تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال بارسلونا رئال مادرید

بارسلونا
رئال مادرید

شنبه ۲۱ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید پخش زنده بازی بارسا رئال را از تی وی تو مشاهده کنید. پخش زنده بازی بارسا و رئال از تی وی تو . طرفداران دو تیم بارسا و رئال اگر مایلند پخش زنده این بازی را آنلاین تماشا کنند، می توانند از اپلیکیشن تی وی تو بصورت رایگان این بازی را تماشا کنند.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا رئال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – رئال مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا رئال مادرید را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا رئال مادرید را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رئال مادرید را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا رئال مادرید را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید – ۳ آبان ۹۹

بارسلونا و رئال مادرید در چارچوب هفته هفتم رقابت های لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ مقابل هم قرار گرفتند که اولین ال کلاسیکو فصل ۲۰۲۰/۲۱ با برتری ۳-۱ رئال مادرید به پایان رسید.در دقیقه ‘۵ روی پاس در عمق عالی بنزما از پشت سر پیکه، فده والورده به محوطه جریمه بارسا نفوذ کرد و با ضربه ای عالی توپ را به گوشه بالای دروازه نتو فرستاد تا میهمان پیش بیافتد.

 دقیقه ‘۸ بارسلونا خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساند؛ فرار آلبا از سمت راست خط دفاعی رئال مادرید و ارسال توپ به دهانه دروازه با ضربه بغل پای آنسو فاتی به گل تبدیل شد.در دقیقه ’۲۳ مسی داخل محوطه رئال مادرید یک دریبل تماشایی زد و در موقعیت تک به تک قرار گرفت که کورتوا با واکنشی فوق العاده دست ستاره آرژانتینی را خواند و توپ را مهار کرد.

لحظه ای بعد در سمت مقابل زمین، کروس با پاس عرضی خود بنزما را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما این بار هم نتو ضربه مهاجم فرانسوی را دفع کرد.دقیقه ’۴۳ ناچو به علت مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و لوکاس وازکز به جای او به میدان آمد. در نهایت نیمه اول این دیدار جذاب و تماشایی با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

بارسلونا نیمه دوم را بهتر شروع کرده بود و در دقیقه ’۵۴ ارسال عالی فاتی به تیر دوم با ضربه سر نه چندان خوب کوتینیو همراه شد تا توپ از کنار دروازه ه بیرون برود. در دقیقه ’۶۱ خطای لنگلت روی سرخیو راموس، بعد از بررسی VAR پنالتی تشخیص داده شد. دقیقه ’۶۲ سرخیو راموس پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و باز هم به راحتی دروازه حریف را باز کرد تا حساب کار ۲-۱ شود.

دقیقه ’۶۹ فدریکو والورده هم به دلیل مصدومیت جای خود را به لوکا مودریچ داد تا هر دو تعویض زیدان در این دیدار اجباری باشد. در دقیقه ’۸۱ رودریگو به جای مارکو آسنسیو وارد میدان شد؛ در تیم بارسلونا هم آنتوان گریزمان، عثمان دمبله و ترینکائو به جای فاتی، پدری و بوسکتس وارد میدان شدند تا همچنان خبری از پیانیچ نباشد.

دقیقه ’۸۶ نتو نقش قهرمان را برای بارسلونا ایفا کرد و دروازه تیمش را در دو مرحله نجات داد؛ ضربه نخست کروس روی پاس عرضی وازکز توسط نتو دفع شد و در برگشت ضربه مجدد کروس را هم این دروازه بان عالی مهار کرد.

دقیقه ’۸۷ نتو باز هم مانع از ثبت سومین گل رئال مادرید شد و این بار ضربه والی پای چپ خطرناک راموس را مهار کرد و توپ برگشتی توسط واران پیش تاخته به بیرون زده شد. دقیقه ’۹۰ بالاخره رئال مادرید تیر خلاص را بر پیکر بارسلونا وارد کرد؛ پاس در عمق مودریچ برای وینیسیوس با خروج نتو و دفع ناقص او همراه شد تا توپ برگشتی را رودریگو به خود مودریچ بسپارد و ستاره کروات با فریب نتو، خود را مقابل دروازه خالی قرار داده و کار را تمام کند.در نهایت بازی با پیروزی قاطعانه شاگردان زیدان بعد از دو شکست متوالی به پایان رسید تا زیدان همچنان رکورد شکست ناپذیری خود در نیوکمپ را حفظ کند.

 

 

بارسلونا  رئال مادرید
۵۲% مالکیت ۴۸%
۴ شوت در چارچوب  ۹
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۶ مهار دروازه بان ۳
۵۹۵ تعداد پاس ۵۳۷
۵۲۸ پاس صحیح ۴۷۳
۱۸ سانتر ۱۴
۷ کرنر ۷
۱۱ خطا ۱۳
۰ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۲

 

 

 

پخش زنده بازی بارسا و رئال – ۱۱ اسفند ۹۸

تیم رئال مادرید با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل بارسلونا در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا، برای دهمین بار قهرمان این جام شد. مصاف حیثیتی و حساس لیگ اسپانیا بر سر صدرنشینی لالیگا با برتری رئال مادرید در ال‌کلاسیکو به پایان رسید و این تیم با غلبه بر حریف قدیمی که توسط مربی جدیدش هدایت می‌شد، صدر جدول را از آبی اناری‌ها پس گرفت.

الکلاسیکو دیدنی و حساس مادرید و بارسلون در پایتخت اسپانیا با برتری قاطع شاگردان زیدان رقم خورد تا این تیم بعد از افت در سه بازی قبلی و تقدیم صدر به بارسا، بار دیگر این جایگاه را پس بگیرد و اجازه ندهد، میهمان برای نخستین بار در تاریخ از لحاظ تعداد برد از آن‌ها پیشی بگیرد. همچنین وینیسیوس جونیور با گلزنی رکورد جوانترین گلزن تاریخ الکلاسیکو را از لیونل مسی گرفت.

در این بازی تماشایی برای رئال وینیسیوس ۷۱ و دیاز ۹۲ گلزنی کردند که هر دو گل از زاویه بسته و با نفوذ از جناحین به ثمر رسید. ماریانو دیاز تنها چند ثانیه پس از ورود به زمین با استارت انفجاری از جناح چپ بهم ریخته بارسا و از زاویه بسته دروازه ترشتگن را شبیه گل نخست گشود.

رئال مادرید بارسلونا
۴۴٪ مالکیت ۵۶٪
۵ شوت در چارچوب ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۲
۴ مهار دروازه بان ۲
۴۹۲ تعداد پاس ۶۴۴
۴۳۴ پاس صحیح ۵۷۷
۲۴ سانتر ۱۰
۸ کرنر ۲
۱۳ خطا ۱۰
۳ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۲

 

 پخش زنده بازی بارسلونا رئال مادرید – ۲۷ آذر ۹۸

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، بازی معوقه هفته دهم لالیگا اسپانیا را برگزار کردند که این دیدار نهایتا با تساوی بدون گل به پایان رسید. بازیکنان رئال مادرید شب نسبتا خوبی داشتند. خط دفاعی از پس این بازی برآمد اما شاید اشتباه بزرگ زیدان فیکس کردن گرت بیل و البته نگه داشتن بازیکن ولزی درون زمین تا پایان بازی بود.

گرت بیل آخرین فرصتش را داشت تا چیزی از خود نشان بدهد اما به جز گلی که در موقعیت آفساید به گل تبدیل کرد تقریبا در هیچ رویداد دیگری در جریان بازی دیده نشد.  البته جای مارسلو که یک سر و گردن بهتر از مندی است هم در این میدان خالی بود. البته بارسلونا در این بازی با بیشتر از یازده نفر بازی کرد. در نیمه اول بازی رئال مادرید و بارسلونا دو پنالتی محرز روی واران گرفته نشد، صحنه هایی که می توانست به کل جریان بازی را تغییر بدهد.

بارسلونا رئال مادرید
۵۲٪ مالکیت ۴۸٪
۲ شوت در چارچوب ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۳ مهار دروازه بان ۱
۵۸۷ تعداد پاس ۵۱۶
۵۱۲ پاس صحیح ۴۵۵
۸ سانتر ۳۲
۲ کرنر ۶
۵ خطا ۱۷
۱ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۵

پخش زنده بازی بارسا و رئال -۱۱ اسفند ۹۷

تیم های رئال مادرید  و بارسلونا در حساس ترین بازی هفته بیست و ششم لالیگای اسپانیا و برای سومین بار در یک ماه اخیر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند .آبی اناری ها که سه روز پیش با سه گل در همین ورزشگاه و در جام حذفی رئال را برده بودند، این مسابقه را نیز بهتر از حریف آغاز کردند و با میدان داری سعی در نزدیک شدن به دروازه مادریدی ها را داشتند.

اما اولین موقعیت جدی بازی را رئال ایجاد کرد و در دقیقه ۱۳ شوت تماشایی تونی کروس از پشت محوطه جریمه را تراشتگن با حضور به موقع، در اختیار گرفت. در دقیقه ۲۶ بارسلونا به گل رسید. روی پاس عالی سرخی روبرتو، راکیتیچ با کورتوا تک به تک شد و با یک ضربه نرم، توپ را وارد دروازه رئال کرد. در آخرین ثانیه های نیمه اول ،راموس در دیگری با مسی روی هوا یک ضربه با دست به صورت مسی زد و باعث مصدومیت جزئی و جنجال در مسابقه شد.

در نهایت نیمه نخست با یک گل به سود بارسلونا به پایان رسید.در نیمه دوم رئال برای جبران گل خورده و جلوگیری از شکست دوباره مقابل بارسا به میدان آمد. کشمکش بین دو تیم ادامه داشت. در دقایق پایانی مسابقه فشار رئال بیشتر شد، اما بارسایی‌ها نیز روی ضدحملات بسیار خطرناک عمل می‌کردند.

مادریدی ها موقعیت های زیاد گلزنی را در این بازی از دست دادند و در نهایت این مسابقه با پیروزی یک بر صفر بارسلونا به پایان رسید تا ناکامی‌های رئال در این فصل مقابل بارسا ادامه داشته باشد.

رئال مادرید بارسا
۴۸٪ مالکیت ۵۲٪
۳ شوت در چارچوب ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۳
۴۶۲ تعداد پاس ۵۱۹
۳۹۴ پاس صحیح ۴۳۶
۶ سانتر ۰
۸ کرنر ۶
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۶ خطا ۱۳
۲ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۲

 

بازیهای یکشنبه ۲۹ فروردین

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت