تی وی تو
بارسلونا
اوساسونا

یکشنبه ۲۱ آذر ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی بارسلونا اوساسونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا اوساسونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – اوساسونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اوساسونا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا اوساسونا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا اوساسونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا ۱۶ اسفند ۹۹

در هفته بیست و ششم از سری رقابتهای لالیگای اسپانیا تیم بارسلونا موفق شد با دو گل از سد میزبان خود اوساسونا عبور کند .در نیمه اول این دیدار و دقیقه ۳۰ جوردی آلبا روی پاس لیونل مسی گل اول بارسلونا را به ثمر رساند . در ادامه این نیمه اتفاق خاصی رخ نداد و نتیجه با همین تک گل به سود بارسلونا پایان یافت .

در نیمه دوم این دیدار باز هم بارسلونا بود که به گل رسید . موریبا باز هم روی پاس مسی گل سوم بارسلونا رو وارد دروازه حریف کرد و حاشیه امن را برای تیمش فراهم کرد . اوساسونا در این دیدار اصلا در قد و قواره ی تیمی که بتواند بارسلونا را به چالش بکشد نبود و در دقایق پایانی بعد از گل دوم بارسلونا هم حمله و حرکت خاصی از این تیم مشاهده نشد . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی بارسلونا اوساسونا کومان و تیمش توانستند از این بازی خارج از خانه با سه امتیاز کامل خارج شوند .

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا

 

اوساسونابارسلونا
۳۶مالکیت۶۴
۳شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۳
۴۰۶تعداد پاس۷۲۳
۳۲۳پاس صحیح۶۴۴
۲۱سانتر۹
۳کرنر۴
۴خطا۱۲
۰آفساید۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا

 

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا – ۹ آذر ۹۹

بارسلونا و اوساسونا در چارچوب هفته یازدهم لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت بارسلونا با نمایشی خوب موفق به شکست دادن اوساسونا با نتیجه ۴-۰ شد. لنگلت در دقیقه ۶۷ بازی به دلیل مصدومیت تعویض شد تا بارسلونا هیچ دفاع وسط بزرگسالی نداشته باشد. بارسلونا در هفته های اخیر در لالیگا و لیگ قهرمانان روند رو به رشدی داشته و امروز نیز در استادیوم خانگی خود موفق شد با چهار گل اوساسونا را شکست داده و شرایط خود را در جدول بهبود بخشد. لیونل مسی گل چهارم بارسلونا را به دیگو مارادونا، ستاره فقید آرژانتین تقدیم کرد.

در نیمه اول پخش بازی بارسلونا و اوساسونا ، بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه چهارم تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه آنتوان گریزمان روی خط بازگردانده شد و در ادامه نیز فیلیپ کوتینیو در گلزنی ناکام ماند. دقایقی بعد و روی پاس لیونل مسی بود که کوتینیو در گوشه سمت راست محوطه فرصت خوبی برای زدن گل اول بارسلونا داشت، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. اما در دقیقه ۳۰ پخش آنلاین بازی بارسلونا و اوساسونا بارسلونا به گل اول دست یافت.

در دو مرحله ضربات مارتین برایثویت و کوتینیو توسط هررا دفع شد، اما در بار سوم این بار برایثوایت موفق شد از فاصله ای نزدیک گل اول تیمش را به ثمر برساند. حملات بارسلونا ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۴۱ پخش زنده بارسلونا و اوساسونا به گل دوم نیز دست یافت. ارسال یوردی آلبا را مدافعان اوساسونا دفع کردند، اما آنتوان گریزمان با یک ضربه والی فوق العاده به گوشه دروازه موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و در نهایت بارسلونا با برتری ۰-۲ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که روبن گارسیا با حرکت از سمت راست مقابل دروازه بارسلونا صاحب فرصت شد، اما ضربه زمینی او با عکس العمل مارک تراشتگن همراه بود. اما در دقیقه ۵۷ بارسلونا به گل سوم هم رسید. روی اشتباه مدافعان اوساسونا، توپ در سمت چپ به گریزمان رسید و ارسال عرضی او با ضربه دقیق و تمام کننده کوتینیو در مقابل دروازه همراه بود تا گل سوم به ثمر برسد.

دقایقی بعد و روی حرکت گارسیا بود که تورس درون محوطه بارسلونا می توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه تراشتگن برخورد کرد. اما در دقیقه ۷۴ لیونل مسی گل چهارم را به ثمر رساند. کاپیتان بارسلونا از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرده و شوت او به گوشه دروازه اوساسونا رفت.

مسی در ادامه بازی بارسلونا و اوساسونا زنده و بعد از گلزنی لباس تیم سابق خودش و مارادونا یعنی نیواولدبویز را نشان داده و به اسطوره فقید کشورش ادای احترام کرد. در دقیقه ۸۴ عثمان دمبله با حرکت از چپ می توانست گل پنجم تیمش را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد. در اوقات اضافی هررا عکس العملی تماشای مقابل ضربه ایستگاهی مسی نشان داد تا در نهایت بارسلونا با همان چهار گل حریف خود را شکست دهد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

 

بارسلونا اوساسونا 
۷۱%مالکیت۲۹%
۱۱شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۶
۸۱۳تعداد پاس۳۰۰
۷۳۸پاس صحیح۲۳۲
۱۶سانتر۲۴
۵کرنر۳
۸خطا۱۲
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

 

پخش بازی زنده بارسلونا اوساسونا – ۲۶ تیر ۹۹

بارسلونا در دیداری خانگی مقابل اوساسونا شکست خورد و به طور رسمی قهرمانی را به رئال مادرید واگذار کرد.بارسا بازی را بهتر آغاز کرد اما این اوساسونا بود که در دقیقه ۶،می توانست با شوت آرنایز به گل برسد ولی تراشتگن در دو مرحله دروازه تیمش را نجات داد. یک دقیقه بعد نوبت بارسا بود که توسط کلمنت لنگله صاحب یک موقعیت خوب شود ولی ضربه این مدافع فرانسوی هم راهی به چارچوب دروازه پیدا نکرد. در ادامه بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند ولی این اوساسونا بود که در دقیقه ۱۵ به گل اول بازی رسید.

روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال استوپینیان در محوطه جریمه به آرانیز رسید و او هم با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه دروازه تراشتگن فرستاد.در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر به دست آوردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت نیمه اول با برتری ۱-۰ اوساسونا به پایان رسید.

نیمه دوم پخش آنلاین بازی بارسلونا اوساسونا را دو تیم  هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۴۷، این بارسا بود که با گل برای وایت به گل رسید اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. یک دقیقه بعد نوبت استوپینان بود که دروازه بارسا را تهدید کند اما او نیز موفق به گلزنی نشد. فشار حملات بارسا ادامه داشت و در دقیقه ۶۲،لیونل مسی، روی پاس سوارز با یک ضربه تماشایی، دروازه اوساسونا را باز کرد. در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه در دقیقه ۷۷، اوساسونا ۱۰نفره شد.

داور ابدا انریکه گایه‌گو را به دلیل ضربه زدن با آرنج به لنگه با کارت زرد جریمه کرد اما بعد از بازبینی صحنه، به او کارت قرمز نشان داد. بارسا از برتری نفری اش استفاده کرد و در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه اوساسونا داشت اما نتوانست از فرصت هایش استفاده کند. در مقابل این اوساسونا بود که در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده پخش آنلاین بارسلونا و اوساسونا به گل برتری رسید. در آخرین ثانیه های بازی، باز هم روی پاس مسی، سوارز صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازی با برتری ۲-۱ اوساسونا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

بارسلونااوساسونا
۷۹٪مالکیت۲۱٪
۲شوت در چارچوب۵
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۸۱۷تعداد پاس۲۰۷
۷۳۵پاس صحیح۱۲۷
۲۰سانتر۸
۱۰کرنر۲
۷خطا۱۴
۲آفساید۱
۴کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

