تی وی تو
بارسلونا
رئال بتیس

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده فوتبال بارسلونا و بتیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا بتیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا بتیس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا و بتیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا رئال بتیس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا رئال بتیس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا رئال بتیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا بتیس

بارسلونا در هفته شانزدهم لالیگا اسپانیا، در استادیوم نیوکمپ میزبان رئال بتیس بود و با نتیجه ۱-۰ بازنده شد. نیمه اول نزدیک دنبال شد، دو تیم برای دقایقی کنترل بازی را در دست داشتند؛ نگران کننده ترین صحنه بازی در نیمه اولی مصدومیت گاوی از ناحیه سر بود که منجر به تعویض او شد. بازی در نیمه دوم به صورت تمام و کمال تحت کنترل بارسلونا بود اما 

طی یک ضدحمله،تنها گل پخش زنده بازی بارسلونا بتیس را خوانمی در دقیقه ۷۹ روی پاس کریستین تیو وارد دروازه کاتالان‌ها کرد و بازی با همان تک گل به سود تیم پیگرینی خاتمه یافت.

شاگردان ژاوی هرناندز با این شکست در امتیاز ۲۳ و رده هفتم باقی ماندند و شاگردان مانوئل پیگرینی با این پیروزی ۳۰ امتیازی شدند و به رده سوم جدول رده‌بندی این فصل لالیگای اسپانیا صعود کردند.

 

پخش زنده بازی بارسلونا بتیس

 

بارسلونا رئال بتیس
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۶۱۴تعداد پاس۳۶۲
۵۴۷پاس صحیح۲۷۸
۲۰سانتر۱۰
۶کرنر۱
۱۷خطا۱۲
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا بتیس

 

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و بتیس

رئال بتیس و بارسلونا در چارچوب هفته بیست و دوم لالیگا به مصاف هم رفتند. رونالد کومان تیمش را با یک ترکیب دور از انتظار به زمین فرستاده بود و نتیجه این ترکیب، برتری یک گله رئال بتیس در نیمه اول بود. 

ما در نیمه دوم مسی به زمین آمد و همه چیز را تغییر داد تا بارسلونا ۲-۱ پیش بیفتد. اما مطابق معمول بارسا از خط دفاعی ضعیف خود ضربه خورد تا این بازی ۲-۲ شود. اما این پایان کار پخش زنده بازی بارسلونا بتیس نبود، فرانسیسکو ترین کائو با یک ضربه زیبا اولین گل خود برای بارسلونا را در بهترین زمان ممکن به ثمر رساند تا کومان و شاگردانش یک سه امتیاز ارزشمند کسب کنند.

پخش زنده بازی بارسلونا و بتیس

 

رئال بتیسبارسلونا 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۳۹۹تعداد پاس۷۱۳
۳۲۷پاس صحیح۶۴۹
۱۰سانتر۱۲
۳کرنر۵
۲۱خطا۷
۱آفساید۴
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بارسلونا و بتیس

 

پخش زنده بازی بارسلونا و بتیس

دیدار دو تیم بارسلونا و رئال بتیس با نتیجه ۵-۲ به سود بارسلونا پایان یافت تا طلسم ناکامی کاتالان‌ها در لالیگا شکسته شود.در این بازی، در کمال شگفتی، لیونل مسی،کاپیتان کاتالان‌ها، از روی نیمکت بازی را آغاز کرد. دمبله در دقیقه ۲۲ برای بارسا و سانابریا در دقیقه ۴۷ برای بتیس گل‌زنی کردند و دو تیم مساوی به رختکن رفتند. در شروع نیمه دوم پخش زنده بازی بارسلونا بتیس ، مسی به جای فاتی برای بارسا به زمین آمد و کم‌تر کسی فکر می‌کرد که با ورود او به زمین جریان بازی کاملا عوض شود. مسی تنها ۴ دقیقه پس از ورود به زمین، گل دوم بارسا را بدون لمس توپ برای گریزمان مهیا کرد تا کاتالان‌ها در زمین پیش بیفتند.

در دقیقه ۵۹ پخش زنده بازی بارسلونا بتیس ، ماندی با دست مانع گل شدن توپ دمبله شد و از زمین اخراج شد.مسی از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند. بتیس ۱۰ نفره در دقیقه ۷۳ توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ۱۰ دقیقه بعد مسی در موقعیتی تک‌به‌تک، گل چهارم کاتالان‌ها را وارد دروازه بتیس کرد و خیلی زود امیدهای آن‌ها برای بازگشت به بازی را از بین برد.پدری در دقیقه ۹۰ به لطف ارسال زیبای سرجی روبرتو، گل پنجم بارسلونا را به ثمر رساند. این اولین پیروزی خانگی بارسلونا بعد از حدود یک ماه بود. مردان کومان با کسب این ۳ امتیاز به رده هشتم جدول صعود کردند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

بارسلونا  رئال بتیس
۵۹%مالکیت۴۱%
۹شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۴
۶۱۷تعداد پاس۴۱۷
۵۵۰پاس صحیح۳۴۲
۱۴سانتر۹
۹کرنر۵
۸خطا۱۰
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال بارسلونا و رئال بتیس

در خلال بازی های هفته ی بیست و سوم لالیگا اسپانیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های بارسلونا و رئال بتیس به مصاف هم رفتند. پس از ۹۰ دقیقه بازی جذاب و تماشایی ، تیم بارسلونا موفق شد در یک مصاف پر گل ، بتیس را ۳-۲ شکست دهد. گل اول بازی ، ضربه  ایستگاهی  کانالس بود که در دقیقه ی ۶ وارد دروازه شد اما طولی نکشید که دی یونگ کار را به تساوی ۱-۱ تبدیل کرد. پس از این ضربه بازی روند سریع تری به خود گرفت و این بار نوبت فکیر بود که آخرین گل تیمش را به ثبت برساند .

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا و بتیس بتیسی ها که خود را در نیمه ی نخست پیروز می دیدند اصلا تصورش را نمی کردند که بوسکتس در وقت اضافه دروازه ی تیمشان را باز کند تا این نیمه با تساوی ۲-۲ به پایان برسد . در نیمه ی دوم برخلاف نیمه ی اول ، شاهد کاهش روند سریع بازی و افزایش خشونت بودیم . گل لنگلت در دقیقه ی ۷۲ این موضوع را بیشتر کرد ، تا جایی که فکیر و لنگلت ، هر دو بازیکنی که گلزنی کرده بودند ، با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شدند . در ادامه تیم ها حمله ی موفقی نداشتند و این بازی با نتیجه ی ۳-۲ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

رئال بتیسبارسلونا
۲۹%مالکیت۷۱%
۳شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۳۰۱تعداد پاس۷۱۰
۲۴۹پاس صحیح۶۴۲
۶سانتر۱۴
۰کرنر۸
۲۱خطا۱۷
۳آفساید۴
۵کارت زرد۵
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال بتیس از اینترنت

در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا که در هفته اول مغلوب بیلبائو شده بود در ورزشگاه نیوکمپ مقابل رئال بتیس قرار گرفت. بارسا در شبی که کاملاً لایق برد بود، به حقش رسید. گریزمان اولین گل‌هایش را به ثمر رساند و کارلوس پرز جواب اعتماد والورده را داد و پاداش بازی خوبش را گرفت و آنسو فاتی ۱۶ ساله هم برای اولین بار در پیراهن آبی‌واناری به میدان رفت و تبدیل به جوان‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا شد. بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی کاملا بر بازی مسلط بود اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در دقیقه ۱۵ بازی زنده بارسلونا و بتیس این گریزمان بود که دروازه حریف را به خطر انداخت اما واکنش خوب مارتین، مانع از باز شدن دروازه بتیس شد. در مقابل، این تیم میهمان بود که روی یک ضد حمله، توانست به گل اول بازی برسد. پاس اشتباه بوسکتس در میانه زمین باعث شد بتیس صاحب موقعیت شود و در نهایت این نبیل فکیر بود که پاس در عمق لئون مورون را با یک شوت تماشایی، تبدیل به گل کرد. سرانجام در دقیقه ۴۱، آبی‌و‌اناری‌ها توانستند به گل تساوی برسند. روی یک حرکت تیمی خوب و ارسال دیدنی سرخی روبرتو بود که گریزمان پشت مدافع  حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه نه چندان محکم، دروازه بتیس را باز کرد. در نهایت در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم پخش بازی زنده بارسلونا و بتیس را بارسا طوفانی آغاز کرد و در فاصله ۱۵ دقیقه، سه بار دروازه بتیس را باز کرد. ابتدا در دقیقه ۵۰ بود که بار دیگر روی پاس سرخیو روبرتو، گریزمان این بار پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه کات دار دیدنی، توپ را دور از دستان دروازه بتیس به تور رساند. پنج دقیقه بعد، این بار گریزمان موقعیتی برای کارلوس پرز ایجاد کرد اما ضربه مهاجم جوان بارسا به تور کنار دروازه برخورد کرد اما در دقیقه ۵۶، این بازیکن گل سوم را وارد دروازه بتیس کرد.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و بتیس روی توپ گیری خوب بوسکتس بود که بارسا صاحب موقعیت شد و با پاس سمدو، پرز بعدا از یک حرکت عرضی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد. فشار حملات بارسا در دقیقه ۶۰ به گل چهارم منجر شد. این بار خود بوسکتس در نقش گلساز ظاهر شد و این آلبا بود که با یک شوت نه چندان خوب، حساب کار را ۴-۱ کرد. در ادامه باز هم این بازیکنان بارسلونا که توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ هرچند برای زدن گل بعدی اشتیاق کمتری نشان می‌دادند اما سرانجام در دقیقه ۷۷ به گل پنجم رسیدند. روی یک حمله سریع بود که گریزمان با یک پاس عرضی، آرتورو ویدال را درون محوطه جریمه بتیس صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به طاق دروازه کوبید.

تیم میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و در دقیقه ۷۹ بازی زنده بارسلونا و بتیس ، اختلاف را به سه گل کاهش داد. این بار هم روی اشتباه هافبک های بارسا بود که مورون صاحب موقعیت شد و با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، دروازه تراشتگن را باز کرد. در دقایق پایانی باز هم این بارسا بود که موقعیت‌های بهتری برای زدن گل‌های بعدی داشت اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و در نهایت بازی با برتری ۵-۲ آبی‌و‌اناری‌ها به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

بارسلونارئال بتیس
۷۰%مالکیت۳۰%
۷شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۲
۷۸۸تعداد پاس۳۲۹
۷۱۹پاس صحیح۲۵۹
۱۹سانتر۳
۱۱کرنر۰
۱۴خطا۱۲
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

پخش بازی زنده بارسلونا و رئال بتیس

در خلال بازی های هفته ی بیست و هشتم لالیگا اسپانیا ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تیم های بارسلونا و رئال بتیس با هم دیدار کردند. بارسلونا از ابتدای بازی نشان داد که تمایل بیشتری به گلزنی دارد و تیم بتیس با گذر زمان کم کم بازی را رو به درگیری های فیزیکی می برد .  رقابت سختی در میانه های زمین در گرفته بود که لیونل مسی یا یک ضربه خارق العاده دیگر برای بارسلونا درخشید. در دقیقه ی ۱۸ ضربه استادانه لیونل مسی از یک ضربه ایستگاهی گوشه زاویه موافق دروازه لوپز رفت و بارسا پیش افتاد. در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا و بتیس و در دقایق بعد از گل، دوباره روی یک ضربه ایستگاهی مسی دروازه بتیس را با خطر جدی روبرو کرد.

سپس اولین موقعیت جدی بتیسی ها توسط بازیکن سابق بارسلونا، تیو ایجاد شد که راه به درون دروازه نداشت. دقیقه ۴۰ پخش بازی زنده بارسلونا و بتیس لوییس سوارز یک فرصت تک به تک ایده آل را از دست داد. در لحظات پایانی نیمه نخست  در دقیقه ۴۵+۲  روی یک همکاری تیمی خوب و پاس پشت پای دیدنی سوارز، مسی با یک ضربه ساده گل دوم خودش و تیمش را زد . اولین موقعیت جدی بازی در نیمه دوم، در دقیقه ۶۱ ایجاد شد که شوت سوارز با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت. لحظاتی بعد، بازهم سوارز یک فرصت خوب را از دست داد و شوتش با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در نهایت اما سومین تلاش سوارز برای گلزنی در ظرف چند دقیقه بدل به گل سوم بارسا شد. بعد از گل سوم، بارسا کمی عقب نشست و بتیس فرصت حمله پیدا کرد . در دقیقه ۸۱  بازی زنده بارسلونا و بتیس ضربه دیدنی لورن از پشت محوطه جریمه بارسلونا به تور دروازه تراشتگن رسید. اما پس از گلزنی بتیسی ها بارسا یک فرصت خوب را توسط ویدال از دست داد و سپس مسی هتریک خودش در این بازی را کامل کرد. دقیقه ۸۶  بود که  ضربه دیدنی دیگری از لیونل مسی، لوپز را مغلوب کرد. شوت مسی از پشت محوطه جریمه به تور دروازه بتیس رسید و مسی هتریک کرد. در نهایت این بازی با نتیجه ی ۴-۱ و پیروزی بارسلونا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو

 

 

رئال بتیسبارسلونا
۵۶%مالکیت۴۴%
۳شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۵۸۱تعداد پاس۴۶۰
۵۰۷پاس صحیح۳۹۹
۳سانتر۲
۳کرنر۷
۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا بتیس – تی وی تو