تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بارسلونا
رئال سوسیداد

شنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد . امروز شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های بارسلونا و سوسیداد بازی خواهند داشت. بارسلونا مقابل سوسیداد را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رئال سوسیداد را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا رئال سوسیداد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا سوسیداد

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و پنجم لالیگا، تیم های بارسلونا و رئال سوسیداد در مقابل هم صف آرایی کردند. مرینو در همان ۵ دقیقه ابتدایی دروازه بارسلونا را باز کرد اما در ادامه بازیکنان بارسلونا در جبران این گل ناکام ماندند و نیمه نخست با برتری ۱-۰ سوسیداد به پایان رسید.

درنیمه دوم در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که در دقیقه ۷۲ سرلت اختلاف امتیاز را به ۲ گل افزایش داد. بازیکنان بارسلونا که حالا حسابی تحت فشار بودند موفق شدند چند دقیقه بعد با ضربه ی روبرت لواندوفسکی تنها یکی از این گل ها را جبران کنند تا پخش زنده بازی بارسلونا سوسیداد با نتیجه ۲-۱ و پیروزی سوسیداد به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد

بارسلونا رئال سوسیداد
۶۸%مالکیت۳۲%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۶۷۴تعداد پاس۳۰۸
۵۷۸پاس صحیح۲۴۵
۱۷سانتر۹
۸کرنر۲
۸خطا۱۶
۲آفساید۲
۴کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال سوسیداد

در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا ، بارسلونا مقابل رئال سوسیداد قرار گرفت.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند تنها  تیم میهمان از دقیقه ۴۰، با اخراج مندز ده نفره شد.

در نیمه ی دوم شاگردان ژاوی هرناندز در طول پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند اما در نهایت تنها با تک گل عثمان دمبله به برتری ۱-۰ رسیدند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

بارسلونا رئال سوسیداد
۷۴%مالکیت۲۶%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۶۳۴تعداد پاس۲۲۰
۵۶۳پاس صحیح۱۵۳
۱۸سانتر۸
۹کرنر۳
۱۰خطا۱۲
۵آفساید۰
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا سوسیداد

 

تیم های بارسلونا و رئال سوسیداد در هفته ی اول لالیگا با هم دیدار کردند.

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها ۴۵ ثانیه از بازی سپری شده بود که روبرت لواندوفسکی گل اول بازی را به ثمر رساند. روی یک ضد حمله سریع بود که پاس الکس بالده مقابل دروازه به لواندوفسکی رسید و او هم با یک ضربه حساب شده کار را تمام کرد.

اما این برتری تنها پنج دقیقه پایدار بود و در دقیقه ۶ سوسیداد به گل تساوی رسید. اشتباه فرانکی دی یونگ در میانه زمین باعث شد تا سوسیداد یک حمله سریع را ترتیب بدهد و الکساندر ایزاک در موقعیت تک به تک با تراشتگن، توپ را از بالای سر او وارد دروازه کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و حملات دو تیم به موقعیت ویژه‌ای منجر نمی‌شد. در دقیقه ۲۷ بود که تیم میزبان می‌توانست پیش بیفتد اما تراشتگن ضربه میکل مرینو را برگشت داد و کوبو هم نتوانست از توپ برگشتی استفاده کند.

در دقایق پایانی نیمه اول هم بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۴۵، سوسیداد صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما باز هم تراشتگن با واکنش مناسب مانع گلزنی داوید سیلوا شد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

نیمه دوم از پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد را هم سوسیداد بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ این تیم به گل رسید اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل‌تر شد و با حضور رافینیا و آنسو فاتی، خط حمله بارسا جان دوباره‌ای گرفت و در دقیقه ۶۶ به گل دوم رسیدند. فاتی که تنها دو دقیقه از حضورش در زمین سپری شده بود، با یک پاس پشت پا، عثمان دمبله را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت دیدنی توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

تنها دو دقیقه بعد لواندوفسکی اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی یک حرکت تیمی بود که باز هم فاتی در نقش گلساز ظاهر شد و پاس او را لواندوفسکی با یک بغل پای مطمئن تبدیل به گل کرد.

علی‌رغم اینکه بعد از این گل سوسیداد دست به چند تعویض زد، فشار حملات بارسا ادامه داشت و در دقیقه ۷۹ این تیم به گل چهارم دست پیدا کرد. این بار لواندوفسکی با یک پاس پشت پای دیدنی برای آنسو فاتی موقعیت‌سازی کرد و او هم در موقعیت تک به تک، توپ را به گوشه دروازه سوسیداد فرستاد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد بازیکنان بارسا به خوبی توپ و میدان را کنترل کردند و توانستند با همان نتیجه ۴-۱ به برتری برسند.

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

بارسلونارئال سوسیداد
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۴
۳۸۰تعداد پاس۵۴۹
۳۱۱پاس صحیح۴۹۵
۱۰سانتر۸
۳کرنر۶
۱۵خطا۹
۵آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال سوسیداد

بارسلونا در آخرین دیدار از هفته سی وسوم لالیگای اسپانیا، در ورزشگاه رئاله سگوروس مقابل رئال سوسیداد صف آرایی کرد و با نتیجه یک بر صفر بر میزبان خود غلبه کرد. تک گل این دیدار در دقیقه ی ۱۱ و با ضربه ی اوبامیانگ به ثبت رسید .

نکته قابل توجه و تلخ این مسابقه برای هواداران تیم فوتبال بارسلونا، مصدومیت مدافعان این تیم بود. رونالد آرائوخو، دنی آلوس و جرارد پیکه در نیمه دوم دچار مصدومیت شدند و ژاوی مجبور شد آن ها را به ترتیب در دقایق ۵۵، ۶۶ و ۸۲ تعویض کند. دیگر مدافع تیم بارسلونا یعنی ژوردی آلبا نیز در دقیقه ۵۳ احساس آسیب دیدگی می کرد که به بازی ادامه داد.

در پایان پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال سوسیداد بارسلونا با این پیروزی، امتیازات خود را به عدد ۶۳ رساند و با سبقت از سویا و اتلتیکومادرید، به رتبه دوم جدول لالیگا (La Liga) بازگشت. شاگردان ایمانول آلگواسیل هم که در پنج بازی گذشته شکستی را تجربه نکرده بودند، با ۵۵ امتیاز در جایگاه ششم جدول باقی ماندند

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

 

رئال سوسیدادبارسلونا 
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۵
۵۴۲تعداد پاس۴۴۸
۴۵۵پاس صحیح۳۴۹
۲۹سانتر۷
۵کرنر۳
۱۲خطا۹
۰آفساید۵
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد

در اولین هفته لالیگای اسپانیا، بارسلونا در نخستین بازی رسمی بدون لیونل مسی موفق شد در نوکمپ ۴ بر ۲ از سد رئال‌سوسیداد بگذرد. در شبی که تا دقیقه ۸۰ انتظار می رفت بارسلونا یک پیروزی راحت کسب کند، تعویض های کومان تاثیر عکس داشتند و سوسیداد تا آستانه برگرداندن نتیجه بازی پیش رفت. تیم برنده بازی اما تغییر نکرد و بارسلونا در اولین بازی رسمی پس از خروج لیونل مسی توانست پیروز شود. مارتین بریتویت با دو گل و یک پاس گل ستاره بی چون و چرای شب جذاب نیوکمپ بود.

در طول پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد یک ارسال از دپای و ضربه سر پیکه در دقیقه ۱۹ گل نخست را ثبت کرد. دقیقه ۲+۴۵ گل دوم را بریت‌ویت روی پاس دی‌یونگ به ثمر رساند. این بازیکن دانمارکی دقیقه ۵۹ فاصله را به عدد ۳ رساند. با این حال سوسیداد به بازی برگشت و دقایق ۸۲ و ۸۵ با گل‌های لوبته و اوریارسابال فاصله را کمتر کرد. اما تیرخلاص را روبرتو دقیقه ۱+۹۰ روی پاس بریت‌ویت زد تا بازیکن دانمارکی ستاره بازی باشد.

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

 

بارسلونا رئال‌سوسیداد 
۶۲%مالکیت۳۸%
۸شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۵۴۰تعداد پاس۳۳۰
۴۷۷پاس صحیح۲۵۸
۱۱سانتر۱۰
۵کرنر۳
۱۱خطا۱۸
۱آفساید۲
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

رئال سوسیداد و بارسلونا در چارچوب بازی های هفته ۲۸ فصل ۲۱-۲۰۲۰ لالیگا مقابل هم قرار گرفتند که بارسلونا شبی فوق العاده را سپری کرد و با نتیجه ۶-۱ سوسیداد را شکست داد.کمتر کسی فکرش را می‌کرد که بارسلونا در زمین رئال سوسیداد بتواند با نتیجه ۶ بر ۱ به پیروزی برسد و نتیجه‌ای به این بزرگی به دست بیاورد اما آبی و اناری پوشان در نهایت موفق شده و توانستد پیروزی پر گلی به دست بیاورند.

در این جشنواره گل، مسی دو بار گلزنی کرد و سرجینیو دست هم دبل کرد. دو گل دیگر توسط عثمان دمبله و آنتوان گریزمن به ثمر رسیدند تا پیش از اردوی تیم های ملی بارسا بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشته باشد.

