تی وی تو
بارسلونا
الچه

شنبه ۲۷ آذر ۲۱:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده بارسلونا و الچه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا الچه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا الچه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال بارسلونا و الچه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا الچه را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا الچه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا الچه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا الچه ۶ اسفند ۹۹

بارسلونا و الچه در چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۰ شاگردان رونالد کومان به پایان رسید.در این بازی که نیمه نخست آن هیچ گلی در بر نداشت، لیونل مسی در دقیقه ۴۸ قفل دروازه‌ها را شکست. خود او ۲۰ دقیقه بعد دومین گلش را به ثمر رساند و جوردی آلبا هم در دقیقه ۷۳ آخرین گل مسابقه را به ثمر رساند.

در پایان  پخش زنده بازی بارسلونا و الچه و با کسب این پیروزی که پانزدهمین پیروزی کاتالان‌ها در این فصل لالیگا بود بارسلونا ۵۰ امتیازی شد و به فاصله دو امتیازی رئال مادرید رده دومی رسید. این در حالیست که تیم اتلتیکومادرید با ۵۵ امتیازی و یک بازی کمتر در صدر جدول قرار دارد.

همچنین لیونل مسی با دو گلی که در این بازی زد، شمار گل‌های خود در فصل جاری لالیگا را به ۱۸ مورد افزایش داد و با سبقت از لوئیس سوارس مهاجم ۱۶ گله تیم فوتبال اتلتیکومادرید به تنهایی در صدر جدول برترین گلزنان لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا قرار گرفت.

پخش زنده بازی بارسلونا الچه

 

بارسلونا الچه 
۶۵%مالکیت۳۵%
۵شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۷۰۰تعداد پاس۴۰۵
۷۷۱پاس صحیح۳۴۰
۸سانتر۱۰
۶کرنر۳
۸خطا۸
۳آفساید۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا الچه

 

پخش زنده بازی بارسلونا الچه – ۵ بهمن ۹۹

در بیستمین هفته از بازی‌های لالیگای اسپانیا  بارسلونا در زمین الچه بازی کرد و سرانجام با دو گل به سختی حریف‌اش را شکست داد.در حالی‌که کومان در این دیدار مسی را در ترکیب‌اش نداشت، تنها دو تعویض انجام داد و با کسب سه امتیاز و یک کلین شیت زمین حریف را ترک نمود.در این دیدار دی‌یونگ در دقیقه ۳۹ گل اول را به ثمر رساند تا بارسا پیروز به رختکن برود. اما با شروع نیمه دوم، این تیم میزبان بود که بیشتر حمله می‌کرد ولی در ضربات نهایی نتیجه نمی‌گرفت.

در ادامه بازی زنده بارسلونا و الچه و در حالی‌که بازی تقریبا بیشتر در اختیار بارسا بود، ریکی پویک تازه وارد (دقیقه ۸۷) در دقیقه ۸۹ روی پاس دی‌یونگ با ضربه سر دروازه میزبان را باز کرد تا بارسا در نهای با نتیجه ۲-۰ به برتری دست یابد.با این برتری تیم بارسا ۳۷ امتیازی شد و پس از اتلتیکومادرید و رئال مادرید در مکان سوم جدول تکیه زد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

الچه بارسلونا 
۳۴%مالکیت۶۶%
۲شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۲
۳۷۲تعداد پاس۶۹۹
۳۱۲پاس صحیح۶۳۶
۷سانتر۱۹
۰کرنر۷
۱۵خطا۹
۱آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا الچه – ۲۹ شهریور ۹۹

تیم کومان در سومین بازی پیش فصل خود پس از ناستیک و ژیرونا توانست در جام خوان گامپر در مقابل الچه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و این جام که هر سال به یاد مدیر اسطوره ای بارسلونا برگزار می شود را فتح کند. روی ارسال پاس مسی، آلبا صاحب توپ شد و توپ را ارسال کرد تا در دقیقه دوم بازی ، آنتوان گریزمان فرانسوی تنها گل بازی را به ثمر برساند. بارسلونا بعد از آن دروازه خود را بسته نگه داشت و البته الچه که تازه به لالیگا رسیده هم تیمی به نظر نمی رسید که بتواند کاتالان ها را به چالش بکشد.

به هر صورت بارسا در فاصله سه هفته به شروع لالیگا تیم با انگیزه ای به نظر می رسد. برخورد گرم گریزمان و مسی بعد از گل بازیکن فرانسوی می تواند برای شروع فصل جدید به خط حمله تیم کاتالان امید دوباره ای بدهد.ادگار بادیا دروازه بان الچه نیز شب درخشانی داشت و با مقاومتش توانست جلوی این که دروازه تیمش بیش از یک بار باز شود را بگیرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا الچه ۴ بهمن ۹۳

از هفته ی بیستم رقابت های لالیگا بارسلونا امشب در دیداری خارج از خانه به مصاف الچه رفت . در نهایت بارسلونا توانست با نتیجه ی ۶ بر صفر الچه شکست دهد .بازی با برتری بارسا آغاز شد اما بعد از اینکه ستاره های آبی و اناری یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، بازیکنان حریف هم موقعیت های خطرناکی روی دروازه این تیم ایجاد کردند که با درخشش کلودیو براوو دفع شد.سرانجام در دقیقه  ۳۶ پخش زنده بارسلونا و الچه ، روی یک ضربه ایستگاهی، جرارد پیکه بارسا را پیش انداخت.

ارسال مسی، داخل محوطه جریمه به پیکه رسید و او بعد از یک کنترل خوب با سینه، بازیکن حریف را از پیش رو برداشت و با ضربه ای محکم، دروازه را باز کرد. در نیمه اول موقعیت دیگری ایجاد نشد تا این نیمه با برتری ۱-۰ بارسا به پایان برسد. تیم میهمان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵ به گل دوم رسید.

در ادامه پخش زنده بارسلونا و الچه ، خطای بازیکنان الچه، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد که مسی آن را به گل دوم تیمش تبدیل کرد.دو دقیقه بعد، فیضل فجر با خطا روی رافینیا، دومین کارت زردش را دریافت و از بازی اخراج شد تا کار برای الچه دشوارتر شود.بارسا به لطف یک یار بیشتر، کاملا بر بازی مسلط شد و در دقیقه ۶۹، حساب کار را ۳-۰ کرد. حرکت خوب از مسی و پاس در عمق او برای نیمار، ستاره برزیلی را با دروازه بان تک به تک کرد و او هم با یک بغل پای دقیق، گل سوم را به ثمر رساند.تنها دو دقیقه بعد، مسی بار دیگر نیمار را در موقعیت گلزنی قرار داد. ستاره آرژانتینی این بار با یک پاس چیپ تماشایی، مدافعان حریف را فریب داد و نیمار با یک ضربه تماشایی، توپ را به قعر دروازه فرستاد.

علی رغم زدن چهار گل، حملات بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۸۸ پخش بازی زنده بارسلونا و الچه ، پاس در عمق بارترا، مسی در محوطه جریمه حریف صاحب توپ کرد و او هم در حالی که یک بازیکن حریف را در مقابل داشت، با یک ضربه بغل پا، حساب کار را ۵-۰ کرد.اما این هم پایان کار نبود و در وقت های تلف شده، فرار نیمار روی یک ضد حمله و پاس در عرض او برای پدرو، ستاره اسپانیایی را با دروازه بان تک به تک کرد و او هم با یک بغل پا، به راحتی دروازه را باز کرد. به این ترتیب، بارسا بعد از پیروزی ۹-۰ مقابل الچه در مجموع دو دیدار در کوپا دل ری، در لالیگا هم ۶ بار دروازه این تیم را باز کرد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

الچه بارسلونا 
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۲کرنر۳
۱۴ضربه ایستگاهی۱۶
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۱
۶کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا الچه ۲۶ دی ۹۳

در چارچوب بازی های مرحله ی یک هشتم نهایی کوپا دل ری اسپانیا ، تیم های بارسلونا و الچه با یکدیگر دیدار کردند. بازیکنان بارسا ، ضمن به نمایش گذاشتن یک بازی جذاب و دیدنی موفق شدند به برتری ۴-۰ دست بیابند. در نیمه ی نخست این دیدار ، دروازهی الچه با ضربه ی متیو در دقیقه ی ۲۱ و روبرتو در دقیقه ی ۴۰ باز شد. بعد از این گل ، بازی از سمت الچه به خشونت رفت و این اشتباه باعث شد تا بارسایی ها یک ضربه ی ایستگاهی بگیرند که آن نیز در دقیقه ی ۴۳ با ضربه ی رودریگز به گل سوم این تیم تبدیل شد.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی بارسلونا و الچه ، بارسایی ها خیالشان جمع شده و راحت توپ زنی می کردند و از آن سو تلاش الچه ای ها برای کاهش اختلاف امتیاز ، راه به جایی نمی برد. در دقایق پایانی بازی ضربه ی آدریانو دروازه ی الچه را بار دیگر باز کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۴-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو

 

الچه بارسلونا 
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۲
۲کرنر۷
۱۴ضربه ایستگاهی۱۲
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا الچه – تی وی تو