تی وی تو
بارسلونا
بنفیکا

چهارشنبه ۷ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا بنفیکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بارسلونا بنفیکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بارسلونا بنفیکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا، شما می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا بنفیکا را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش بازی بارسلونا بنفیکا زنده ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا بنفیکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا – ۵ آذر ۹۱

بارسلونا بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان را با تساوی بدون گل مقابل بنفیکا به پایان برد. مسابقه ای که با مصدومیت مسی همراه شد.

ویلانووا چهره ای جدید از تیم به میدان فرستاد؛ با حضور آدریانو در مرکز دفاع، ویا به عنوان مهاجم نوک کلاسیک و حضور ۴ بازیکن تیم بارسا ب در ترکیب ابتدایی شامل: پلاناس، سرجی روبرتو، رافینیا و تیو. با این وجود، این بازیکنان به همان سبک بارسا بازی کردند و مالکیت توپ و میدان را نسبت به حریف قدرتمند شان بیشتر در اختیار داشتند. تیم پرتغالی، که باد شدیدی موافق آنان می وزید، ابتکار عمل را از دست داده و عملا دل به ضدحملات دوخته بود؛ مسئله ای که نزدیک بود در دقیقه ۱۱ برایشان ثمربخش باشد، وقتی که لیما در فراری که انجام داد در تنها موقعیتی که پینتو مغلوب شده بود شوتش به بیرون دروازه رفت.

چند دقیقه پس از آن لیما موقعیت خوبی از روی سانتر های هوایی بر روی دروازه بارسا داشت و میانگین قدی بالای تیم پرتغالی – بخصوص از سوی دو مدافع تنومند مرکزیشان – همواره خطری برای بارسا بود. بارسا در نیمه زمین خودش محبوس شده بود ولی با این وجود به حفظ مالکیت توپ ادامه می داد و تنها موقعیت گل آنها قبل از پایان نیمه اول در اختیار تیو قرار گرفت که دروازه بان حریف مانع گل شدن آن شد.

بازی با موقعیت های زیادی همراه بود. لیما بار دیگر نزدیک به گلزنی بود که ضربه اش به تیرک دروازه اصابت کرد. پینتو پس از آن بار دیگر با مهار ضربه مانع از فروپاشی دروازه شد. بارسا با وجودی که کنترل توپ را در اختیار داشت نمی توانست مهاجمانش را به خوبی تغذیه کند.

در ادامه پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا نیمه دوم با موقعیت هایی برای نولیتو و ویا آغاز شد، عمده موقعیت های بارسا از سمت چپ و توسط تیو انجام می شد. میزبان شور و هیجان بیشتری پیدا کرده بود و تنها با گذشت یک ساعت از شروع از بازی، مسی در میان هیجان و تشویق حاضران در نیوکمپ به میدان آمد. بنفیکا تنها با افزایش خشونت می توانست پاسخ حملات بارسا را بدهد.

اکنون به دلیل جریان داشتن بازی در نیمه زمین بنفیکا، تاثیر حضور مسی آنچنان آشکار بود که خورخه خسوس، مربی میهمان مجبور شد تا چند تعویض دفاعی انجام دهد. بنفیکا نیم نگاهی هم به نتیجه به دست آمده در گلاسکو داشت، در این حال پیکه برای استحکام بیشتر خط دفاعی به میدان آمد تا به کنترل توپ در آخرین خط دفاعی بارسا کمک کند.

در ادامه بازی بارسلونا بنفیکا زنده تلخ ترین لحظه بازی در دقیقه ۸۴ اتفاق افتاد؛ وقتی پیکه توپ بلندی برای مسی ارسال کرد و بازیکن آرژانتینی سعی کرد که دروازه بان حریف را دور بزند ولی ظاهرا زانویش پیچ خورد. اگرچه او شوتی به سمت دروازه نیز شلیک کرد ولی پس از آن بر روی زمین افتاد. او با احساس درد شدیدی که داشت بر روی برانکارد به بیرون زمین حمل شد.

 

 

 

 

پخش زنده بازی بارسلونا بنفیکا – ۱۱ مهر ۹۱

تیم های بارسلونا و بنفیکا در هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند. هر دو تیم بازی را تهاجمی آغاز کردند و بارسا در دقیقه ۶ به گل رسید. پاس عالی لیونل مسی در دهانه دروازه با الکسیس سانچز رسید و او هم آن را با ضربه‌ای دقیق به گل تبدیل کرد.بارسلونا که کنترل توپ را در دست داشت در نیمه دوم به گل دوم هم رسید. لئو مسی فراری عالی داشت و دفاع حریف را از هم گشود و سپس توپ را به فابرگاس داد تا او آن را به سمت تیر نزدیک‌تر بزند و وارد دروازه حریف کند.

در ادامه پخش بازی بارسلونا بنفیکا ، بنفیکا تلاش کرد گل بزند اما نتوانست و بازیکنان این تیم بارها خطاهایی عمدی انجام دادند. در یک صحنه هم کارلس پویول در حالی که به هوا برخاسته بود تا ضربه سر را در محوطه جریمه حریف بزند به شکل بدی روی دستش به زمین افتاد و آرنجش برگشت. مصدومیت شدید او مایه نگرانی هواداران پیش از بازی ال‌کلاسیکو است.همچنین سرخیو بوسکتس در دقیقه ۸۸ با ماکسی پریرا برخورد کرد و با کارت قرمز مستقیم جنید چاکر اخراج شد.