تی وی تو
بارسلونا
اسپانیول

شنبه ۲۹ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده فوتبال بارسلونا اسپانیول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بارسلونا و اسپانیول را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا و اسپانیول امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال بارسلونا و اسپانیول امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال بارسلونا و اسپانیول به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بارسلونا اسپانیول را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال بارسلونا اسپانیول، شما می توانید بازی بارسلونا و اسپانیول زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی بارسلونا اسپانیول، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال بارسلونا و اسپانیول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول ۱۹ تیر ۹۹

بارسلونا در دیداری از هفته سی و پنجم لالیگا مقابل اسپانیول قرار گرفت و این تیم را با تک گل لوئیس سوارز شکست داد.بازی با برتری بارسا آغاز شد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی کاملا ابتکار عمل را در دست داشتند اما دفاع پرتعداد بازیکنان اسپانیول، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. در دقیقه ۱۱ بود که اسپانیول روی یک غافلگیری، صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد اما حضور به موقع مارک آندره تراشتگن، مانع از گلزنی امباربا شد.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد اما باز هم بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت ناکام بودند. در دقیقه ۲۵، خطای مدافعان اسپانیول روی گریزمان، بارسا را صاحب یک ضربه آزاد کرد. مسی پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا اسپانیول یک دقیقه بعد، روی پاس گریزمان، این سوارز بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه این مهاجم اروگوئه ای بعد از برخورد به کالرو به کرنر رفت. حملات بارسلونا و تسلط این تیم بر بازی ادامه پیدا کرد اما باز هم از ایجاد موقعیت خبری نبود. در مقابل، این اسپانیول بود که می توانست در دقیقه ۴۴ به گل برسد اما ابتدا تراشتگن، اشتباه لنگله را جبران کرد و مانع از به ثمر رسیدن یک گل به خودی شد و سپس ضربه ویلا به تیر دروازه بارسا برخورد کرد. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بارسا نیمه دوم را با یک تعویض آغاز کرد و آنسو فاتی به جای نلسون سمدو به بازی رفت اما این مهاجم جوان تنها ۵ دقیقه بعد از ورود به زمین، اخراج شد. خطای خطرناک فاتی روی کالرو را داور ابتدا با کارت زرد جریمه کرد اما بعد از استفاده از VAR، نظرش را تغییر داد و او را با کارت قرمز جریمه کرد.

برتری نفری اسپانیول تنها سه دقیقه دوام داشت و داور پل لوزانو را به دلیل خطا روی پیکه، از بازی اخراج کرد. این بار هم داور ابتدا به بازیکن خاطی کارت زرد نشان داد اما بعد از بازبینی صحنه، تصمیمش را عوض کرد.

در حالی که اسپانیول در شوک این اتفاق بود، بارسا در دقیقه ۵۶ پخش زنده فوتبال بارسلونا اسپانیول به گل برتری رسید. روی یک حرکت هماهنگ از سمت چپ بود که ابتدا مسی، با پاس پشت پای گریزمان صاحب موقعیت شد اما ضربه او توسط مدافع حریف بلوکه شد ولی توپ برگشتی به سوارز رسید و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.بعد از این گل باز هم این بارسلونا بود که ابتکار عمل را در دست داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۶۹، این تیم به گل دوم برسد اما والی تماشایی مسی روی ارسال خوب سرخی روبرتو را دیگو لوپز با واکنشی به موقع به بیرون فرستاد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول بازی متعادل تر شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل های بعدی بودند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۱-۰ بارسا به پایان رسید.  

 

پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول

 

بارسلونا اسپانیول 
۷۴%مالکیت۲۶%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۸۱۱تعداد پاس۲۶۶
۷۳۳پاس صحیح۱۹۴
۱۲سانتر۱۵
۶کرنر۵
۸خطا۱۲
۳آفساید۱
۰کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول

 

پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول ۱۴ دی ۹۸

تیم فوتبال بارسلونا در هفته نوزدهم لالیگا اسپانیا به مصاف تیم فوتبال اسپانیول رفت و این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. بارسلونا در این دیدار حاکم میدان بود، اما نمایش درخشانی مقابل تیم رده بیستم جدول لالیگا نداشت. بارسلونا در دقیقه ۲۳ با گل داوید لوپز عقب افتاد. اما لوییس سوارز در دقیقه ۵۰ کار را مساوی کرد. او در دقیقه ۵۹ با سانتری عالی با بیرون پای راست، توپ را روی دروازه ارسال کرد و آرتورو ویدال با سر گل دوم را زد.

اما فرنکی دی‌یونگ در ادامه اشتباهی مرتکب شد و توپ را لو داد، و بعد روی بازیکن حریف که داشت موقعیت خطرناکی ایجاد می‌کرد خطا کرد و با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.بازیکنان اسپانیول فشار آوردند و در نهایت وو لی، بازیکن چینی این تیم که به عنوان جانشین به زمین آمده بود، در دقیقه ۸۸ دروازه نتو را باز کرد و اولین بازیکن چینی تاریخ شد که به بارسلونا در دیداری رسمی گل می‌زند. در پایان پخش زنده فوتبال بارسلونا اسپانیول بارسلونا و رئال مادرید در صدر جدول هم‌امتیاز هستند و بارسلونا با تفاضل گل بهتر در رده اول است

پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول

 

اسپانیول بارسلونا 
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۱۴تعداد پاس۷۱۹
۲۳۳پاس صحیح۶۴۰
۱۸سانتر۱۶
۴کرنر۵
۱۷خطا۱۱
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا اسپانیول