تی وی تو

پخش زنده فوتبال بارسلونا اوساسونا ‌

بارسلونا اوساسونا

یکشنبه ۹ آذر ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا اوساسونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – اوساسونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اوساسونا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا اوساسونا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا اوساسونا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا اوساسونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا – ۲۶ تیر ۹۹

بارسلونا در دیداری خانگی مقابل اوساسونا شکست خورد و به طور رسمی قهرمانی را به رئال مادرید واگذار کرد.بارسا بازی را بهتر آغاز کرد اما این اوساسونا بود که در دقیقه ۶،می توانست با شوت آرنایز به گل برسد ولی تراشتگن در دو مرحله دروازه تیمش را نجات داد. یک دقیقه بعد نوبت بارسا بود که توسط کلمنت لنگله صاحب یک موقعیت خوب شود ولی ضربه این مدافع فرانسوی هم راهی به چارچوب دروازه پیدا نکرد. در ادامه بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند ولی این اوساسونا بود که در دقیقه ۱۵ به گل اول بازی رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال استوپینیان در محوطه جریمه به آرانیز رسید و او هم با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه دروازه تراشتگن فرستاد.در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر به دست آوردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت نیمه اول با برتری ۱-۰ اوساسونا به پایان رسید. نیمه دوم را دو تیم  هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۴۷، این بارسا بود که با گل برای وایت به گل رسید اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. یک دقیقه بعد نوبت استوپینان بود که دروازه بارسا را تهدید کند اما او نیز موفق به گلزنی نشد. فشار حملات بارسا ادامه داشت و در دقیقه ۶۲،لیونل مسی، روی پاس سوارز با یک ضربه تماشایی، دروازه اوساسونا را باز کرد. در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه در دقیقه ۷۷، اوساسونا ۱۰نفره شد. داور ابدا انریکه گایه‌گو را به دلیل ضربه زدن با آرنج به لنگه با کارت زرد جریمه کرد اما بعد از بازبینی صحنه، به او کارت قرمز نشان داد. بارسا از برتری نفری اش استفاده کرد و در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه اوساسونا داشت اما نتوانست از فرصت هایش استفاده کند. در مقابل این اوساسونا بود که در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل برتری رسید. در آخرین ثانیه های بازی، باز هم روی پاس مسی، سوارز صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازی با برتری ۲-۱ اوساسونا به پایان رسید.

بارسلونا اوساسونا
۷۹٪ مالکیت ۲۱٪
۲ شوت در چارچوب ۵
۱۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۱
۸۱۷ تعداد پاس ۲۰۷
۷۳۵ پاس صحیح ۱۲۷
۲۰ سانتر ۸
۱۰ کرنر ۲
۷ خطا ۱۴
۲ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۱
۰ کارت قرمز ۱

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا – ۹ شهریور ۹۸

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اوساسونا در ورزشگاه ال‌سادار شهر پامپلونا میزبان بارسلونا بود. اوساسونا، نیمه اول را از دقیقه ۷، با پیشی گرفتن از بارسلونا آغاز کرد و سپس آرایش دفاعی به خود گرفت به طوریکه حملات بارسا اصلا کارساز نبود. البته  هر دو تیم در این نیمه چندین موقعیت گلزنی داشتند که متاسفانه به ثمر نرسید و این نیمه با برتری اوساسونا خاتمه یافت. شاگردان ارنستو نیمه دوم را هجومی آغاز کرده و بازی را در دست گرفتند. در دقیقه ۵۱، آن سو فتی روی پاس زیبای کارلوس پرز، شوتی جانانه را روانه دروازه میزبان کرد و نتیجه بازی را به تساوی تغییر داد. ۱۰ دقیقه بعد، این بارسا بود که با شوت آرتور روی پاس کارلوس پرز صاحب گل دوم شد. بعد از این گل، اوساسونا چند تعویض انجام داد و سپس شیوه هجومی را در پیش گرفت و حمله را آغاز کرد و در دقیقه ۸۱، گل تساوی را توسط روبرتو تورس به ثبت رسانید. در نهایت اوساسونا موفق شد با نتیجه ۲-۲ مدافع عنوان قهرمانی را متوقف کند و بارسلونا که فصل را خیلی خوب آغاز نکرده بود، در حالی که از اوساسونا پیش بود، در نهایت به یک تساوی دور از خانه رضایت داد.

