تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا رئال مادرید

بارسلونا رئال مادرید

شنبه ۳ آبان ۱۷:۳۰

لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید پخش زنده بازی بارسا رئال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – رئال مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا رئال مادرید را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا رئال مادرید را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رئال مادرید را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا رئال مادرید را آنلاین ببینند.

 پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید – ۱۱ اسفند ۹۸

تیم رئال مادرید با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل بارسلونا در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا، برای دهمین بار قهرمان این جام شد. مصاف حیثیتی و حساس لیگ اسپانیا بر سر صدرنشینی لالیگا با برتری رئال مادرید در ال‌کلاسیکو به پایان رسید و این تیم با غلبه بر حریف قدیمی که توسط مربی جدیدش هدایت می‌شد، صدر جدول را از آبی اناری‌ها پس گرفت. الکلاسیکو دیدنی و حساس مادرید و بارسلون در پایتخت اسپانیا با برتری قاطع شاگردان زیدان رقم خورد تا این تیم بعد از افت در سه بازی قبلی و تقدیم صدر به بارسا، بار دیگر این جایگاه را پس بگیرد و اجازه ندهد، میهمان برای نخستین بار در تاریخ از لحاظ تعداد برد از آن‌ها پیشی بگیرد. همچنین وینیسیوس جونیور با گلزنی رکورد جوانترین گلزن تاریخ الکلاسیکو را از لیونل مسی گرفت. در این بازی تماشایی برای رئال وینیسیوس ۷۱ و دیاز ۹۲ گلزنی کردند که هر دو گل از زاویه بسته و با نفوذ از جناحین به ثمر رسید. ماریانو دیاز تنها چند ثانیه پس از ورود به زمین با استارت انفجاری از جناح چپ بهم ریخته بارسا و از زاویه بسته دروازه ترشتگن را شبیه گل نخست گشود.

رئال مادرید بارسلونا
۴۴٪ مالکیت ۵۶٪
۵ شوت در چارچوب ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۲
۴ مهار دروازه بان ۲
۴۹۲ تعداد پاس ۶۴۴
۴۳۴ پاس صحیح ۵۷۷
۲۴ سانتر ۱۰
۸ کرنر ۲
۱۳ خطا ۱۰
۳ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۲

 

 پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید – ۲۷ آذر ۹۸

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، بازی معوقه هفته دهم لالیگا اسپانیا را برگزار کردند که این دیدار نهایتا با تساوی بدون گل به پایان رسید. بازیکنان رئال مادرید شب نسبتا خوبی داشتند. خط دفاعی از پس این بازی برآمد اما شاید اشتباه بزرگ زیدان فیکس کردن گرت بیل و البته نگه داشتن بازیکن ولزی درون زمین تا پایان بازی بود. گرت بیل آخرین فرصتش را داشت تا چیزی از خود نشان بدهد اما به جز گلی که در موقعیت آفساید به گل تبدیل کرد تقریبا در هیچ رویداد دیگری در جریان بازی دیده نشد.  البته جای مارسلو که یک سر و گردن بهتر از مندی است هم در این میدان خالی بود. البته بارسلونا در این بازی با بیشتر از یازده نفر بازی کرد. در نیمه اول بازی رئال مادرید و بارسلونا دو پنالتی محرز روی واران گرفته نشد، صحنه هایی که می توانست به کل جریان بازی را تغییر بدهد.

بارسلونا رئال مادرید
۵۲٪ مالکیت ۴۸٪
۲ شوت در چارچوب ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۳ مهار دروازه بان ۱
۵۸۷ تعداد پاس ۵۱۶
۵۱۲ پاس صحیح ۴۵۵
۸ سانتر ۳۲
۲ کرنر ۶
۵ خطا ۱۷
۱ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۵

 پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید -۱۱ اسفند ۹۷

تیم های رئال مادرید  و بارسلونا در حساس ترین بازی هفته بیست و ششم لالیگای اسپانیا و برای سومین بار در یک ماه اخیر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند .آبی اناری ها که سه روز پیش با سه گل در همین ورزشگاه و در جام حذفی رئال را برده بودند، این مسابقه را نیز بهتر از حریف آغاز کردند و با میدان داری سعی در نزدیک شدن به دروازه مادریدی ها را داشتند. اما اولین موقعیت جدی بازی را رئال ایجاد کرد و در دقیقه ۱۳ شوت تماشایی تونی کروس از پشت محوطه جریمه را تراشتگن با حضور به موقع، در اختیار گرفت. در دقیقه ۲۶ بارسلونا به گل رسید. روی پاس عالی سرخی روبرتو، راکیتیچ با کورتوا تک به تک شد و با یک ضربه نرم، توپ را وارد دروازه رئال کرد. در آخرین ثانیه های نیمه اول ،راموس در دیگری با مسی روی هوا یک ضربه با دست به صورت مسی زد و باعث مصدومیت جزئی و جنجال در مسابقه شد.در نهایت نیمه نخست با یک گل به سود بارسلونا به پایان رسید.در نیمه دوم رئال برای جبران گل خورده و جلوگیری از شکست دوباره مقابل بارسا به میدان آمد. کشمکش بین دو تیم ادامه داشت. در دقایق پایانی مسابقه فشار رئال بیشتر شد، اما بارسایی‌ها نیز روی ضدحملات بسیار خطرناک عمل می‌کردند. مادریدی ها موقعیت های زیاد گلزنی را در این بازی از دست دادند و در نهایت این مسابقه با پیروزی یک بر صفر بارسلونا به پایان رسید تا ناکامی‌های رئال در این فصل مقابل بارسا ادامه داشته باشد.

رئال مادرید بارسا
۴۸٪ مالکیت ۵۲٪
۳ شوت در چارچوب ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۳
۴۶۲ تعداد پاس ۵۱۹
۳۹۴ پاس صحیح ۴۳۶
۶ سانتر ۰
۸ کرنر ۶
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۶ خطا ۱۳
۲ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۲

 

 

 

 

 

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان