفتند. نیمه نخست نیمه رئال مادرید بود. شاگردان زیدان با نمایشی حساب شده به نتیجه ای که می خواستند رسیدند. دقیقه ۱۳ ارسال واسکس را بنزما با ضربه ای زیبا تبدیل به گل نخست کرد. دقیقه ۲۸ هم ضربه ایستگاهی کروس ابتدا به دِست و سپس به آلبا برخورد کرد تا به درون دروازه برود. والورده هم فرصت بسیار خوبی داشت که تیر دروازه را به لرزه درآورد.

بارسلونا در دقایق پایانی کمی روی دروازه رئال فشار آورد و یک ضربه هم به تیر دروازه زد، اما این نیمه با برتری ۲ گله رئال به پایان رسید. دقیقه ۶۰ سرانجام بارسا به گل رسید. ارسال آلبا با ضربه نهایی مینگسا بازیکن جوان کاتالان ها به قعر دروازه رفت و فاصله را کمتر کرد. در ادامه هم بازی تقریباً یک گله دنبال شد و بارسا موقعیت های پرشماری ایجاد کرد، اما موفق نشد دروازه رئال را برای مرتبه دوم باز کند پس با پایان فوتبال زنده رئال مادرید و بارسلونا شکست را پذیرفت.

رئال پس از ۱۳ سال در لالیگا بارسا را دبل کرد و با ۶۶ امتیاز به صدر جدول لالیگا رفت. بارسلونا هم ۶۵ امتیازی باقی ماند و به رده سوم سقوط کرد.

 

گزارش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید

 

رئال مادریدبارسلونا 
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۱
۳۱۶تعداد پاس۷۰۷
۲۴۶پاس صحیح۶۳۶
۱۲سانتر۲۱
۵کرنر۶
۱۶خطا۱۰
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

گزارش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید

بارسلونا و رئال مادرید در چارچوب هفته هفتم رقابت های لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ مقابل هم قرار گرفتند که اولین ال کلاسیکو فصل ۲۰۲۰/۲۱ با برتری ۳-۱ رئال مادرید به پایان رسید.در دقیقه ‘۵ روی پاس در عمق عالی بنزما از پشت سر پیکه، فده والورده به محوطه جریمه بارسا نفوذ کرد و با ضربه ای عالی توپ را به گوشه بالای دروازه نتو فرستاد تا میهمان پیش بیافتد.

 دقیقه ‘۸ بارسلونا خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساند؛ فرار آلبا از سمت راست خط دفاعی رئال مادرید و ارسال توپ به دهانه دروازه با ضربه بغل پای آنسو فاتی به گل تبدیل شد.در دقیقه ’۲۳ مسی داخل محوطه رئال مادرید یک دریبل تماشایی زد و در موقعیت تک به تک قرار گرفت که کورتوا با واکنشی فوق العاده دست ستاره آرژانتینی را خواند و توپ را مهار کرد.

لحظه ای بعد در سمت مقابل زمین، کروس با پاس عرضی خود بنزما را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما این بار هم نتو ضربه مهاجم فرانسوی را دفع کرد.دقیقه ’۴۳ پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید ناچو به علت مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و لوکاس وازکز به جای او به میدان آمد. در نهایت نیمه اول این دیدار جذاب و تماشایی با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

بارسلونا نیمه دوم را بهتر شروع کرده بود و در دقیقه ’۵۴ ارسال عالی فاتی به تیر دوم با ضربه سر نه چندان خوب کوتینیو همراه شد تا توپ از کنار دروازه ه بیرون برود. در دقیقه ’۶۱ خطای لنگلت روی سرخیو راموس، بعد از بررسی VAR پنالتی تشخیص داده شد. دقیقه ’۶۲ سرخیو راموس پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و باز هم به راحتی دروازه حریف را باز کرد تا حساب کار ۲-۱ شود.

دقیقه ’۶۹ پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا فدریکو والورده هم به دلیل مصدومیت جای خود را به لوکا مودریچ داد تا هر دو تعویض زیدان در این دیدار اجباری باشد. در دقیقه ’۸۱ رودریگو به جای مارکو آسنسیو وارد میدان شد؛ در تیم بارسلونا هم آنتوان گریزمان، عثمان دمبله و ترینکائو به جای فاتی، پدری و بوسکتس وارد میدان شدند تا همچنان خبری از پیانیچ نباشد.

دقیقه ’۸۶ نتو نقش قهرمان را برای بارسلونا ایفا کرد و دروازه تیمش را در دو مرحله نجات داد؛ ضربه نخست کروس روی پاس عرضی وازکز توسط نتو دفع شد و در برگشت ضربه مجدد کروس را هم این دروازه بان عالی مهار کرد.

دقیقه ’۸۷ پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا نتو باز هم مانع از ثبت سومین گل رئال مادرید شد و این بار ضربه والی پای چپ خطرناک راموس را مهار کرد و توپ برگشتی توسط واران پیش تاخته به بیرون زده شد. دقیقه ’۹۰ بالاخره رئال مادرید تیر خلاص را بر پیکر بارسلونا وارد کرد؛ پاس در عمق مودریچ برای وینیسیوس با خروج نتو و دفع ناقص او همراه شد تا توپ برگشتی را رودریگو به خود مودریچ بسپارد و ستاره کروات با فریب نتو، خود را مقابل دروازه خالی قرار داده و کار را تمام کند.در نهایت بازی با پیروزی قاطعانه شاگردان زیدان بعد از دو شکست متوالی به پایان رسید تا زیدان همچنان رکورد شکست ناپذیری خود در نیوکمپ را حفظ کند.

 

گزارش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید

 

بارسلونا رئال مادرید
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۳
۵۹۵تعداد پاس۵۳۷
۵۲۸پاس صحیح۴۷۳
۱۸سانتر۱۴
۷کرنر۷
۱۱خطا۱۳
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

 

گزارش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید

 

پخش فوتبال زنده رئال مادرید و بارسلونا

تیم رئال مادرید با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل بارسلونا در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا، برای دهمین بار قهرمان این جام شد. مصاف حیثیتی و حساس لیگ اسپانیا بر سر صدرنشینی لالیگا با برتری رئال مادرید در ال‌کلاسیکو به پایان رسید و این تیم با غلبه بر حریف قدیمی که توسط مربی جدیدش هدایت می‌شد، صدر جدول را از آبی اناری‌ها پس گرفت.

الکلاسیکو دیدنی و حساس مادرید و بارسلون در پایتخت اسپانیا با برتری قاطع شاگردان زیدان رقم خورد تا این تیم بعد از افت در سه بازی قبلی و تقدیم صدر به بارسا، بار دیگر این جایگاه را پس بگیرد و اجازه ندهد، میهمان برای نخستین بار در تاریخ از لحاظ تعداد برد از آن‌ها پیشی بگیرد. همچنین وینیسیوس جونیور با گلزنی رکورد جوانترین گلزن تاریخ الکلاسیکو را از لیونل مسی گرفت.

در پخش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا و این بازی تماشایی برای رئال وینیسیوس ۷۱ و دیاز ۹۲ گلزنی کردند که هر دو گل از زاویه بسته و با نفوذ از جناحین به ثمر رسید. ماریانو دیاز تنها چند ثانیه پس از ورود به زمین با استارت انفجاری از جناح چپ بهم ریخته بارسا و از زاویه بسته دروازه ترشتگن را شبیه گل نخست گشود.

پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید

رئال مادریدبارسلونا
۴۴٪مالکیت ۵۶٪
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب ۲
۴مهار دروازه بان ۲
۴۹۲تعداد پاس ۶۴۴
۴۳۴پاس صحیح ۵۷۷
۲۴سانتر ۱۰
۸کرنر ۲
۱۳خطا ۱۰
۳آفساید ۰
۲کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید

 پخش زنده فوتبال رئال و بارسا

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، بازی معوقه هفته دهم لالیگا اسپانیا را برگزار کردند که این دیدار نهایتا با تساوی بدون گل به پایان رسید. بازیکنان رئال مادرید شب نسبتا خوبی داشتند. خط دفاعی از پس این بازی برآمد اما شاید اشتباه بزرگ زیدان فیکس کردن گرت بیل و البته نگه داشتن بازیکن ولزی درون زمین تا پایان بازی بود.

گرت بیل آخرین فرصتش را داشت تا چیزی از خود نشان بدهد اما به جز گلی که در موقعیت آفساید به گل تبدیل کرد تقریبا در هیچ رویداد دیگری در جریان بازی دیده نشد.  البته جای مارسلو که یک سر و گردن بهتر از مندی است هم در این میدان خالی بود. البته بارسلونا در این بازی با بیشتر از یازده نفر بازی کرد. در نیمه اول پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید دو پنالتی محرز روی واران گرفته نشد، صحنه هایی که می توانست به کل جریان بازی را تغییر بدهد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا رئال مادرید

بارسلونا رئال مادرید
۵۲٪مالکیت ۴۸٪
۲شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب ۷
۳مهار دروازه بان ۱
۵۸۷تعداد پاس ۵۱۶
۵۱۲پاس صحیح ۴۵۵
۸سانتر ۳۲
۲کرنر ۶
۵خطا ۱۷
۱آفساید ۲
۳کارت زرد ۵

پخش زنده فوتبال بارسلونا رئال مادرید

پخش زنده بازی رئال و بارسا

تیم های رئال مادرید  و بارسلونا در حساس ترین بازی هفته بیست و ششم لالیگای اسپانیا و برای سومین بار در یک ماه اخیر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند .آبی اناری ها که سه روز پیش با سه گل در همین ورزشگاه و در جام حذفی رئال را برده بودند، این مسابقه را نیز بهتر از حریف آغاز کردند و با میدان داری سعی در نزدیک شدن به دروازه مادریدی ها را داشتند.

اما اولین موقعیت جدی بازی را رئال ایجاد کرد و در دقیقه ۱۳ بازی زنده بارسلونا رئال مادرید ، شوت تماشایی تونی کروس از پشت محوطه جریمه را تراشتگن با حضور به موقع، در اختیار گرفت. در دقیقه ۲۶ بارسلونا به گل رسید. روی پاس عالی سرخی روبرتو، راکیتیچ با کورتوا تک به تک شد و با یک ضربه نرم، توپ را وارد دروازه رئال کرد. در آخرین ثانیه های نیمه اول ،راموس در دیگری با مسی روی هوا یک ضربه با دست به صورت مسی زد و باعث مصدومیت جزئی و جنجال در مسابقه شد.

در نهایت نیمه نخست پخش زنده بازی رئال مادرید بارسلونا با یک گل به سود بارسلونا به پایان رسید.در نیمه دوم رئال برای جبران گل خورده و جلوگیری از شکست دوباره مقابل بارسا به میدان آمد. کشمکش بین دو تیم ادامه داشت. در دقایق پایانی مسابقه فشار رئال بیشتر شد، اما بارسایی‌ها نیز روی ضدحملات بسیار خطرناک عمل می‌کردند.

مادریدی ها موقعیت های زیاد گلزنی را در این بازی از دست دادند و در نهایت بازی رئال و بارسلونا زنده با پیروزی یک بر صفر بارسلونا به پایان رسید تا ناکامی‌های رئال در این فصل مقابل بارسا ادامه داشته باشد.

پخش زنده بازی رئال مادرید بارسلونا

رئال مادرید بارسا
۴۸٪مالکیت ۵۲٪
۳شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب ۶
۳مهار دروازه بان ۳
۴۶۲تعداد پاس ۵۱۹
۳۹۴پاس صحیح ۴۳۶
۶سانتر ۰
۸کرنر ۶
۱۰ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۶خطا ۱۳
۲آفساید ۲
۳کارت زرد ۲

 

گزارش زنده بازی رئال مادرید بارسلونا

آخرین بروز رسانی : اکتبر 27, 2023