در پایان پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد بارسلونا با این برد ۶۲ امتیازی شد تا در فاصله ۴ امتیازی اتلتیکو و در رده دوم قرار بگیرد. سوسیداد هم با ۴۵ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

رئال سوسیدادبارسلونا 
۳۱%مالکیت۶۹%
۵شوت در چارچوب ۱۰
۱شوت خارج از چارچوب۰
۴مهار دروازه بان۴
۳۳۲تعداد پاس۷۴۷
۲۶۵پاس صحیح۶۷۴
۵سانتر۲
۱کرنر۱
۱۱خطا۱۲
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا رئال سوسیداد

بارسلونا بعد از تساوی در وقت‌های معمول مقابل رئال‌سوسیداد، در ضربات‌پنالتی ۳ بر ۲ پیروز شد و به فینال سوپرجام اسپانیا رسید. اولین دیدار نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا امشب بین بارسلونا نایب‌قهرمان لالیگا و رئال‌سوسیداد فینالیست جام حذ فی برگزار شد که پس از تساوی یک-یک در ۱۲۰ دقیقه، این کاتالان‌ها بودند که ۳ بر ۲ در ضربات پنالتی برنده شدند و به فینال رسیدند.

دی‌یونگ دقیقه ۳۹ پخش زنده بارسلونا رئال سوسیداد با ضربه سری زیبا برای بارسا گلزنی کرد، اما دقیقه ۵۱ این گل را اویارسابال از روی نقطه پنالتی جبران کرد. در ضربات پنالتی دمبله، پیانیچ و پوچ برای بارسا گل زدند و ضربات دی‌یونگ و گریزمن هدر رفت. بائوتیستا، اویارسابال و ژوزه ضربات‌شان را تبدیل به گل نکردند و مرینو و یانوزای پنالتی‌های‌شان را به تور دروازه بارسا رساندند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

رئال‌سوسیدادبارسلونا 
۳۷%مالکیت۶۳%
۷شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۶
۴۵۰تعداد پاس۷۸۶
۳۴۸پاس صحیح۶۹۱
۲۳سانتر۱۷
۸کرنر۳
۲۲خطا۱۴
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

گزارش بازی بارسلونا و سوسیداد از اینترنت

تیم های بارسلونا و رئال سوسیداد در دیداری زودهنگام از هفته نوزدهم به مصاف هم رفتند. رئال سوسیداد در پی حفظ صدرنشینی بود و بارسلونا آمده بود تا کورسوی امیدش را برای ادامه مسابقات لالیگا حفظ کند. در شبی که آنتوان گریزمان در حالت عادی باید هتریک می کرد، این اتفاق رخ نداد تا تیم کومان بازی را با اضطراب خالص به اتمام برساند.  نیمه ی نخست ای دیدار طوفانی بود. در دقیقه ی ۲۷ و در میان غفلت مدافعان بارسلونا، ویلیان ژوزه با یک پاس کاتبک در شلوغی محوطه جریمه صاحب توپ شد و گلزنی کرد.

خیلی زود در دقیقه ی ۳۱ پاس گریزمان با اثر پدری همراه شد تا توپ برای آلبا کاشته شود و شوت زیبا و کات دار مدافع چپ اسپانیایی وارد دروازه سوسیداد شود. در دقیقه ی ۴۳ پخش بازی زنده بارسلونا و سوسیداد موتور آلبا روشن شده بود. فولیک بارسلونا با سانتر زمینی خود دی یانگ را صاحب توپ کرد تا او دروازه عملا خالی را باز کند. البته این گل ابتدا به دلیل آفساید مردود اعلام شد که پس از بررسی کمک داور ویدیویی، تایید شد. در نیمه ی دوم اما اتفاق خاصی نیفتاد و بازیکنان دو تیم از فرصت های پیش آمده استفاده نکردند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ بارسلونا به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

بارسلونا رئال سوسیداد 
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۰۶تعداد پاس۴۳۹
۴۲۴پاس صحیح۳۵۸
۸سانتر۱۰
۲کرنر۳
۱۸خطا۱۴
۴آفساید۴
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا و رئال سوسیداد

تیم های فوتبال بارسلونا و رئال سوسیداد در ادامه دیدار‌های هفته بیست و هفتم رقابت های لالیگای اسپانیا، در ورزشگاه نیوکمپ با هم بازی کردند که در پایان آبی اناری پوشان با یک گل به پیروزی رسید.طی این بازی تیم بارسلونا با ارائه یک بازی نسبتا ضعیف تا دقایق پایانی اسیر خط دفاع تیم رئال سوسیداد شده بود اما با پنالتی بدست آمده برای این تیم موفق شد به گلزنی لیونل مسی به پیروزی دست یافته و موقتا با یک بازی بیشتر راهی صدر جدول لالیگا شود . بازی در دقایق ابتدایی با برتری تیم بارسلونا آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه ۱۰ پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد به گل اول دست پیدا کند.

روی ارسال در عمق لیونل مسی برای مارتین برث ویت بود که این بازیکن می رفت تا با ورود به محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کند اما ضربه اش با واکنش دروازه بان تیم رئال سوسیداد همراه شد و توپ به کرنر فرستاده شد . در دقیقه ۲۹ مسابقه بود که روی حرکت لیونل مسی این تیم می توانست به گل اول خود دست پیدا کند.

در ابتدا لیونل مسی به همراه مدافع تیم رئال سوسیداد در گوشه زمین به قصد تصاحب توپ با یکدیگر درگیر بودند که مدافع تیم سوسیداد زمین خورد و لیونل مسی با استوک خود روی ساق پای مدافع کاملا ایستاد اما داور مسابقه این صحنه را خطا تشخیص نداد و دستور به ادامه بازی داد و در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد توپ به بوسکتس رسید و او با یک پاس در عمق دوباره مسی را پا به توپ کرد اما ضربه والی این بازیکن از درون شش قدم با واکنش دروازه بان همراه شد و توپ راهی به درون دروازه پیدا نکرد. اما بهترین بخت مسی برای باز کردن دروازه تیم رئال سوسیداد در دقیقه ۴۰ مسابقه از دست رفت .

در جایی که روی حرکت جوردی آلبا و ارسال او به روی دروازه ، توپ با کنترل برث ویت به ایوان راکیتیچ رسید و او نیز با یک پاس رو به جلو توپ را در اختیار لیونل مسی قرار داد اما ضربه فنی و زمینی مسی با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول مسابقه بدون گل به اتمام برسد .

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

بارسلونارئال سوسیداد
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۵۲۴تعداد پاس۴۳۶
۴۳۷پاس صحیح۳۵۵
۹سانتر۱۸
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۰
۳آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

پخش بازی بارسلونا و رئال سوسیداد از اینترنت

در دیداری از هفته هفدهم رقابت های لالیگای اسپانیا، سوسیداد میزبان بارسلونا بود و در پایان دو تیم به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. در دقیقه ۱۲ مایکل اویارزابال از روی نقطه پنالتی توانست گل اول سوسیداد مقابل آبی اناری ها را به ثمر برساند.در دقیقه ۳۸ و روی پاس گل سوارز، آنتوان گریزمان توانست گل تساوی بارسلونا را به ثمر برساند.

در دقیقه ۴۹ پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد سوارز که روی گل اول اثرگذاری داشت، توانست گل دوم تیمش را روی پاس خوب مسی به ثمر برساند.بازیکنان سوسیداد که در مقابل هواداران خودی بازی می کردند، تمایل نداشتند که یک شکست خانگی را تجربه کنند و در دقیقه ۶۲ توسط الکساندر ایساک گل دوم و تساوی بخش را وارد دروازه آبی اناری ها کردند.بارسلونا با این تساوی و با یک امتیاز بیشتر نسبت به رئال مادرید ۳۴ امتیازی در رده اول جدول لالیگا جای گرفت.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

رئال سوسیدادبارسلونا
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۸تعداد پاس۴۹۷
۵۰۲پاس صحیح۴۲۶
۲۳سانتر۱۵
۸کرنر۵
۷خطا۸
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا و رئال سوسیداد امشب

بارسلونا با برتری دو بر یک خانگی در بازی هفته سی‌وسوم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) مقابل رئال سوسیداد بیش از پیش به فتح زودهنگام این جام نزدیک شد.پس از اینکه لنگله در دقیقه ۴۴ پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد، بارسا را با یک گل پیروز به رختکن فرستاد،خوانمی در دقیقه ۶۲ رقابت را به تساوی کشاند، اما یک دقیقه بعد، آلبا گل برتری بارسلونا را به ثمر رساند.

در ادامه روند بازی کند شد  و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز سرعت بیشتری به این بازی نبخشید. در نهایت این دیدار با اتمام زمان ، با برتری ۲-۱ بارسلونا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

 

بارسلونارئال سوسیداد
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۵۱۶تعداد پاس۵۲۴
۴۳۰پاس صحیح۴۲۸
۲سانتر۳
۴کرنر۲
۱۰ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۱۲
۶آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا سوسیداد – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 4, 2023