پخش زنده بارسلونا و اوساسونا – ۹ شهریور ۹۸

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اوساسونا در ورزشگاه ال‌سادار شهر پامپلونا میزبان بارسلونا بود. اوساسونا، نیمه اول را از دقیقه ۷، با پیشی گرفتن از بارسلونا آغاز کرد و سپس آرایش دفاعی به خود گرفت به طوریکه حملات بارسا اصلا کارساز نبود. البته  هر دو تیم در این نیمه چندین موقعیت گلزنی داشتند که متاسفانه به ثمر نرسید و این نیمه با برتری اوساسونا خاتمه یافت. شاگردان ارنستو نیمه دوم را هجومی آغاز کرده و بازی را در دست گرفتند. در دقیقه ۵۱، آن سو فتی روی پاس زیبای کارلوس پرز، شوتی جانانه را روانه دروازه میزبان کرد و نتیجه بازی را به تساوی تغییر داد. ۱۰ دقیقه بعد، این بارسا بود که با شوت آرتور روی پاس کارلوس پرز صاحب گل دوم شد. بعد از این گل، اوساسونا چند تعویض انجام داد و سپس شیوه هجومی را در پیش گرفت و حمله را آغاز کرد و در دقیقه ۸۱، گل تساوی را توسط روبرتو تورس به ثبت رسانید. در نهایت اوساسونا موفق شد با نتیجه ۲-۲ مدافع عنوان قهرمانی را متوقف کند و بارسلونا که فصل را خیلی خوب آغاز نکرده بود، در حالی که از اوساسونا پیش بود، در نهایت به یک تساوی دور از خانه رضایت داد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

اوساسونابارسلونا
۲۵٪مالکیت۷۵٪
۵شوت در چارچوب۴
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۲۴۰تعداد پاس۷۲۹
۱۵۱پاس صحیح۶۳۳
۱۵سانتر۱۴
۳کرنر۲
۱۶خطا۹
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – ۲۶ اردیبهشت ۹۶

بارسلونا چهارشنبه شب در هفته سی و چهارم لالیگا در نیوکمپ برابر اوساسونا قرار گرفت و جشنواره گل به راه انداخت. در ۱۰ دقیقه ابتدایی، بارسا نتوانست موقعیت خاصی را روی دروازه اوساسونا ایجاد کند تا بالاخره با تیزهوشی مسی، قفل دروازه سیریگو شکسته شد. ستاره شماره ۱۰ بارسا، با یک ضربه چیپ دیدنی گل اول تیمش را به ثمر رساند. در ادامه، حملات بارسلونا ادامه یافت و این تیم باز هم می توانست به گل برسد اما بی دقتی در ضربات آخر مانع شد. اما در دقیقه ۳۰، بارسا گل دوم را نیز به ثمر رساند و نیمه اول با همان برتری ۰-۲ بارسا به اتمام رسید.

با شروع نیمه دوم پخش آنلاین بازی بارسلونا و اوساسونا ، اوساسونا به گل رسید. مهمان پشت محوطه بارسا صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که تورس به زیبایی آن را تبدیل به گل کرد. اما بعد از گل اوساسونا، طوفان بارسا آغاز شد. در دقیقه ۵۷، ضربه پیکه به تیرک دروازه برخورد کرد اما در برگشت، آندره گومس موفق شد با ضربه ای دیدنی گل سوم را به ثمر برساند. در دقیقه ۶۱، مسی پشت محوطه اوساسونا صاحب توپ شد و با ضربه ای دقیق، گل چهارم بارسا را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۶۳، آلکاسر در محوطه صاحب موقعیت شد تا او زننده گل پنجم باشد.در دقیقه ۶۷ و با اعلام ضربه پنالتی به سود بلوگرانا، ماسکرانو نیز اولین گل خود برای بارسا و ششمین گل تیمش در این دیدار را به ثمر رساند. در ادامه پخش بازی زنده بارسلونا و اوساسونا ، بارسلونا حاکم توپ و میدان بود و اجازه خودنمایی به اوساسونا نداد اما بعد از تعویض مسی، تعداد موقعیت های این تیم کاهش یافت و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اما این برتری نهایت منجر به زدن گل هفتم توسط پاکو آلکاسر شد. در نهایت آبی اناری‌ها هفت بر یک پیروز شدند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو

بارسلونااوساسونا
۷۶٪مالکیت۲۴٪
۹شوت در چارچوب۲
۴شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۷۹۷تعداد پاس۲۴۶
۷۱۴پاس صحیح۱۷۳
۸سانتر۱
۱۰کرنر۱
۷ضربه ایستگاهی۳
۳خطا۷
۱آفساید۴

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا – تی وی تو