اوساسونا بارسلونا
۲۵٪ مالکیت ۷۵٪
۵ شوت در چارچوب ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۳
۲۴۰ تعداد پاس ۷۲۹
۱۵۱ پاس صحیح ۶۳۳
۱۵ سانتر ۱۴
۳ کرنر ۲
۱۶ خطا ۹
۰ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۴

پخش زنده بازی بارسلونا اوساسونا – ۲۶ اردیبهشت ۹۶

بارسلونا چهارشنبه شب در هفته سی و چهارم لالیگا در نیوکمپ برابر اوساسونا قرار گرفت و جشنواره گل به راه انداخت. در ۱۰ دقیقه ابتدایی، بارسا نتوانست موقعیت خاصی را روی دروازه اوساسونا ایجاد کند تا بالاخره با تیزهوشی مسی، قفل دروازه سیریگو شکسته شد. ستاره شماره ۱۰ بارسا، با یک ضربه چیپ دیدنی گل اول تیمش را به ثمر رساند. در ادامه، حملات بارسلونا ادامه یافت و این تیم باز هم می توانست به گل برسد اما بی دقتی در ضربات آخر مانع شد. اما در دقیقه ۳۰، بارسا گل دوم را نیز به ثمر رساند و نیمه اول با همان برتری ۰-۲ بارسا به اتمام رسید. با شروع نیمه دوم، اوساسونا به گل رسید. مهمان پشت محوطه بارسا صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که تورس به زیبایی آن را تبدیل به گل کرد. اما بعد از گل اوساسونا، طوفان بارسا آغاز شد. در دقیقه ۵۷، ضربه پیکه به تیرک دروازه برخورد کرد اما در برگشت، آندره گومس موفق شد با ضربه ای دیدنی گل سوم را به ثمر برساند. در دقیقه ۶۱، مسی پشت محوطه اوساسونا صاحب توپ شد و با ضربه ای دقیق، گل چهارم بارسا را به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۶۳، آلکاسر در محوطه صاحب موقعیت شد تا او زننده گل پنجم باشد.در دقیقه ۶۷ و با اعلام ضربه پنالتی به سود بلوگرانا، ماسکرانو نیز اولین گل خود برای بارسا و ششمین گل تیمش در این دیدار را به ثمر رساند. در ادامه، بارسلونا حاکم توپ و میدان بود و اجازه خودنمایی به اوساسونا نداد اما بعد از تعویض مسی، تعداد موقعیت های این تیم کاهش یافت و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اما این برتری نهایت منجر به زدن گل هفتم توسط پاکو آلکاسر شد. در نهایت آبی اناری‌ها هفت بر یک پیروز شدند.

بارسلونا اوساسونا
۷۶٪ مالکیت ۲۴٪
۹ شوت در چارچوب ۲
۴ شوت خارج از چارچوب ۱
۱ مهار دروازه بان ۲
۷۹۷ تعداد پاس ۲۴۶
۷۱۴ پاس صحیح ۱۷۳
۸ سانتر ۱
۱۰ کرنر ۱
۷ ضربه ایستگاهی ۳
۳ خطا ۷
۱ آفساید ۴

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

پخش زنده فوتبال گزتپه گنچلر بیرلیعی ‌

سه‌شنبه ۱۶:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

گنچلر بیرلیعی
گزتپه

پخش زنده فوتبال کایسری اسپور باشاک شهیر ‌

سه‌شنبه ۱۶:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

باشاک شهیر
کایسری اسپور

پخش زنده فوتبال ترابوزان اسپور کونیا اسپور ‌

سه‌شنبه ۱۹:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

کونیا اسپور
ترابوزان اسپور

پخش زنده فوتبال مونشن گلادباخ وردربرمن ‌

سه‌شنبه ۲۱:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وردربرمن
مونشن گلادباخ

پخش زنده فوتبال واسلند بورن رویال موسکرون ‌

سه‌شنبه ۲۱:۱۵

لیگ بلژیک

رویال موسکرون
واسلند بورن

پخش زنده فوتبال کادیز لوانته ‌

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

لوانته
کادیز

پخش زنده فوتبال وایادولید الچه ‌

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

الچه
وایادولید

پخش زنده فوتبال وستهام وست برومویچ ‌

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لیگ برتر انگلیس

وست برومویچ
وستهام

پخش زنده فوتبال ماینتس وولفسبورگ ‌

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وولفسبورگ
ماینتس

پخش زنده فوتبال هرتابرلین هوفنهایم ‌

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

هوفنهایم
هرتابرلین

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن دورتموند ‌

سه‌شنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

دورتموند
بایر لورکوزن

پخش زنده فوتبال شارلوا اندرلخت ‌

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ بلژیک

اندرلخت
شارلوا

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی

سه‌شنبه ۲۳:۴۵

لیگ برتر انگلیس

لسترسیتی
چلسی

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا ‌

سه‌شنبه ۲۳:۴۵

کوپا ایتالیا

اسپتزیا
آاس رم

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن