تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد ‌

بارسلونا رئال سوسیداد

چهارشنبه ۲۴ دی ۲۳:۱۵

سوپر جام اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا رئال سوسیداد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – رئال سوسیداد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا رئال سوسیداد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا رئال سوسیداد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رئال سوسیداد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا رئال سوسیداد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد- ۲۶ آذر ۹۹

تیم های بارسلونا و رئال سوسیداد در دیداری زودهنگام از هفته نوزدهم به مصاف هم رفتند. رئال سوسیداد در پی حفظ صدرنشینی بود و بارسلونا آمده بود تا کورسوی امیدش را برای ادامه مسابقات لالیگا حفظ کند. در شبی که آنتوان گریزمان در حالت عادی باید هتریک می کرد، این اتفاق رخ نداد تا تیم کومان بازی را با اضطراب خالص به اتمام برساند.  نیمه ی نخست ای دیدار طوفانی بود. در دقیقه ی ۲۷ و در میان غفلت مدافعان بارسلونا، ویلیان ژوزه با یک پاس کاتبک در شلوغی محوطه جریمه صاحب توپ شد و گلزنی کرد.

خیلی زود در دقیقه ی ۳۱ پاس گریزمان با اثر پدری همراه شد تا توپ برای آلبا کاشته شود و شوت زیبا و کات دار مدافع چپ اسپانیایی وارد دروازه سوسیداد شود. در دقیقه ی ۴۳ موتور آلبا روشن شده بود. فولیک بارسلونا با سانتر زمینی خود دی یانگ را صاحب توپ کرد تا او دروازه عملا خالی را باز کند. البته این گل ابتدا به دلیل آفساید مردود اعلام شد که پس از بررسی کمک داور ویدیویی، تایید شد. در نیمه ی دوم اما اتفاق خاصی نیفتاد و بازیکنان دو تیم از فرصت های پیش آمده استفاده نکردند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ بارسلونا به پایان برسد.

 

بارسلونا  رئال سوسیداد 
۵۳% مالکیت ۴۷%
۴ شوت در چارچوب  ۵
۷ شوت خارج از چارچوب ۳
۴ مهار دروازه بان ۲
۵۰۶ تعداد پاس ۴۳۹
۴۲۴ پاس صحیح ۳۵۸
۸ سانتر ۱۰
۲ کرنر ۳
۱۸ خطا ۱۴
۴ آفساید ۴
۳ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد – ۱۷ اسفند ۹۸

تیم های فوتبال بارسلونا و رئال سوسیداد در ادامه دیدار‌های هفته بیست و هفتم رقابت های لالیگای اسپانیا، در ورزشگاه نیوکمپ با هم بازی کردند که در پایان آبی اناری پوشان با یک گل به پیروزی رسید.طی این بازی تیم بارسلونا با ارائه یک بازی نسبتا ضعیف تا دقایق پایانی اسیر خط دفاع تیم رئال سوسیداد شده بود اما با پنالتی بدست آمده برای این تیم موفق شد به گلزنی لیونل مسی به پیروزی دست یافته و موقتا با یک بازی بیشتر راهی صدر جدول لالیگا شود . بازی در دقایق ابتدایی با برتری تیم بارسلونا آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه ۱۰ مسابقه به گل اول دست پیدا کند . روی ارسال در عمق لیونل مسی برای مارتین برث ویت بود که این بازیکن می رفت تا با ورود به محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کند اما ضربه اش با واکنش دروازه بان تیم رئال سوسیداد همراه شد و توپ به کرنر فرستاده شد . در دقیقه ۲۹ مسابقه بود که روی حرکت لیونل مسی این تیم می توانست به گل اول خود دست پیدا کند . در ابتدا لیونل مسی به همراه مدافع تیم رئال سوسیداد در گوشه زمین به قصد تصاحب توپ با یکدیگر درگیر بودند که مدافع تیم سوسیداد زمین خورد و لیونل مسی با استوک خود روی ساق پای مدافع کاملا ایستاد اما داور مسابقه این صحنه را خطا تشخیص نداد و دستور به ادامه بازی داد و در ادامه توپ به بوسکتس رسید و او با یک پاس در عمق دوباره مسی را پا به توپ کرد اما ضربه والی این بازیکن از درون شش قدم با واکنش دروازه بان همراه شد و توپ راهی به درون دروازه پیدا نکرد . اما بهترین بخت مسی برای باز کردن دروازه تیم رئال سوسیداد در دقیقه ۴۰ مسابقه از دست رفت . در جایی که روی حرکت جوردی آلبا و ارسال او به روی دروازه ، توپ با کنترل برث ویت به ایوان راکیتیچ رسید و او نیز با یک پاس رو به جلو توپ را در اختیار لیونل مسی قرار داد اما ضربه فنی و زمینی مسی با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول مسابقه بدون گل به اتمام برسد .

 

بارسلونا رئال سوسیداد
۵۴% مالکیت ۴۶%
۶ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۵
۵۲۴ تعداد پاس ۴۳۶
۴۳۷ پاس صحیح ۳۵۵
۹ سانتر ۱۸
۴ کرنر ۴
۱۲ خطا ۱۰
۳ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد- ۲۳ آذر ۹۸

در دیداری از هفته هفدهم رقابت های لالیگای اسپانیا، سوسیداد میزبان بارسلونا بود و در پایان دو تیم به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. در دقیقه ۱۲ مایکل اویارزابال از روی نقطه پنالتی توانست گل اول سوسیداد مقابل آبی اناری ها را به ثمر برساند.در دقیقه ۳۸ و روی پاس گل سوارز، آنتوان گریزمان توانست گل تساوی بارسلونا را به ثمر برساند.در دقیقه ۴۹ سوارز که روی گل اول اثرگذاری داشت، توانست گل دوم تیمش را روی پاس خوب مسی به ثمر برساند.بازیکنان سوسیداد که در مقابل هواداران خودی بازی می کردند، تمایل نداشتند که یک شکست خانگی را تجربه کنند و در دقیقه ۶۲ توسط الکساندر ایساک گل دوم و تساوی بخش را وارد دروازه آبی اناری ها کردند.بارسلونا با این تساوی و با یک امتیاز بیشتر نسبت به رئال مادرید ۳۴ امتیازی در رده اول جدول لالیگا جای گرفت.

 

رئال سوسیداد بارسلونا
۵۳% مالکیت ۴۷%
۵ شوت در چارچوب  ۵
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۳
۵۶۸ تعداد پاس ۴۹۷
۵۰۲ پاس صحیح ۴۲۶
۲۳ سانتر ۱۵
۸ کرنر ۵
۷ خطا ۸
۱ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد- ۳۱ فروردین ۹۸

بارسلونا با برتری دو بر یک خانگی در بازی هفته سی‌وسوم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) مقابل رئال سوسیداد بیش از پیش به فتح زودهنگام این جام نزدیک شد.پس از اینکه لنگله در دقیقه ۴۴، بارسا را با یک گل پیروز به رختکن فرستاد،خوانمی در دقیقه ۶۲ رقابت را به تساوی کشاند، اما یک دقیقه بعد، آلبا گل برتری بارسلونا را به ثمر رساند. در ادامه روند بازی کند شد  و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز سرعت بیشتری به این بازی نبخشید. در نهایت این دیدار با اتمام زمان ، با برتری ۲-۱ بارسلونا به پایان رسید.

 

بارسلونا رئال سوسیداد
۴۹% مالکیت ۵۱%
۴ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۲
۵۱۶ تعداد پاس ۵۲۴
۴۳۰ پاس صحیح ۴۲۸
۲ سانتر ۳
۴ کرنر ۲
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۱ خطا ۱۲
۶ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن